Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » FIS Cup / FIS Cup Sezon 2023/2024 » 3. FIS Cup (Szwecja/Falun) Wyniki
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
3. FIS Cup (Szwecja/Falun) Wyniki
PostWysłany: Wto 23:16, 20 Gru 2016
Yoyogi
Pontifex Maximus SJM
Pontifex Maximus SJM

 
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 9660
Przeczytał: 253 tematy

Pomógł: 67 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niagara Falls, Ontario
Płeć: Waćpanicz


FIS Cup 2023/2024
Falun (Lugnet) HS 98 Wyniki kwalifikacji


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Henning Geir Mathiasen NOR 100.24m 140.0 q
2. Sebastian Kalling SWE 99.83m 137.5 q
3. Patrick Schuster AUT 97.05m 132.5 q


4. Lucien Kalbfleisch SUI 92.87m 125.0 q
5. Matteus Peder Almstedt SWE 93.48m 124.0 q
6. Raffael Weiss AUT 92.02m 122.5 q
7. Dagfinn Valter Hansson NOR 91.46m 120.5 q
8. Lajos Geszti HUN 88.49m 115.5 q
9. Marcus Vilmar Munson SWE 90.76m 115.0 q
10. Kosami Miyagi JPN 87.72m 114.0 q

11. Rikhard Virtanen EST 87.94m 112.0 q
12. Aurelio Leone ITA 84.39m 106.0 q
13. Wolfram Zilberschlag AUT 82.71m 104.0 q
14. Aime Michaud FRA 83.32m 98.5 q
Katsurou Oshiro JPN 80.01m 98.5 q
16. Marcel Favre MCO 79.96m 98.0 q
17. Teodor Kubiska CZE 79.50m 96.5 q
18. Kiyoshi Suzuki JPN 78.80m 94.0 q
19. Lyuben Ivanov BUL 75.38m 87.0 q
20. Lars Arvidsson SWE 73.40m 84.0 q

21. Noel Robert MCO 73.84m 83.5 q
22. Ukko Lehtonen FIN 71.69m 79.5 q
23. Leopold Pons Leblanc MCO 70.88m 78.5 q
24. Walther Metzger AUT 70.46m 76.5 q
25. Andres Lust EST 70.30m 74.5 q
26. Thomas Elander SWE 68.17m 72.5 q
27. Spartacus Sommer AUT 68.31m 71.5 q
28. Talvo Valve FIN 66.84m 71.0 q
29. Terje Anna EST 65.89m 68.0 q
30. Desiderio Cheng MAC 65.55m 67.5 q

31. Esben Stig Ostberg NOR 65.59m 67.0 q
32. Aarne Heikki EST 64.27m 66.5 q
33. Thomas Pleym NOR 66.46m 65.5 q
34. Marciano Tavares JPN 64.75m 64.5 q
35. Muzzafer Beqiri KOS 64.51m 63.5 q
36. Siamen Zhameika BLR 63.04m 63.0 q
37. Gejo Umar CRO 62.99m 62.0 q
38. Othmar Boesch AUT 62.83m 61.5 q
39. Saku Harmaajaervi EST 62.15m 60.5 q
40. Mikheil Khujadze GEO 59.60m 56.5 q

41. Gjergj Hasangjekaj KOS 58.88m 54.5 q
Oliver de Laurentis SUI 59.99m 54.5 q
43. Touissant Merle MCO 59.21m 53.0 q
44. Ekrem Kartal TUR 59.59m 52.0 q
45. Ioannes Kjelsson SWE 58.00m 51.5 q
46. Anastasios Simonides GRE 57.51m 50.5 q
47. Thomas Handehoch USA 56.12m 48.0 q
48. Simon Schoettmer GER 55.20m 46.5 q
Levan Khurtsilava GEO 55.87m 46.5 q
50. Kostantin Velitchkov BUL 56.48m 45.5 q

51. Scottie Atchinson GBR 54.43m 45.0
Borat Zhaparov KAZ 55.80m 45.0
53. Magnus Jens Stenberg SWE 56.57m 42.0
54. Yitzhaak Aaron ISR 53.43m 41.5
Frantisek Semenak SVK 53.19m 41.5
56. Luukas Taehtinen FIN 50.87m 37.5
57. Kairat Zhabaev KAZ 54.02m 37.0
58. Abir Akalan TUR 51.51m 35.5
59. Jesus Arenas MEX 50.41m 35.0
Fredrik Tallinder SWE 50.15m 35.0

61. Mikaere Reed NZL 51.50m 34.5
62. Ibraim Abdukhalilov KAZ 49.53m 34.0
63. Nikolas Kummer GER 50.18m 33.5
64. Romain Fasani SUI 48.87m 30.5
65. Onfroi Fongemie USA 47.13m 29.5
66. Sven Lang NOR 48.30m 28.5
67. Yezekael Levefre FRA 45.05m 25.5
68. Pal Kutishi KOS 46.44m 25.0
69. Alphonse Gosselin MCO 45.53m 23.5
Wiesław Róg POL 44.96m 23.5
Tase Berbatov BUL 45.92m 23.5

72. Daniel Arbeitet GER 45.37m 22.0
73. Havilah Gass ISR 43.69m 19.0
Jacenty Kumiega POL 42.97m 19.0
75. Yaqoob Deniel FRA 42.63m 18.5
Shou Shizuka JPN 43.70m 18.5
77. Theophil Krause SUI 43.20m 18.0
78. Shayne Granville AUS 43.29m 17.5
79. Josef Strihavka CZE 42.47m 15.0
80. Leandros Raptis GRE 40.21m 14.5

81. Alecjo Dibra KOS 41.17m 12.5
Stiapan Rachkevich BLR 41.30m 12.5
83. Ismael Zapatero MEX 40.44m 12.0
84. Kadri Kartal TUR 40.21m 10.5
Diego Abello SPA 40.82m 10.5
86. Gavril Radev BUL 37.74m 8.5
87. Tracey Young CAN 35.64m 3.0


FIS Cup 2023/2024
Falun (Lugnet) HS 98 Wyniki konkursu


Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Sebastian Kalling SWE 91.97m 100.10m 261.5
2. Matteus Peder Almstedt SWE 94.04m 97.81m 260.0
3. Kiyoshi Suzuki JPN 94.44m 96.83m 256.5


4. Marcus Vilmar Munson SWE 92.29m 96.71m 245.5
5. Henning Geir Mathiasen NOR 94.74m 88.26m 241.0
6. Aurelio Leone ITA 89.07m 93.32m 240.5
7. Dagfinn Valter Hansson NOR 94.34m 86.69m 238.0
8. Patrick Schuster AUT 96.31m 86.68m 237.5
9. Kosami Miyagi JPN 86.56m 94.34m 234.5
10. Rikhard Virtanen EST 88.55m 89.97m 230.5

11. Raffael Weiss AUT 97.49m 74.19m 212.0
12. Wolfram Zilberschlag AUT 84.92m 81.77m 207.5
13. Terje Anna EST 89.28m 69.15m 189.0
14. Aime Michaud FRA 83.63m 73.32m 186.0
15. Ioannes Kjelsson SWE 75.41m 81.01m 182.5
16. Lajos Geszti HUN 69.86m 70.48m 152.5
17. Lyuben Ivanov BUL 63.36m 71.57m 142.0
18. Esben Stig Ostberg NOR 65.35m 68.81m 140.0
19. Lucien Kalbfleisch SUI 62.78m 68.35m 129.0
20. Marcel Favre MCO 57.96m 69.21m 126.5

21. Desiderio Cheng MAC 60.01m 66.50m 126.0
22. Andres Lust EST 67.65m 54.75m 117.5
23. Leopold Pons Leblanc MCO 64.40m 55.48m 108.0
24. Lars Arvidsson SWE 58.83m 55.10m 97.0
25. Simon Schoettmer GER 59.64m 51.81m 95.0
26. Katsurou Oshiro JPN 65.70m 46.55m 92.5
27. Spartacus Sommer AUT 66.70m 40.42m 83.5
28. Muzzafer Beqiri KOS 68.68m 40.32m 82.5
29. Talvo Valve FIN 62.03m 41.96m 74.5
30. Gejo Umar CRO 58.79m 42.38m 64.5

31. Othmar Boesch AUT 56.93m 49.0
Thomas Pleym NOR 56.62m 49.0
Oliver de Laurentis SUI 60.76m 49.0
34. Touissant Merle MCO 56.69m 48.5
35. Noel Robert MCO 58.64m 48.0
36. Walther Metzger AUT 54.87m 44.5
37. Thomas Handehoch USA 53.79m 44.0
Gjergj Hasangjekaj KOS 53.38m 44.0
39. Marciano Tavares JPN 54.39m 40.5
40. Teodor Kubiska CZE 51.25m 36.5

41. Thomas Elander SWE 49.74m 33.5
42. Ukko Lehtonen FIN 47.14m 29.0
Aarne Heikki EST 47.75m 29.0
44. Levan Khurtsilava GEO 46.21m 27.5
45. Ekrem Kartal TUR 44.91m 24.0
46. Kostantin Velitchkov BUL 44.98m 21.0
47. Anastasios Simonides GRE 44.04m 18.5
48. Mikheil Khujadze GEO 42.85m 16.0
49. Siamen Zhameika BLR 38.52m 6.0
50. Saku Harmaajaervi EST 46.54m* 0.0


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 23:20, 20 Gru 2016
Yoyogi
Pontifex Maximus SJM
Pontifex Maximus SJM

 
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 9660
Przeczytał: 253 tematy

Pomógł: 67 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niagara Falls, Ontario
Płeć: Waćpanicz


FIS Cup 2023/2024
Falun (Lugnet) HS 98 Wyniki kwalifikacji


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Matteus Peder Almstedt SWE 104.44m 147.0 q
2. Kosami Miyagi JPN 96.17m 131.0 q
3. Kiyoshi Suzuki JPN 90.59m 119.5 q


4. Wolfram Zilberschlag AUT 91.18m 119.0 q
5. Patrick Schuster AUT 88.52m 114.5 q
6. Raffael Weiss AUT 88.14m 114.0 q
7. Sebastian Kalling SWE 86.23m 110.0 q
8. Aurelio Leone ITA 85.68m 108.5 q
9. Henning Geir Mathiasen NOR 84.14m 105.5 q
10. Aime Michaud FRA 83.84m 105.0 q

11. Dagfinn Valter Hansson NOR 83.62m 104.5 q
12. Marcus Vilmar Munson SWE 83.43m 103.5 q
13. Rikhard Virtanen EST 82.41m 102.5 q
14. Lajos Geszti HUN 79.45m 94.5 q
15. Marciano Tavares JPN 78.32m 93.0 q
16. Leopold Pons Leblanc MCO 76.01m 89.5 q
17. Pal Kutishi KOS 73.70m 82.5 q
18. Lucien Kalbfleisch SUI 70.12m 76.0 q
19. Esben Stig Ostberg NOR 69.77m 75.5 q
20. Touissant Merle MCO 69.24m 74.0 q

21. Gjergj Hasangjekaj KOS 70.19m 73.0 q
22. Noel Robert MCO 66.62m 71.0 q
Terje Anna EST 68.02m 71.0 q
24. Fredrik Tallinder SWE 65.23m 69.0 q
Magnus Jens Stenberg SWE 66.51m 69.0 q
26. Desiderio Cheng MAC 67.41m 68.0 q
27. Oliver de Laurentis SUI 65.07m 66.5 q
28. Thomas Pleym NOR 65.34m 66.0 q
29. Ioannes Kjelsson SWE 65.64m 64.0 q
30. Katsurou Oshiro JPN 65.13m 59.5 q
Sven Lang NOR 62.45m 59.5 q

32. Theophil Krause SUI 63.65m 59.0 q
33. Siamen Zhameika BLR 59.80m 57.0 q
Romain Fasani SUI 60.20m 57.0 q
35. Tase Berbatov BUL 59.11m 53.0 q
36. Thomas Elander SWE 58.55m 51.5 q
37. Othmar Boesch AUT 58.29m 51.0 q
38. Andres Lust EST 58.15m 50.5 q
39. Gejo Umar CRO 55.62m 47.5 q
40. Stiapan Rachkevich BLR 54.18m 44.0 q

41. Lyuben Ivanov BUL 54.46m 43.5 q
42. Ismael Zapatero MEX 54.35m 43.0 q
43. Wiesław Róg POL 53.99m 41.5 q
44. Kairat Zhabaev KAZ 52.56m 40.0 q
45. Luukas Taehtinen FIN 51.44m 38.0 q
46. Marcel Favre MCO 51.92m 37.5 q
47. Kostantin Velitchkov BUL 51.45m 36.0 q
Aarne Heikki EST 51.99m 36.0 q
49. Jacenty Kumiega POL 49.48m 33.0 q
50. Lars Arvidsson SWE 50.46m 32.0 q

51. Scottie Atchinson GBR 48.99m 30.0
52. Walther Metzger AUT 47.20m 29.5
53. Leandros Raptis GRE 48.44m 28.0
54. Spartacus Sommer AUT 46.83m 26.5
55. Simon Schoettmer GER 44.74m 26.0
56. Saku Harmaajaervi EST 46.76m 25.5
Daniel Arbeitet GER 46.69m 25.5
Alecjo Dibra KOS 45.65m 25.5
59. Thomas Handehoch USA 45.83m 25.0
Josef Strihavka CZE 46.89m 25.0

61. Levan Khurtsilava GEO 45.70m 24.5
62. Talvo Valve FIN 46.86m 24.0
Yitzhaak Aaron ISR 45.21m 24.0
64. Ibraim Abdukhalilov KAZ 45.95m 22.5
Jesus Arenas MEX 45.24m 22.5
66. Alphonse Gosselin MCO 46.26m 22.0
Shayne Granville AUS 44.20m 22.0
Tracey Young CAN 44.84m 22.0
69. Nikolas Kummer GER 44.64m 20.5
70. Gavril Radev BUL 44.92m 20.0

71. Havilah Gass ISR 44.61m 19.0
Anastasios Simonides GRE 44.47m 19.0
73. Kadri Kartal TUR 42.64m 17.0
Mikaere Reed NZL 41.06m 17.0
Borat Zhaparov KAZ 41.37m 17.0
76. Yezekael Levefre FRA 43.68m 16.5
77. Diego Abello SPA 42.43m 16.0
Abir Akalan TUR 40.86m 16.0
Onfroi Fongemie USA 42.33m 16.0
80. Frantisek Semenak SVK 42.24m 12.0

81. Mikheil Khujadze GEO 41.43m 11.5
82. Ekrem Kartal TUR 38.48m 11.0
83. Yaqoob Deniel FRA 37.11m 8.5
84. Teodor Kubiska CZE 40.46m 8.0
85. Ukko Lehtonen FIN 50.77m* 3.5
86. Muzzafer Beqiri KOS 36.95m 0.0
Shou Shizuka JPN 33.56m 0.0



FIS Cup 2023/2024
Falun (Lugnet) HS 98 Wyniki konkursu


Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Marcus Vilmar Munson SWE 101.69m 101.40m 282.0
2. Matteus Peder Almstedt SWE 103.81m 98.11m 280.5
3. Wolfram Zilberschlag AUT 98.80m 93.84m 261.5


4. Kiyoshi Suzuki JPN 90.71m 101.39m 260.5
5. Sebastian Kalling SWE 95.15m 93.38m 250.5
6. Raffael Weiss AUT 90.39m 96.14m 248.5
7. Patrick Schuster AUT 93.69m 92.37m 247.5
8. Kosami Miyagi JPN 93.04m 88.03m 238.0
9. Henning Geir Mathiasen NOR 88.93m 92.01m 236.0
10. Dagfinn Valter Hansson NOR 82.45m 93.75m 226.5

11. Aime Michaud FRA 88.36m 74.38m 202.0
12. Rikhard Virtanen EST 81.74m 80.12m 201.0
13. Oliver de Laurentis SUI 75.33m 80.23m 186.5
Aurelio Leone ITA 80.08m 76.28m 186.5
15. Lajos Geszti HUN 89.98m 62.91m 177.0
16. Thomas Pleym NOR 82.06m 68.18m 174.0
17. Noel Robert MCO 74.69m 74.71m 171.0
18. Lyuben Ivanov BUL 76.59m 72.03m 166.0
19. Magnus Jens Stenberg SWE 80.33m 66.30m 165.5
20. Ioannes Kjelsson SWE 72.15m 70.74m 160.5

21. Terje Anna EST 77.48m 61.11m 147.5
22. Marcel Favre MCO 66.17m 69.12m 144.0
23. Katsurou Oshiro JPN 71.22m 63.72m 138.5
24. Othmar Boesch AUT 75.37m 58.72m 133.0
25. Lars Arvidsson SWE 71.49m 62.67m 128.5
26. Marciano Tavares JPN 66.70m 60.33m 126.0
27. Fredrik Tallinder SWE 65.57m 54.55m 112.0
Romain Fasani SUI 67.45m 53.13m 112.0
29. Luukas Taehtinen FIN 68.89m 46.44m 101.5
30. Ismael Zapatero MEX 68.03m 45.97m 91.5

31. Lucien Kalbfleisch SUI 65.30m 66.5
32. Leopold Pons Leblanc MCO 64.38m 65.0
33. Andres Lust EST 62.87m 61.0
34. Thomas Elander SWE 61.68m 53.5
35. Esben Stig Ostberg NOR 59.21m 53.0
36. Sven Lang NOR 57.03m 49.0
37. Gjergj Hasangjekaj KOS 53.59m 38.0
38. Aarne Heikki EST 46.98m 29.5
39. Kairat Zhabaev KAZ 46.61m 29.0
40. Pal Kutishi KOS 47.57m 26.5

41. Touissant Merle MCO 46.15m 25.5
Siamen Zhameika BLR 45.58m 25.5
43. Kostantin Velitchkov BUL 45.90m 24.0
44. Desiderio Cheng MAC 44.91m 17.5
45. Jacenty Kumiega POL 44.53m 17.0
46. Stiapan Rachkevich BLR 42.53m 15.0
47. Tase Berbatov BUL 40.72m 11.5
48. Theophil Krause SUI 41.38m 11.0
49. Gejo Umar CRO 39.39m 7.0
50. Wiesław Róg POL 35.64m 0.0


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Yoyogi dnia Śro 0:27, 21 Gru 2016, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 23:25, 20 Gru 2016
adamson1
Pędzlarz
Pędzlarz

 
Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 1191
Przeczytał: 14 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5


30. Gejo Umar CRO 58.79m 42.38m 64.5

pozytywne zaskoczenie


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 0:30, 21 Gru 2016
Agnellpl
Super V.I.P. Manager
Super V.I.P. Manager

 
Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 823
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Patologia prawie jak studenci. Pozdrówki


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 7:09, 21 Gru 2016
Mścibor
V.I.P. Manager
V.I.P. Manager

 
Dołączył: 25 Paź 2015
Posty: 190
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: Rio de Janeiro
Płeć: Waćpanicz


Brawo za ten punkt


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 8:20, 21 Gru 2016
Myniax9
Super V.I.P. Manager
Super V.I.P. Manager

 
Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 244
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Fatalnie.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 15:26, 21 Gru 2016
Łukasz_Kruczek000
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 2086
Przeczytał: 476 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Częstochowa/Wiedeń
Płeć: Waćpanicz


Może być

KONTUZJE:
1 Konkurs
Saku Harmaajaervi EST - Lekki Uraz
2 Konkurs
Ukko Lehtonen FIN - Lekki Uraz


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 16:26, 21 Gru 2016
WilQ
Były asystent głównego trenera
Były asystent głównego trenera

 
Dołączył: 18 Gru 2016
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


66.Shayne Granville AUS 44.20m 22.0
Niewiele brakowało do kwalifikacji.Tylko szesnaście pozycji Wink


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 16:06, 22 Gru 2016
Gwarek_9999
Utalentowany młody trener
Utalentowany młody trener

 
Dołączył: 15 Lis 2016
Posty: 165
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice
Płeć: Waćpanicz


słabe zawody panowie


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
3. FIS Cup (Szwecja/Falun) Wyniki
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » FIS Cup / FIS Cup Sezon 2023/2024
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin