Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 22 (2028/2029) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 22 (2028/2029) Strona Główna » FIS Cup / FIS Cup Sezon 2021/2022 » 3. FIS Cup (Sankt Moritz/Switzerland Wyniki
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
3. FIS Cup (Sankt Moritz/Switzerland Wyniki
PostWysłany: Sob 13:49, 19 Gru 2015
Anssi Sorinen
Super Moderator
Super Moderator

 
Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 2544
Przeczytał: 91 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Helsinki
Płeć: Waćpanicz


FIS CUP 2021/2022
Olympiaschanze HS100 Wyniki kwalifikacji


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Anatoliy Lobachevskiy RUS 93.52m 140.0 q
2. Dennis Rosengren SWE 84.77m 120.5 q
3. Romain Fasani SUI 82.16m 117.5 q
4. Liborio Parma ITA 81.08m 115.0 q
5. Oliver De Laurentis SUI 82.99m 114.5 q
Lucien Kalbfleisch SUI 81.87m 114.5 q
7. Rikhard Virtanen EST 79.24m 110.5 q
8. Sebastian Kalling SWE 80.60m 108.0 q
9. Marcus Vilmar Munson SWE 80.74m 106.5 q
10. Matteus Peder Almstedt SWE 77.74m 106.0 q
11. Henning Geir Matthiasen NOR 76.41m 105.0 q
12. Ingvar Almstedt SWE 77.08m 104.5 q
13. Dagfinn Valter Hansen NOR 75.94m 103.5 q
14. Kaleva Lammi FIN 75.83m 103.0 q
15. Timon Tiedt GER 75.34m 102.0 q
16. Aime Michaud FRA 74.80m 100.5 q
17. Alexander Koltsov RUS 73.81m 100.0 q
18. Blagomir Simeonov BUL 73.70m 98.5 q
19. Reimu Vaehi EST 72.99m 96.0 q
20. Valdas Simonis LTU 71.45m 95.0 q
21. Makar Sokolov KGZ 71.12m 94.0 q
Raffael Weiss AUT 71.92m 94.0 q
23. Lev Koshelenko RUS 73.04m 91.0 q
24. Rudolf Wanvik NOR 69.48m 89.5 q
25. Noel Robert MCO 71.74m 88.5 q
26. Patrick Schuster AUT 71.92m 87.0 q
27. Konstantin Shestopalov RUS 68.41m 86.0 q
28. Rafał Janik POL 67.79m 85.0 q
29. Luke Carmody NZL 67.62m 84.5 q
30. Deivydas Kicas LTU 67.11m 84.0 q
Joaquim Kwan MAC 66.92m 84.0 q
32. Beppe Mari ITA 64.72m 81.0 q
33. Esben Toov NOR 63.87m 77.0 q
34. Aureliano Leone ITA 63.58m 75.5 q
35. Lyuben Ivanov BUL 62.86m 75.0 q
36. Harrison Loader NZL 63.46m 74.5 q
37. Vicente Natalio Mingo ESP 62.21m 74.0 q
Marcel Favre MCO 61.68m 74.0 q
Gulglielmo Tessaro ITA 61.44m 74.0 q
40. Wolfram Zilberschlag AUT 61.95m 72.0 q
41. Klemens Sucharski POL 63.36m 70.5 q
42. Krister Kivisalo FIN 60.00m 68.0 q
43. Nikon Afanasyev KGZ 59.12m 67.0 q
44. Diego Abello ESP 58.57m 66.5 q
45. Yezekael Lefevre FRA 57.48m 64.0 q
46. Gavril Radev BUL 59.20m 63.5 q
47. Edwin Carmody NZL 59.97m 63.0 q
48. Leopold Pons Leblanc MCO 56.61m 61.5 q
49. Onfroi Fongemie USA 55.17m 59.0 q
50. Zoltan Arany HUN 56.65m 58.5 q
51. Paivo Kald EST 54.29m 57.5
52. Esben Stig Osberg NOR 54.36m 56.5
53. Nikolas Kummer GER 52.16m 54.5
Andres Lust EST 52.76m 54.5
55. Branimir Jez SLO 51.75m 53.0
56. Andreas Morard SUI 51.24m 50.5
57. Hayati Hoefler AUT 51.07m 49.0
58. Erkki Maki-Ranta FIN 50.41m 46.0
Josef Buffone AUT 50.52m 46.0
60. Figo Goovers NED 51.64m 44.5
61. Desidero Cheng MAC 49.33m 42.0
62. James Wilton USA 46.46m 40.0
63. Jerrik Maximilian Engan NOR 47.18m 39.5
64. Faridoon Ardeshir Rostam IRN 46.10m 37.0
65. Teodor Struna SLO 44.90m 35.0
66. Ukko Lehtonen FIN 47.45m 34.0
67. Levan Khurtsilava GEO 42.95m 32.5
68. Laurent Dieude-Fauvel AND 41.92m 30.0
69. Montague Clifton GBR 42.33m 29.0
70. Mikolas Dolezal CZE 54.14m* 27.0
71. Miran Krizman SLO 36.06m 20.0




FIS CUP 2021/2022
Olympiaschanze HS100 Wyniki konkursui


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Lev Koshelenko RUS 82.85m 94.53m 260.5
2. Dennis Rosengren SWE 86.33m 90.92m 256.0
3. Marcus Vilmar Munson SWE 81.23m 89.84m 247.5


4. Anatoliy Lobachevskiy RUS 79.18m 89.46m 241.0
5. Matteus Peder Almstedt SWE 89.06m 78.02m 236.0
6. Kaleva Lammi FIN 86.56m 76.51m 230.0
7. Raffael Weiss AUT 83.61m 79.08m 228.5
8. Sebastian Kalling SWE 75.57m 83.00m 220.0
9. Lucien Kalbfleisch SUI 78.13m 78.40m 212.5
10. Henning Geir Matthiasen NOR 77.38m 77.78m 211.5
11. Romain Fasani SUI 76.91m 78.04m 210.0
12. Rafał Janik POL 79.73m 73.22m 209.0
13. Aime Michaud FRA 85.64m 67.15m 206.5
14. Reimu Vaehi EST 75.39m 75.84m 204.5
15. Lyuben Ivanov BUL 79.29m 70.77m 201.5
16. Konstantin Shestopalov RUS 75.71m 72.93m 199.5
17. Patrick Schuster AUT 84.27m 63.11m 196.0
18. Ingvar Almstedt SWE 67.89m 77.98m 194.5
19. Rudolf Wanvik NOR 74.23m 69.31m 187.0
20. Timon Tiedt GER 81.76m 60.67m 185.0
21. Dagfinn Valter Hansen NOR 78.70m 65.97m 183.5
Rikhard Virtanen EST 78.73m 61.59m 183.5
23. Gulglielmo Tessaro ITA 68.60m 68.92m 178.0
24. Klemens Sucharski POL 70.04m 61.99m 163.5
25. Krister Kivisalo FIN 69.89m 61.81m 162.5
26. Vicente Natalio Mingo ESP 70.77m 60.58m 160.5
27. Joaquim Kwan MAC 69.90m 59.80m 157.0
28. Edwin Carmody NZL 67.32m 56.11m 144.5
29. Deivydas Kicas LTU 65.86m 54.34m 138.0
30. Yezekael Lefevre FRA 66.00m 46.73m 122.5
31. Oliver De Laurentis SUI 65.13m 79.5
Zoltan Arany HUN 64.38m 79.5
33. Valdas Simonis LTU 63.38m 75.5
Gavril Radev BUL 62.56m 75.5
35. Wolfram Zilberschlag AUT 61.71m 73.0
36. Noel Robert MCO 60.85m 71.5
Leopold Pons Leblanc MCO 60.60m 71.5
38. Aureliano Leone ITA 59.54m 69.5
39. Beppe Mari ITA 59.02m 68.0
40. Blagomir Simeonov BUL 60.20m 67.5
41. Liborio Parma ITA 59.21m 64.5
Nikon Afanasyev KGZ 61.02m 64.5
43. Harrison Loader NZL 58.00m 63.0
44. Marcel Favre MCO 53.95m 58.5
45. Makar Sokolov KGZ 55.96m 58.0
46. Diego Abello ESP 55.30m 57.5
47. Alexander Koltsov RUS 53.49m 56.5
48. Luke Carmody NZL 52.06m 51.5
49. Esben Toov NOR 46.24m 42.0
50. Onfroi Fongemie USA 43.13m 31.5








FIS CUP 2021/2022
Olympiaschanze HS100 Wyniki kwalifikacji


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Dennis Rosengren SWE 87.77m 127.5 q
2. Lev Koshelenko RUS 85.60m 122.5 q
3. Anatoliy Lobachevskiy RUS 87.03m 121.5 q
4. Sebastian Kalling SWE 83.95m 118.5 q
5. Patrick Schuster AUT 82.01m 116.5 q
6. Rafał Janik POL 80.16m 112.5 q
7. Marcus Vilmar Munson SWE 79.66m 112.0 q
8. Zoltan Arany HUN 80.34m 110.0 q
9. Matteus Peder Almstedt SWE 78.84m 107.5 q
10. Wolfram Zilberschlag AUT 79.08m 105.0 q
11. Timon Tiedt GER 76.23m 104.0 q
12. Aureliano Leone ITA 75.88m 103.5 q
13. Kaleva Lammi FIN 76.28m 102.5 q
Rikhard Virtanen EST 75.78m 102.5 q
Henning Geir Matthiasen NOR 75.85m 102.5 q
16. Ingvar Almstedt SWE 75.19m 101.5 q
Lucien Kalbfleisch SUI 75.25m 101.5 q
18. Andres Lust EST 74.61m 100.0 q
19. Aime Michaud FRA 73.96m 99.5 q
20. Leopold Pons Leblanc MCO 74.44m 98.5 q
21. Dagfinn Valter Hansen NOR 73.17m 97.5 q
22. Oliver De Laurentis SUI 72.46m 94.0 q
23. Raffael Weiss AUT 71.43m 93.5 q
24. Romain Fasani SUI 70.68m 91.0 q
25. Vicente Natalio Mingo ESP 68.21m 89.0 q
Edwin Carmody NZL 69.11m 89.0 q
27. Alexander Koltsov RUS 66.98m 83.0 q
28. Beppe Mari ITA 66.06m 81.5 q
29. Konstantin Shestopalov RUS 67.38m 77.5 q
30. Ukko Lehtonen FIN 64.33m 77.0 q
Figo Goovers NED 63.89m 77.0 q
32. Nikon Afanasyev KGZ 62.31m 75.0 q
33. Gavril Radev BUL 62.90m 74.5 q
Noel Robert MCO 61.76m 74.5 q
35. Harrison Loader NZL 62.28m 73.5 q
36. Rudolf Wanvik NOR 61.53m 73.0 q
37. Erkki Maki-Ranta FIN 61.27m 71.5 q
38. Lyuben Ivanov BUL 60.16m 71.0 q
39. Liborio Parma ITA 60.48m 70.5 q
40. Diego Abello ESP 59.22m 68.0 q
41. Gulglielmo Tessaro ITA 58.44m 66.0 q
42. Miran Krizman SLO 57.43m 64.0 q
Klemens Sucharski POL 56.63m 64.0 q
44. Esben Toov NOR 58.05m 63.5 q
Branimir Jez SLO 57.53m 63.5 q
46. Laurent Dieude-Fauvel AND 56.78m 63.0 q
47. Deivydas Kicas LTU 56.13m 62.0 q
48. Teodor Struna SLO 56.99m 61.5 q
Blagomir Simeonov BUL 57.55m 61.5 q
50. Krister Kivisalo FIN 56.62m 61.0 q
51. Reimu Vaehi EST 55.50m 60.5
52. Luke Carmody NZL 55.77m 59.5
Desidero Cheng MAC 56.12m 59.5
54. Valdas Simonis LTU 55.84m 59.0
55. Joaquim Kwan MAC 54.42m 58.0
56. Josef Buffone AUT 54.46m 56.5
Jerrik Maximilian Engan NOR 54.11m 56.5
58. Esben Stig Osberg NOR 54.34m 54.5
59. Levan Khurtsilava GEO 52.24m 52.0
60. Faridoon Ardeshir Rostam IRN 50.05m 48.5
Nikolas Kummer GER 52.15m 48.5
62. Mikolas Dolezal CZE 49.94m 47.5
63. Marcel Favre MCO 49.66m 47.0
64. Paivo Kald EST 49.25m 45.0
65. Makar Sokolov KGZ 50.26m 44.5
66. James Wilton USA 49.18m 44.0
67. Montague Clifton GBR 45.18m 35.5
68. Andreas Morard SUI 45.16m 35.0
Hayati Hoefler AUT 47.36m 35.0
70. Yezekael Lefevre FRA 43.83m 34.0
71. Onfroi Fongemie USA 43.10m 29.0




FIS CUP 2021/2022
Olympiaschanze HS100 Wyniki konkursui


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Dennis Rosengren SWE 86.87m 85.08m 248.0
2. Marcus Vilmar Munson SWE 88.65m 82.24m 246.0
3. Henning Geir Matthiasen NOR 86.04m 77.45m 231.0


4. Sebastian Kalling SWE 82.58m 82.50m 227.5
5. Patrick Schuster AUT 76.08m 84.63m 225.5
6. Raffael Weiss AUT 80.41m 80.36m 224.5
Rafał Janik POL 81.68m 78.52m 224.5
8. Lev Koshelenko RUS 72.38m 87.89m 223.0
9. Kaleva Lammi FIN 71.90m 85.33m 215.0
10. Anatoliy Lobachevskiy RUS 74.83m 82.84m 211.5
11. Matteus Peder Almstedt SWE 75.53m 77.23m 207.0
12. Dagfinn Valter Hansen NOR 70.59m 76.27m 196.5
13. Wolfram Zilberschlag AUT 75.71m 72.98m 195.5
14. Romain Fasani SUI 79.15m 66.17m 193.5
15. Lyuben Ivanov BUL 84.93m 59.64m 191.0
16. Erkki Maki-Ranta FIN 78.65m 67.68m 188.5
17. Gulglielmo Tessaro ITA 65.53m 77.02m 186.0
18. Konstantin Shestopalov RUS 65.66m 77.44m 185.5
19. Harrison Loader NZL 75.12m 63.97m 178.0
20. Lucien Kalbfleisch SUI 64.59m 73.08m 176.5
21. Ingvar Almstedt SWE 67.38m 70.38m 174.5
22. Klemens Sucharski POL 72.18m 62.56m 170.0
23. Krister Kivisalo FIN 62.74m 68.82m 162.0
24. Zoltan Arany HUN 65.29m 65.18m 158.0
25. Liborio Parma ITA 70.54m 57.82m 157.0
26. Noel Robert MCO 71.35m 55.44m 152.5
27. Aureliano Leone ITA 73.34m 51.31m 141.0
28. Deivydas Kicas LTU 67.46m 52.07m 136.5
29. Branimir Jez SLO 67.08m 50.07m 132.0
30. Andres Lust EST 66.97m 49.55m 130.0
31. Aime Michaud FRA 65.64m 75.5
32. Rudolf Wanvik NOR 62.46m 74.0
33. Gavril Radev BUL 60.79m 71.5
34. Beppe Mari ITA 61.81m 69.5
35. Rikhard Virtanen EST 60.30m 69.0
36. Diego Abello ESP 59.68m 68.5
Blagomir Simeonov BUL 60.44m 68.5
38. Oliver De Laurentis SUI 57.86m 64.5
39. Miran Krizman SLO 56.84m 62.5
40. Timon Tiedt GER 55.42m 57.5
41. Edwin Carmody NZL 53.63m 56.0
42. Alexander Koltsov RUS 51.63m 54.0
43. Ukko Lehtonen FIN 51.19m 50.0
44. Figo Goovers NED 49.50m 49.5
45. Esben Toov NOR 50.04m 47.5
46. Vicente Natalio Mingo ESP 46.99m 42.0
47. Nikon Afanasyev KGZ 46.66m 40.0
48. Leopold Pons Leblanc MCO 46.78m 37.0
49. Laurent Dieude-Fauvel AND 45.09m 34.5
50. Teodor Struna SLO 40.31m 26.0


KONTUZJE:
Mikolas Dolezal - Lekki Uraz


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 13:58, 19 Gru 2015
Myniax9
Super V.I.P. Manager
Super V.I.P. Manager

 
Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 247
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Brawo Branimir za 2 punkty!


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 13:59, 19 Gru 2015
adamson1
Pędzlarz
Pędzlarz

 
Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 1196
Przeczytał: 5 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5


13. Aime Michaud FRA 85.64m 67.15m 206.5
30. Yezekael Lefevre FRA 66.00m 46.73m 122.5

Konkurs życia! Smile Szkoda, że w drugim bez punktów, ale i tak występ na wielki plus, szczególnie przy obsadzie ponad 70 zawodników.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 14:31, 19 Gru 2015
Primoz
Super V.I.P. Manager
Super V.I.P. Manager

 
Dołączył: 06 Lis 2015
Posty: 462
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Lewan bez formy coś.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 15:36, 19 Gru 2015
szympek2709
Młody adept szkółki trenerskiej
Młody adept szkółki trenerskiej

 
Dołączył: 06 Gru 2015
Posty: 52
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Świetny weekend dla Polski! Po Sucharskim się nie spodziewałem punktów a dwa razy miejsca w 3 dziesiątce na duży plus, a Janki z konkursu na konkurs coraz wyżej, 6 miejsce super wynik!


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 16:05, 19 Gru 2015
Baroner
Super Moderator
Super Moderator

 
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 2887
Przeczytał: 167 tematów

Pomógł: 12 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bytom / Monte Carlo
Płeć: Waćpanicz


Tylko jeden punktuje, na 6 możliwości. Fatalnie.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 16:09, 19 Gru 2015
Łukasz_Kruczek000
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 1842
Przeczytał: 91 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Częstochowa/Wiedeń
Płeć: Waćpanicz


Brawo henning


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 18:18, 19 Gru 2015
DJTomex
Młody adept szkółki trenerskiej
Młody adept szkółki trenerskiej

 
Dołączył: 18 Paź 2015
Posty: 51
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Może być


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 21:22, 19 Gru 2015
hardy12
Doświadczony trener
Doświadczony trener

 
Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 208
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa
Płeć: Waćpanicz


źle


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
3. FIS Cup (Sankt Moritz/Switzerland Wyniki
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 22 (2028/2029) Strona Główna » FIS Cup / FIS Cup Sezon 2021/2022
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin