Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » FIS Cup (U-15) » 2. FIS Cup U-15 (Argentyna/Bariloche) Wyniki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
2. FIS Cup U-15 (Argentyna/Bariloche) Wyniki
PostWysłany: Sob 11:15, 01 Wrz 2018
cebulka
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 06 Lut 2018
Posty: 97
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice
Płeć: Waćpanicz


FIS Cup U-15
Bariloche HS 90 Wyniki kwalifikacji


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.

1. Lenin ZEGARIN RUS 83.10m 130.2 q
2. Ioannes E. KARAISKAKIS SWE 73.08m 107.7 q
3. Lasse Arminius SKARSGARD SWE 75.48m 106.1 q


4. Frederique S. WILANDER SWE 69.18m 97.9 q
5. Walganus GEISZLER AUT 66.01m 90.8 q
Iisakki TAKALA FIN 66.49m 90.8 q
7. Sauli PEKKANEN FIN 64.84m 86.0 q
8. Yermolay YERMOLAYEV RUS 62.31m 81.0 q
9. Winoc Blaise MARCHAND MCO 60.81m 76.7 q
10. Aragorn E. VINGQVIST SWE 60.88m 76.2 q

11. Kolya YELAGIN RUS 58.44m 69.2 q
12. Kenneth V. SKARSGARD SWE 56.06m 67.3 q
13. Blanchard A. ANGEVIGNE MCO 55.83m 67.2 q
14. Lassi TOIVONEN FIN 54.98m 63.5 q
15. Napoleon Cedric RAPHAEL MCO 55.67m 62.7 q
16. Afran KERIMOV AZE 54.83m 62.0 q
17. Mauno VENALAINEN FIN 55.59m 59.7 q
18. Nambaryn AMGALAN MGL 52.37m 59.5 q
19. Abelardo F. BIZARRI ARG 51.10m 57.3 q
20. Sameer GRANGIER FRA 50.91m 56.7 q

21. Antonello RUSSO VAT 54.00m 55.9 q
22. Ignasi PICASSO AND 50.35m 52.6 q
23. Dominik CERVENKA SVK 49.15m 52.4 q
24. Michal STAREK SVK 50.42m 52.1 q
25. Anthelme COURBERTIN MCO 49.67m 51.5 q
26. Achujam KHANABAT MGL 47.57m 51.1 q
27. Volodya CHERENKOV RUS 49.70m 51.0 q
28. Sauli HELSINKI FIN 47.53m 50.1 q
29. Vedast DEGIRMENCI TUR 48.31m 49.7 q
30. Timothe Salvio GARCON MCO 49.08m 48.4 q

31. Artur TOOMAS EST 47.62m 47.1 q
32. Facundo Rodrigo QUEVAS ARG 47.11m 47.0 q
33. Bastien SANCHIS AND 47.16m 46.0 q
34. Ehsan KORALIYEV KGZ 47.49m 43.5 q
35. Isandro Rodrigo ALEGRIA ARG 45.50m 43.2 q
36. Alexander PUGIN RUS 47.56m 43.1 q
37. Dominik FAREL SIL 44.80m 42.5 q
38. Gael Emilien GIROUD FRA 48.22m 42.2 q
39. S. NAGENDRASEKHAR IND 44.90m 42.0 q
40. Fiorenzo TOSELLI VAT 44.58m 40.0 q

41. Shinghkhor ANKHBAYAR MGL 44.71m 39.5 q
42. Karel BENES SVK 43.39m 38.2 q
43. Balbus SCHEMELING AUT 44.40m 37.4 q
44. Amancio SASTRE AND 43.09m 37.2 q
45. Juan Pablo CASQUERO ARG 42.49m 35.5 q
46. Sapar ASLAMBAYEV KGZ 41.50m 35.4 q
47. Ainley STANLEY SCO 44.50m 33.5 q
48. Gejo BOLCAN CRO 40.22m 31.1 q
49. Adam FILIPEK SIL 40.51m 30.7 q
Kamran NAZIROV AZE 40.78m 30.7 q

51. Napoleon DUDLEY ISM 39.80m 27.5
52. R. SANSARGERELTEKH MGL 38.61m 26.8
53. Aslambek KORLANOV KGZ 37.84m 23.6
54. Carbrey FERGIE SCO 38.65m 23.3
55. Gejo UMAR CRO 36.82m 22.9
56. Radclyffe JAMISON ISM 37.79m 21.6
57. Burak KAHVECI TUR 36.93m 20.9
58. Erasyl SUKHRAB KAZ 33.77m 16.8
59. Alpay PENBE TUR 34.29m 14.9
60. Chad Brajanek CEBULKA SVK 44.49m* 11.9

61. Tarlan HUSEYNOV AZE 38.74m* 0.0


FIS Cup U-15
Bariloche HS 90 Wyniki konkursu


Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty

1. Lenin ZEGARIN RUS 70.22m 72.72m 207.7
2. Frederique S. WILANDER SWE 81.84m 57.34m 196.4
3. Aragorn E. VINGQVIST SWE 66.13m 71.68m 193.7


4. Lasse Arminius SKARSGARD SWE 71.03m 65.49m 188.9
5. Kenneth V. SKARSGARD SWE 57.80m 70.37m 168.2
6. Lassi TOIVONEN FIN 63.89m 60.58m 162.5
7. Timothe Salvio GARCON MCO 56.33m 67.37m 158.3
8. Winoc Blaise MARCHAND MCO 52.63m 69.98m 157.6
9. Ioannes E. KARAISKAKIS SWE 68.69m 52.75m 148.9
10. Walganus GEISZLER AUT 62.99m 54.89m 146.6

11. Volodya CHERENKOV RUS 67.26m 49.26m 146.4
Iisakki TAKALA FIN 59.29m 57.24m 146.4
13. Sauli HELSINKI FIN 52.36m 64.07m 139.4
14. Alexander PUGIN RUS 59.62m 53.84m 135.8
15. Mauno VENALAINEN FIN 52.74m 58.76m 132.9
16. Antonello RUSSO VAT 48.61m 61.21m 127.6
17. Blanchard A. ANGEVIGNE MCO 55.19m 52.44m 122.6
18. Kolya YELAGIN RUS 53.34m 52.03m 119.2
19. Kamran NAZIROV AZE 55.00m 51.23m 114.4
20. Yermolay YERMOLAYEV RUS 50.48m 51.34m 108.4

21. Anthelme COURBERTIN MCO 49.47m 50.35m 103.0
22. Dominik FAREL SIL 54.06m 40.04m 94.5
23. Napoleon Cedric RAPHAEL MCO 48.45m 48.45m 92.9
24. S. NAGENDRASEKHAR IND 56.35m 38.61m 91.6
25. Shinghkhor ANKHBAYAR MGL 49.09m 42.99m 91.0
26. Adam FILIPEK SIL 48.32m 41.55m 80.1
27. Fiorenzo TOSELLI VAT 45.81m 43.78m 79.0
28. Dominik CERVENKA SVK 50.51m 36.60m 75.1
29. Artur TOOMAS EST 49.54m 37.98m 73.6
30. Michal STAREK SVK 47.68m 40.03m 73.2

31. Gejo BOLCAN CRO 44.31m 41.9
32. Isandro Rodrigo ALEGRIA ARG 45.21m 41.6
33. Facundo Rodrigo QUEVAS ARG 45.38m 41.1
34. Sapar ASLAMBAYEV KGZ 44.74m 40.5
35. Juan Pablo CASQUERO ARG 45.39m 39.6
Sauli PEKKANEN FIN 45.17m 39.6
Karel BENES SVK 45.00m 39.6
38. Sameer GRANGIER FRA 44.25m 37.9
39. Ignasi PICASSO AND 43.77m 35.3
40. Ehsan KORALIYEV KGZ 42.71m 35.1

41. Bastien SANCHIS AND 44.08m 34.4
42. Gael Emilien GIROUD FRA 42.37m 34.0
43. Ainley STANLEY SCO 41.37m 29.8
44. Balbus SCHEMELING AUT 39.52m 29.0
45. Amancio SASTRE AND 40.24m 26.1
46. Abelardo F. BIZARRI ARG 39.48m 25.9
47. Nambaryn AMGALAN MGL 38.19m 20.7
48. Afran KERIMOV AZE 39.04m 18.9
49. Achujam KHANABAT MGL 45.60m* 16.7
50. Vedast DEGIRMENCI TUR 33.05m 12.7


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 11:37, 01 Wrz 2018
Łukasz_Kruczek000
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 1896
Przeczytał: 106 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Częstochowa/Wiedeń
Płeć: Waćpanicz


Auty dobrze
Watykańczycy dobrze


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 12:04, 01 Wrz 2018
eragon58
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 29 Lis 2013
Posty: 673
Przeczytał: 282 tematy

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Słaby konkurs


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 13:37, 01 Wrz 2018
cebulka
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 06 Lut 2018
Posty: 97
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice
Płeć: Waćpanicz


FIS Cup U-15
Bariloche HS 90 Wyniki kwalifikacji


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.

1. Lasse Arminius SKARSGARD SWE 81.17m 125.3 q
2. Kenneth V. SKARSGARD SWE 76.26m 114.8 q
3. Lassi TOIVONEN FIN 75.47m 112.6 q


4. Volodya CHERENKOV RUS 74.74m 112.0 q
5. Alexander PUGIN RUS 75.09m 110.6 q
6. Lenin ZEGARIN RUS 72.74m 107.1 q
7. Iisakki TAKALA FIN 72.47m 103.5 q
8. Napoleon Cedric RAPHAEL MCO 67.94m 92.6 q
9. Timothe Salvio GARCON MCO 66.30m 90.8 q
10. Winoc Blaise MARCHAND MCO 66.33m 90.3 q

11. Aragorn E. VINGQVIST SWE 64.39m 86.4 q
12. Blanchard A. ANGEVIGNE MCO 63.50m 84.8 q
13. R. SANSARGERELTEKH MGL 62.95m 83.6 q
14. Artur TOOMAS EST 62.64m 81.1 q
15. Frederique S. WILANDER SWE 57.18m 67.5 q
16. Anthelme COURBERTIN MCO 55.29m 67.1 q
17. Afran KERIMOV AZE 55.54m 66.7 q
18. Adam FILIPEK SIL 55.68m 65.7 q
19. Sauli HELSINKI FIN 55.54m 65.2 q
20. Gejo UMAR CRO 55.11m 65.1 q

21. Kamran NAZIROV AZE 55.37m 63.6 q
22. Michal STAREK SVK 54.76m 63.5 q
23. Ioannes E. KARAISKAKIS SWE 53.92m 62.8 q
24. Balbus SCHEMELING AUT 56.64m 61.9 q
25. Isandro Rodrigo ALEGRIA ARG 53.27m 61.2 q
26. Walganus GEISZLER AUT 51.52m 57.4 q
27. Dominik CERVENKA SVK 52.16m 57.0 q
28. Mauno VENALAINEN FIN 53.06m 53.7 q
29. Facundo Rodrigo QUEVAS ARG 50.17m 53.1 q
30. Ehsan KORALIYEV KGZ 49.24m 51.4 q

31. Yermolay YERMOLAYEV RUS 48.48m 49.7 q
32. Karel BENES SVK 50.13m 48.1 q
33. Fiorenzo TOSELLI VAT 45.83m 44.7 q
Carbrey FERGIE SCO 48.00m 44.7 q
35. Kolya YELAGIN RUS 47.70m 44.6 q
36. Abelardo F. BIZARRI ARG 46.47m 43.3 q
37. Erasyl SUKHRAB KAZ 45.47m 42.1 q
Juan Pablo CASQUERO ARG 45.27m 42.1 q
39. Antonello RUSSO VAT 43.96m 39.3 q
40. Shinghkhor ANKHBAYAR MGL 42.94m 37.1 q

41. Amancio SASTRE AND 43.00m 36.2 q
42. Vedast DEGIRMENCI TUR 43.25m 35.7 q
43. Chad Brajanek CEBULKA SVK 42.94m 35.6 q
44. Sameer GRANGIER FRA 42.29m 35.0 q
Achujam KHANABAT MGL 42.14m 35.0 q
46. Dominik FAREL SIL 39.15m 30.9 q
47. Nambaryn AMGALAN MGL 40.36m 30.6 q
48. Gejo BOLCAN CRO 41.02m 30.3 q
49. Bastien SANCHIS AND 39.89m 30.0 q
50. S. NAGENDRASEKHAR IND 39.14m 29.9 q

51. Radclyffe JAMISON ISM 39.62m 27.5
52. Aslambek KORLANOV KGZ 40.49m 26.6
53. Alpay PENBE TUR 38.52m 26.3
54. Sauli PEKKANEN FIN 39.58m 26.0
55. Tarlan HUSEYNOV AZE 40.06m 25.6
56. Ignasi PICASSO AND 36.53m 22.9
57. Burak KAHVECI TUR 39.33m 21.9
58. Ainley STANLEY SCO 37.82m 21.1
59. Napoleon DUDLEY ISM 37.46m 19.5
60. Sapar ASLAMBAYEV KGZ 37.60m 18.6

61. Gael Emilien GIROUD FRA 34.93m 18.0


FIS Cup U-15
Bariloche HS 90 Wyniki II konkursu


Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty

1. Ioannes E. KARAISKAKIS SWE 79.45m 80.47m 244.0
2. Iisakki TAKALA FIN 82.00m 72.78m 229.1
3. Lenin ZEGARIN RUS 68.83m 78.27m 216.0


4. Kenneth V. SKARSGARD SWE 74.25m 69.49m 209.8
5. Winoc Blaise MARCHAND MCO 63.72m 78.16m 203.5
6. Mauno VENALAINEN FIN 69.89m 65.89m 189.7
7. Volodya CHERENKOV RUS 70.31m 61.06m 175.9
8. Frederique S. WILANDER SWE 53.09m 75.53m 171.4
9. Anthelme COURBERTIN MCO 62.67m 61.80m 161.5
10. Lasse Arminius SKARSGARD SWE 63.01m 58.47m 155.4

11. Aragorn E. VINGQVIST SWE 58.00m 63.02m 154.9
12. Sauli HELSINKI FIN 59.32m* 68.19m 141.6
13. Kolya YELAGIN RUS 63.82m 51.84m 140.2
14. Walganus GEISZLER AUT 47.68m 66.14m 139.9
15. Yermolay YERMOLAYEV RUS 52.74m 60.67m 136.3
16. Lassi TOIVONEN FIN 62.12m 55.58m* 116.2
17. Dominik FAREL SIL 61.79m 44.75m 115.9
18. Adam FILIPEK SIL 46.65m 57.01m 115.4
19. Blanchard A. ANGEVIGNE MCO 45.44m 55.84m 111.8
20. Antonello RUSSO VAT 52.54m 49.06m 110.5

21. Facundo Rodrigo QUEVAS ARG 56.25m 42.51m 107.4
22. Balbus SCHEMELING AUT 55.21m 45.28m 106.2
23. Napoleon Cedric RAPHAEL MCO 49.17m 53.09m 103.6
24. Chad Brajanek CEBULKA SVK 56.74m 36.25m 87.2
25. Artur TOOMAS EST 51.06m 50.17m* 81.9
26. Kamran NAZIROV AZE 45.85m 43.22m 78.4
27. Gejo UMAR CRO 49.13m 38.08m 77.6
28. Shinghkhor ANKHBAYAR MGL 46.75m 41.14m 76.7
29. Abelardo F. BIZARRI ARG 49.21m 35.21m 73.0
30. Afran KERIMOV AZE 45.00m 39.99m 70.1

31. Alexander PUGIN RUS 43.92m 36.3
32. Achujam KHANABAT MGL 43.29m 36.2
33. Erasyl SUKHRAB KAZ 41.67m 34.9
34. Bastien SANCHIS AND 42.41m 34.5
Isandro Rodrigo ALEGRIA ARG 42.14m 34.5
36. R. SANSARGERELTEKH MGL 42.23m 33.5
37. Michal STAREK SVK 41.99m 32.9
38. Nambaryn AMGALAN MGL 41.26m 32.3
39. Dominik CERVENKA SVK 40.14m 30.1
40. Ehsan KORALIYEV KGZ 39.61m 30.0

41. Fiorenzo TOSELLI VAT 41.06m 29.3
42. Timothe Salvio GARCON MCO 51.44m* 27.8
43. Vedast DEGIRMENCI TUR 40.33m 26.6
44. Sameer GRANGIER FRA 38.46m 22.7
45. Karel BENES SVK 36.99m 21.9
46. S. NAGENDRASEKHAR IND 37.73m 21.1
47. Carbrey FERGIE SCO 37.62m 20.1
48. Gejo BOLCAN CRO 34.31m 16.4
49. Amancio SASTRE AND 33.63m 15.8
50. Juan Pablo CASQUERO ARG 38.36m* 0.0


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez cebulka dnia Sob 13:38, 01 Wrz 2018, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 14:03, 01 Wrz 2018
eragon58
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 29 Lis 2013
Posty: 673
Przeczytał: 282 tematy

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Kontuzje:
Lassi TOIVONEN FIN- 5 dni
Artur TOOMAS EST- 3 dni
Timothe Salvio GARCON MCO - 5 dni
Juan Pablo CASQUERO ARG- 5 dni


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 14:11, 01 Wrz 2018
Łukasz_Kruczek000
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 1896
Przeczytał: 106 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Częstochowa/Wiedeń
Płeć: Waćpanicz


Może być


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 14:15, 01 Wrz 2018
eragon58
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 29 Lis 2013
Posty: 673
Przeczytał: 282 tematy

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Są chociaż jakieś punkty


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
2. FIS Cup U-15 (Argentyna/Bariloche) Wyniki
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » FIS Cup (U-15)
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin