Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 22 (2028/2029) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 22 (2028/2029) Strona Główna » FIS Ladies Cup / FIS Ladies Cup sezon 2021/2022 » 16. FIS Ladies Cup (Szwajcaria/Engelberg) Wyniki FINAŁ
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
16. FIS Ladies Cup (Szwajcaria/Engelberg) Wyniki FINAŁ
PostWysłany: Pią 1:05, 11 Mar 2016
Primoz
Super V.I.P. Manager
Super V.I.P. Manager

 
Dołączył: 06 Lis 2015
Posty: 462
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


FIS Ladies Cup
Engelberg, HS137 Wyniki konkursu


Kwalifikacje nr 1
Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Hakana Vikterlof SWE 135.69m 119.5 q
2. Lilly Stendahl SWE 132.96m 116.1 q
3. Roksana Klishimova RUS 131.52m 114.8 q
4. Alena Strieskova SVK 132.02m 113.2 q
5. Nastya Chekhova RUS 130.77m 112.5 q
6. Paula Wiese SWE 130.52m 110.0 q
7. Ekaterina Zhukova RUS 122.90m 96.1 q
8. Andrea Vikterlof SWE 121.27m 89.9 q
9. Jevgenya Starova KGZ 119.21m 86.8 q
10. Natalya Varlamova RUS 114.57m 82.2 q
11. Natalka Popradova SVK 113.64m 79.9 q
12. Jaana Isola FIN 112.32m 78.7 q
13. Agnetha Pilkvist SWE 110.44m 73.1 q
14. Aglaya Pajari KGZ 110.19m 72.6 q
15. Carolina Schevazzi ITA 108.28m 69.5 q
16. Helga Schuster AUT 106.54m 68.8 q
17. Kaisa Kreek EST 104.36m 64.3 q
18. Tova Breivik NOR 103.68m 61.4 q
19. Emilja Levski LTU 100.85m 56.5 q
20. Isabel Pouplin MCO 99.75m 52.2 q
21. Sofiya Zybina RUS 99.24m 50.3 q
22. Margrethe Nass NOR 95.66m 47.5 q
23. Kaisa Kanepi EST 99.01m 46.3 q
24. Clara Steind AUT 95.33m 44.6 q
25. Belinha Xu MAC 91.93m 38.3 q
26. Yuliya Chvykov KGZ 90.96m 37.0 q
27. Amadea Alcheri ITA 90.04m 36.6 q
28. Nastya Mikhailova KGZ 90.37m 35.6 q
29. Desislava Vancheva BUL 90.37m 34.6 q
30. Luisa Yu MAC 87.10m 32.7 q
31. Asta Losendahl NOR 85.89m 27.0 q
32. Renata Jakelova SVK 84.88m 25.2 q
33. Qiu Zhu MAC 84.54m 21.7 q
34. Sofiya Ragulis LTU 82.36m 19.7 q
35. Osanne Gagnier MCO 80.92m 17.5 q
36. Shu Bai Ma MAC 80.41m 14.6 q
37. Dina Aleppo ITA 77.49m 14.2 q
38. Viktoria Vaskina RUS 78.29m 14.0 q
39. Giuseppina Cavallo ITA 78.42m 11.0 q
40. Julia Kolarova SVK 76.18m 3.9 q
41. Alojzia Buresova SVK 61.98m 0.0 q
Yelizaveta Maratova KAZ 52.36m 0.0 q
Natalia Zahradnikova SVK 62.34m 0.0 q
Debora Lazzari ITA 66.25m 0.0 q
Sylvianne G. Calvo MCO 68.02m 0.0 q
Melanie Achterberg AUT 67.97m 0.0 q
Verochka Plutonova KGZ 52.12m 0.0 q
Alva Vang NOR 65.80m 0.0 q
Anna Kienzer AUT 66.39m 0.0 q
Shaelyn Cleo Hartland GBR 63.91m 0.0 q
Elisabeth Raudaschl AUT 62.87m 0.0 q
Anastasiya Veschekova RUS 66.20m 0.0 q
Pelageya Mikholova KGZ 62.00m 0.0 q



Konkurs nr 1
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Andrea Vikterlof SWE 138.92m 137.22m 249.6
2. Hakana Vikterlof SWE 135.00m 136.59m 237.4
3. Alena Strieskova SVK 130.57m 122.83m 211.6
4. Natalka Popradova SVK 126.38m 124.50m 205.6
5. Kaisa Kreek EST 122.49m 128.27m 200.7
6. Roksana Klishimova RUS 120.22m 124.66m 194.3
7. Lilly Stendahl SWE 126.64m 112.42m 182.0
8. Nastya Chekhova RUS 121.19m 115.04m 176.0
9. Paula Wiese SWE 118.75m 107.72m 157.0
10. Agnetha Pilkvist SWE 92.81m 122.43m 135.8
11. Aglaya Pajari KGZ 115.32m 94.38m 126.4
12. Natalya Varlamova RUS 111.81m 99.30m 124.1
13. Nastya Mikhailova KGZ 116.05m 90.70m 118.4
14. Kaisa Kanepi EST 94.42m 112.19m 117.0
15. Osanne Gagnier MCO 104.99m 101.42m 116.6
16. Dina Aleppo ITA 124.78m 78.30m 116.2
17. Emilja Levski LTU 90.93m 111.70m 113.8
18. Desislava Vancheva BUL 97.27m 102.89m 108.8
19. Margrethe Nass NOR 93.48m 107.33m 106.7
20. Ekaterina Zhukova RUS 94.78m 98.90m 95.6
21. Jevgenya Starova KGZ 92.49m 97.28m 86.4
22. Yuliya Chvykov KGZ 100.41m 98.82m* 80.5
23. Tova Breivik NOR 87.33m 91.37m 71.1
24. Sylvianne G. Calvo MCO 95.75m 81.53m 65.8
25. Jaana Isola FIN 88.02m 83.83m 62.4
26. Amadea Alcheri ITA 91.30m 84.15m 59.7
27. Luisa Yu MAC 87.03m 78.83m 50.6
28. Shu Bai Ma MAC 95.48m 72.71m 48.7
29. Julia Kolarova SVK 90.49m 69.52m 36.1
30. Shaelyn Cleo Hartland GBR 89.25m 68.81m 34.8
31. Debora Lazzari ITA 86.51m 31.3
32. Giuseppina Cavallo ITA 86.19m 24.9
33. Sofiya Zybina RUS 84.85m 24.2
34. Belinha Xu MAC 80.26m 21.6
35. Helga Schuster AUT 83.00m 21.0
36. Carolina Schevazzi ITA 80.92m 17.5
37. Isabel Pouplin MCO 75.06m 9.6
38. Melanie Achterberg AUT 75.51m 9.0
39. Alva Vang NOR 74.57m 4.7
40. Anastasiya Veschekova RUS 73.99m 0.9
41. Alojzia Buresova SVK 63.01m 0.0
Renata Jakelova SVK 65.79m 0.0
Yelizaveta Maratova KAZ 68.76m 0.0
Natalia Zahradnikova SVK 61.26m 0.0
Sofiya Ragulis LTU 67.39m 0.0
Viktoria Vaskina RUS 66.49m 0.0
Verochka Plutonova KGZ 67.48m 0.0
Asta Losendahl NOR 69.02m 0.0
Anna Kienzer AUT 63.91m 0.0
Qiu Zhu MAC 69.76m 0.0
Elisabeth Raudaschl AUT 66.07m 0.0
Pelageya Mikholova KGZ 53.90m 0.0
Clara Steind AUT 60.08m 0.0





Kwalifikacje nr 2
Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Hakana Vikterlof SWE 140.04m 125.1 q
2. Natalka Popradova SVK 128.63m 106.9 q
3. Alena Strieskova SVK 126.07m 104.4 q
4. Yuliya Chvykov KGZ 123.65m 98.9 q
5. Nastya Chekhova RUS 122.22m 96.2 q
Agnetha Pilkvist SWE 122.17m 96.2 q
7. Sofiya Zybina RUS 121.35m 95.9 q
8. Jevgenya Starova KGZ 122.49m 91.7 q
9. Ekaterina Zhukova RUS 118.15m 85.0 q
10. Lilly Stendahl SWE 114.32m 81.8 q
11. Roksana Klishimova RUS 114.51m 81.7 q
12. Nastya Mikhailova KGZ 111.40m 76.9 q
13. Natalya Varlamova RUS 111.86m 76.8 q
14. Desislava Vancheva BUL 110.83m 73.5 q
15. Andrea Vikterlof SWE 123.07m* 69.5 q
16. Kaisa Kanepi EST 110.25m 66.6 q
17. Margrethe Nass NOR 109.55m 64.7 q
18. Carolina Schevazzi ITA 103.62m 61.9 q
19. Jaana Isola FIN 106.99m 57.8 q
20. Amadea Alcheri ITA 103.06m 56.0 q
21. Paula Wiese SWE 99.19m 55.8 q
22. Kaisa Kreek EST 99.36m 54.8 q
23. Osanne Gagnier MCO 98.23m 52.0 q
24. Luisa Yu MAC 97.97m 51.6 q
25. Shu Bai Ma MAC 95.76m 47.5 q
26. Dina Aleppo ITA 93.24m 44.0 q
27. Alojzia Buresova SVK 93.45m 41.0 q
28. Aglaya Pajari KGZ 92.75m 40.6 q
29. Sofiya Ragulis LTU 92.13m 37.7 q
30. Qiu Zhu MAC 90.12m 37.6 q
31. Helga Schuster AUT 91.80m 37.3 q
32. Isabel Pouplin MCO 86.11m 29.4 q
33. Alva Vang NOR 84.84m 28.2 q
34. Tova Breivik NOR 85.89m 28.0 q
35. Shaelyn Cleo Hartland GBR 85.29m 26.1 q
36. Debora Lazzari ITA 76.75m 12.8 q
37. Melanie Achterberg AUT 77.89m 11.1 q
38. Belinha Xu MAC 75.53m 10.5 q
39. Giuseppina Cavallo ITA 76.43m 10.4 q
40. Anna Kienzer AUT 72.80m 6.1 q
41. Sylvianne G. Calvo MCO 74.89m 2.7 q
42. Verochka Plutonova KGZ 72.12m 1.2 q
43. Emilja Levski LTU 71.63m 0.3 q
44. Renata Jakelova SVK 67.94m 0.0 q
Viktoria Vaskina RUS 65.25m 0.0 q
Natalia Zahradnikova SVK 61.39m 0.0 q
Asta Losendahl NOR 67.58m 0.0 q
Yelizaveta Maratova KAZ 67.44m 0.0 q
Pelageya Mikholova KGZ 67.48m 0.0 q
Elisabeth Raudaschl AUT 63.69m 0.0 q
Clara Steind AUT 69.26m 0.0 q
Julia Kolarova SVK 65.98m 0.0 q
Anastasiya Veschekova RUS 64.42m 0.0 q





Konkurs nr 2
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Hakana Vikterlof SWE 132.38m 126.24m 219.1
2. Alena Strieskova SVK 132.06m 111.37m 187.1
3. Andrea Vikterlof SWE 117.15m 120.66m 180.7
4. Roksana Klishimova RUS 121.36m 114.45m 176.2
5. Amadea Alcheri ITA 111.50m 118.26m 167.3
6. Agnetha Pilkvist SWE 107.57m 122.09m 165.8
7. Natalya Varlamova RUS 119.13m 108.96m 161.2
8. Lilly Stendahl SWE 113.22m 115.32m 155.6
9. Kaisa Kanepi EST 127.15m 97.70m 154.8
10. Paula Wiese SWE 106.63m 117.69m 153.9
11. Aglaya Pajari KGZ 101.99m 115.37m 144.4
12. Sofiya Zybina RUS 109.64m 108.16m 143.7
13. Nastya Chekhova RUS 113.70m 103.52m 140.8
14. Jevgenya Starova KGZ 101.52m 116.74m 140.6
15. Margrethe Nass NOR 91.32m 124.83m 136.6
16. Yuliya Chvykov KGZ 98.02m 110.27m 126.6
17. Natalka Popradova SVK 111.51m 95.72m 123.8
18. Desislava Vancheva BUL 107.37m 97.26m 121.4
19. Ekaterina Zhukova RUS 102.04m 103.24m 120.2
20. Jaana Isola FIN 100.61m 97.39m 100.2
21. Sofiya Ragulis LTU 81.64m 107.11m 89.0
22. Kaisa Kreek EST 90.05m 96.33m 87.5
23. Dina Aleppo ITA 98.91m 87.67m 85.5
24. Giuseppina Cavallo ITA 100.22m 81.10m 78.0
25. Melanie Achterberg AUT 88.07m 96.12m 75.4
26. Nastya Mikhailova KGZ 90.33m 86.92m 66.9
27. Helga Schuster AUT 93.20m 83.31m 64.0
28. Isabel Pouplin MCO 93.64m 67.10m 43.4
29. Osanne Gagnier MCO 88.55m 66.40m 34.9
30. Julia Kolarova SVK 82.99m 72.30m 22.3
31. Belinha Xu MAC 78.82m 15.4
32. Pelageya Mikholova KGZ 79.60m 14.2
33. Renata Jakelova SVK 75.71m 9.5
34. Emilja Levski LTU 76.64m 9.3
35. Tova Breivik NOR 74.50m 8.2
36. Anastasiya Veschekova RUS 78.49m 8.0
37. Luisa Yu MAC 75.98m 7.5
38. Shaelyn Cleo Hartland GBR 73.46m 5.0
39. Shu Bai Ma MAC 71.75m 3.3
40. Sylvianne G. Calvo MCO 72.90m 2.1
41. Alva Vang NOR 69.53m 0.7
42. Verochka Plutonova KGZ 61.25m 0.0
Anna Kienzer AUT 66.21m 0.0
Qiu Zhu MAC 69.04m 0.0
Viktoria Vaskina RUS 65.73m 0.0
Natalia Zahradnikova SVK 64.51m 0.0
Carolina Schevazzi ITA 69.33m 0.0
Asta Losendahl NOR 56.24m 0.0
Yelizaveta Maratova KAZ 66.90m 0.0
Elisabeth Raudaschl AUT 66.50m 0.0
Clara Steind AUT 66.45m 0.0
Alojzia Buresova SVK 65.16m 0.0
Debora Lazzari ITA 69.84m 0.0


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 20:25, 11 Mar 2016
Łukasz_Kruczek000
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 1844
Przeczytał: 93 tematy

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Częstochowa/Wiedeń
Płeć: Waćpanicz


A szkoda kurde gadać


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
16. FIS Ladies Cup (Szwajcaria/Engelberg) Wyniki FINAŁ
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 22 (2028/2029) Strona Główna » FIS Ladies Cup / FIS Ladies Cup sezon 2021/2022
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin