Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Madaleine Rosen SWE 85.53m 50.29m 137.0
2. Lyudmila Vensova RUS 69.32m 64.02m 128.5
3. Frederika Tallinder SWE 78.23m 55.75m 127.5
4. Astrid S. Wilander SWE 72.25m 55.92m 117.0
5. Vedrana Kasun CRO 68.72m 56.53m 115.0
6. Alena Lebedeva RUS 63.32m 60.88m 113.0
7. Tuulikki Rantanen FIN 52.12m 73.97m 110.5
8. Magdalena Schaumann SWE 69.55m 54.86m 108.5
9. Olga Pushina RUS 68.14m 57.73m 107.0
Tindra-Maria Molander SWE 66.76m 54.78m 107.0
11. Milana Ciernikova SVK 75.88m 47.46m 105.5
12. Ernestine Pelletier MCO 72.85m 48.31m 105.0
13. Donna Paulsen DEN 60.19m 56.07m 92.5
14. Ninette Anjou MCO 56.74m 60.26m 90.5
15. Shu Lau CHN 63.78m 50.18m 89.0
16. Liljanna Mikkonen FIN 60.21m 49.71m 82.5
17. Sanni Kivinen FIN 61.35m 45.99m 75.0
18. Jania Milenkas LTU 59.85m 46.91m 73.5
19. Zoe Karaiskakis GRE 57.40m 48.70m 73.0
20. Theodora Tsangari GRE 57.10m 45.68m 64.0
21. Irina Vasiluk RUS 54.10m 47.64m 62.5
22. Alena Shparina RUS 50.48m 51.01m 60.0
23. Aleksandra Tikonovich RUS 51.41m 47.63m 56.5
24. Lena Sagintayeva KAZ 54.53m 45.91m 56.0
25. Sedef Tiryiaki TUR 53.36m 45.65m 55.5
26. Hanife Kaygan TUR 55.22m 44.78m 53.0
27. Myriam Rose MCO 50.37m 46.73m 50.0
28. Stoyanka Chavdarova BUL 54.65m 43.80m 48.5
29. Enebish Bayar MGL 53.99m 37.64m 39.0
30. Amira Haydarova UZB 48.59m 41.53m 36.0
51. Athenais Blanchett FRA 47.81m 26.0
52. Peoria Whiye PAL 47.37m 25.0
Stoyanka Chavdarova BUL 47.29m 25.0
54. Aiday Aruzhan KAZ 47.79m 24.0
Amira Haydarova UZB 47.84m 24.0
56. Sedef Tiryiaki TUR 45.39m 23.5
57. Shahana Shahi NEP 46.73m 23.0
58. Elena Ikramova UZB 45.27m 21.5
Hanife Kaygan TUR 46.48m 21.5
60. Konstancja Suska POL 46.73m 21.0
61. Stanka Dragonova BUL 44.62m 20.0
62. Esmeralda Amparo MEX 45.62m 18.0
63. Yessenia Nilda MEX 57.81m* 17.5
64. Sarina Rana NEP 43.20m 16.0
65. Vanda Slesingrova CZE 44.66m 15.5
66. Georgina F. Cabrera ARG 43.46m 15.0
Arianne Comtois FRA 42.11m 15.0
68. Aliya Anara KAZ 44.18m 14.0
Caroline Ravn DEN 44.44m 14.0
Christina Clausen DEN 44.55m 14.0
71. Donna Paulsen DEN 44.24m 12.5
72. Maia Stauce LTU 43.45m 12.0
73. Katelijne Bullens NED 42.72m 10.0
Zoe Karaiskakis GRE 41.61m 10.0
75. Anastasiya Anisimova BLR 41.10m 9.5
Emigdia Miguela Abascal ARG 40.77m 9.5
77. Alena Shparina RUS 41.23m 7.5
78. Banu Badem TUR 41.34m 6.5
79. Ramona Alcaron ARG 33.59m 0.0
Selena Morales MEX 43.10m* 0.0
Theodora Tsangari GRE 46.01m* 0.0
Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Tindra-Maria Molander SWE 84.90m 86.44m 203.5
2. Aleksandra Tikonovich RUS 79.99m 87.42m 201.0
3. Ninette Anjou MCO 83.80m 82.78m 198.0
11. Anastasiya Vrankina RUS 62.60m 60.61m 108.0
12. Magdalena Schaumann SWE 54.34m 65.40m 102.0
13. Astrid S. Wilander SWE 54.96m 66.06m 97.0
14. Tuulikki Rantanen FIN 57.62m 58.14m 94.5
15. Jitka Krivcova SVK 60.87m 53.64m 92.5
16. Lyudmila Vensova RUS 60.89m 53.04m 90.5
17. Olga Pushina RUS 66.45m 47.01m 87.5
18. Kassandra Ververelis GRE 50.27m 58.02m 78.0
19. Kung Bao MAC 59.22m 49.85m 77.0
Isabel Blanche FRA 55.92m 50.77m 77.0
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1