Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Astrid S. Wilander SWE 87.28m 108.5 q
2. Aleksandra Tikonovich RUS 84.14m 103.0 q
3. Ninette Anjou MCO 77.31m 88.5 q
4. Tindra-Maria Molander SWE 77.80m 87.0 q
5. Madaleine Rosen SWE 76.02m 82.5 q
6. Olga Pushina RUS 70.60m 73.0 q
7. Temuge Jargalsaikhan MGL 68.37m 67.0 q
Chloe Blanchett MCO 67.96m 67.0 q
9. Donna Paulsen DEN 65.16m 63.0 q
10. Sanni Kivinen FIN 63.98m 60.5 q
11. Frederika Tallinder SWE 63.47m 60.0 q
12. Alena Medeva KAZ 64.49m 59.5 q
13. Kun Song MAC 62.54m 58.5 q
14. Theodora Tsangari GRE 61.51m 52.5 q
15. Ernestine Pelletier MCO 58.76m 50.5 q
16. Kassandra Ververelis GRE 59.84m 49.5 q
Aiday Aruzhan KAZ 58.75m 49.5 q
18. Anastassia Zadar CRO 58.70m 48.5 q
19. Magdalena Schaumann SWE 58.26m 48.0 q
Alessandra Gunia CRO 58.12m 48.0 q
41. Lyudmila Vensova RUS 47.10m 26.0 q
42. Sedef Tiryiaki TUR 47.94m 25.0 q
Burgundy Aubree NZL 47.50m 25.0 q
Byung-Ho Ji-Hoon Park KOR 48.14m 25.0 q
45. Shahana Shahi NEP 47.66m 24.5 q
46. Mango Timbo PAL 47.86m 23.0 q
Enebish Bayar MGL 46.04m 23.0 q
48. Emilia Schou DEN 47.01m 22.0 q
Elena Ikramova UZB 46.86m 22.0 q
50. Thea S. Johansen NOR 46.21m 20.5 q
51. Sharmaine Tolbert AUS 46.41m 19.5
52. Banu Badem TUR 45.34m 19.0
53. Kung Bao MAC 45.01m 17.5
Esthera Sharidova UZB 46.80m 17.5
55. Anastasiya Anisimova BLR 44.16m 16.5
56. Caroline Ravn DEN 44.06m 15.5
57. Sarangerei Mergen MGL 47.10m 15.0
Lena Sagintayeva KAZ 42.50m 15.0
59. Myriam Rose MCO 42.18m 13.5
60. Wuyuntana Danzan MGL 41.73m 13.0
61. Renia Grushina KGZ 40.77m 6.5
62. Alexandra Stefanidis GRE 40.88m 6.0
63. Aliya Anara KAZ 38.46m 5.5
64. Annabelle Keighley AUS 40.53m 1.0
Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Astrid S. Wilander SWE 87.17m 79.02m 197.0
2. Aleksandra Tikonovich RUS 49.41m 87.61m 136.0
Tindra-Maria Molander SWE 77.81m 59.25m 136.0
4. Olga Pushina RUS 57.39m 76.45m 129.5
5. Zoe Karaiskakis GRE 69.03m 59.67m 121.5
6. Frederika Tallinder SWE 61.35m 65.50m 115.0
7. Kun Song MAC 55.85m 68.07m 111.5
8. Magdalena Schaumann SWE 62.00m 60.53m 108.5
9. Lyudmila Vensova RUS 63.33m 57.68m 105.0
10. Ernestine Pelletier MCO 57.25m 61.50m 97.5
31. Byung-Ho Ji-Hoon Park KOR 49.55m 28.0 q
32. Sharmaine Tolbert AUS 49.12m 27.5 q
Jitka Krivcova SVK 49.95m 27.5 q
34. Alena Medeva KAZ 48.81m 26.5 q
35. Shahana Shahi NEP 48.96m 24.0 q
36. Sedef Tiryiaki TUR 46.82m 23.5 q
Thea S. Johansen NOR 46.45m 23.5 q
38. Jasmine Anselmetti SUI 46.56m 23.0 q
Enebish Bayar MGL 46.39m 23.0 q
40. China Aiken NZL 46.12m 22.0 q
41. Daria Krikalova BLR 45.71m 21.5 q
Annabelle Keighley AUS 46.13m 21.5 q
43. Elena Ikramova UZB 45.51m 21.0 q
Caroline Ravn DEN 45.98m 21.0 q
Liljanna Mikkonen FIN 46.53m 21.0 q
46. Nelda Fairburn NZL 45.64m 17.5 q
47. Renia Grushina KGZ 43.44m 17.0 q
Clarissa Cabello SPA 45.16m 17.0 q
Peoria Whiye PAL 48.47m 17.0 q
50. Alexandra Stefanidis GRE 43.44m 16.0 q
51. Anastassia Zadar CRO 44.68m 15.0
52. Zoe Karaiskakis GRE 44.41m 14.5
53. Kung Bao MAC 44.22m 13.5
54. Alessandra Gunia CRO 42.96m 11.0
55. Beste Badem TUR 40.74m 10.5
Lena Sagintayeva KAZ 42.44m 10.5
57. Aliya Anara KAZ 42.97m 9.0
58. Kendra Harvey USA 40.37m 5.5
Burgundy Aubree NZL 40.83m 5.5
60. Sarangerei Mergen MGL 41.23m 4.0
61. Esthera Sharidova UZB 38.70m 1.5
62. Anastasiya Anisimova BLR 50.47m* 1.0
63. Emilia Schou DEN 44.57m* 0.0
Sarina Rana NEP 37.42m 0.0
Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Alena Lebedeva RUS 83.35m 76.38m 187.5
2. Magdalena Schaumann SWE 66.50m 90.79m 179.0
3. Lyudmila Vensova RUS 83.92m 67.53m 166.5
4. Madaleine Rosen SWE 72.50m 80.04m 162.5
5. Tuulikki Rantanen FIN 79.34m 60.58m 144.0
6. Astrid S. Wilander SWE 77.38m 61.15m 139.0
7. Temuge Jargalsaikhan MGL 57.46m 80.45m 136.5
8. Kun Song MAC 65.03m 65.63m 124.0
9. Kassandra Ververelis GRE 50.28m 74.26m 113.0
10. Ninette Anjou MCO 59.07m 62.96m 108.0
11. Chloe Blanchett MCO 64.40m 57.43m 105.5
12. Tindra-Maria Molander SWE 77.05m 47.34m 105.0
13. Sanni Kivinen FIN 56.35m 63.67m 104.5
14. Frederika Tallinder SWE 57.12m 62.82m 98.5
15. Olga Pushina RUS 51.53m 62.78m 88.0
16. Theodora Tsangari GRE 51.10m 59.74m 84.0
17. Ernestine Pelletier MCO 54.64m 58.43m 83.5
18. Liljanna Mikkonen FIN 54.09m 55.76m 81.5
19. Donna Paulsen DEN 59.04m 49.61m 79.5
20. Sedef Tiryiaki TUR 54.84m 53.75m 78.5
21. Banu Badem TUR 58.95m 47.53m 75.5
22. Matylda Pulnikova SVK 57.83m 49.48m 74.5
23. Aleksandra Tikonovich RUS 55.48m 48.96m 71.0
24. Alexandra Stefanidis GRE 53.20m 49.90m 64.0
25. Renia Grushina KGZ 53.70m 47.69m 61.5
26. Nelda Fairburn NZL 54.47m 46.50m 55.0
27. Wuyuntana Danzan MGL 49.46m 44.22m 47.0
28. Sharmaine Tolbert AUS 49.51m 42.19m 43.0
29. Annabelle Keighley AUS 51.46m 43.58m 41.5
30. Clarissa Cabello SPA 52.20m 37.43m 32.5
31. Irina Vasiluk RUS 50.05m 28.0
32. Terezia Sykorova SVK 47.54m 26.0
33. China Aiken NZL 47.14m 25.0
34. Peoria Whiye PAL 47.69m 23.5
35. Aiday Aruzhan KAZ 47.96m 23.0
Elena Ikramova UZB 46.98m 23.0
37. Alena Medeva KAZ 46.64m 21.0
38. Myriam Rose MCO 45.97m 20.5
39. Byung-Ho Ji-Hoon Park KOR 45.75m 20.0
40. Amaranza Almanza SPA 46.30m 19.0
Enebish Bayar MGL 47.09m 19.0
42. Daria Krikalova BLR 45.63m 18.5
43. Jitka Krivcova SVK 45.51m 18.0
Caroline Ravn DEN 45.32m 18.0
45. Noelle Albine MCO 44.84m 15.0
46. Shangri Jingyu CHN 42.37m 9.0
47. Jasmine Anselmetti SUI 40.31m 8.5
48. Shahana Shahi NEP 42.72m 5.0
49. Thea S. Johansen NOR 49.73m* 2.0
50. Mango Timbo PAL 36.16m 0.0
Thea S. Johansen NOR - 3 x 3 = 9 - 9 = mikrokontuzja
Anastasiya Anisimova BLR - 5 x 4 = 20 - 0 = 20 tygodni kontuzji
Emilia Schou DEN - 3 x 4 = 12 - 4 = 8 tygodni kontuzji
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1