FIS Ski Continental Cup 2027/2028
Kiruna HS 146 Wyniki kwalifikacji
Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Thomas ELANDER SWE 131.88m 133.6 q
2. Manfred MIKOSCH AUT 130.75m 132.8 q
3. Wolfram ZILBERSCHLAG AUT 128.79m 129.2 q
4. Lars ARVIDSSON SWE 130.98m 125.8 q
Marcus Vilmar MUNSON SWE 128.43m 125.8 q
6. Ukko LEHTONEN FIN 127.74m 125.4 q
7. Ingvar ALMSTEDT SWE 124.88m 120.0 q
8. Nikolas KUMMER GER 123.78m 118.2 q
9. Christoffer BENGTSSON SWE 121.27m 113.7 q
10. Konstantin SHESTOPALOV RUS 120.38m 112.4 q
11. Alexander GRENDEL SVK 120.40m 111.4 q
12. Lev KOSHELENKO RUS 117.24m 109.0 q
13. Alexander SVETIN RUS 114.35m 101.1 q
14. Giosue MACIELLO ITA 113.69m 100.7 q
15. Jani PELTOLA FIN 109.40m 92.1 q
16. Eugenio DI NAPOLI ITA 107.78m 89.4 q
17. Jindra ZDRADZIL CZE 107.49m 88.0 q
18. Erkki-Maki RANTA FIN 106.26m 87.7 q
19. Marciano TAVARES JPN 103.39m 80.3 q
20. Beppe MARI ITA 101.63m 77.1 q
Sebastian OKAS FIN 101.90m 77.1 q
22. Zoltan ARANY HUN 100.47m 76.4 q
23. Tomas PEROUTKA CZE 98.61m 73.7 q
24. Tadeas SIVAK SVK 99.28m 72.6 q
25. Venceslao LOMBARDI ITA 97.48m 71.5 q
26. Aragorn E. VINGQVIST SWE 95.00m 65.9 q
27. Guglielmo TESSARO ITA 94.76m 65.0 q
28. Mikolas DRANAC SVK 92.93m 62.9 q
29. Alexey SOLOVYOV KGZ 83.94m 46.2 q
30. Antero KUIVASTO FIN 84.26m 45.1 q
FIS Ski Continental Cup 2027/2028
Kiruna HS 146 Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Lev KOSHELENKO RUS 138.36m 137.42m 284.3
2. Lars ARVIDSSON SWE 142.71m 128.18m 281.2
3. Thomas ELANDER SWE 138.54m 128.24m 272.5
4. Giosue MACIELLO ITA 137.09m 122.35m 261.0
5. Sebastian OKAS FIN 123.80m 134.38m 258.3
6. Ingvar ALMSTEDT SWE 128.62m 132.87m 257.1
7. Konstantin SHESTOPALOV RUS 130.72m 126.98m 254.4
8. Alexander SVETIN RUS 121.35m 134.29m 251.8
9. Eugenio DI NAPOLI ITA 122.31m 130.97m 246.8
10. Erkki-Maki RANTA FIN 131.53m 114.20m 237.7
11. Alexander GRENDEL SVK 129.28m 117.21m 234.6
12. Marcus Vilmar MUNSON SWE 126.14m 119.61m 233.7
13. Antero KUIVASTO FIN 110.20m 132.22m 225.4
14. Manfred MIKOSCH AUT 99.70m 138.20m 221.3
15. Wolfram ZILBERSCHLAG AUT 127.67m 110.45m 219.3
16. Antonin FRYDEK CZE 120.98m 111.49m 205.0
17. Zoltan ARANY HUN 121.72m 102.67m 193.0
18. Christoffer BENGTSSON SWE 114.49m 110.67m 191.4
19. Tadeas SIVAK SVK 106.89m 110.86m 184.4
20. Mikolas DRANAC SVK 102.19m 102.40m 160.0
21. Guglielmo TESSARO ITA 104.17m 100.24m 156.0
22. Marciano TAVARES JPN 114.17m 87.32m 152.6
23. Ukko LEHTONEN FIN 95.59m 102.36m 139.3
24. Jani PELTOLA FIN 90.66m 98.19m 131.6
25. Lyuben IVANOV BUL 99.29m 89.40m 130.7
26. Nikolas KUMMER GER 99.71m 82.34m 117.0
27. Alexey SOLOVYOV KGZ 91.06m 88.85m 114.4
28. Tomas PEROUTKA CZE 91.12m 87.31m 110.7
29. Aragorn E. VINGQVIST SWE 83.48m 82.47m 80.3
30. Fukushima TSUNAMI JPN 98.10m 62.35m 77.3
31. Beppe MARI ITA 82.11m 42.5
32. Afansiy VOROBYOV KGZ 80.65m 39.3
Pawel KOLASINSKI POL 80.65m 39.3
34. Rafal JANIK POL 79.68m 39.0
35. Teodor KUBISKA CZE 81.06m 37.7
36. Venceslao LOMBARDI ITA 79.12m 37.1
37. Jindra ZDRADZIL CZE 78.34m 32.8
38. Esben TOOV NOR 75.84m 29.8
39. Leopold Pons LEBLANC MCO 74.39m 27.1
40. Stanislav OSHEPKOV RUS 73.78m 25.7
41. Talvo VALVE FIN 70.48m 17.9
42. Simon SCHOETTMER GER 68.85m 15.7
43. Filip SAKALA CZE 65.44m 10.4
44. Werner FRANK NOR 65.82m 7.3
45. Mojmir NOSAL SVK 61.70m 6.6
46. Mikhail MALYGIN RUS 64.70m 3.0
47. Vladimir ZOGRAFSKI BUL 54.08m 0.0
Francois CHENAL MCO 57.98m 0.0
Gavril RADEV BUL 53.31m 0.0
Arpad VAJK HUN 57.47m 0.0
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1