41. Aleksandra Tikonovich RUS 34.90m 29.7 q
42. Jenia Atambayeva KGZ 35.57m 29.6 q
43. Kana Mikase JPN 36.80m 29.0 q
44. Xanadu Mongolbaatar MGL 35.39m 28.4 q
45. Herta Mueller GER 35.34m 26.4 q
46. Alexandra Kajsa Svedin SWE 35.47m 25.9 q
47. Shu Lau CHN 34.38m 24.0 q
48. Myriam Rose MCO 32.48m 23.7 q
49. Stanka Dragonova BUL 43.53m 22.3 q
50. Kaitlyn Nigel NZL 35.02m 21.9 q
51. Renia Grushina KGZ 33.09m 21.1
Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Amina Tukhtaeva KAZ 64.57m 48.56m 170.5
2. Ninnette Anjou MCO 57.66m 53.59m 163.7
3. Temuge Jargalsaikhan MGL 55.04m 47.52m 144.8
4. Margarita Andreeva KAZ 52.18m 50.36m 143.6
5. Ernestine Pelletier MCO 59.10m 44.24m 143.0
6. Viktoriya Alzhanova KAZ 51.13m 49.95m 142.0
7. Astrid S. Wilander SWE 39.59m 59.20m 134.2
8. Galina Tolstikova KAZ 41.47m 56.97m 131.3
9. Arianne Comtois FRA 49.75m 46.66m 121.2
10. Athenais Blanchett FRA 53.44m 40.82m 120.2
Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Astrid S. Wilander SWE 66.72m 110.0 Q
2. Margarita Andreeva KAZ 61.63m 97.5 Q
3. Ninnette Anjou MCO 57.24m 85.2 Q
40. Renia Grushina KGZ 35.32m 30.9 q
41. Lyudmila Vensova RUS 36.59m 29.0 q
42. Stanka Dragonova BUL 33.86m 25.8 q
43. Wuyuntana Danzan MGL 33.78m 24.8 q
44. Bethania Madrid AND 34.56m 24.7 q
45. Sedef Tiryiaki TUR 34.34m 24.5 q
46. Adolphina Strolz GER 34.57m 24.2 q
47. Shu Lau CHN 32.72m 19.4 q
48. Mariene Coutre MCO 32.65m 18.9 q
49. Herta Mueller GER 32.22m 18.7 q
Cornwallia Grenzen SWE 32.45m 18.7 q
51. Mechtild Oursler GER 29.62m 17.7
Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Amina Tukhtaeva KAZ 59.04m 56.56m 175.0
2. Stanka Dragonova BUL 60.45m 45.97m 150.0
3. Gratia Letner GER 53.24m 47.99m 135.5
4. Ninnette Anjou MCO 44.42m 53.47m 129.1
5. Viktoriya Alzhanova KAZ 50.78m 44.10m 122.1
6. Astrid S. Wilander SWE 48.28m 47.75m 121.5
7. Galina Tolstikova KAZ 42.99m 51.64m 121.4
8. Arianne Comtois FRA 46.54m 46.26m 119.8
9. Athenais Blanchett FRA 39.58m 53.75m 118.5
10. Ernestine Pelletier MCO 47.13m 49.10m 117.7
11. Miguela Calderon ARG 58.93m 35.25m 116.7
12. Irina Vasiluk RUS 51.73m 40.12m 111.4
13. Kaitlyn Nigel NZL 47.56m 42.89m 106.8
14. Wuyuntana Danzan MGL 48.78m 39.89m 106.5
15. Shu Lau CHN 56.31m 45.24m 106.2
16. Aleksandra Tikonovich RUS 42.43m 47.04m 105.4
Sedef Tiryiaki TUR 44.92m 44.52m 105.4
18. Stoyanka Chavdarova BUL 41.77m 47.47m 104.7
19. Hanife Marangoz TUR 44.49m 42.78m 102.9
20. Alena Lebedeva RUS 44.24m 42.43m 100.2
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1