Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 19 (2025/2026) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 19 (2025/2026) Strona Główna » COC Kobiet (U-15) » 3. COC Kobiet U-15 (Borovets/Bułgaria) wyniki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
3. COC Kobiet U-15 (Borovets/Bułgaria) wyniki
PostWysłany: Śro 11:17, 11 Paź 2017
dovahkiin
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 335
Przeczytał: 190 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Borovets HS98
I konkurs


Wyniki kwalifikacji

Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Madaleine Rosen SWE 76.67m 104.0 q
2. Astrid S. Wilander SWE 68.71m 90.5 q
3. Nelda Fairburn NZL 68.33m 89.0 q

4. Margarita Andreeva KAZ 68.68m 88.5 q
5. Ernestine Pelletier MCO 67.37m 85.0 q
6. Kana Mikase JPN 64.22m 79.0 q
7. Galina Tolstikova KAZ 65.66m 74.5 q
8. Amina Tukhtaeva KAZ 61.78m 73.5 q
9. Ninette Anjou MCO 61.43m 73.0 q
Aliya Anara KAZ 61.74m 73.0 q

11. Tindra-Maria Molander SWE 61.61m 71.0 q
12. Miguela Calderon ARG 61.35m 70.0 q
13. Viktoriya Alzhanova KAZ 60.40m 68.5 q
14. Shu Lau CHN 56.46m 62.5 q
15. Olga Pushina RUS 54.16m 57.0 q
16. Iris Rachel Juarez AND 53.78m 56.5 q
17. Herta Mueller GER 52.20m 53.5 q
18. Mechtild Oursler GER 52.06m 52.0 q
19. China Aiken MCO 52.77m 51.0 q
20. Tsvetanka Mikova BUL 49.50m 50.5 q

21. Irina Vasiluk RUS 50.31m 49.5 q
22. Stanka Dragonova BUL 51.15m 48.5 q
23. Alexandra Kajsa Svedin SWE 49.74m 48.0 q
24. Maia Stauce LTU 49.26m 47.5 q
25. Gratia Letner GER 49.43m 47.0 q
26. Asuka Kamoda JPN 50.03m 45.0 q
Magdalena Rosalieva BUL 48.35m 45.0 q
Maret Kadri EST 48.42m 45.0 q
29. Sako Fumigashi JPN 49.44m 44.5 q
30. Myriam Rose MCO 49.68m 44.0 q
Marlene Courte MCO 48.62m 44.0 q

32. Kassandra Ververelis GRE 46.89m 43.0 q
Laine Kadri EST 47.88m 43.0 q
34. Adolphina Strolz GER 45.67m 42.0 q
35. Zoe Karaiskakis GRE 48.12m 41.5 q
36. Rozalia Bakiyeva KGZ 48.18m 41.0 q
37. Alexandra Stefanidis GRE 48.10m 40.5 q
38. Donna Paulsen DEN 47.18m 39.0 q
Alena Lebedeva RUS 46.90m 39.0 q
40. Jenia Atambayeva KGZ 46.35m 38.5 q
Banu Badem TUR 47.95m 38.5 q

42. Xanadu Mongolbaatar MGL 46.75m 38.0 q
43. Lyudmila Vensova RUS 46.17m 37.0 q
Hanife Kaygan TUR 46.25m 37.0 q
45. Todorka Katranjieva BUL 44.79m 36.0 q
Temuge Jargalsaikhan MGL 43.94m 36.0 q
Wuyuntana Danzan MGL 44.06m 36.0 q
48. Renia Grushina KGZ 43.34m 34.5 q
49. Aleksandra Tikonovich RUS 44.69m 33.5 q
50. Judith Royce NZL 42.84m 32.0 q

51. Cornwallia Grenzen SWE 55.41m* 31.5
52. Ramona Alcaron ARG 40.61m 29.0
53. Bethania Madrid AND 40.02m 24.5
54. Sedef Tiryiaki TUR 36.76m 21.0
55. Kaitlyn Nigel NZL 35.46m 16.0


Wyniki konkursu

Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Viktoriya Alzhanova KAZ 70.02m 80.34m 203.5
2. Tindra-Maria Molander SWE 79.39m 73.44m 200.5
3. Galina Tolstikova KAZ 67.73m 71.48m 176.5

4. Amina Tukhtaeva KAZ 72.99m 60.59m 164.0
5. Margarita Andreeva KAZ 69.62m 61.84m 161.5
6. Ninette Anjou MCO 60.77m 69.58m 159.0
7. Xanadu Mongolbaatar MGL 63.82m 58.10m 147.0
8. Kana Mikase JPN 61.07m 61.19m 140.0
9. Alena Lebedeva RUS 54.93m 66.89m 138.0
10. Astrid S. Wilander SWE 50.94m 68.41m 135.5

11. Ernestine Pelletier MCO 71.48m 47.52m 134.0
12. Miguela Calderon ARG 59.36m 57.03m 133.0
13. Zoe Karaiskakis GRE 54.49m 62.11m 132.0
14. Madaleine Rosen SWE 53.22m 62.45m 126.5
15. Alexandra Stefanidis GRE 60.56m 48.07m 117.5
16. Temuge Jargalsaikhan MGL 60.76m 48.52m 116.0
17. Kassandra Ververelis GRE 61.02m 47.99m 115.0
Maret Kadri EST 58.37m 50.34m 115.0
19. Lyudmila Vensova RUS 53.22m 55.05m 112.0
Banu Badem TUR 51.61m 56.86m 112.0

21. Olga Pushina RUS 53.16m 54.76m 111.0
22. Marlene Courte MCO 53.73m 54.93m 110.0
23. Donna Paulsen DEN 54.41m 51.60m 104.5
24. Wuyuntana Danzan MGL 51.51m 47.96m 97.5
25. Iris Rachel Juarez AND 54.23m 44.57m 97.0
26. Renia Grushina KGZ 54.86m 47.30m 96.5
Nelda Fairburn NZL 50.70m 48.03m 96.5
Hanife Kaygan TUR 57.62m 42.13m 96.5
29. Stanka Dragonova BUL 51.34m 46.76m 90.5
30. Gratia Letner GER 53.38m 37.72m 76.0

31. Asuka Kamoda JPN 50.94m 48.0
32. Rozalia Bakiyeva KGZ 48.57m 46.0
Sako Fumigashi JPN 48.48m 46.0
34. Myriam Rose MCO 48.42m 45.5
35. Judith Royce NZL 49.55m 45.0
Maia Stauce LTU 50.11m 45.0
37. Todorka Katranjieva BUL 48.78m 44.5
38. Aliya Anara KAZ 48.82m 44.0
39. Mechtild Oursler GER 47.19m 42.0
Herta Mueller GER 49.21m 42.0
41. Shu Lau CHN 46.10m 40.0
42. Tsvetanka Mikova BUL 45.48m 37.0
43. Adolphina Strolz GER 47.78m 36.0
Aleksandra Tikonovich RUS 43.57m 36.0
45. Magdalena Rosalieva BUL 45.02m 33.5
46. Alexandra Kajsa Svedin SWE 41.66m 32.5
47. Laine Kadri EST 43.59m 31.5
48. Jenia Atambayeva KGZ 42.78m 29.0
49. China Aiken MCO 37.10m 20.5
50. Irina Vasiluk RUS 46.75m* 11.0


kontuzje
Cornwallia Grenzen SWE brak kontuzji
Irina Vasiluk RUS brak kontuzji


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 11:20, 11 Paź 2017
dovahkiin
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 335
Przeczytał: 190 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Borovets HS 98
II konkurs


Wyniki kwalifikacji


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Amina Tukhtaeva KAZ 75.81m 102.0 Q
2. Irina Vasiluk RUS 72.31m 97.0 q
3. Ninette Anjou MCO 69.30m 87.0 Q

4. Kassandra Ververelis GRE 67.84m 85.5 q
5. Laine Kadri EST 65.34m 79.5 q
6. Tindra-Maria Molander SWE 65.13m 78.5 Q
7. Donna Paulsen DEN 62.56m 75.0 q
8. Xanadu Mongolbaatar MGL 63.86m 71.5 Q
9. Sedef Tiryiaki TUR 60.22m 68.5 q
10. Galina Tolstikova KAZ 58.08m 65.0 Q

11. Viktoriya Alzhanova KAZ 56.60m 64.0 Q
12. Shu Lau CHN 57.37m 62.5 q
13. Lyudmila Vensova RUS 56.08m 62.0 q
14. Alexandra Stefanidis GRE 56.45m 61.5 q
15. Wuyuntana Danzan MGL 55.27m 60.5 q
Madaleine Rosen SWE 54.89m 60.5 q
17. Renia Grushina KGZ 55.49m 58.5 q
18. Ernestine Pelletier MCO 54.72m 58.0 q
19. Adolphina Strolz GER 54.95m 57.0 q
20. China Aiken MCO 53.23m 56.0 q

21. Asuka Kamoda JPN 54.66m 55.0 q
22. Aleksandra Tikonovich RUS 51.81m 54.0 q
23. Astrid S. Wilander SWE 54.07m 53.0 Q
24. Rozalia Bakiyeva KGZ 51.68m 52.0 q
25. Zoe Karaiskakis GRE 52.92m 51.0 q
26. Alexandra Kajsa Svedin SWE 50.70m 50.5 q
27. Margarita Andreeva KAZ 50.44m 50.0 Q
28. Alena Lebedeva RUS 49.78m 49.0 Q
29. Hanife Kaygan TUR 49.52m 48.5 q
Iris Rachel Juarez AND 49.94m 48.5 q

31. Marlene Courte MCO 50.44m 48.0 q
32. Nelda Fairburn NZL 49.08m 47.5 q
33. Banu Badem TUR 50.12m 47.0 q
34. Temuge Jargalsaikhan MGL 48.64m 45.0 q
35. Maret Kadri EST 48.54m 44.0 q
36. Jenia Atambayeva KGZ 48.84m 43.0 q
37. Mechtild Oursler GER 47.29m 42.5 q
Aliya Anara KAZ 49.36m 42.5 q
Herta Mueller GER 47.66m 42.5 q
40. Magdalena Rosalieva BUL 45.70m 41.0 q
Kaitlyn Nigel NZL 49.15m 41.0 q

42. Miguela Calderon ARG 47.90m 40.5 q
43. Sako Fumigashi JPN 45.16m 40.0 q
Maia Stauce LTU 48.82m 40.0 q
45. Tsvetanka Mikova BUL 45.74m 38.0 q
Kana Mikase JPN 47.11m 38.0 Q
47. Judith Royce NZL 47.64m 37.0 q
48. Ramona Alcaron ARG 45.86m 36.5 q
49. Todorka Katranjieva BUL 45.79m 35.5 q
Stanka Dragonova BUL 45.58m 35.5 q
Olga Pushina RUS 44.97m 35.5 q

52. Bethania Madrid AND 44.79m 35.0
53. Gratia Letner GER 44.38m 31.5
54. Cornwallia Grenzen SWE 41.35m 30.5
55. Myriam Rose MCO 41.85m 28.5


Wyniki konkursu

Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Astrid S. Wilander SWE 68.04m 71.35m 180.5
2. Wuyuntana Danzan MGL 69.67m 62.71m 167.5
3. Ninette Anjou MCO 65.01m 66.13m 162.0

4. Margarita Andreeva KAZ 63.37m 65.40m 156.0
5. Viktoriya Alzhanova KAZ 54.91m 68.30m 141.5
6. Ernestine Pelletier MCO 54.17m 70.57m 139.0
7. Laine Kadri EST 55.59m 63.08m 138.5
8. Galina Tolstikova KAZ 56.67m 59.11m 133.0
9. Sako Fumigashi JPN 51.51m 62.12m 124.0
10. Alexandra Stefanidis GRE 58.53m 52.74m 121.5
Xanadu Mongolbaatar MGL 65.76m 49.85m 121.5

12. Tindra-Maria Molander SWE 55.29m 55.73m 121.0
13. Zoe Karaiskakis GRE 50.39m 58.80m 114.5
14. Amina Tukhtaeva KAZ 63.58m 48.84m 113.5
15. Madaleine Rosen SWE 54.01m 55.98m 111.5
16. Todorka Katranjieva BUL 51.61m 56.18m 109.5
17. Kana Mikase JPN 51.87m 52.64m 102.5
18. Olga Pushina RUS 52.43m 51.69m 99.5
19. Nelda Fairburn NZL 52.02m 49.26m 97.0
20. Donna Paulsen DEN 50.28m 50.36m 96.5

21. Shu Lau CHN 49.07m 47.89m 95.5
22. Jenia Atambayeva KGZ 49.90m 48.62m 94.0
23. Rozalia Bakiyeva KGZ 50.93m 45.59m 91.0
Alexandra Kajsa Svedin SWE 48.79m 49.31m 91.0
25. Miguela Calderon ARG 54.21m 46.11m 90.5
26. Maret Kadri EST 51.04m 45.98m 89.5
27. Adolphina Strolz GER 50.85m 47.98m 89.0
28. Banu Badem TUR 50.94m 45.50m 88.0
29. Asuka Kamoda JPN 49.82m 44.24m 83.5
30. Mechtild Oursler GER 47.73m 43.85m 79.5

31. Judith Royce NZL 49.00m 44.15m 79.0
32. Lyudmila Vensova RUS 47.89m 45.0
Kassandra Ververelis GRE 47.59m 45.0
34. Kaitlyn Nigel NZL 50.24m 44.5
Stanka Dragonova BUL 49.63m 44.5
Iris Rachel Juarez AND 50.45m 44.5
37. China Aiken MCO 47.00m 43.5
38. Hanife Kaygan TUR 47.06m 43.0
39. Tsvetanka Mikova BUL 49.17m 42.0
Herta Mueller GER 47.09m 42.0
41. Aliya Anara KAZ 48.84m 41.0
42. Irina Vasiluk RUS 48.01m 40.5
43. Alena Lebedeva RUS 45.99m 39.0
44. Magdalena Rosalieva BUL 46.31m 37.5
45. Aleksandra Tikonovich RUS 45.03m 36.5
46. Maia Stauce LTU 46.20m 35.0
Temuge Jargalsaikhan MGL 44.53m 35.0
48. Ramona Alcaron ARG 42.92m 34.0
49. Sedef Tiryiaki TUR 44.92m 33.0
50. Marlene Courte MCO 41.92m 30.5
51. Renia Grushina KGZ 45.91m 8.5


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
3. COC Kobiet U-15 (Borovets/Bułgaria) wyniki
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 19 (2025/2026) Strona Główna » COC Kobiet (U-15)
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin