Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 20 (2026/2027) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 20 (2026/2027) Strona Główna » COC Kobiet (U-15) / COC Kobiet (U-15) Sezon 2025/2026 » 2. COC Kobiet U-15 (Menton/Monako) wyniki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
2. COC Kobiet U-15 (Menton/Monako) wyniki
PostWysłany: Wto 11:31, 19 Wrz 2017
dovahkiin
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 454
Przeczytał: 333 tematy

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


I konkurs indywidualny

Menton HS85
Wyniki kwalifikacji


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Ninnette Anjou MCO 61.04m 96.3 q
2. Ernestine Pelletier MCO 60.08m 92.4 q
3. Galina Tolstikova KAZ 57.08m 87.2 q


4. Sako Fumigashi JPN 52.42m 75.2 q
5. Aliya Anara KAZ 52.85m 74.9 q
6. Amina Tukhtaeva KAZ 51.73m 72.5 q
7. Theodora Tsangari GRE 49.11m 67.5 q
8. Miguela Calderon ARG 48.63m 63.8 q
9. Alena Lebedeva RUS 47.79m 59.4 q
10. Kassandra Ververelis GRE 46.72m 58.5 q

11. Margarita Andreeva KAZ 44.70m 55.2 q
12. Irina Vasiluk RUS 44.06m 52.0 q
13. Donna Paulsen DEN 42.59m 51.9 q
14. Astrid S. Wilander SWE 43.69m 51.8 q
15. Adolphina Strolz GER 43.66m 50.8 q
16. Tindra-Maria Molander SWE 42.87m 50.4 q
17. Alexandra Stefanidis GRE 43.09m 50.1 q
18. Gratia Letner GER 42.72m 49.4 q
19. Maia Stauce LTU 41.51m 48.0 q
Lyudmila Vensova RUS 41.74m 48.0 q

21. China Aiken MCO 40.82m 46.6 q
22. Hanife Marangoz TUR 41.97m 44.5 q
23. Ramona Alcaron ARG 41.31m 43.8 q
24. Sedef Tiryiaki TUR 40.71m 43.6 q
Arianne Comtois FRA 43.11m 43.6 q
26. Wuyuntana Danzan MGL 42.35m 43.2 q
27. Temuge Jargalsaikhan MGL 40.02m 42.9 q
28. Iris Rachel Juarez AND 39.83m 41.2 q
29. Tsvetana Silanova BUL 39.22m 39.0 q
30. Nelda Fairburn NZL 39.82m 38.7 q

31. Mechtild Oursler GER 38.46m 38.1 q
32. Bethania Madrid AND 39.89m 35.2 q
33. Athenais Blanchett FRA 38.24m 34.1 q
34. Rozalia Bakiyeva KGZ 38.35m 33.1 q
35. Asuka Kamoda JPN 37.84m 32.9 q
36. Stoyanka Chavdarova BUL 37.40m 32.7 q
37. Cornwallia Grenzen SWE 39.28m 32.0 q
38. Banu Badem TUR 38.19m 31.6 q
Mariene Coutre MCO 38.46m 31.6 q
40. Viktoriya Alzhanova KAZ 36.55m 31.5 q

41. Aleksandra Tikonovich RUS 34.90m 29.7 q
42. Jenia Atambayeva KGZ 35.57m 29.6 q
43. Kana Mikase JPN 36.80m 29.0 q
44. Xanadu Mongolbaatar MGL 35.39m 28.4 q
45. Herta Mueller GER 35.34m 26.4 q
46. Alexandra Kajsa Svedin SWE 35.47m 25.9 q
47. Shu Lau CHN 34.38m 24.0 q
48. Myriam Rose MCO 32.48m 23.7 q
49. Stanka Dragonova BUL 43.53m 22.3 q
50. Kaitlyn Nigel NZL 35.02m 21.9 q

51. Renia Grushina KGZ 33.09m 21.1


Wyniki konkursu

Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Amina Tukhtaeva KAZ 64.57m 48.56m 170.5
2. Ninnette Anjou MCO 57.66m 53.59m 163.7
3. Temuge Jargalsaikhan MGL 55.04m 47.52m 144.8


4. Margarita Andreeva KAZ 52.18m 50.36m 143.6
5. Ernestine Pelletier MCO 59.10m 44.24m 143.0
6. Viktoriya Alzhanova KAZ 51.13m 49.95m 142.0
7. Astrid S. Wilander SWE 39.59m 59.20m 134.2
8. Galina Tolstikova KAZ 41.47m 56.97m 131.3
9. Arianne Comtois FRA 49.75m 46.66m 121.2
10. Athenais Blanchett FRA 53.44m 40.82m 120.2

11. Kaitlyn Nigel NZL 50.78m 40.81m 116.7
12. Alena Lebedeva RUS 51.18m 41.27m 113.1
13. Alexandra Stefanidis GRE 43.67m 46.31m 109.6
14. Wuyuntana Danzan MGL 46.47m 40.53m 105.4
15. Miguela Calderon ARG 37.25m 50.47m 104.6
16. Hanife Marangoz TUR 47.76m 38.64m 101.7
17. Kassandra Ververelis GRE 40.15m 45.55m 99.0
18. Sedef Tiryiaki TUR 38.96m 46.00m 98.6
19. Iris Rachel Juarez AND 37.69m 47.55m 98.3
20. Asuka Kamoda JPN 37.97m 46.99m 96.4

21. Nelda Fairburn NZL 37.74m 46.95m 95.4
22. Shu Lau CHN 43.81m 38.98m 92.1
23. Jenia Atambayeva KGZ 44.05m 36.74m 88.0
24. Sako Fumigashi JPN 43.93m 38.21m 87.4
25. Stanka Dragonova BUL 40.49m 38.53m 84.2
26. Irina Vasiluk RUS 44.34m 35.23m 72.4
27. China Aiken MCO 37.88m 35.36m 66.3
28. Tsvetana Silanova BUL 37.35m 35.38m 64.1
29. Theodora Tsangari GRE 38.81m 32.24m 60.5
30. Donna Paulsen DEN 37.18m 32.33m 53.9

31. Myriam Rose MCO 37.63m 33.91m* 36.4
32. Rozalia Bakiyeva KGZ 37.23m 34.2
33. Aliya Anara KAZ 36.87m 33.0
34. Gratia Letner GER 36.57m 32.5
35. Maia Stauce LTU 35.68m 32.1
36. Lyudmila Vensova RUS 37.34m 31.7
37. Aleksandra Tikonovich RUS 36.98m 31.0
38. Adolphina Strolz GER 35.92m 30.6
39. Banu Badem TUR 36.88m 30.0
40. Ramona Alcaron ARG 36.44m 29.8
41. Cornwallia Grenzen SWE 34.12m 28.5
42. Herta Mueller GER 34.64m 28.2
43. Tindra-Maria Molander SWE 35.83m 27.6
44. Bethania Madrid AND 35.05m 24.4
45. Stoyanka Chavdarova BUL 34.75m 23.2
46. Mechtild Oursler GER 35.54m 22.1
47. Kana Mikase JPN 33.73m 19.8
48. Alexandra Kajsa Svedin SWE 33.15m 19.6
49. Mariene Coutre MCO 32.99m 19.4
50. Xanadu Mongolbaatar MGL 33.93m 17.8


kontuzje:
Myriam ROSE (Monako) 1 x 4 = 4 - 17 - 0 = -13 - brak kontuzji


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 11:36, 19 Wrz 2017
dovahkiin
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 454
Przeczytał: 333 tematy

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


II konkurs indywidualny

Menton HS85
Wyniki kwalifikacji


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Astrid S. Wilander SWE 66.72m 110.0 Q
2. Margarita Andreeva KAZ 61.63m 97.5 Q
3. Ninnette Anjou MCO 57.24m 85.2 Q


4. Temuge Jargalsaikhan MGL 53.26m 76.6 Q
5. Tsvetana Silanova BUL 52.06m 75.7 q
6. Amina Tukhtaeva KAZ 52.79m 74.4 Q
7. Irina Vasiluk RUS 50.08m 67.9 q
8. Maia Stauce LTU 48.38m 62.6 q
9. Arianne Comtois FRA 46.79m 60.0 Q
10. Iris Rachel Juarez AND 46.17m 58.8 q

11. Gratia Letner GER 46.41m 58.3 q
12. Alena Lebedeva RUS 46.62m 57.5 q
13. Nelda Fairburn NZL 45.35m 57.4 q
14. Athenais Blanchett FRA 45.54m 57.1 Q
15. Asuka Kamoda JPN 44.43m 52.5 q
16. China Aiken MCO 55.64m 51.6 q
17. Ramona Alcaron ARG 44.89m 50.7 q
18. Myriam Rose MCO 43.03m 50.6 q
19. Viktoriya Alzhanova KAZ 43.29m 50.1 Q
20. Alexandra Stefanidis GRE 42.61m 48.9 q

21. Theodora Tsangari GRE 43.26m 48.1 q
22. Miguela Calderon ARG 42.11m 47.2 q
Ernestine Pelletier MCO 42.12m 47.2 Q
24. Kassandra Ververelis GRE 38.50m 40.3 q
25. Tindra-Maria Molander SWE 40.27m 39.9 q
26. Xanadu Mongolbaatar MGL 37.80m 37.4 q
27. Alexandra Kajsa Svedin SWE 38.29m 37.1 q
28. Galina Tolstikova KAZ 39.05m 36.5 Q
29. Kaitlyn Nigel NZL 37.73m 35.4 q
30. Banu Badem TUR 37.99m 34.9 q

31. Kana Mikase JPN 37.69m 34.4 q
32. Aliya Anara KAZ 37.54m 33.9 q
33. Aleksandra Tikonovich RUS 36.06m 33.3 q
34. Donna Paulsen DEN 37.07m 33.2 q
35. Jenia Atambayeva KGZ 36.57m 33.0 q
36. Hanife Marangoz TUR 37.62m 31.9 q
37. Rozalia Bakiyeva KGZ 36.19m 31.3 q
38. Stoyanka Chavdarova BUL 37.26m 31.2 q
39. Sako Fumigashi JPN 35.95m 31.1 q

40. Renia Grushina KGZ 35.32m 30.9 q
41. Lyudmila Vensova RUS 36.59m 29.0 q
42. Stanka Dragonova BUL 33.86m 25.8 q
43. Wuyuntana Danzan MGL 33.78m 24.8 q
44. Bethania Madrid AND 34.56m 24.7 q
45. Sedef Tiryiaki TUR 34.34m 24.5 q
46. Adolphina Strolz GER 34.57m 24.2 q
47. Shu Lau CHN 32.72m 19.4 q
48. Mariene Coutre MCO 32.65m 18.9 q
49. Herta Mueller GER 32.22m 18.7 q
Cornwallia Grenzen SWE 32.45m 18.7 q

51. Mechtild Oursler GER 29.62m 17.7

Wyniki konkursu

Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Amina Tukhtaeva KAZ 59.04m 56.56m 175.0
2. Stanka Dragonova BUL 60.45m 45.97m 150.0
3. Gratia Letner GER 53.24m 47.99m 135.5


4. Ninnette Anjou MCO 44.42m 53.47m 129.1
5. Viktoriya Alzhanova KAZ 50.78m 44.10m 122.1
6. Astrid S. Wilander SWE 48.28m 47.75m 121.5
7. Galina Tolstikova KAZ 42.99m 51.64m 121.4
8. Arianne Comtois FRA 46.54m 46.26m 119.8
9. Athenais Blanchett FRA 39.58m 53.75m 118.5
10. Ernestine Pelletier MCO 47.13m 49.10m 117.7

11. Miguela Calderon ARG 58.93m 35.25m 116.7
12. Irina Vasiluk RUS 51.73m 40.12m 111.4
13. Kaitlyn Nigel NZL 47.56m 42.89m 106.8
14. Wuyuntana Danzan MGL 48.78m 39.89m 106.5
15. Shu Lau CHN 56.31m 45.24m 106.2
16. Aleksandra Tikonovich RUS 42.43m 47.04m 105.4
Sedef Tiryiaki TUR 44.92m 44.52m 105.4
18. Stoyanka Chavdarova BUL 41.77m 47.47m 104.7
19. Hanife Marangoz TUR 44.49m 42.78m 102.9
20. Alena Lebedeva RUS 44.24m 42.43m 100.2

21. Jenia Atambayeva KGZ 40.35m 45.46m 97.8
22. Margarita Andreeva KAZ 42.99m 42.42m 97.6
23. Ramona Alcaron ARG 41.07m 41.99m 91.8
24. Xanadu Mongolbaatar MGL 43.51m 37.20m 86.5
25. Mariene Coutre MCO 44.29m 35.46m 84.9
26. Adolphina Strolz GER 46.43m 33.63m 80.1
27. Tsvetana Silanova BUL 42.24m 37.34m 78.9
28. Alexandra Kajsa Svedin SWE 43.93m 33.40m 68.9
29. Aliya Anara KAZ 40.99m 42.21m 66.8
30. Nelda Fairburn NZL 39.50m 32.21m 65.4

31. Tindra-Maria Molander SWE 40.70m 41.1
32. Theodora Tsangari GRE 39.45m 40.5
33. Donna Paulsen DEN 38.52m 38.8
34. Myriam Rose MCO 38.44m 38.6
35. Alexandra Stefanidis GRE 38.51m 38.3
36. China Aiken MCO 40.96m 38.1
37. Lyudmila Vensova RUS 37.94m 37.9
38. Kassandra Ververelis GRE 38.07m 35.6
39. Temuge Jargalsaikhan MGL 40.15m 35.4
40. Bethania Madrid AND 38.13m 35.1
41. Maia Stauce LTU 36.12m 34.8
42. Cornwallia Grenzen SWE 38.18m 33.6
43. Iris Rachel Juarez AND 38.67m 32.3
44. Rozalia Bakiyeva KGZ 37.31m 32.2
45. Kana Mikase JPN 35.12m 30.9
46. Sako Fumigashi JPN 35.70m 29.6
47. Asuka Kamoda JPN 36.17m 27.8
48. Herta Mueller GER 33.69m 25.8
49. Banu Badem TUR 35.19m 25.4
50. Renia Grushina KGZ 32.32m 22.2


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 11:53, 19 Wrz 2017
dovahkiin
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 454
Przeczytał: 333 tematy

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Wyniki konkursu drużynowego

Poz. Drużyna Kraj Skoki Punkty
1. Kazachstan u15 KAZ 68.01m 70.17m 46.18m 61.38m 641.6
69.97m 49.52m 41.80m 35.82m
2. Rosja u15 RUS 51.41m 55.11m 49.20m 37.01m 550.6
60.21m 49.98m 55.61m 46.71m
3. Szwecja u15 SWE 51.58m 63.66m 43.27m 34.37m 486.9
49.14m 54.74m 40.62m 39.91m
4. Monako u15 MCO 32.98m 41.53m 37.40m 52.64m 410.8
35.90m 47.76m 39.83m 65.68m
5. Niemcy u15 GER 42.07m 33.81m 34.58m 36.65m 286.2
39.99m 37.23m 39.21m 40.96m
6. Turcja u15 TUR 37.40m 32.76m 38.95m 47.29m 274.9
36.93m 39.42m 32.00m 35.63m
7. Nowa Zelandia u15 NZL 35.04m 41.37m 34.32m 40.80m 258.6
38.94m 39.19m 34.18m 39.32m
8. Grecja u15 GRE 41.00m 42.70m 32.98m 36.99m 248.0
34.74m 33.66m 35.86m 33.70m

9. Bułgaria u15 BUL 35.24m 34.63m 37.66m 33.78m 112.3


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 12:52, 19 Wrz 2017
Yoyogi
Pontifex Maximus SJM
Pontifex Maximus SJM

 
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 8409
Przeczytał: 296 tematów

Pomógł: 52 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niagara Falls, Ontario
Płeć: Waćpanicz


Molander w indywidualnych. xD


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 15:23, 19 Wrz 2017
Baroner
Super Moderator
Super Moderator

 
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 2250
Przeczytał: 375 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bytom / Monte Carlo
Płeć: Waćpanicz


4. Monako u15 MCO 32.98m 41.53m 37.40m 52.64m 410.8
35.90m 47.76m 39.83m 65.68m

NO NAPRAWDĘ.... Aż tak bardzo mnie musi boleć brak Blanchett?


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
2. COC Kobiet U-15 (Menton/Monako) wyniki
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 20 (2026/2027) Strona Główna » COC Kobiet (U-15) / COC Kobiet (U-15) Sezon 2025/2026
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin