Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Nicola RAVIOLI ITA 88.86m 111.5 q
2. Ebbe Claus VANG SWE 80.09m 95.0 q
3. Petteri SAVJALA FIN 80.32m 93.0 q
4. Tsedenbal GANBAYASGALAN MGL 78.15m 88.5 q
5. Edvin HAUTAMAEKI FIN 75.91m 84.0 q
6. Simon VINIC AUT 74.76m 83.0 q
7. Nejc BONCARSEK SLO 74.10m 80.5 q
8. Maxim DARABAYEV KAZ 74.81m 80.0 q
9. Janusz BODZIOCH POL 73.30m 79.0 q
10. Istvan KOCSIS HUN 72.76m 78.5 q
11. Arvidis MIKELS LAT 72.19m 75.5 q
12. Suso KOSTIĆ BIH 70.56m 74.5 q
13. Ove RODSJO NOR 71.07m 74.0 q
14. Jernej DUNAEV KAZ 70.35m 71.0 q
15. Cesare SCEVOLA ITA 66.60m 66.5 q
16. Giacomo PICCOLO ITA 68.13m 66.0 q
17. Sakutaro KOBAYASHI JPN 65.97m 64.5 q
18. Diego PIZZI ITA 65.62m 64.0 q
19. Ruggiero CORRA ITA 66.33m 63.0 q
20. Stefan ZAMILIJEVIĆ MNE 64.62m 60.5 q
21. Aapo NASEINEN FIN 65.01m 60.0 q
22. Dariusz LASKOWSKI POL 62.35m 58.0 q
23. Ruslan TORGIYEV AZE 63.25m 57.0 q
24. Davajav MATSAIKHAN MGL 62.30m 56.0 q
Dejan RUSNIĆ SRB 62.20m 56.0 q
26. Lukas RUGENTAUER AUT 61.95m 55.0 q
Krystian FIJAS POL 61.19m 55.0 q
28. Nikolay ROPNINDZHIYSKI BUL 60.60m 53.5 q
Laszlo GESZTI HUN 60.29m 53.5 q
30. Andrey POTAPALOV RUS 63.70m 53.0 q
31. Grigor MELKONYAN ARM 59.16m 52.5 q
32. Menne WEBER SUI 61.91m 52.0 q
33. Eigel CABEJ BIH 61.15m 51.5 q
Artti NUORI FIN 60.85m 51.5 q
35. Blaz KANRIVEC SLO 60.43m 51.0 q
Emil TODOROV BUL 59.78m 51.0 q
Gabor ZIMANYI HUN 60.16m 51.0 q
38. Shotaro ITO JPN 58.86m 48.0 q
39. Dejan KULACIĆ MNE 57.11m 46.5 q
Florian GULACSI HUN 61.38m 46.5 q
41. Levon VEPANYAN ARM 59.46m 46.0 q
Volkan FUKA AUT 57.71m 46.0 q
43. Andreas WAGNER AUT 55.35m 43.0 q
Salvatore FAZZANI LBA 55.79m 43.0 q
Artem RAZIAVIN RUS 55.81m 43.0 q
46. Vlad Alexandru DANCESCU ROU 56.51m 42.5 q
47. Dragos DUSCEANU ROU 55.93m 42.0 q
48. Ibrahim AL TAWEIL LBA 54.25m 40.0 q
Tiber SEPTIMOV KAZ 54.89m 40.0 q
50. Jere RANTANEN FIN 54.12m 39.5 q
51. Mladen DMITROVIĆ MNE 54.76m 39.0
Vyacheslav BAKHMUNSTKIY BLR 53.66m 39.0
53. Rodik MANISYAN ARM 53.08m 38.0
Matevz ZEBUKOVNIK SLO 55.05m 38.0
55. Luka SAREVIĆ SRB 53.09m 37.0
56. Yevhen VOSIYCHUK UKR 53.30m 36.0
57. Uros DALIJEVIC SUI 53.76m 35.5
58. Roman SANIRGALIEV KAZ 53.34m 35.0
Jan FILIPIAK SIL 51.88m 35.0
60. Stevo GJORGJEV MKD 52.08m 33.0
Serafim IVANOVSKI MKD 50.34m 33.0
Pavel SOLEK CZE 52.75m 33.0
63. Stanislaw GASIENICA POL 52.27m 32.0
64. Danil LEGACHEV RUS 49.71m 31.0
Marcin MAŁYSZ POL 50.63m 31.0
66. Alexander DRAGAN SWE 49.77m 30.5
67. Vladislavs ROTKOVSKIS LAT 50.36m 30.0
Marian TITTER SVK 50.78m 30.0
69. Roman KANCHAVA GEO 51.03m 29.5
70. Nicolas BRECHTLINGER AUT 50.13m 28.0
Giandomenico CAVONETTI SUI 51.17m 28.0
72. Radu Vasile NECULOIU ROU 49.38m 27.5
73. Batbayar PARSEVDORJ MGL 49.04m 26.5
74. Mahir VELICANOV AZE 49.17m 26.0
75. Tomofumi KASAI JPN 50.63m 25.5
76. Espen FOENJORD ROENLAND NOR 46.49m 25.0
77. Kuzman SLAVKOVSKI MKD 47.70m 24.0
78. Ole Nikolai SKJAERVIK NOR 46.81m 23.5
Oleksandr KULIEV UKR 47.85m 23.5
80. Raimondas ZUTATUS LTU 47.12m 22.5
81. Deimantas ZIGMANTAUSKAS LTU 48.89m 22.0
82. Ivan ARNAUTOVIĆ SRB 45.91m 21.5
83. Jiargian BATRMUNKH MGL 45.28m 20.5
84. Kemalettin MARANGOZ TUR 46.31m 19.5
85. Davit MEZARISHVILI GEO 45.26m 19.0
86. Jeremy MOULIN FRA 45.27m 18.0
Patrik PEVISEK SVK 45.32m 18.0
88. Jakub SEMAŃSKI SIL 43.68m 15.5
89. Nicolaus RAYNARD FRA 44.82m 13.5
Nemanja STOJANOVIĆ BIH 43.69m 13.5
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Edvin HAUTAMAEKI FIN 78.80m 84.90m 192.0
2. Ruggiero CORRA ITA 84.61m 71.43m 179.0
3. Jernej DUNAEV KAZ 84.23m 74.38m 178.0
4. Simon VINIC AUT 79.97m 76.30m 175.5
5. Shotaro ITO JPN 57.18m 92.16m 163.0
6. Ebbe Claus VANG SWE 66.52m 80.08m 154.0
7. Dariusz LASKOWSKI POL 66.21m 76.13m 149.0
8. Petteri SAVJALA FIN 58.01m 77.60m 135.0
9. Dejan KULACIĆ MNE 73.45m 61.45m 134.0
10. Nicola RAVIOLI ITA 74.93m 58.63m 129.5
Florian GULACSI HUN 77.02m 57.15m 129.5
12. Krystian FIJAS POL 57.97m 73.71m 127.5
13. Gabor ZIMANYI HUN 71.25m 54.15m 115.0
14. Jere RANTANEN FIN 66.57m 59.32m 113.5
15. Lukas RUGENTAUER AUT 79.07m* 59.74m 113.0
16. Stefan ZAMILIJEVIĆ MNE 56.42m 67.02m 110.0
17. Sakutaro KOBAYASHI JPN 66.67m 58.71m 107.5
18. Arvidis MIKELS LAT 59.11m 64.34m 106.5
19. Dejan RUSNIĆ SRB 79.29m 43.27m 103.0
20. Volkan FUKA AUT 62.39m 57.01m 99.5
21. Vlad Alexandru DANCESCU ROU 67.50m 51.73m 98.0
22. Laszlo GESZTI HUN 57.36m 62.66m 97.5
23. Janusz BODZIOCH POL 56.76m 61.62m 97.0
24. Eigel CABEJ BIH 58.62m 55.56m 91.5
25. Cesare SCEVOLA ITA 56.12m 58.86m 90.0
26. Dragos DUSCEANU ROU 55.34m 58.19m 89.0
27. Tiber SEPTIMOV KAZ 57.10m 55.71m 85.0
28. Istvan KOCSIS HUN 58.01m 53.02m 84.0
29. Aapo NASEINEN FIN 57.95m 52.60m 81.0
30. Davajav MATSAIKHAN MGL 66.34m 43.77m 80.5
31. Maxim DARABAYEV KAZ 55.28m 52.62m 78.0
32. Salvatore FAZZANI LBA 56.26m 41.0
33. Giacomo PICCOLO ITA 53.78m 39.0
34. Emil TODOROV BUL 55.42m 38.5
35. Ove RODSJO NOR 53.60m 38.0
36. Blaz KANRIVEC SLO 54.26m 37.5
37. Nikolay ROPNINDZHIYSKI BUL 52.36m 36.5
38. Levon VEPANYAN ARM 51.99m 36.0
39. Suso KOSTIĆ BIH 53.97m 35.5
40. Andrey POTAPALOV RUS 51.72m 33.0
41. Diego PIZZI ITA 50.69m 29.5
42. Grigor MELKONYAN ARM 49.99m 29.0
43. Menne WEBER SUI 49.56m 28.5
Andreas WAGNER AUT 49.90m 28.5
45. Artti NUORI FIN 49.93m 27.5
46. Artem RAZIAVIN RUS 49.45m 26.5
47. Tsedenbal GANBAYASGALAN MGL 46.50m 20.0
48. Ibrahim AL TAWEIL LBA 45.94m 18.5
49. Ruslan TORGIYEV AZE 45.62m 18.0
50. Nejc BONCARSEK SLO 41.77m 9.5
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Vladislavs ROTKOVSKIS LAT 78.23m 83.57m 192.5
2. Ruggiero CORRA ITA 66.48m 83.56m 164.5
3. Konstantin ANGELOV BUL 79.44m 68.93m 163.5
4. Dariusz LASKOWSKI POL 57.46m 89.05m 158.0
5. Ebbe Claus VANG SWE 81.56m 58.88m 145.0
6. Volkan FUKA AUT 77.51m 61.63m 143.5
7. Aapo NASEINEN FIN 73.01m 66.84m 143.0
8. Petteri SAVJALA FIN 62.47m 77.12m 142.0
9. Tiber SEPTIMOV KAZ 62.19m 75.73m 138.5
10. Grigor MELKONYAN ARM 71.46m 65.32m 137.5
11. Sakutaro KOBAYASHI JPN 68.87m 64.84m 123.0
12. Edvin HAUTAMAEKI FIN 68.66m 60.28m 120.5
13. Viktor DATSENKO UKR 70.34m 56.78m 120.0
14. Dejan KULACIĆ MNE 79.04m* 62.40m 119.5
15. Nikita GARMACHOV BLR 74.01m 53.93m 115.0
16. Menne WEBER SUI 66.88m 57.94m 111.5
17. Nicola RAVIOLI ITA 59.35m 65.45m 110.5
Giacomo PICCOLO ITA 58.51m 64.89m 110.5
19. Roman KANCHAVA GEO 60.54m 61.18m 107.5
20. Shotaro ITO JPN 77.45m 48.15m 105.5
Simon VINIC AUT 75.10m 47.75m 105.5
22. Eigel CABEJ BIH 57.01m 63.33m 102.0
23. Florian GULACSI HUN 65.21m 54.49m 100.5
24. Radu Vasile NECULOIU ROU 65.13m 52.55m 97.5
25. Tomofumi KASAI JPN 69.18m 48.91m 97.0
26. Stanislaw GASIENICA POL 62.35m 55.40m 89.5
27. Maxim DARABAYEV KAZ 69.72m 47.92m 89.0
28. Suso KOSTIĆ BIH 61.30m 52.06m 83.5
29. Krystian FIJAS POL 58.62m 50.21m 81.0
30. Dragos DUSCEANU ROU 58.23m 51.86m 78.0
31. Jernej DUNAEV KAZ 57.56m 45.0
32. Emil TODOROV BUL 56.35m 44.0
33. Nicolas BRECHTLINGER AUT 57.13m 43.5
34. Andreas WAGNER AUT 55.49m 42.0
35. Janusz BODZIOCH POL 54.37m 38.5
36. Rodik MANISYAN ARM 52.58m 38.0
37. Andrey POTAPALOV RUS 53.42m 36.0
38. Vlad Alexandru DANCESCU ROU 52.28m 34.5
39. Giandomenico CAVONETTI SUI 52.80m 34.0
40. Vyacheslav BAKHMUNSTKIY BLR 51.22m 33.0
41. Cesare SCEVOLA ITA 53.82m 32.5
42. Deimantas ZIGMANTAUSKAS LTU 53.48m 31.0
43. Alexander DRAGAN SWE 49.47m 29.0
Diego PIZZI ITA 50.19m 29.0
45. Jere RANTANEN FIN 48.65m 27.5
46. Tadas GANAUSKEVICIUS LTU 48.47m 25.0
47. Nikolay ROPNINDZHIYSKI BUL 47.64m 24.0
48. Uros DALIJEVIC SUI 43.51m 12.5
49. Serafim IVANOVSKI MKD 43.14m 10.5
50. Mahir VELICANOV AZE 41.37m 2.0
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Vladislavs ROTKOVSKIS LAT 78.23m 83.57m 192.5
2. Ruggiero CORRA ITA 66.48m 83.56m 164.5
3. Konstantin ANGELOV BUL 79.44m 68.93m 163.5
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1