Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 22 (2028/2029) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 22 (2028/2029) Strona Główna » FIS Ladies Cup / FIS Ladies Cup sezon 2021/2022 » 3. FIS Ladies Cup (Oberstdorf/Germany) Wyniki
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
3. FIS Ladies Cup (Oberstdorf/Germany) Wyniki
PostWysłany: Pią 23:15, 11 Gru 2015
Majster
Zasłużony
Zasłużony

 
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 743
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


FIS Ladies Cup 2021/2022
Oberstdorf, (Schattenbergschanze HS100) Wyniki kwalifikacji


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.

1. Agentha Pilkvist SWE 89.58m 119.0 q
2. Andrea Vikterlof SWE 89.76m 116.5 q
3. Alena Strieskova SVK 88.86m 114.0 q

4. Daniela Zuzulova-Jakubia SVK 85.65m 107.0 q
5. Lilly Stendahl SWE 82.60m 104.0 q
6. Daniela Jarovska SVK 83.41m 102.5 q
7. Magdalena Schnurr GER 78.79m 96.0 q
8. Nastya Chekhova RUS 78.87m 95.0 q
9. Natalya Varlamova RUS 93.09m* 93.5 q
10. Klaudia Michalova CZE 78.23m 93.0 q
11. Coralie Taillard FRA 76.59m 89.5 q
12. Gabriela Buńda POL 74.56m 88.5 q
13. Roksana Klishinova RUS 73.79m 83.5 q
14. Yekaterina Zuchek RUS 72.22m 82.0 q
15. Jevgenya Starova KGZ 69.53m 77.0 q
16. Melanie Achterberg AUT 66.89m 68.0 q
Cameron Craven NZL 65.16m 68.0 q
18. Paula Wiese SWE 65.39m 67.5 q
Carlotta Biard SUI 66.31m 67.5 q
20. Coline Mattel FRA 65.06m 67.0 q
21. Yurina Yamada JPN 68.64m 66.0 q
22. Annemarii Bendi EST 64.81m 65.0 q
23. Karolina Juhasz HUN 63.72m 63.0 q
24. Agnes Hunyadi HUN 62.63m 62.5 q
25. Aurora Conchez AND 63.63m 62.0 q
26. Giuseppina Cavallo ITA 62.77m 61.0 q
27. Ekaterina Zhukova RUS 62.34m 60.0 q
28. Salome Fuchs SUI 61.33m 59.0 q
29. Loreto Steinauer SUI 60.43m 57.5 q
30. Sofia Zybina RUS 58.48m 53.0 q
31. Grażina Parusaite LTU 59.68m 52.0 q
32. Carina Vogt GER 57.22m 50.5 q
33. Daniela Krause USA 55.87m 45.5 q
34. Marilene MIchel FRA 54.08m 45.0 q
35. Misa Fueki JPN 54.64m 44.5 q
36. Theda Brinkerhoff GER 53.16m 42.0 q
37. Mahsa Alamian IRN 51.57m 39.0 q
38. Katja Pozun SLO 52.81m 38.5 q
39. Elisa Leitzke GER 51.00m 36.0 q
40. Anna Kienzer AUT 50.13m 35.5 q
Bigna Windmueller SUI 51.27m 35.5 q
42. Segonele Macon FRA 50.34m 34.5 q
43. Yuuki Itoh JPN 50.26m 33.5 q
44. Boyka Stefanova BUL 49.88m 30.0 q
45. Michaela Dolezalova CZE 46.79m 29.0 q
Luisa Yu MAC 46.88m 29.0 q
47. Juanita Madeiros ESP 47.04m 28.5 q
Shaelyn Cleo Hartland GBR 48.48m 28.5 q
49. Francette Siza SUI 46.19m 26.0 q
50. Ziva Astafi IRN 45.72m 24.5 q
51. Angelique Plassy SUI 44.89m 23.5
52. Desislava Vancheva BUL 44.67m 23.0
53. Ionela Langlais MCO 44.51m 18.5
54. Lujza Simon HUN 44.25m 18.0
55. Renate Esche NED 44.47m 17.0
56. Belinha Xu MAC 43.14m 16.5
57. Nino Kanadze GEO 43.22m 13.5
58. Marlene Estelle Lebeau FRA 41.20m 10.5
59. Clara Stiend AUT 42.52m 9.0
60. Zsuzsi Szabolcsi HUN 49.92m* 7.0
61. Verena Pock AUT 35.25m 3.0
62. Pranvena Xhumba KOS 34.83m 0.5
63. Sara Takanashi JPN 42.70m* 0.0


KONTUZJE:
Zsuzsi Szabolcsi - Lekki Uraz
Sara Takanashi - Lekki Uraz


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Majster dnia Pią 23:29, 11 Gru 2015, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 23:23, 11 Gru 2015
kenia225
Super V.I.P. Manager
Super V.I.P. Manager

 
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 781
Przeczytał: 7 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 2/5


Gdzie Rosjanki.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 23:34, 11 Gru 2015
Majster
Zasłużony
Zasłużony

 
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 743
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


FIS Ladies Cup 2021/2022
Krasnaya Polyana, RusSki Gorki Jumping Center (HS105) Wyniki konkursu


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty

1. Yekaterina Zuchek RUS 84.59m 91.34m 227.5
2. Nastya Chekhova RUS 93.17m 82.85m 226.0
3. Andrea Vikterlof SWE 89.92m 87.03m 223.0


4. Daniela Jarovska SVK 92.77m 76.64m 214.0
5. Daniela Zuzulova-Jakubia SVK 94.04m 76.05m 211.0
6. Carlotta Biard SUI 87.12m 83.79m 210.5
7. Agentha Pilkvist SWE 93.33m* 86.93m 207.0
8. Paula Wiese SWE 81.48m 80.61m 197.0
9. Alena Strieskova SVK 89.21m 79.79m* 186.5
10. Lilly Stendahl SWE 86.66m 68.23m 181.0

11. Roksana Klishinova RUS 78.78m 74.63m 177.5
12. Gabriela Buńda POL 78.38m 72.23m 173.5
13. Sofia Zybina RUS 83.41m 79.40m* 172.5
14. Boyka Stefanova BUL 72.07m 76.13m 170.5
15. Jevgenya Starova KGZ 64.08m 81.37m 163.5
16. Yurina Yamada JPN 61.85m 86.66m 163.0
17. Ekaterina Zhukova RUS 68.19m 86.11m* 154.5
18. Michaela Dolezalova CZE 70.86m 64.18m 140.5
19. Natalya Varlamova RUS 63.21m 68.85m 135.0
20. Agnes Hunyadi HUN 81.16m 46.78m 127.5

21. Cameron Craven NZL 68.52m 56.62m 118.5
22. Magdalena Schnurr GER 64.94m 53.05m 107.0
23. Salome Fuchs SUI 71.33m 45.58m 102.5
24. Loreto Steinauer SUI 57.18m 58.52m 101.5
25. Giuseppina Cavallo ITA 62.41m 54.13m 101.0
26. Segonele Macon FRA 65.41m 59.16m* 94.0
27. Karolina Juhasz HUN 64.70m 46.66m 84.0
28. Luisa Yu MAC 58.56m 49.79m 80.5
29. Aurora Conchez AND 58.48m 46.63m 76.5
30. Mahsa Alamian IRN 52.91m 46.86m 68.0

31. Coralie Taillard FRA 52.71m 38.5
32. Theda Brinkerhoff GER 51.49m 37.0
33. Elisa Leitzke GER 53.67m 36.5
34. Marilene MIchel FRA 49.94m 35.0
35. Grażina Parusaite LTU 50.30m 32.5
36. Bigna Windmueller SUI 49.90m 30.0
37. Yuuki Itoh JPN 47.31m 28.0
Klaudia Michalova CZE 47.51m 28.0
39. Ziva Astafi IRN 47.17m 27.5
40. Melanie Achterberg AUT 47.69m 25.0
41. Katja Pozun SLO 46.35m 23.5
42. Carina Vogt GER 45.19m 20.5
43. Shaelyn Cleo Hartland GBR 43.87m 20.0
44. Juanita Madeiros ESP 42.88m 18.0
Misa Fueki JPN 41.09m 18.0
46. Francette Siza SUI 43.73m 17.5
47. Annemarii Bendi EST 42.85m 16.5
48. Coline Mattel FRA 42.56m 15.0
49. Anna Kienzer AUT 36.32m 3.5
50. Daniela Krause USA 34.47m 1.5


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Majster dnia Pią 23:36, 11 Gru 2015, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 23:45, 11 Gru 2015
cr1003
Doświadczony trener
Doświadczony trener

 
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 240
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5


21. Cameron Craven NZL 68.52m 56.62m 118.5

Brawo!


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 0:14, 12 Gru 2015
Primoz
Super V.I.P. Manager
Super V.I.P. Manager

 
Dołączył: 06 Lis 2015
Posty: 462
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Kanadze na propsie Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 0:25, 12 Gru 2015
szympek2709
Młody adept szkółki trenerskiej
Młody adept szkółki trenerskiej

 
Dołączył: 06 Gru 2015
Posty: 52
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Brawo Buńda! 12 miejscew Q potem kolejne dwa dobre równe skoki w konkursie i są kolejne punkty dla Polski Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 0:38, 12 Gru 2015
adamson1
Pędzlarz
Pędzlarz

 
Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 1187
Przeczytał: 39 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5


Ładne Q a potem znowu stypa w konkursie


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 14:08, 12 Gru 2015
hardy12
Doświadczony trener
Doświadczony trener

 
Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 208
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa
Płeć: Waćpanicz


kurde cienizna ;(


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 17:02, 12 Gru 2015
Majster
Zasłużony
Zasłużony

 
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 743
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


FIS Ladies Cup 2021/2022
Oberstdorf, (Schattenbergschanze HS100) Wyniki kwalifikacji


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Paula Wiese SWE 100.18m 139.0 q

2. Carlotta Biard SUI 97.60m 133.5 q
3. Daniela Zuzulova-Jakubia SVK 94.04m 126.5 q
4. Alena Strieskova SVK 91.59m 121.5 q
Coralie Taillard FRA 92.54m 121.5 q
6. Yurina Yamada JPN 92.45m 116.5 q
Andrea Vikterlof SWE 89.59m 116.5 q
8. Gabriela Buńda POL 87.47m 113.0 q
9. Natalya Varlamova RUS 85.21m 107.0 q
10. Daniela Jarovska SVK 85.30m 102.0 q
11. Lilly Stendahl SWE 79.59m 97.0 q
12. Jevgenya Starova KGZ 82.06m 96.0 q
13. Yekaterina Zuchek RUS 79.74m 95.0 q
14. Agnes Hunyadi HUN 73.04m 82.5 q
15. Magdalena Schnurr GER 72.64m 81.5 q
16. Agentha Pilkvist SWE 69.23m 74.0 q
17. Boyka Stefanova BUL 69.33m 73.5 q
18. Nastya Chekhova RUS 67.05m 68.5 q
Karolina Juhasz HUN 66.25m 68.5 q
20. Roksana Klishinova RUS 65.95m 68.0 q
21. Renate Esche NED 65.36m 66.0 q
22. Klaudia Michalova CZE 64.30m 64.0 q
Luisa Yu MAC 64.22m 64.0 q
24. Theda Brinkerhoff GER 62.87m 60.0 q
25. Belinha Xu MAC 60.78m 57.5 q
26. Loreto Steinauer SUI 60.94m 56.0 q
27. Ekaterina Zhukova RUS 60.56m 55.5 q
28. Clara Stiend AUT 57.81m 51.5 q
Katja Pozun SLO 57.89m 51.5 q
30. Sofia Zybina RUS 58.52m 50.5 q
31. Salome Fuchs SUI 55.98m 46.0 q
32. Lujza Simon HUN 55.75m 45.0 q
33. Cameron Craven NZL 55.31m 44.5 q
34. Anna Kienzer AUT 54.02m 44.0 q
35. Coline Mattel FRA 54.67m 41.0 q
36. Amadea Alcheri ITA 53.76m 40.5 q
Marlene Estelle Lebeau FRA 52.76m 40.5 q
38. Ionela Langlais MCO 50.12m 35.5 q
39. Segonele Macon FRA 48.98m 32.0 q
40. Zsuzsi Szabolcsi HUN 48.09m 31.0 q
41. Juanita Madeiros ESP 48.08m 30.0 q
42. Annemarii Bendi EST 47.66m 29.5 q
Grażina Parusaite LTU 48.77m 29.5 q
44. Michaela Dolezalova CZE 47.24m 27.5 q
45. Elisa Leitzke GER 46.17m 25.5 q
46. Nino Kanadze GEO 45.72m 24.5 q
47. Melanie Achterberg AUT 46.33m 24.0 q
Marilene MIchel FRA 45.46m 24.0 q
49. Yuuki Itoh JPN 45.18m 23.5 q
Desislava Vancheva BUL 47.68m 23.5 q
51. Sara Takanashi JPN 44.85m 23.0
52. Ziva Astafi IRN 44.32m 19.0
Mahsa Alamian IRN 43.12m 19.0
Aurora Conchez AND 44.29m 19.0
55. Pranvena Xhumba KOS 54.02m* 16.0
56. Daniela Krause USA 41.40m 12.5
57. Carina Vogt GER 37.03m 9.0
58. Angelique Plassy SUI 36.31m 3.5
Bigna Windmueller SUI 39.11m 3.5
60. Verena Pock AUT 35.07m 3.0
61. Misa Fueki JPN 35.17m 2.5
62. Francette Siza SUI 34.05m 1.0
63. Shaelyn Cleo Hartland GBR 33.79m 0.0


KONUTZJE:
Pranvena Xhumba - Lekki Uraz


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Majster dnia Sob 17:02, 12 Gru 2015, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 21:18, 12 Gru 2015
Majster
Zasłużony
Zasłużony

 
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 743
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


FIS Ladies Cup 2021/2022
Oberstdorf, (Schattenbergschanze HS100) Wyniki konkursu


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty

1. Daniela Zuzulova-Jakubia SVK 95.86m 82.86m 227.5
2. Daniela Jarovska SVK 90.54m 76.11m 209.5
3. Alena Strieskova SVK 80.33m 87.65m 206.0

4. Roksana Klishinova RUS 72.41m 92.88m 205.0
5. Carlotta Biard SUI 75.95m 87.09m 201.0
6. Agentha Pilkvist SWE 76.17m 83.42m 194.0
7. Yekaterina Zuchek RUS 75.25m 83.02m 192.0
Gabriela Buńda POL 96.32m 65.40m 192.0
9. Andrea Vikterlof SWE 84.64m 69.81m 181.0
10. Nastya Chekhova RUS 79.95m 71.21m 174.5

11. Sofia Zybina RUS 75.93m 71.89m 169.0
12. Paula Wiese SWE 75.01m 70.93m 164.0
13. Yurina Yamada JPN 67.06m 81.82m 163.5
14. Ekaterina Zhukova RUS 71.93m 72.10m 163.0
15. Lilly Stendahl SWE 59.02m 83.31m 156.0
16. Jevgenya Starova KGZ 63.35m 78.25m 152.5
17. Grażina Parusaite LTU 65.92m 73.31m 150.0
18. Coralie Taillard FRA 70.13m 59.61m 132.5
19. Natalya Varlamova RUS 61.12m 67.28m 127.5
20. Cameron Craven NZL 60.86m 58.80m 110.0

21. Amadea Alcheri ITA 61.18m 57.69m 108.5
22. Magdalena Schnurr GER 65.59m 50.88m 102.5
23. Klaudia Michalova CZE 62.40m 51.15m 100.0
24. Desislava Vancheva BUL 57.31m 52.16m 88.0
25. Michaela Dolezalova CZE 54.61m 53.26m 87.5
26. Melanie Achterberg AUT 57.92m 50.26m 84.5
27. Agnes Hunyadi HUN 55.66m 46.89m 75.5
28. Lujza Simon HUN 55.17m 48.90m 70.0
29. Ionela Langlais MCO 63.00m 40.29m 69.5
30. Belinha Xu MAC 54.17m 46.81m 68.5

31. Yuuki Itoh JPN 54.59m 45.26m 64.0
32. Loreto Steinauer SUI 54.56m 42.5
33. Karolina Juhasz HUN 52.76m 41.0
34. Coline Mattel FRA 51.69m 39.0
35. Marilene MIchel FRA 52.85m 38.5
36. Zsuzsi Szabolcsi HUN 53.03m 35.5
37. Salome Fuchs SUI 48.79m 32.5
38. Luisa Yu MAC 49.38m 31.5
39. Theda Brinkerhoff GER 50.21m 27.0
Juanita Madeiros ESP 46.45m 27.0
41. Clara Stiend AUT 45.38m 25.5
Marlene Estelle Lebeau FRA 46.91m 25.5
43. Segonele Macon FRA 45.43m 22.5
Elisa Leitzke GER 44.20m 22.5
45. Boyka Stefanova BUL 45.00m 22.0
46. Annemarii Bendi EST 43.87m 20.5
47. Anna Kienzer AUT 45.16m 18.5
48. Katja Pozun SLO 40.32m 15.0
49. Renate Esche NED 41.36m 11.5
Nino Kanadze GEO 38.81m 11.5


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Majster dnia Sob 21:18, 12 Gru 2015, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 21:57, 12 Gru 2015
szympek2709
Młody adept szkółki trenerskiej
Młody adept szkółki trenerskiej

 
Dołączył: 06 Gru 2015
Posty: 52
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


świetne kwalifikacje, i gdyby ten drugi skok Buńdy był lepszybyłoby podium.. ale nie ma co narzekać pierwsze starty i 7 miejsce Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 14:36, 13 Gru 2015
cr1003
Doświadczony trener
Doświadczony trener

 
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 240
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5


20. Cameron Craven NZL 60.86m 58.80m 110.0

Świetnie! Smile


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 20:30, 13 Gru 2015
hardy12
Doświadczony trener
Doświadczony trener

 
Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 208
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa
Płeć: Waćpanicz


słabo


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
3. FIS Ladies Cup (Oberstdorf/Germany) Wyniki
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 22 (2028/2029) Strona Główna » FIS Ladies Cup / FIS Ladies Cup sezon 2021/2022
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin