FIS Cup 2022/2023
Ovre Soppero HS 106 Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty 1. Kiyoshi Suzuki JPN 88.29m 95.98m 243.0
2. Kosami Miyagi JPN 79.21m 95.62m 222.5
3. Liborio Parma ITA 76.67m 92.72m 215.5
4. Beppe Mari ITA 77.77m 83.92m 195.5
5. Reimu Vaehi EST 63.49m 87.29m 174.5
6. Krister Kivisalo FIN 69.26m 80.76m 173.0
Joaquim Kwan MAC 80.48m 69.42m 173.0
8. Rikhard Virtanen EST 75.60m 72.34m 171.5
9. Guglielmo Tessaro ITA 73.47m 75.12m 170.5
10. Noel Robert MCO 65.79m 79.87m 164.0
11. Aureliano Leone ITA 70.36m 72.04m 158.0
12. Lyuben Ivanow BUL 71.53m 65.62m 141.0
13. Shun Ping MAC 65.32m 66.17m 136.5
14. Desiderio Cheng MAC 52.38m 79.98m 133.0
15. Leopold Pons LeBlanc MCO 64.97m 66.16m 130.5
16. Gavril Radev BUL 60.62m 59.78m 111.0
17. Luukas Taehtinen FIN 48.63m 68.41m 104.0
Evariste Donat MCO 55.37m 66.44m 104.0
19. Ukko Lehtonen FIN 56.33m 60.12m 101.0
20. Terje Anna EST 55.00m 59.17m 97.0
Andres Lust EST 56.76m 55.79m 97.0
FIS Cup 2022/2023
Ovre Soppero HS 106 Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty 1. Kosami Miyagi JPN 89.43m 81.98m 217.0
2. Kiyoshi Suzuki JPN 73.71m 87.61m 192.5
3. Beppe Mari ITA 82.87m 72.46m 183.0
4. Aureliano Leone ITA 79.89m 78.24m 182.0
5. Noel Robert MCO 84.52m 70.23m 180.0
6. Rikhard Virtanen EST 81.86m 71.63m 175.5
7. Reimu Vaehi EST 81.25m 67.84m 171.0
8. Lyuben Ivanow BUL 54.37m 94.18m 168.5
9. Desiderio Cheng MAC 68.72m 74.94m 160.0
10. Evariste Donat MCO 77.65m 66.63m 156.0
11. Guglielmo Tessaro ITA 77.24m 62.58m 154.5
12. Krister Kivisalo FIN 70.93m 70.87m 152.0
13. Liborio Parma ITA 73.87m 63.03m 144.5
14. Joaquim Kwan MAC 61.86m 72.90m 140.5
15. Gavril Radev BUL 64.85m 69.71m 136.0
16. Terje Anna EST 59.77m 69.84m 129.5
17. Leopold Pons LeBlanc MCO 55.76m 68.91m 123.5
18. Aarne Heikki EST 47.13m 76.75m 117.0
19. Luukas Taehtinen FIN 55.32m 58.33m 96.0
20. Alphonse Gosselin MCO 54.52m 56.64m 94.0
21. Shun Ping MAC 63.70m 49.20m 91.5
22. Marcel Favre MCO 64.82m* 56.66m 88.5
23. Ukko Lehtonen FIN 64.34m 44.40m 81.5
24. Andres Lust EST 50.56m 49.58m 72.0
25. Boyko Apostolov BUL 48.28m 50.17m 66.5
26. Orso Lando ITA 45.90m 46.09m 51.0
27. Giosue Rotolo ITA 46.08m 43.62m 46.5
28. Talvo Valve FIN 45.83m 43.04m 44.5
29. Mikolas Dolezal CZE 46.97m 50.89m* 35.0
30. Shou Shizuka JPN 48.05m 36.64m 32.5
FIS Cup 2022/2023
Oberstdorf HS 100 Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty 1. Kiyoshi Suzuki JPN 89.07m 87.48m 223.0
2. Evariste Donat MCO 73.12m 90.60m 205.0
3. Liborio Parma ITA 75.71m 87.02m 200.0
4. Reimu Vaehi EST 70.20m 82.32m 181.0
5. Kosami Miyagi JPN 81.26m 68.24m 166.0
6. Krister Kivisalo FIN 59.07m 79.53m 150.0
7. Lyuben Ivanow BUL 75.69m 63.63m 148.0
8. Joaquim Kwan MAC 55.72m 78.76m 138.0
9. Rikhard Virtanen EST 64.79m 69.32m 135.0
10. Guglielmo Tessaro ITA 59.12m 69.65m 128.5
11. Leopold Pons LeBlanc MCO 55.63m 70.65m 124.5
Aureliano Leone ITA 56.44m 71.40m 124.5
13. Noel Robert MCO 70.22m 57.67m 123.5
14. Desiderio Cheng MAC 63.13m 63.82m 119.5
15. Beppe Mari ITA 55.28m 64.33m 111.0
16. Shun Ping MAC 55.41m 62.51m 107.0
17. Gavril Radev BUL 51.53m 65.76m 103.5
18. Andres Lust EST 48.94m 58.30m 84.0
19. Teodor Kubiska CZE 45.58m 63.33m 83.0
20. Ukko Lehtonen FIN 51.62m 54.13m 82.0
21. Saku Harmaajaervi EST 53.78m 50.35m 77.5
22. Terje Anna EST 51.76m 64.32m* 75.0
23. Boyko Apostolov BUL 47.85m 55.38m 74.0
24. Marcel Favre MCO 51.43m 51.38m 72.5
25. Talvo Valve FIN 46.51m 53.35m 66.0
26. Luukas Taehtinen FIN 49.31m 49.02m 59.0
27. Alphonse Gosselin MCO 61.80m* 46.17m 58.0
28. Tase Berbatov BUL 47.59m 45.64m 51.5
29. Orso Lando ITA 46.89m 46.84m 49.5
30. Shou Shizuka JPN 45.95m 43.51m 33.5
FIS Cup 2022/2023
Oberstdorf HS 100 Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty 1. Kosami Miyagi JPN 90.90m 90.70m 240.0
2. Kiyoshi Suzuki JPN 82.66m 76.00m 192.5
3. Aureliano Leone ITA 95.55m 62.34m 187.5
4. Guglielmo Tessaro ITA 75.77m 80.36m 185.5
5. Reimu Vaehi EST 59.74m 93.48m 178.0
6. Lyuben Ivanow BUL 70.46m 79.00m 173.0
7. Beppe Mari ITA 81.23m 60.50m 159.0
8. Krister Kivisalo FIN 67.13m 71.51m 150.5
9. Joaquim Kwan MAC 74.82m 63.97m 149.5
10. Liborio Parma ITA 79.47m 59.19m 148.5
11. Rikhard Virtanen EST 68.74m 64.99m 142.0
12. Marcel Favre MCO 61.09m 71.55m 138.0
13. Noel Robert MCO 71.10m 63.25m 133.0
14. Desiderio Cheng MAC 52.36m 76.70m 127.5
15. Andres Lust EST 64.26m 64.96m 122.5
16. Evariste Donat MCO 56.76m 69.90m 121.0
17. Leopold Pons LeBlanc MCO 72.73m 50.34m 116.5
18. Shun Ping MAC 60.37m 58.31m 109.0
19. Teodor Kubiska CZE 68.88m 43.17m 95.0
20. Saku Harmaajaervi EST 55.63m 49.94m 81.0
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1