Puchar Kontynentalny 2023/2024
Krasnaya Polyana HS 105 Wyniki Kwalifikacji
Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik. 1. Grzegorz Miętus POL 101.89m 137.5 q
2. Philippe Bjoergen SWE 100.04m 135.5 q
3. Carl-Gustav Putko FIN 98.06m 131.0 q
4. Guenther Grohmann AUT 98.45m 130.0 q
5. Giovanni Messina FRA 97.81m 129.0 q
Rudolf Wanvik NOR 97.01m 129.0 q
7. Alessandro Pittin ITA 96.63m 127.5 q
Christoffer Bengtsson SWE 98.96m 127.5 q
9. Alper Altay TUR 96.57m 127.0 q
Filippo Tomassi ITA 96.53m 127.0 q
11. Lawrence Kramer SWE 95.58m 126.0 q
12. Dusan Jankular SVK 95.33m 125.0 q
Kullervo Suoranta FIN 95.19m 125.0 q
14. Sebastian Okas FIN 94.28m 123.5 q
15. Ingvar Almstedt SWE 94.56m 123.0 q
Kaleva Lammi FIN 94.49m 123.0 q
17. Kristjan Ilves EST 94.42m 122.5 q
18. Antero Kuivasto FIN 93.21m 121.0 q
Patrick Schuster AUT 93.99m 121.0 q
20. Magnus Hafstad NOR 93.98m 120.5 q
21. Ville-Pekka Vaisala FIN 92.70m 120.0 q
22. Rainer Rammes AUT 92.53m 119.0 q
23. Wolfram Zilberschlag AUT 94.09m 118.5 q
24. Dawid Kulczyński POL 92.80m 118.0 q
25. Raffael Weiss AUT 91.14m 116.0 q
26. Tom Hilde NOR 91.27m 115.0 q
27. Federico Cecon ITA 89.51m 113.0 q
28. Johann Forfang NOR 88.72m 112.0 q
29. Andreas Ilves EST 88.37m 111.0 q
30. Frans Poppone EST 87.75m 110.5 q
31. Gregor Schlierenzauer AUT 87.89m 105.5 q
32. Zoltan Arany HUN 86.31m 105.0 q
33. Klemens Murańka POL 86.44m 104.5 q
34. Kurtulus Ozmen TUR 87.44m 102.0 q
35. Kim Rene Elverum Sorssel NOR 84.02m 99.0 q
Yukio Morihito JPN 85.74m 99.0 q
37. Csaba Halasz HUN 81.89m 98.5 q
38. Reimu Vaehi EST 80.49m 93.0 q
39. Athanasios Soukis GRE 78.94m 88.0 q
40. Kenshiro Fumihito JPN 75.14m 85.0 q
41. Hamit Senel TUR 75.92m 84.0 q
42. LeShaun Jones USA 75.32m 83.5 q
43. Saku Harmaajaervi EST 74.33m 82.0 q
44. Travis Passier AUS 72.48m 77.5 q
45. Timon Tiedt GER 84.73m* 73.5 q
46. Lloyd Hayword GBR 69.50m 71.5 q
47. Tobias Bogner GER 67.29m 68.5 q
48. Calle Kramer SWE 64.96m 61.5 q
49. Petr Horvath HUN 63.50m 57.5 q
50. Krister Kivisalo FIN 62.42m 56.0 q
51. Tomas Friedrich CZE 62.73m 55.5
52. Thomas Elander SWE 62.13m 54.5
53. Ventseslav Hlutev BUL 59.93m 52.5
54. Lars Arvidsson SWE 61.29m 52.0
55. Semir Sekhan TUR 60.86m 51.5
Rafał Janik POL 60.31m 51.5
57. Pascal Egloff SUI 61.36m 50.0
58. Kostyantyn Rakitskiy UKR 54.22m 39.5
59. Roman Koudelka CZE 52.98m 38.5
60. Alyosha Mikhailov BLR 53.06m 38.0
61. Taku Takeuchi JPN 53.41m 37.5
62. Martin Hannie NED 53.71m 36.5
63. Luke Carmody NZL 52.44m 32.5
64. Thierry Aitken CAN 49.50m 29.0
65. Juventino Pelayo MEX 48.61m 27.5
66. Andras Polyak HUN 48.71m 27.0
67. Bai Li MAC 47.91m 26.5
68. Erip Kozalak TUR 48.38m 25.0
69. Koit Juhan EST 44.04m 19.5
70. Shohei Tochimoto JPN 45.62m 19.0
Puchar Kontynentalny 2023/2024
Krasnaya Polyana HS 105 Wyniki Konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty 1. Ingvar Almstedt SWE 100.00m 95.59m 262.0
2. Ville-Pekka Vaisala FIN 92.85m 100.44m 256.0
3. Christoffer Bengtsson SWE 93.05m 100.21m 255.0
Kullervo Suoranta FIN 97.01m 95.15m 255.0
5. Rudolf Wanvik NOR 99.29m 93.28m 253.5
6. Sebastian Okas FIN 94.70m 97.09m 252.5
Federico Cecon ITA 94.87m 98.38m 252.5
8. Guenther Grohmann AUT 95.08m 97.56m 251.0
9. Carl-Gustav Putko FIN 98.79m 92.95m 250.0
10. Lawrence Kramer SWE 94.39m 97.28m 247.5
11. Raffael Weiss AUT 95.31m 92.64m 244.5
12. Wolfram Zilberschlag AUT 92.79m 97.59m 243.0
13. Krister Kivisalo FIN 92.09m 94.52m 242.0
14. Dusan Jankular SVK 98.90m 87.96m 240.5
15. Grzegorz Miętus POL 98.84m 86.43m 237.0
Rainer Rammes AUT 90.22m 94.49m 237.0
17. Philippe Bjoergen SWE 95.98m* 100.71m 235.5
18. Alessandro Pittin ITA 84.80m 98.04m 235.0
Giovanni Messina FRA 97.58m 86.28m 235.0
20. Kristjan Ilves EST 90.73m 92.33m 232.5
21. Patrick Schuster AUT 87.95m 95.87m 231.5
22. Antero Kuivasto FIN 91.58m 89.84m 230.0
Filippo Tomassi ITA 90.58m 91.43m 230.0
24. Frans Poppone EST 87.49m 86.94m 213.0
25. Yukio Morihito JPN 86.16m 84.86m 209.0
26. Johann Forfang NOR 90.54m 80.54m 203.0
27. Kim Rene Elverum Sorssel NOR 90.07m 77.47m 198.5
28. Tom Hilde NOR 87.54m 75.90m 195.0
29. Klemens Murańka POL 92.23m 74.49m 193.0
Gregor Schlierenzauer AUT 91.99m 71.74m 193.0
31. Alper Altay TUR 87.11m 66.13m 166.5
Kurtulus Ozmen TUR 84.96m 102.5
Andreas Ilves EST 85.01m 102.5
34. Calle Kramer SWE 82.22m 97.0
35. Petr Horvath HUN 81.25m 95.5
36. Athanasios Soukis GRE 81.13m 94.5
37. Zoltan Arany HUN 77.85m 89.5
38. Reimu Vaehi EST 79.24m 87.5
39. Dawid Kulczyński POL 76.63m 87.0
40. Magnus Hafstad NOR 78.10m 84.0
41. Kaleva Lammi FIN 90.23m* 82.5
42. Tobias Bogner GER 66.28m 66.0
43. Timon Tiedt GER 67.17m 65.5
44. Kenshiro Fumihito JPN 66.12m 64.5
45. Hamit Senel TUR 65.58m 63.0
46. Csaba Halasz HUN 60.74m 54.0
47. LeShaun Jones USA 59.26m 52.0
48. Saku Harmaajaervi EST 58.88m 45.0
49. Travis Passier AUS 48.88m 28.0
50. Lloyd Hayword GBR 40.74m 5.5
[/u]
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1