| Rosja (9*) | |
Wysłany: Śro 20:57, 14 Lis 2018 |
|
|
Dovahkiin |
Super Moderator |
|
|
Dołączył: 29 Gru 2013 |
Posty: 3910 |
Przeczytał: 196 tematów
Pomógł: 25 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Skąd: Jurajskie obrzeża / Stepy Kazachstanu Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Informacje ogólne
Stolica: Moskwa
Ludność: 142 905 200
Związek: Ski Sports Association of Russia
Akcesja: 2007/2008 [1 sezon]
Skrót FIS: RUS
Prezes: Pantaley Ovcharov (Swobodny)
Legendy: Nikolay Kamenskiy, Koba Tsakadze, Vladimir Belussov, Aleksey Borovitin, Gariy Napalkov, Dmitriy Vassiliev, Ilya Rosliakov
Menadżer: Malak
Popularność: duże zainteresowanie
Ranking FIS: 3 (-1)
Rywale: Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Chińska Republika Ludowa, Estonia, Finlandia, Francja, Gruzja, Iran, Japonia, Kazachstan, Kirgistan, Korea Północna, Litwa, Łotwa, Niemcy, Polska, Stany Zjednoczone, Ukraina, Uzbekistan Szwecja
Przydomek: Sbornaya
Zestawienie finansowe
Budżet -3 997 190 €
Dochody:
Sponsor główny:
Sponsor techniczny:
Dostawca sprzętu: Fischer (4 sez.)
Wydatki:
Pensje pracowników:
Utrzymanie obiektów:
System szkolenia juniorów:
System szkolenia aplikantów: -
Infrastruktura reprezentacji
Centrum szpitalne: 2. poziom
Centrum ekonomiczne: 3. poziom
Centrum inżynieryjne: -
Centrum edukacyjne: -
Kadra męska
Trener: [59] Roberto Cecon (Włochy) (250 tys./5 sez.) [20]
Trener juniorów: [32] Magnus Eeiksson (Szwecja) (250 tys./5 sez.) [20/20]
Lekarz: [56] María Alejandra Gisbert (Salwador) (230 tys./3 sez) [18][19]
Fizjoterapeuta:
Zawodnicy:
[30] Fedor BIRLOV (86% / 99%) 86% LOTNIK
[30] Makariy KOZISYN (91% / 82%) 95% LOTNIK
[29] Sergey TVERDOKHLEBOV (84% / 95%) 84% LOTNIK
[28] Lev KOSHELENKO (77% / 98%) 77%
[28] Anatoliy LOBACHEVSKIY (79% / 100%) 79%
[24] Alexander SVETIN (76% / 100%) 76%
[24] Konstantin SHESTOPALOV (78% / 100%) 78%
[17] Alyaksandr KUPKA (70% / 73%) 86%
[17] Alyaksandr FRIDRICH (74% / 77%) 80%
[16] Mikhail KAKURIN (58% / 68%) 85%
[15] Lenin ZEGARIN (61% / 66%) 91%
[15] Konstyantin KOLUSHKOV (64% / 70%) 80%
[13] Fyeofan ASTAFYEV (46% / 48%) 93%
[13] Kolya YELAGIN (45% / 47%) 91%
[13] Yermolay YERMOLAYEV (48% / 50%) 93%
[13] Alexander PUGIN (42% / 44%) 85%
[13] Volodya CHERENKOV (47% / 49%) 87%
Kadra żeńska
Trener: [64] Jan BOKLOEV (Szwecja) (250 tys./5 sez.) [20]
Trener juniorów: [42] Petya CONSTANTINOV (Rosja) (190 tys./5 sez.) [19/19]
Lekarz: [46] Audu Sadiki (Nigeria) (250 tys./1 sez.) [20]
Fizjoterapeuta:
Zawodniczki:
[29] Yekaterina ZUCHEK (66% / 58%) 66%
[29] Nastya CHEKHOVA (66% / 51%) 66%
[29] Natalya VARLAMOVA (66% / 73%) 66%
[27] Roksana KLISHINOVA (67% / 85%) 67%
[23] Sofiya ZYBINA (64% / 96%) 64%
[17] Aleksandra TIKONOVICH (72% / 64%) 72%
[17] Alena LEBEDEVA (60% / 52%) 69%
[17] Olga PUSHINA (61% / 49%) 71%
[17] Lyudmila VENSOVA (67% / 56%) 72% +
[17] Irina VASILUK (68% / 53%) 68%
[15] Anastasiya VRANKINA (63% / 64%) 71%
[13] Esfir ALIZADEH (43% / 46%) 74%
[13] Katya TSVETAYEVA (44% / 48%) 75%
[13] Raisa SHASTINOVA (41% / 45%) 71%
[13] Snezhana PALIKOVA (38% / 44%) 66%
[13] Sabina PAPUGINA (40% / 45%) 70%
Menadżerowie:
1. Krystian (19.01.2009-14.08.2009)
2. sokersi93 (31.08.2009-01.09.2009)
3. Bobby (27.11.2009-06.12.2009)
4. p.o. Yoyogi (06.12.2009-30.12.2009)
5. Janne (30.12.2009-30.01.2010)
6. Tanceti (30.01.2010-22.03.2010)
7. adidoss (23.03.2010-10.06.2010)
8. Tanceti (02.11.2010-10.04.2011)
9. Tomek (10.04.2011-24.11.2011)
10. Malak (24.11.2011-05.10.2013)
11. Tomek (16.10.2013-01.05.2014)
12. bartek9 (13.05.2014-26.07.2014)
13. art105 (01.08.2014-27.08.2014)
14. piter1511 (05.10.2014-17.10.2014)
15. Lucas (24.11.2014-16.10.2015)
16. kenia225 (16.10.2015-11.02.2016)
17. PizzaMan (20.02.2016-30.09.2016)
18. Mati_2016 (12.11.2016-05.01.2017)
19. Malak (05.01.2017-)
Pozycja w rankingu SJM:
2007/2008 - 6. miejsce - 493,0 pkt
2008/2009 - 7. miejsce - 467,5 pkt
2009/2010 - nie sklasyfikowano
2010/2011 - 7. miejsce - 960,5 pkt
2011/2012 - 13. miejsce - 296,5 pkt
2012/2013 - 17. miejsce - 73,5 pkt
2013/2014 - 12. miejsce - 521,5 pkt
2014/2015 - 11. miejsce - 1642,0 pkt
2015/2016 - 11. miejsce - 1251,3 pkt
2016/2017 - 11. miejsce - 1485,0 pkt
2017/2018 - 10. miejsce - 1751,08 pkt
2018/2019 - 11. miejsce - 1340,78 pkt
2019/2020 - 10. miejsce - 1254.66 pkt
2020/2021 - 11. miejsce - 860.08 pkt
2021/2022 - 5 miejsce - 12 226 pkt
2022/2023 - 9. miejsce - 581,08 pkt
2023/2024 - 8. miejsce - 4583,43 pkt
2024/2025 - 6. miejsce - 8180,08 pkt
2025/2026 - 2. miejsce - 13049,00 pkt
2026/2027 - 4. miejsce - 13079,93 pkt
2027/2028 - 3. miejsce - 12621,83 pkt
Ranking wszechczasów - 6. miejsce - 65297,00 pkt |
|
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez Dovahkiin dnia Nie 12:10, 18 Lis 2018, w całości zmieniany 3 razy
|
|
|
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pon 23:41, 19 Lis 2018 |
|
|
Malak |
Zasłużony |
|
|
Dołączył: 18 Cze 2010 |
Posty: 2421 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 8 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Skąd: Kraków Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Osiągnięcia
RAZEM 180 (29 - 66 - 75)
Igrzyska Olimpijskie - 14 (3 - 4 - 7)
2030 drużynowo - konkurs mieszany na skoczni dużej
2030 Sofiya Zybina - konkurs kobiet na skoczni normalnej
2026 Makariy Kozisyn - konkurs mężczyzn na skoczni normalnej
2030 drużynowo - konkurs mężczyzn na skoczni dużej
2030 drużynowo - konkurs kobiet na skoczni dużej
2030 drużynowo - konkurs kobiet na skoczni normalnej
2026 drużynowo - konkurs mężczyzn na skoczni dużej
2022 drużynowo - konkurs mężczyzn na skoczni normalnej
2030 drużynowo - konkurs mieszany na skoczni normalnej
2026 drużynowo - konkurs mężczyzn na skoczni normalnej
2026 Anatoliy Lobachevskiy - konkurs mężczyzn na skoczni normalnej
2026 drużynowo - konkurs kobiet na skoczni normalnej
2026 drużynowo - konkurs kobiet na skoczni dużej
2026 drużynowo - konkurs mieszany na skoczni dużej
2026 drużynowo - konkurs mieszany na skoczni normalnej
Mistrzostwa Świata - 10 (2 - 2 - 6)
2027 Anatoliy Lobachevskiy - konkurs mężczyzn na skoczni normalnej
2017 Stanislav Oshepkov - konkurs mężczyzn na skoczni dużej
2029 drużynowo - konkurs mężczyzn na skoczni dużej
2021 drużynowo - konkurs mężczyzn na skoczni normalnej
2029 Anatoliy Lobachevskiy - konkurs mężczyzn na skoczni normalnej
2029 drużynowo - konkurs mieszany na skoczni dużej
2029 drużynowo - konkurs mieszany na skoczni normalnej
2027 drużynowo - konkurs kobiet na skoczni normalnej
2027 drużynowo - konkurs kobiet na skoczni dużej
2025 drużynowo - konkurs mężczyzn na skoczni dużej
Mistrzostwa Świata w Lotach - 8 (1 - 3 - 4)
2029 Makariy Kozisyn - konkurs mężczyzn
2027 Fedor Birlov - konkurs mężczyzn
2025 drużynowo - konkurs mężczyzn
2015 drużynowo - konkurs mężczyzn
2029 Sergey Tverdokhlebov - konkurs mężczyzn
2025 drużynowo - konkurs kobiet
2025 drużynowo - konkurs mieszany
2023 Sergey Tverdokhlebov - konkurs mężczyzn
Puchar Świata - 7 (2 - 1 - 4)
2028/2029 Makariy Kozisyn
2027/2028 Makariy Kozisyn
2028/2029 Fedor Birlov
2029/2030 drużynowo
2028/2029 drużynowo
2025/2026 Makariy Kozisyn
2021/2022 Makariy Kozisyn
Puchar Świata Kobiet - 4 (0 - 1 - 3)
2028/2029 drużynowo
2029/2030 drużynowo
2027/2028 drużynowo
2021/2022 drużynowo
Letnia Grand Prix - 15 (4 - 4 - 8)
2029/2030 Makariy Kozisyn
2028/2029 drużynowo
2028/2029 Makariy Kozisyn
2024/2025 Makariy Kozisyn
2029/2030 drużynowo
2024/2025 drużynowo
2020/2021 drużynowo
2020/2021 Makariy Kozisyn
2029/2030 Konstantin Shestopalov
2028/2029 Fedor Birlov
2027/2028 drużynowo
2025/2026 drużynowo
2023/2024 Makariy Kozisyn
2021/2022 drużynowo
2020/2021 Fedor Birlov
Letnia Grand Prix Kobiet - 4 (0 - 1 - 3)
2025/2026 drużynowo
2029/2030 drużynowo
2028/2029 drużynowo
2027/2028 drużynowo
Puchar Kontynentalny - 15 (0 - 7 - 8)
2029/2030 drużynowo
2029/2030 Alexander Svetin
2028/2029 drużynowo
2027/2028 drużynowo
2025/2026 Sergey Tverdokhlebov
2020/2021 Fedor Birlov
2020/2021 drużynowo
2027/2028 Lev Koshelenko
2026/2027 drużynowo
2026/2027 Konstantin Shestopalov
2025/2026 drużynowo
2016/2017 Siarhey Zholtakov
2015/2016 Siarhey Zholtakov
2013/2014 drużynowo
2013/2014 Denis Kornilov
FIS Ladies Cup - 20 (2 - 12 - 7)
2024/2025 drużynowo
2021/2022 drużynowo
2029/2030 drużynowo
2028/2029 drużynowo
2027/2028 drużynowo
2026/2027 drużynowo
2025/2026 drużynowo
2025/2026 Sofiya Zybina
2024/2025 Sofiya Zybina
2021/2022 Nastya Chekhova
2020/2021 drużynowo
2016/2017 Ekaterina Zhukova
2015/2016 Ekaterina Zhukova
2029/2030 Nastya Chekhova
2027/2028 Sofiya Zybina
2026/2027 Roksana Klishinova
2025/2026 Roksana Klishinova
2024/2025 Roksana Klishinova
2021/2022 Yekaterina Zuchek
2015/2016 drużynowo
Mistrzostwa Świata Juniorów - 12 (2 - 3 - 7)
2021 drużynowo - konkurs kobiet
2018 Makariy Kozisyn - konkurs mężczyzn
2030 drużynowo - konkurs kobiet
2029 drużynowo - konkurs kobiet
2021 drużynowo - konkurs mieszany
2030 drużynowo - konkurs mieszany
2029 drużynowo - konkurs mężczyzn
2029 drużynowo - konkurs mieszany
2024 drużynowo - konkurs mieszany
2022 Anatoliy Lobachevskiy - konkurs mężczyzn
2022 drużynowo - konkurs mieszany
2021 drużynowo - konkurs mężczyzn
Zimowe Igrzyska Młodzieży - 7 (1 - 5 - 1)
2020 drużynowo - konkurs kobiet
2024 Sofiya Zybina - konkurs kobiet
2020 drużynowo - konkurs mężczyzn
2020 drużynowo - konkurs mieszany
2020 Yekaterina Zuchek - konkurs kobiet
2016 Makariy Kozisyn - konkurs mężczyzn na skoczni normalnej
2020 Nastya Chekhova - konkurs kobiet
Uniwersjada - 8 (2 - 3 - 3)
2027 drużynowo - konkurs mężczyzn
2025 Fedor Birlov - konkurs mężczyzn
2029 Sofiya Zybina - konkurs kobiet
2025 Yekaterina Zuchek - konkurs kobiet
2025 drużynowo - konkurs mieszany
2027 drużynowo - konkurs mieszany
2025 drużynowo - konkurs mężczyzn
2011 drużynowo - konkurs mężczyzn na skoczni dużej
FIS Cup - 10 (3 - 4 - 2)
2025/2026 Konstantin Shestopalov
2020/2021 drużynowo
2020/2021 Sergey Tverdokhlebov
2029/2030 drużynowo
2028/2029 drużynowo
2025/2026 drużynowo
2025/2026 Alexander Svetin
2024/2025 drużynowo
2029/2030 Alyaksandr Fridrich
2024/2025 Konstantin Shestopalov
FIS Cup U-15 - 12 (3 - 3 - 6)
2029/2030 drużynowo
2029/2030 Alexander Pugin
2025/2026 Alyaksandr Kupka
2029/2030 Volodya Cherenkov
2028/2029 Lenin Zegarin
2027/2028 drużynowo
2029/2030 Yermolay Yermolayev
2028/2029 drużynowo
2027/2028 Alyaksandr Fridrich
2026/2027 drużynowo
2026/2027 Alyaksandr Fridrich
2015/2016 drużynowo
CoC Kobiet U-15 - 9 (2 - 6 - 1)
2029/2030 drużynowo
2029/2030 Anastasiya Vrankina
2028/2029 drużynowo
2027/2028 drużynowo
2027/2028 Aleksandra Tikonovich
2026/2027 drużynowo
2018/2019 drużynowo
2018/2019 Roksana Klishinova
2025/2026 drużynowo
FIS Summer Cup - 7 (1 - 2 - 4)
2027/2028 Konstantin Shestopalov
2029/2030 drużynowo
2025/2026 Konstantin Shestopalov
2028/2029 drużynowo
2027/2028 drużynowo
2026/2027 drużynowo
2024/2025 Lev Koshelenko
FIS Woman Summer Cup - 6 (1 - 3 - 2)
2029/2030 drużynowo
2028/2029 drużynowo
2027/2028 drużynowo
2026/2027 Sofiya Zybina
2026/2027 drużynowo
2024/2025 Roksana Klishinova
Puchar Konfederacji - 1 (0 - 1 - 0)
2029/2030 drużynowo
---
OSIĄGNIĘCIA SPECJALNE - 11
Turniej Czterech Skoczni - 1
2020/2021 Makariy Kozisyn
Puchar Świata w Lotach - 1
2027/2028 Makaryi Kozisyn
Puchar Świata na skoczniach dużych - 2
2028/2029 Makariy Kozisyn
2027/2028 Makaryi Kozisyn
Puchar Świata na skoczniach normalnych - 2
2028/2029 Makariy Kozisyn
2027/2028 Makaryi Kozisyn
Letnia Grand Prix na skoczniach dużych - 2
2029/2030 Makariy Kozisyn
2028/2029 Makariy Kozisyn
Letnia Grand Prix na skoczniach normalnych - 3
2029/2030 Makariy Kozisyn
2028/2029 Makariy Kozisyn
2024/2025 Makariy Kozisyn |
|
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez Malak dnia Pon 21:23, 04 Mar 2019, w całości zmieniany 21 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Nie 3:17, 09 Gru 2018 |
|
|
Malak |
Zasłużony |
|
|
Dołączył: 18 Cze 2010 |
Posty: 2421 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 8 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Skąd: Kraków Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
I. Liczba juniorów utrzymywanych do akademii juniorskiej.
2M 2K
II. Liczba aplikantów utrzymywanych w centrum edukacji.
-
III. Konwersja zawodnika/zawodniczki w aplikanta
-
IV. Skocznie oraz infrastruktura reprezentacyjna
IV.1 Utrzymanie skoczni
Lista skoczni, która ma być utrzymywana przez związek narciarski:
Chaykovkskiy (kompleks)
Moskwa (mamut)
IV.2 Utrzymanie infrastruktury reprezentacyjnej
Lista obiektów infrastruktury reprezentacyjnej, które mają być utrzymywane przez związek narciarski:
Centrum ekonomiczne
Centrum szpitalne
V. Inne postanowienia, które dotyczą skoczni
Opłacam dzierżawę: tak/nie/nie dotyczy
VI. Kandydatury skoczni do organizacji turniejów oficjalnych zwykłych
(poniższe wskazanie będzie wiążące, jeżeli będzie wysłane przez menedżera najpóźniej do 21 dnia przed końcem sezonu)
Można zgłosić maksymalnie 2 skocznie na jeden turniej, skocznie w kompleksach są liczone osobno, skocznie mamucie nie podlegają zgłaszaniu
Puchar Świata mężczyzn Chaykovskiy HS140 Chaykovskiy HS105
Puchar Świata kobiet Chaykovskiy HS140 Chaykovskiy HS105
Puchar Kontynentalny mężczyzn Chaykovskiy HS140 Chaykovskiy HS105
FIS Ladies Cup Chaykovskiy HS140 Chaykovskiy HS105
FIS Cup Chaykovskiy HS105
FIS Cup U15 Chaykovskiy HS105
COC Kobiet U15 Chaykovskiy HS105
---
Letnia Grand Prix mężczyzn Chaykovskiy HS140 Chaykovskiy HS105
Letnia Grand Prix kobiet Chaykovskiy HS140 Chaykovskiy HS105
FIS Summer Cup Krasnaya Polyana HS140 Chaykovskiy HS105
FIS Women Summer Cup Krasnaya Polyana HS140 Chaykovskiy HS105 |
|
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez Malak dnia Pon 9:39, 21 Sty 2019, w całości zmieniany 3 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Sob 3:05, 15 Gru 2018 |
|
|
Yoyogi |
Pontifex Maximus SJM |
|
|
Dołączył: 10 Sty 2009 |
Posty: 12330 |
Przeczytał: 44 tematy
Pomógł: 93 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Skąd: Niagara Falls, Ontario Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Szkolenie juniorów
Trener: M. Eriksson / P. Constantinov
Zawodnik/Zawodniczka - potencjał
[10] Venyamin VERPASIÉN - wysoki
[10] Vadim MELUSOV - bardzo wysoki
---
[10] Milana RODSAKOVA - bardzo wysoki
[10] Sveta IGNATYEVA - wysoki |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
|