Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty 1. Alexander Svetin RUS 95.33m 94.14m 254.5
2. Konstantin Shestopalov RUS 89.10m 97.88m* 222.5 - lekki uraz (5*4 - 19 - 1 = 0)
3. Ioannes Kjellsson SWE 90.23m 83.98m 221.5
4. Thomas Elander SWE 91.74m 73.58m 204.5
5. Lars Arvidsson SWE 96.18m* 84.18m 201.0
Fredrick Tallinder SWE 85.39m 79.24m 201.0
Marciano Tavares JPN 73.51m 88.78m 201.0
8. Joaquim Kwan MAC 80.77m 80.37m 197.5
9. Katsurou Oshiro JPN 88.81m 73.92m 196.5
10. Alphonse Gosselin MCO 91.83m 68.39m 195.5
11. Magnus J. Stenberg SWE 82.46m 77.85m 194.0
12. Leopold Pons LeBlanc MCO 80.11m 67.89m 168.0
13. Noel Robert MCO 73.42m 68.28m 158.0
14. Terje Anna EST 72.57m 68.38m 153.5
15. Shun Ping MAC 79.57m 58.95m 152.5
16. Alyaksandr Fridrich RUS 57.11m 77.80m 142.5
17. Desiderio Cheng MAC 60.18m 78.37m 141.5
18. Borat Zhaparov KAZ 65.27m 67.89m 135.5
19. Bai Li MAC 63.76m 65.42m 131.0
20. Huang Guo MAC 62.74m 67.65m 130.5
21. Deivydas Kicas LTU 68.54m 60.48m 124.5
22. Aarne Heikki EST 57.95m 64.98m 118.5
Anthelme Courbertin MCO 59.23m 64.11m 118.5
24. Anastasios Simonides GRE 75.08m 42.89m 105.0
25. Andres Jaakob EST 70.50m 46.31m 99.5
26. Talvo Valve FIN 56.73m 57.08m 98.0
27. Nambaryn Amgalan MGL 60.29m 49.64m 89.0
28. Leandros Raptis GRE 57.61m 48.04m 76.5
29. Narcisio Terrazas ARG 63.11m 40.76m 73.5
30. Sokrates Michelakakis GRE 52.95m 38.96m 40.5
31. Vikenti Kuznetsov RUS 52.36m 36.5
32. Glanville Deadman NZL 52.39m 36.0
33. Alyaksandr Kupka RUS 50.20m 34.0
34. Alikhan Nurasyliev KAZ 48.37m 32.0
35. Lkhagvasur Erdenechuluun MGL 47.19m 30.5
36. Direnc Kerem Peynirci TUR 47.40m 30.0
37. Ibraim Abduhalilov KAZ 50.63m 28.5
38. Juan Pablo Casquero ARG 45.69m 26.0
39. Jesper Dahl Rommedahl DEN 48.67m 25.5
40. Saku Harmaajaervi EST 45.18m 23.0
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty 1. Alexander Svetin RUS 84.97m 98.95m 243.5
2. Katsurou Oshiro JPN 90.05m 81.48m 217.5
3. Thomas Elander SWE 76.91m 91.83m 211.0
4. Konstantin Shestopalov RUS 89.41m 88.88m* 207.5 - lekki uraz (4*4 - 19 - 1 = -4)
5. Alphonse Gosselin MCO 87.58m 77.70m 205.5
6. Lars Arvidsson SWE 81.10m 81.79m 199.0
7. Desiderio Cheng MAC 69.37m 90.58m 193.0
8. Joaquim Kwan MAC 76.07m 83.06m 192.5
9. Fredrick Tallinder SWE 68.31m 81.99m 172.5
10. Ioannes Kjellsson SWE 65.28m 82.40m 169.0
11. Huang Guo MAC 75.17m 71.96m 164.0
12. Borat Zhaparov KAZ 58.99m 79.75m 147.5
13. Magnus J. Stenberg SWE 69.37m 63.64m 138.5
14. Andres Jaakob EST 66.85m 65.46m 136.5
15. Leopold Pons LeBlanc MCO 66.18m 65.45m 133.5
16. Terje Anna EST 80.36m 64.19m* 133.0 - tydzień kontuzji (3*4 - 11 - 0 = 1)
17. Alyaksandr Kupka RUS 57.73m 71.58m 130.5
18. Bai Li MAC 62.85m 63.71m 126.0
19. Deivydas Kicas LTU 65.83m 61.40m 122.5
20. Marciano Tavares JPN 55.81m 69.88m 119.5
21. Noel Robert MCO 71.96m 50.67m 116.5
22. Ragnar Manason ISL 52.96m 66.92m 110.0
23. Saku Harmaajaervi EST 62.34m 53.67m 105.5
24. Shun Ping MAC 54.86m 62.17m 98.5
25. Leandros Raptis GRE 54.43m 60.81m 97.5
26. Anthelme Courbertin MCO 63.40m 43.28m 80.0
27. Alyaksandr Fridrich RUS 62.39m 44.46m 77.5
28. Aarne Heikki EST 59.32m 48.40m 76.5
29. Anastasios Simonides GRE 54.06m 45.11m 63.0
Talvo Valve FIN 53.68m 47.20m 63.0
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1