Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 19 (2025/2026) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 19 (2025/2026) Strona Główna » FIS Woman Summer Cup » 4. FIS Woman Summer Cup (Austria/Bischofschofen) wyniki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
4. FIS Woman Summer Cup (Austria/Bischofschofen) wyniki
PostWysłany: Nie 22:56, 03 Wrz 2017
dovahkiin
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 335
Przeczytał: 190 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Wyniki kwalifikacji

Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Lilly Stendahl SWE 121.93m 128.7 q
2. Katrin Lindholm SWE 116.07m 118.3 q
3. Julietta Lindgren SWE 100.77m 91.4 q

4. Magdalene Kirchner SWE 97.76m 83.0 q
5. Kjerstin Stenman SWE 94.59m 77.6 q
6. Catrine Elander SWE 91.64m 74.7 q
7. Sako Fumigashi JPN 89.80m 68.1 q
8. Ionela Langlais MCO 85.98m 61.4 q
9. Sofiya Zybina RUS 83.55m 56.8 q
10. Zofia Jelenova SVK 80.92m 51.9 q

11. Lucia Malichova SVK 78.15m 48.4 q
12. Alzbeta Kovcova SVK 77.90m 48.0 q
13. Margarita Andreeva KAZ 79.23m 47.7 q
14. Zsuzi Szabolcsi HUN 80.84m 47.4 q
15. Theda Brinkerhoff GER 77.06m 42.6 q
16. Maia Stauce LTU 76.70m 42.2 q
17. Shu Bai Ma MAC 75.11m 39.0 q
18. Miguela Calderon ARG 73.51m 38.8 q
19. Vedrana Kasun CRO 71.64m 34.2 q
20. Olga Pushina RUS 70.81m 33.4 q

21. Tatjana Kiveris LTU 68.86m 31.8 q
22. Aleksandra Tikonovich RUS 69.78m 31.6 q
23. Renata Safarova SVK 69.16m 31.2 q
24. Amina Tukhtaeva KAZ 69.18m 30.2 q
25. Ninette Anjou MCO 69.55m 30.1 q
26. Galina Tolstikova KAZ 66.87m 24.2 q
27. Qiu Zhu MAC 64.73m 24.1 q
28. Aliya Anara KAZ 64.06m 22.7 q
29. Belinha Xu MAC 65.57m 22.4 q
30. Temuge Jargalsaikhan MGL 63.22m 21.9 q

31. Zelda Raspberry NZL 63.68m 21.8 q
32. Sayuri Oshiro JPN 64.00m 21.2 q
33. Sofija Ragulis LTU 64.07m 17.7 q
34. Kassandra Ververelis GRE 62.70m 17.5 q
35. Iris Rachel Juarez AND 61.46m 14.3 q
36. Ekaterina Grushavina RUS 59.38m 13.7 q
37. Huhana Anahera NZL 60.73m 12.4 q
38. Osanne Gagnier MCO 58.03m 9.9 q
39. Kana Mikase JPN 57.83m 8.5 q
40. Anargul Aliya KAZ 58.55m 8.3 q

41. Myriam Rose MCO 60.92m 7.9 q
42. Mechtild Oursler GER 56.19m 7.8 q
Theodora Tsangari GRE 56.11m 7.8 q
44. Viktoriya Alzhanova KAZ 55.70m 7.4 q
45. Burgundy Aubree NZL 58.66m 7.3 q
46. Wuyuntana Danzan MGL 55.42m 6.0 q
47. Zoe Karaiskakis GRE 59.60m 5.1 q
48. Gabija Vilemas LTU 54.93m 4.6 q
Asuka Kamoda JPN 54.64m 4.6 q
50. Aiday Aruzhan KAZ 57.17m 3.1 q

51. Donna Paulsen DEN 54.64m 1.6
52. Alexandra Schnell GER 54.02m 0.7
53. Iguane Cook NZL 52.27m 0.1
54. Alena Lebedeva RUS 50.02m 0.0
Anna Ingasson ISL 53.40m 0.0
Madeleine Rosen SWE 62.35m* 0.0
Lydia Maier GER 39.58m 0.0
Shu Lau CHN 49.95m 0.0
Chloe Blanchett MCO 67.82m* 0.0
Alexandra Stefanidis GRE 53.42m 0.0
Stanka Dragonova BUL 52.06m 0.0
Stoyanka Chavdarova BUL 39.11m 0.0
Ernestine Pelletier MCO 49.41m 0.0
Hanife Marangoz TUR 50.17m 0.0
Elise Leitzke GER 52.97m 0.0
Judith Royce NZL 43.28m 0.0
Tsetana Silanova BUL 49.56m 0.0
Herta Mueller GER 50.58m 0.0


Wyniki konkursu

Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Lilly Stendahl SWE 107.13m 112.42m 215.2
2. Alzbeta Kovcova SVK 97.48m 92.88m 159.1
3. Lucia Malichova SVK 80.68m 108.62m 158.2

4. Catrine Elander SWE 78.85m 109.03m 153.5
5. Renata Safarova SVK 103.86m 79.75m 147.9
6. Julietta Lindgren SWE 100.13m 82.47m 145.1
7. Zsuzi Szabolcsi HUN 88.46m 92.70m 139.4
8. Kjerstin Stenman SWE 98.72m 79.54m 129.4
9. Magdalene Kirchner SWE 92.99m 82.81m 129.0
10. Sofiya Zybina RUS 93.67m 78.92m 124.1

11. Zofia Jelenova SVK 85.56m 86.19m 119.7
12. Theda Brinkerhoff GER 94.32m 76.57m 117.9
Katrin Lindholm SWE 85.41m 83.03m 117.9
14. Vedrana Kasun CRO 78.22m 82.22m 101.0
15. Viktoriya Alzhanova KAZ 85.53m 71.69m 95.1
16. Galina Tolstikova KAZ 70.36m 81.55m 87.2
17. Ionela Langlais MCO 75.77m 74.55m 83.5
18. Sako Fumigashi JPN 66.87m 83.30m 79.6
19. Tatjana Kiveris LTU 85.14m 61.23m 74.8
20. Shu Bai Ma MAC 73.11m 71.37m 64.2

21. Kana Mikase JPN 82.56m 46.49m 55.5
22. Amina Tukhtaeva KAZ 75.87m 60.98m 52.8
23. Asuka Kamoda JPN 71.72m 64.19m 51.4
24. Mechtild Oursler GER 79.04m 36.12m 44.2
25. Miguela Calderon ARG 73.50m 55.98m 43.7
26. Osanne Gagnier MCO 68.09m 60.35m 39.9
27. Belinha Xu MAC 73.48m 57.42m 35.5
28. Temuge Jargalsaikhan MGL 66.28m 58.39m 28.2
29. Margarita Andreeva KAZ 68.63m 53.00m 27.3
30. Qiu Zhu MAC 65.09m 56.87m 27.2

31. Zelda Raspberry NZL 67.30m 19.1
32. Anargul Aliya KAZ 59.49m 10.2
33. Ekaterina Grushavina RUS 59.39m 9.2
34. Theodora Tsangari GRE 57.82m 9.0
35. Olga Pushina RUS 58.35m 8.9
36. Ninette Anjou MCO 58.52m 8.8
37. Wuyuntana Danzan MGL 55.46m 5.0
38. Zoe Karaiskakis GRE 56.85m 4.7
39. Sofija Ragulis LTU 55.28m 4.5
40. Gabija Vilemas LTU 51.59m 0.0
Myriam Rose MCO 54.88m 0.0
Iris Rachel Juarez AND 46.89m 0.0
Maia Stauce LTU 53.10m 0.0
Burgundy Aubree NZL 52.29m 0.0
Aliya Anara KAZ 42.15m 0.0
Kassandra Ververelis GRE 41.40m 0.0
Sayuri Oshiro JPN 52.80m 0.0
Huhana Anahera NZL 48.74m 0.0
Aiday Aruzhan KAZ 54.22m 0.0
Aleksandra Tikonovich RUS 50.27m 0.0


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 11:58, 04 Wrz 2017
maczop21
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 19 Sty 2017
Posty: 248
Przeczytał: 79 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Madeleine Rosen [SWE] (6*4) - 20 - 1 = 3 tygodnie kontuzji
Chloe Blanchett [MCO] (6*4) - 17 = 7 tygodni kontuzji


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
4. FIS Woman Summer Cup (Austria/Bischofschofen) wyniki
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 19 (2025/2026) Strona Główna » FIS Woman Summer Cup
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin