| Typer Mistrzowski NO.3 - Konkurs inywidualny k.[Uniwersjada] | |
Wysłany: Nie 16:19, 09 Lut 2014 |
|
|
Agnellpl |
Zasłużony |
|
|
Dołączył: 19 Lut 2013 |
Posty: 823 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/5
|
Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
I.Pod tym postem typujemy pierwszą trójke zawodów indywidualnych kobiet [Uniwersjada]
II.Lista startowa
Indywidulanie Kobiety:
Viktoria VASKINA RUS
Irina TAKTAEVA RUS
Malika BERKOVICH IRN
Karam AVRAHAM IRN
Jameela ASTAFI IRN
Ziva ASTAFI IRN
Branka KATICOVA BIH
Nata DE LEEUW CAN
Zoya LYNCH CAN
Anastasia DELCOUR CAN
Gabriela BUÑDA POL
Joanna GAWRON POL
Joanna SZWAB POL
Aleksandra JACHNIAK POL
Phirimthvarisa TSETSKHLADZE GEO
Yuliya CHVYKOV KGZ
Aglaya PAJARI KGZ
Gražina PARUSAITE LTU
Monika NEVEDOMSKYTE LTU
Daniela OGJENOVA CRO
Karolina VUKOJA CRO
Tanja GOLUBKO CRO
Sanja VALCIC CRO
Ambra NIEUWENDYK NED
Lara THOMAE NED
Fleur FLEURY NED
Zdena PESATOVA CZE
Veronika PANKOVA CZE
Veronika PTACKOVA CZE
Anezka ZDRADZILOVA CZE
Sara TAKANASHI JPN
Misa FUEKI JPN
Eleonora OLSMATS SWE
Caroline OLSMATS SWE
Anna STEFFBERG SWE
Ola JONSON SWE
Ann-Kristin AHLERS GER
Carina VOGT GER
Marisa DEL CORRE ITA
Carolina SCHEVAZZI ITA
Madison KEEFFE USA
Avery ARDOVINO USA
Natalka POPRADOVA SVK
Nükhet STANFEL TUR
Spela ROGELJ SLO
Aurelie FLEURY LIE
III.Czas do 10.02.2014 godziny 19:30 |
|
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez Agnellpl dnia Pon 20:34, 10 Lut 2014, w całości zmieniany 3 razy
|
|
|
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Nie 18:06, 09 Lut 2014 |
|
|
selbi19 |
V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 08 Gru 2010 |
Posty: 907 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/5
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Natalka POPRADOVA SVK
2. Gabriela BUÑDA POL
3. Aglaya Pajari KGZ |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
Wysłany: Nie 18:24, 09 Lut 2014 |
|
|
PANIOWY |
V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 20 Cze 2012 |
Posty: 501 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/5
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Natalka POPRADOVA SVK
2. Gabriela BUÑDA POL
3. Joanna GAWRON POL |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
Wysłany: Pon 9:14, 10 Lut 2014 |
|
|
Majster |
Zasłużony |
|
|
Dołączył: 06 Gru 2010 |
Posty: 741 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/5
|
Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
1.Natalka POPRADOVA SVK
2.Joanna GAWRON POL
3.Ziva ASTAFI IRN |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
Wysłany: Pon 13:35, 10 Lut 2014 |
|
|
Lucas |
Zasłużony |
|
|
Dołączył: 25 Sty 2014 |
Posty: 496 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/5
|
Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
1.Natalka POPRADOVA SVK
2.Gabriela BUÑDA POL
3.Jameela ASTAFI IRN |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
Wysłany: Pon 13:50, 10 Lut 2014 |
|
|
Pich |
Zasłużony |
|
|
Dołączył: 26 Gru 2011 |
Posty: 517 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/5
|
Skąd: Września Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Natalka POPRADOVA SVK
2. Yuliya CHVYKOV KGZ
3. Gabriela BUÑDA POL |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
Wysłany: Pon 14:48, 10 Lut 2014 |
|
|
Baroner |
Super V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 16 Gru 2011 |
Posty: 3616 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 23 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Skąd: Bytom / Monte Carlo Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Jameela ASTAFI IRN
2. Gabriela BUÑDA POL
3. Natalka POPRADOVA SVK |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
Wysłany: Pon 18:35, 10 Lut 2014 |
|
|
Leon |
Zasłużony |
|
|
Dołączył: 22 Sty 2010 |
Posty: 2324 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 5 razy Ostrzeżeń: 1/5
|
Skąd: Boston, Massachusetts Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Gabriela Budyń
2. Natalka Popradova
3. Aleksandra Jachniak |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
|