FIS Cup 2023/2024
Ovre Soppero (Kuormakka) HS 106 Wyniki kwalifikacji
Poz. Drużyna Kraj Skoki Punkty
1. Sweden SWE 93.76m 88.22m* 93.90m 69.98m 397.5
2. Austria AUT 52.02m 92.68m 87.65m 99.00m 391.0
3. Norway NOR 60.48m 66.61m 89.89m 91.02m 339.5
4. Japan JPN 89.42m 90.90m 46.63m 54.11m 287.0
5. Estonia EST 93.53m 57.34m 57.80m 67.99m 265.5
6. Monaco MCO 45.34m 76.53m 72.42m 61.06m 233.0
7. Kazakhstan KAZ 41.00m 49.87m 77.37m 62.57m 186.5
8. Poland POL 51.99m 68.39m 48.03m 61.52m 183.5
9. Bulgaria BUL 60.03m 49.71m 47.26m 59.51m 149.5
10. Kosovo KOS 46.51m 72.97m 54.59m 43.32m 143.5
11. United States USA 49.70m 52.81m 52.93m 55.09m 143.0
12. New Zealand NZL 49.81m 49.16m 46.02m 43.95m 87.5
Canada CAN 51.68m 43.14m 48.91m 46.08m 87.5
FIS Cup 2023/2024
Ovre Soppero (Kuormakka) HS 106 Wyniki konkursu
Poz. Drużyna Kraj Skoki Punkty
1. Sweden SWE 97.55m 102.18m 99.61m 58.32m 865.0
99.49m 95.12m 84.48m 66.01m
2. Norway NOR 61.60m 82.00m 97.16m 97.87m 787.0
58.57m 75.95m 95.67m 92.10m
3. Austria AUT 44.17m 91.82m 99.88m 89.93m 745.0
56.59m 86.23m 86.26m 90.62m
FIS Cup 2023/2024
Ovre Soppero (Kuormakka) HS 106 Wyniki kwalifikacji
Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik. 1. Wolfram Zilberschlag AUT 98.80m 132.0 q
2. Kosami Miyagi JPN 98.46m 131.5 q
3. Kiyoshi Suzuki JPN 97.94m 131.0 q
4. Marcus Vilmar Munson SWE 95.00m 126.0 q
5. Raffael Weiss AUT 94.03m 123.5 q
6. Patrick Schuster AUT 93.17m 121.0 q
7. Matteus Peder Almstedt SWE 90.57m 116.5 q
8. Henning Geir Mathiasen NOR 90.36m 114.5 q
Dagfinn Valter Svenson NOR 90.90m 114.5 q
10. Sebastian Kalling SWE 89.08m 110.5 q
11. Evariste Donat MCO 87.62m 109.5 q
12. Aime Michaud FRA 89.96m 108.5 q
13. Lucien Kalbfleisch SUI 82.65m 98.0 q
14. Kairat Zhabaev KAZ 81.74m 96.5 q
15. Ukko Lehtonen FIN 77.39m 88.0 q
16. Oliver de Laurentis SUI 75.97m 81.5 q
17. Anastasios Simonides GRE 74.70m 81.0 q
18. Leopold Pons Leblanc MCO 72.24m 78.0 q
19. Rikhard Virtanen EST 69.75m 71.0 q
20. Teodor Kubiska CZE 65.75m 63.5 q
61. Bagdat Azarov KAZ 46.57m 15.5
62. Tase Berbatov BUL 43.38m 14.5
63. Abir Akalan TUR 43.26m 13.0
64. Mikheil Khujadze GEO 43.81m 10.0
65. Mikael Tel Avest NED 40.96m 8.5
66. Gimbazy Kowalski POL 41.82m 8.0
67. Yezekael Levefre FRA 41.94m 7.5
68. Kadri Kartal TUR 41.89m 6.5
69. Celestino Victor MEX 37.97m 2.5
70. Jacenty Kumiega POL 49.05m* 0.5
71. Jeremie Roy MCO 47.48m* 0.0
FIS Cup 2023/2024
Ovre Soppero (Kuormakka) HS 106 Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty 1. Matteus Peder Almstedt SWE 99.19m 102.45m 271.0
2. Sebastian Kalling SWE 101.62m 97.88m 266.0
3. Wolfram Zilberschlag AUT 96.50m 101.91m 256.5
4. Marcus Vilmar Munson SWE 92.80m 100.75m 253.0
Kosami Miyagi JPN 92.11m 100.62m 253.0
6. Dagfinn Valter Svenson NOR 90.54m 98.50m 241.0
7. Raffael Weiss AUT 91.48m 94.39m 239.5
8. Patrick Schuster AUT 95.52m 89.38m 236.0
9. Henning Geir Mathiasen NOR 93.80m 88.51m 233.5
10. Kiyoshi Suzuki JPN 90.38m 92.01m 230.5
11. Romain Fasani SUI 87.39m 88.78m 217.0
12. Lucien Kalbfleisch SUI 88.90m 82.24m 205.5
13. Evariste Donat MCO 82.74m 84.70m 201.0
14. Lyuben Ivanov BUL 78.04m 88.01m 200.0
15. Aime Michaud FRA 90.87m 75.65m 199.5
16. Andres Lust EST 82.64m 68.98m 166.5
17. Rikhard Virtanen EST 75.63m 71.72m 154.5
18. Nikolas Kummer GER 71.01m 75.30m 153.0
19. Noel Robert MCO 77.32m 65.01m 148.5
20. Marcel Favre MCO 71.02m 64.31m 136.5
21. Terje Anna EST 56.92m 76.45m 127.5
22. Fredrick Tallinder SWE 72.04m 61.34m 126.5
23. Teodor Kubiska CZE 65.39m 66.32m 126.0
24. Oliver de Laurentis SUI 61.62m 66.49m 118.5
25. Borat Zhaparov KAZ 74.77m 52.78m 116.0
26. Anastasios Simonides GRE 63.41m 64.24m 115.5
27. Ukko Lehtonen FIN 65.27m 57.48m 108.0
28. Gjergj Hasangjekaj KOS 58.02m 58.98m 96.5
29. Yitzhaak Aaron ISR 58.05m 53.42m 85.0
30. Kostantin Velitchkov BUL 62.34m 42.48m 65.0
31. Mario Trynkiewicz USA 68.26m* 40.5
32. Josef Flavio Buffone AUT 53.52m 38.5
33. Tracey Young CAN 52.90m 37.0
34. Andrus Ruoho EST 52.78m 35.5
35. Alphonse Gosselin MCO 52.53m 34.0
36. Yaqoob Deniel FRA 50.61m 31.0
37. Leopold Pons Leblanc MCO 50.02m 30.5
Kairat Zhabaev KAZ 51.13m 30.5
39. Marciano Tavares JPN 50.75m 30.0
40. Ibraim Abdukhalilov KAZ 50.45m 28.0
Siamen Zhameika BLR 48.96m 28.0
42. Kristof Lukacs HUN 48.76m 25.5
43. Augusto Villaverde MEX 46.93m 24.5
44. Wiesław Róg POL 47.59m 21.5
45. Thomas Handehoch USA 45.73m 21.0
46. Helmut Schuler GER 47.09m 20.5
47. Ekrem Kartal TUR 46.13m 20.0
48. Talvo Valve FIN 47.82m 19.0
49. Paivo Kald EST 43.44m 12.0
50. Pal Kutishi KOS 40.01m 8.5
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1