Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » FIS Ladies Cup / FIS Ladies Cup sezon 2021/2022 » 4. FIS Ladies Cup (Erzurum/Turkey) Wyniki
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
4. FIS Ladies Cup (Erzurum/Turkey) Wyniki
PostWysłany: Wto 12:57, 22 Gru 2015
Majster
Zasłużony
Zasłużony

 
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 743
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


FIS Ladies Cup 2021/2022
Erzurum, (TürkTelekom Ski Jumping Towers HS109) Wyniki kwalifikacji


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.

1. Andrea Vikterlof SWE 95.13m 111.0 q
2. Yekaterina Zuchek RUS 94.73m 106.5 q
3. Paula Wiese SWE 85.90m 90.5 q
4. Gabriela Buńda POL 83.18m 87.5 q
5. Karolina Juhasz HUN 84.17m 86.5 q
6. Ekaterina Zhukova RUS 82.02m 80.0 q
7. Lilly Stendahl SWE 77.58m 76.0 q
8. Roksana Klishinova RUS 77.26m 74.0 q
9. Nastya Chekhova RUS 75.00m 69.5 q
10. Salome Fuchs SUI 74.55m 69.0 q
11. Anetta Laguardia SUI 74.22m 67.5 q
12. Natalya Varlamova RUS 72.91m 66.0 q
13. Agentha Pilkvist SWE 74.54m 64.0 q
14. Jevgenya Starova KGZ 72.25m 63.0 q
15. Yun Zhao MAK 69.44m 59.0 q
16. Giosetta Bambach SUI 69.37m 57.0 q
17. Lujza Simon HUN 66.70m 56.5 q
18. Theda Brinkerhoff GER 66.46m 52.5 q
19. Kinga Cieszyńska POL 65.32m 50.0 q
20. Coralie Taillard FRA 63.69m 44.5 q
Loreto Steinauer SUI 62.31m 44.5 q
22. Jaana Isola FIN 62.19m 42.0 q
Boyka Stefanova BUL 61.00m 42.0 q
24. Sofia Zybina RUS 62.19m 41.0 q
25. Giuseppina Cavallo ITA 57.59m 34.0 q
26. Zsuzsi Szabolcsi HUN 58.46m 33.5 q
Desislava Vancheva BUL 57.98m 33.5 q
28. Amalija Kopitar SLO 56.68m 33.0 q
29. Coline Mattel FRA 56.02m 32.5 q
30. Cameron Craven NZL 57.07m 30.0 q
31. Daniela Krause USA 56.80m 29.0 q
32. Osanne Gagnier MCO 54.65m 28.5 q
33. Segonele Macon FRA 54.83m 28.0 q
34. Bigna Windmueller SUI 54.40m 26.5 q
35. Shu Bai Ma MAK 53.20m 25.5 q
36. Shaelyn Cleo Hartland GBR 53.86m 24.5 q
Michaela Dolezalova CZE 53.07m 24.5 q
38. Natalie Dejmkova CZE 51.75m 23.0 q
Aleksandra Kati EST 53.48m 23.0 q
40. Anna Kienzer AUT 53.01m 21.5 q
41. Jocelyn Sanchez AND 52.06m 21.0 q
42. Franciska Hajos HUN 51.64m 20.0 q
Malene Olesen NOR 51.50m 20.0 q
44. Thersa Valerieva BUL 49.83m 14.5 q
45. Melanie Achterberg AUT 47.24m 14.0 q
46. Asta Losendahl NOR 49.07m 13.0 q
47. Clara Stiend AUT 47.00m 12.5 q
48. Marlene Estelle Lebeau FRA 48.21m 12.0 q
49. Tatjana Kiveris LTU 49.50m 10.5 q
50. Ziva Astafi IRN 46.66m 10.0 q
51. Verena Pock AUT 59.63m* 9.0
52. Renate Esche NED 43.66m 7.0
53. Tova Breivik NOR 43.67m 5.5
54. Esmeralda Chevarria ESP 44.69m 2.5
55. Sabine Forestieri SUI 37.97m 0.0
Vaclava Koubova CZE 38.31m 0.0
Natia Medea GEO 43.28m 0.0


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 12:59, 22 Gru 2015
Majster
Zasłużony
Zasłużony

 
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 743
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


FIS Ladies Cup 2021/2022
Erzurum, (TürkTelekom Ski Jumping Towers HS109) Wyniki konkursu


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty

1. Andrea Vikterlof SWE 103.83m 98.06m 247.5
2. Roksana Klishinova RUS 98.48m 89.46m 217.0
3. Lilly Stendahl SWE 78.77m 103.14m 207.5

4. Jevgenya Starova KGZ 96.17m 84.77m 204.5
5. Ekaterina Zhukova RUS 100.15m 75.97m 194.5
6. Natalya Varlamova RUS 69.60m 105.78m 191.5
Yekaterina Zuchek RUS 105.34m* 84.90m 191.5
8. Gabriela Buńda POL 102.01m 72.44m 186.5
9. Paula Wiese SWE 96.97m 74.38m 180.5
10. Agentha Pilkvist SWE 98.95m 62.35m 166.0

11. Sofia Zybina RUS 99.11m 63.17m 165.0
12. Nastya Chekhova RUS 82.28m 75.50m 154.5
13. Cameron Craven NZL 84.21m 66.13m 143.5
14. Kinga Cieszyńska POL 64.85m 78.42m 127.5
15. Coralie Taillard FRA 70.03m 64.98m 108.5
16. Salome Fuchs SUI 71.81m 63.87m 108.0
17. Theda Brinkerhoff GER 73.21m 56.94m 97.5
18. Giuseppina Cavallo ITA 65.30m 64.49m 97.0
19. Zsuzsi Szabolcsi HUN 72.44m 58.08m 96.0
20. Coline Mattel FRA 60.38m 67.42m 93.0

21. Karolina Juhasz HUN 57.67m 68.52m 91.0
22. Jaana Isola FIN 65.39m 57.23m 83.5
23. Malene Olesen NOR 59.19m 59.03m 75.0
24. Osanne Gagnier MCO 70.45m 47.24m 73.5
25. Melanie Achterberg AUT 61.05m 58.78m 72.5
26. Loreto Steinauer SUI 60.92m 55.90m 67.5
27. Giosetta Bambach SUI 67.05m 51.53m 65.5
28. Amalija Kopitar SLO 59.03m 52.08m 62.5
29. Tatjana Kiveris LTU 56.79m 52.87m 58.5
30. Jocelyn Sanchez AND 55.37m 51.25m 52.0

31. Anetta Laguardia SUI 57.70m 29.5
32. Shu Bai Ma MAK 53.24m 25.5
33. Michaela Dolezalova CZE 53.21m 25.0
Desislava Vancheva BUL 54.47m 25.0
35. Anna Kienzer AUT 53.56m 21.0
36. Marlene Estelle Lebeau FRA 50.15m 19.5
37. Bigna Windmueller SUI 50.14m 17.5
38. Daniela Krause USA 50.52m 16.0
39. Ziva Astafi IRN 49.93m 15.5
40. Boyka Stefanova BUL 48.13m 15.0
41. Franciska Hajos HUN 47.32m 14.5
42. Asta Losendahl NOR 47.54m 13.5
Lujza Simon HUN 49.41m 13.5
44. Thersa Valerieva BUL 46.08m 9.0
45. Yun Zhao MAK 46.12m 3.5
46. Clara Stiend AUT 44.40m 2.0
47. Aleksandra Kati EST 41.69m 0.5
48. Natalie Dejmkova CZE 39.03m 0.0
Shaelyn Cleo Hartland GBR 37.28m 0.0
Segonele Macon FRA 42.08m 0.0


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 13:07, 22 Gru 2015
Majster
Zasłużony
Zasłużony

 
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 743
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


FIS Ladies Cup 2021/2022
Erzurum, (TürkTelekom Ski Jumping Towers HS109) Wyniki kwalifikacji


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.

1. Nastya Chekhova RUS 96.31m 114.0 q
2. Sofia Zybina RUS 91.16m 105.5 q
3. Ekaterina Zhukova RUS 92.03m 100.5 q
4. Yekaterina Zuchek RUS 88.63m 99.0 q
5. Andrea Vikterlof SWE 77.96m 75.5 q
6. Gabriela Buńda POL 76.42m 73.5 q
7. Lilly Stendahl SWE 76.67m 73.0 q
8. Jaana Isola FIN 74.02m 69.5 q
9. Roksana Klishinova RUS 71.70m 64.5 q
Boyka Stefanova BUL 72.44m 64.5 q
11. Natalya Varlamova RUS 70.34m 61.5 q
12. Giosetta Bambach SUI 69.01m 59.5 q
13. Anetta Laguardia SUI 72.78m 58.0 q
14. Agentha Pilkvist SWE 69.23m 57.5 q
Osanne Gagnier MCO 67.73m 57.5 q
16. Desislava Vancheva BUL 69.16m 56.5 q
17. Melanie Achterberg AUT 65.16m 51.0 q
18. Aleksandra Kati EST 62.78m 46.0 q
19. Giuseppina Cavallo ITA 62.18m 45.0 q
Coralie Taillard FRA 62.71m 45.0 q
21. Karolina Juhasz HUN 63.33m 44.0 q
22. Jevgenya Starova KGZ 63.20m 43.5 q
23. Jocelyn Sanchez AND 62.25m 41.5 q
24. Tova Breivik NOR 60.36m 41.0 q
25. Paula Wiese SWE 74.74m* 40.5 q
26. Zsuzsi Szabolcsi HUN 60.01m 38.0 q
27. Theda Brinkerhoff GER 60.07m 37.5 q
28. Yun Zhao MAK 59.63m 37.0 q
29. Thersa Valerieva BUL 59.85m 36.5 q
30. Natalie Dejmkova CZE 57.34m 35.5 q
31. Daniela Krause USA 58.37m 35.0 q
32. Loreto Steinauer SUI 55.85m 32.5 q
33. Renate Esche NED 54.80m 29.0 q
34. Asta Losendahl NOR 53.90m 27.5 q
Coline Mattel FRA 55.83m 27.5 q
36. Kinga Cieszyńska POL 54.18m 27.0 q
37. Marlene Estelle Lebeau FRA 53.24m 26.5 q
38. Tatjana Kiveris LTU 52.19m 24.5 q
39. Cameron Craven NZL 51.57m 22.5 q
40. Lujza Simon HUN 49.87m 17.0 q
Clara Stiend AUT 50.20m 17.0 q
42. Salome Fuchs SUI 50.32m 16.5 q
Shu Bai Ma MAK 50.24m 16.5 q
Esmeralda Chevarria ESP 49.14m 16.5 q
45. Anna Kienzer AUT 47.60m 13.5 q
Shaelyn Cleo Hartland GBR 48.79m 13.5 q
47. Verena Pock AUT 47.15m 11.0 q
48. Bigna Windmueller SUI 48.69m 10.5 q
49. Franciska Hajos HUN 46.27m 10.0 q
Sabine Forestieri SUI 46.33m 10.0 q
51. Malene Olesen NOR 47.26m 7.0
52. Natia Medea GEO 45.14m 6.0
53. Ziva Astafi IRN 46.40m 5.5
54. Segonele Macon FRA 43.13m 4.0
55. Michaela Dolezalova CZE 42.90m 2.0
56. Amalija Kopitar SLO 43.38m 0.5
57. Vaclava Koubova CZE 40.84m 0.0


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 13:08, 22 Gru 2015
Majster
Zasłużony
Zasłużony

 
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 743
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


FIS Ladies Cup 2021/2022
Erzurum, (TürkTelekom Ski Jumping Towers HS109) Wyniki konkursu


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty

1. Andrea Vikterlof SWE 103.29m 108.82m 267.5
2. Paula Wiese SWE 86.59m 104.11m 223.5
3. Agentha Pilkvist SWE 90.89m 96.55m 218.0

4. Sofia Zybina RUS 82.17m 96.08m 199.0
5. Coralie Taillard FRA 82.62m 92.76m 188.5
6. Nastya Chekhova RUS 75.33m 90.71m 171.5
7. Lilly Stendahl SWE 80.57m 84.16m 166.0
8. Yekaterina Zuchek RUS 60.32m 96.82m 152.5
9. Roksana Klishinova RUS 76.57m 78.39m 151.0
10. Giuseppina Cavallo ITA 76.24m 78.85m 148.5

11. Ekaterina Zhukova RUS 74.80m 70.70m 133.0
12. Karolina Juhasz HUN 73.84m 74.54m 131.5
13. Jevgenya Starova KGZ 78.55m 62.45m 120.5
14. Gabriela Buńda POL 68.84m 64.81m 106.5
15. Natalya Varlamova RUS 70.05m 61.42m 103.5
16. Giosetta Bambach SUI 65.70m 66.50m 100.0
17. Loreto Steinauer SUI 70.85m 53.17m 88.5
18. Coline Mattel FRA 58.37m 65.56m 86.0
19. Kinga Cieszyńska POL 57.65m 65.95m 84.5
20. Anetta Laguardia SUI 61.69m 59.53m 82.5

21. Lujza Simon HUN 61.44m 57.87m 80.0
Osanne Gagnier MCO 62.38m 58.39m 80.0
23. Salome Fuchs SUI 60.67m 58.46m 74.0
24. Aleksandra Kati EST 64.40m 51.76m 72.0
25. Boyka Stefanova BUL 62.76m 53.06m 68.5
26. Tova Breivik NOR 59.91m 53.03m 65.0
27. Melanie Achterberg AUT 69.56m 42.31m 62.5
28. Shu Bai Ma MAK 57.40m 54.13m 59.5
Theda Brinkerhoff GER 59.55m 52.26m 59.5
30. Shaelyn Cleo Hartland GBR 57.89m 47.08m 46.0

31. Asta Losendahl NOR 55.13m 31.0
32. Franciska Hajos HUN 55.29m 28.0
33. Thersa Valerieva BUL 51.95m 23.0
34. Jocelyn Sanchez AND 49.76m 18.0
35. Renate Esche NED 51.19m 17.5
36. Tatjana Kiveris LTU 50.36m 16.5
37. Esmeralda Chevarria ESP 60.60m* 12.5
Anna Kienzer AUT 48.21m 12.5
39. Bigna Windmueller SUI 48.43m 11.0
40. Sabine Forestieri SUI 48.72m 10.5
Zsuzsi Szabolcsi HUN 47.36m 10.5
42. Jaana Isola FIN 56.93m* 9.5
43. Verena Pock AUT 47.31m 8.5
44. Desislava Vancheva BUL 46.92m 7.5
Cameron Craven NZL 47.37m 7.5
46. Marlene Estelle Lebeau FRA 59.09m* 6.0
47. Yun Zhao MAK 42.98m 4.0
48. Daniela Krause USA 42.26m 2.5
Natalie Dejmkova CZE 44.89m 2.5
50. Clara Stiend AUT 34.92m 0.0


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 13:18, 22 Gru 2015
adamson1
Pędzlarz
Pędzlarz

 
Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 1204
Przeczytał: 46 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5


5. Coralie Taillard FRA 82.62m 92.76m 188.5

O tak, o tak ! Smile


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 14:03, 22 Gru 2015
Myniax9
Super V.I.P. Manager
Super V.I.P. Manager

 
Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 247
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Pierwszy konkurs ładnie 3 punkty, drugi tragedia


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 22:52, 22 Gru 2015
szympek2709
Młody adept szkółki trenerskiej
Młody adept szkółki trenerskiej

 
Dołączył: 06 Gru 2015
Posty: 52
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


aleeeeż szkoda drugiego skoku Buńdy w pierwszym konkursie, podium było tak blisko..
Drugi konkurs bardzo poprawny, nie spodziewałem się tak dobrych wyników Kingi Cieszyńskiej, brawo!


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 10:08, 23 Gru 2015
hardy12
Doświadczony trener
Doświadczony trener

 
Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 208
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa
Płeć: Waćpanicz


no kurde tak ta forma jest nie stabilna


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
4. FIS Ladies Cup (Erzurum/Turkey) Wyniki
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » FIS Ladies Cup / FIS Ladies Cup sezon 2021/2022
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin