| Szwajcaria (3*) | |
Wysłany: Śro 1:36, 14 Lis 2018 |
|
|
Yoyogi |
Pontifex Maximus SJM |
|
|
Dołączył: 10 Sty 2009 |
Posty: 12334 |
Przeczytał: 43 tematy
Pomógł: 93 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Skąd: Niagara Falls, Ontario Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Informacje ogólne
Stolica: Berno
Ludność: 7 725 200
Związek: Schweizerischer Skiverband
Akcesja: 2007/2008 [1 sezon]
Skrót FIS: SUI
Prezes: Baptiste Francis Hausler (Spokojny)
Legendy: Simon Ammann, Andreas Kuettel, Walter Steiner, Marcel Reymond, Sylvain Freiholz, Fritz Kaufmann. Stefan Zund, Marco Steinauer
Menadżer: Szymonelo
Popularność: Średnie zainteresowanie
Ranking FIS:
Rywale: Austria, Niemcy, Włochy, Francja
Przydomek: Nati
Zestawienie finansowe
Budżet: 600 000 €
Dochody:
Sponsor główny: -
Sponsor techniczny: -
Dostawca sprzętu: - Nordica (2 sez)
Wydatki:
Pensje pracowników: -
Utrzymanie obiektów: -
System szkolenia juniorów: -
System szkolenia aplikantów: -
Infrastruktura reprezentacji
Centrum szpitalne: -
Centrum ekonomiczne: -
Centrum inżynieryjne: -
Centrum edukacyjne: -
Kadra Męska
Trener: [48] Zarsat Riddick (USA) 100 tys. /1 sez. [5] [7]
Trener juniorów: [43] Demir Nursultanev (Kazachstan) 95 tys./ 1 sez. [5/4] [9/9]
Lekarz: [61] Brajan Georgijević (Serbia) 80 tys./1 sez. [3] [5]
Fizjoterapeuta: [66] Alvars Veinbergs (Łotwa) 100 tys./ 1 sez. [5] [8]
Zawodnicy:
[39] Pascal EGLOFF (0% / 2%) 76%
[36] Marcel BUHLER (0% / 2%) 72%
[32] Hans-Jürgen HOERNER (0% / 2%) 70%
[32] Valentin VOGELSANG (4% / 10%) 65%
[29] Nicola WIGGER (17% /16 %) 70%
[27] Philippe PIATTINI (5% / 11%) 73%
[26] Romain FASANI (5% / 2%) 74% +
[25] Oliver De LAURENTIS (28% / 30%) 77%
[26] Lucien KALBFLEISCH (21% / 16%) 74%
[20] Theophil KRAUSE (0% / 2%) 75%
[20] Carmelo MURARO (0% / 2%) 78%
[18] Alberto BENN (0% / 2%) 82%
[18] Giordano GORETTI (0% / 2%) 75%
[13] Cornelio EVRARD (0% / 2%) 84% +
[13] Gaetano KRIEGER (3% / 6%) 84%
[13] Astianatte ACCARDI (0% / 2%) 79%
[12] Barnabé MARCHAND (0% / 2%) 77%
Kadra Zeńska
Trener: [43] Kaloust Khachaturian (Armenia) 70 tys./1 sez. [2] [3]
Trener juniorów: [47] Rahman Kizilkaya (Turcja) 70 tys./ 1 sez. [2/2] [5/15]
Lekarz: [60] Qiao Meng (Chiny) 70 tys./1 sez. [2] [4]
Fizjoterapeuta:
Zawodniczki:
[29] Carlotta BIARD (20% / 2%) 75%
[25] Loreto STEINAUER (0% / 2%) 69%
[27] Francette SIZA (0% / 2%) 67%
[26] Giosetta BAMBACH (10% / 2%) 68%
[26] Anetta LAGUARDIA (1% / 2%) 62%
[20] Therese GIMONDI (0% / 2%) 67%
[20] Christelle TOSELLI (0% / 2%) 70% +
[18] Jasmine ANSELMETTI (1% / 5%) 68%
[13] Delia AMBRI (0% / 2%) 66%
[13] Antonia TRESCH (0% / 2%) 68%
[12] Caroline MEISSNER (0% / 2%) 67%
[12] Angélique AIELLO (0% / 2%) 61%
Menadżerowie:
1. oesaa (19.01.2009-04.04.2009)
2. pylarz (04.04.2009-10.03.2010)
3. p.o. Tobi (12.12.2009-28.12.2009)
4. Rafichi (10.03.2010-07.07.2010)
5. pylarz (18.08.2010-29.08.2010)
6. p.o. Yoyogi (01.09.2010-01.11.2010)
7. bartekwr96 (02.11.2010-10.04.2011)
8. JoelJoen (10.04.2011-18.07.2011)
9. michalkacz (10.08.2011-13.10.2011)
10. art105 (24.11.2011-09.04.2012)
11. TreMar (09.04.2012-09.09.2012)
12. mhudy26 (05.11.2012-09.01.2013)
13. Jaciub (20.01.2013-10.04.2013)
14. Frajertag (19.04.2013-4.06.2013)
15. Xavi (15.08.2013-24.12.2013)
16. Arizona (02.01.2014-15.02.2014)
17. rudawy (28.03.2014-03.02.2015)
18. minozaa (17.03.2015-25.03.2015)
19. EsRaf (07.04.2015-16.10.2015)
20. Arex (24.10.2015-09.11.2015)
21. Dareks800 (21.11.2015-03.01.2016)
22. Jakobol (03.01.2016-13.05.2016)
23. Alex000 (12.11.2016-06.06.2017)
24. Kuciu12 (10.12.2017-15.01.2018)
25. szymon037 (07.02.2018-13.06.2018)
26. p.o .murmich (13.06.2018-08.08.2018)
27. Szymonn04 (11.12.2018-5.01.2019)
28. Mewa98 (8.01.2019-23.01.2019)
29. p.o. Snajper (23.01.2019-10.02.2018)
30. Szymonelo (10.02.2019-?)
Pozycja w rankingu SJM:
2007/2008 - 4. miejsce - 747 pkt
2008/2009 - 4. miejsce - 703 pkt
2009/2010 - 4. miejsce - 1450 pkt
2010/2011 - 4. miejsce - 2061 pkt
2011/2012 - 5. miejsce - 1653 pkt
2012/2013 - 7. miejsce - 1137 pkt
2013/2014 - 8. miejsce - 2024 pkt
2014/2015 - 13. miejsce - 922,5 pkt
2015/2016 - 12. miejsce - 1106 pkt
2016/2017 - 9. miejsce - 1678,8 pkt
2017/2018 - 12. miejsce - 1014,57 pkt
2018/2019 - 16. miejsce - 634,14 pkt
2019/2020 - 14. miejsce - 619,11 pkt
2020/2021 - 9. miejsce - 927,43 pkt
2021/2022 - 13. miejsce - 2748 pkt
2022/2023 - nie sklasyfikowano
2023/2024 - 12. miejsce - 797,28 pkt
2024/2025 - 13. miejsce - 726,26 pkt
2025/2026 - 20. miejsce - 312,96 pkt
2026/2027 - 22. miejsce - 239,53 pkt
2026/2027 - 25. miejsce - 134,41 pkt
Ranking wszechczasów - 11. miejsce - 21757,80 pkt |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pon 23:43, 19 Lis 2018 |
|
|
Malak |
Zasłużony |
|
|
Dołączył: 18 Cze 2010 |
Posty: 2421 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 8 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Skąd: Kraków Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Osiągnięcia
RAZEM 28 (5 - 12 - 11)
Igrzyska Olimpijskie - 1 (0 - 0 - 1)
2010 Simon Ammann - konkurs mężczyzn
Mistrzostwa Świata - 3 (1 - 1 - 1)
2015 Pascal Egloff - konkurs mężczyzn na skoczni normalnej
2009 drużynowo - konkurs mężczyzn
2009 Simon Ammann - konkurs mężczyzn
Mistrzostwa Świata w Lotach - 4 (1 - 1 - 2)
2011 Simon Ammann - konkurs mężczyzn
2008 Simon Ammann - konkurs mężczyzn
2011 drużynowo - konkurs mężczyzn
2011 Andreas Kuettel - konkurs mężczyzn
Puchar Świata - 3 (0 - 2 - 1)
2010/2011 Simon Ammann
2009/2010 Simon Ammann
2007/2008 Simon Ammann
Letnia Grand Prix - 4 (0 - 1 - 3)
2011/2012 Simon Ammann
2019/2020 drużynowo
2011/2012 drużynowo
2010/2011 drużynowo
Letnia Grand Prix Kobiet - 2 (1 - 1 - 0)
2019/2020 Salome Fuchs
2019/2020 drużynowo
Puchar Kontynentalny - 1 (0 - 1 - 0)
2010/2011 drużynowo
Mistrzostwa Świata Juniorów - 2 (0 - 2 - 0)
2016 Marcel Buhler - konkurs mężczyzn
2011 Pascal Egloff - konkurs mężczyzn
Zimowe Igrzyska Młodzieży - 2 (0 - 1 - 1)
2024 drużynowo - konkurs kobiet
2020 drużynowo - konkurs mieszany
Uniwersjada - 4 (2 - 1 - 1)
2025 drużynowo - konkurs kobiet
2025 Carlotta Biard - konkurs kobiet
2015 Bigna Windmueller - konkurs kobiet na skoczni dużej
2017 Malika Schuepbach - konkurs kobiet na skoczni dużej
FIS Cup U-15 - 1 (0 - 0 - 1)
2011/2012 drużynowo
CoC Kobiet U-15 - 1 (0 - 1 - 0)
2019/2020 drużynowo
---
OSIĄGNIĘCIA SPECJALNE - 2
Puchar Świata w Lotach - 1
2010/2011 Simon Ammann
Turniej Czterech Skoczni - 1
2011/2012 Andreas Kuettel |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Wto 23:10, 11 Gru 2018 |
|
|
szymonn04 |
Aktywista |
|
|
Dołączył: 22 Gru 2016 |
Posty: 339 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/5
|
Skąd: Lublin Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ustawienia reprezentacji 2029/2030
Szwajcaria:
I. Liczba juniorów utrzymywanych do akademii juniorskiej.
2M 2K
II. Liczba aplikantów utrzymywanych w centrum edukacji.
III. Konwersja zawodnika/zawodniczki w aplikanta
IV. Skocznie oraz infrastruktura reprezentacyjna
IV.1 Utrzymanie skoczni
Lista skoczni, która ma być utrzymywana przez związek narciarski:
Engelberg
Einsiedeln
IV.2 Utrzymanie infrastruktury reprezentacyjnej
Lista obiektów infrastruktury reprezentacyjnej, które mają być utrzymywane przez związek narciarski:
V. Inne postanowienia, które dotyczą skoczni
Opłacam dzierżawę: nie dotyczy
VI. Kandydatury skoczni do organizacji turniejów oficjalnych zwykłych
(poniższe wskazanie będzie wiążące, jeżeli będzie wysłane przez menedżera najpóźniej do 21 dnia przed końcem sezonu)
Można zgłosić maksymalnie 2 skocznie na jeden turniej, skocznie w kompleksach są liczone osobno, skocznie mamucie nie podlegają zgłaszaniu
Puchar Świata mężczyzn
Puchar Świata kobiet
Puchar Kontynentalny mężczyzn
FIS Ladies Cup
FIS Cup
FIS Cup U15
COC Kobiet U15
---
Letnia Grand Prix mężczyzn
Letnia Grand Prix kobiet
FIS Summer Cup
FIS Women Summer Cup |
|
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez szymonn04 dnia Pią 9:25, 28 Gru 2018, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
|