Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 22 (2028/2029) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 22 (2028/2029) Strona Główna » FIS Cup (U-15) » 3. FIS Cup U-15 (Szwecja/Ovre Soppero) Wyniki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
3. FIS Cup U-15 (Szwecja/Ovre Soppero) Wyniki
PostWysłany: Czw 16:54, 06 Wrz 2018
cebulka
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 06 Lut 2018
Posty: 97
Przeczytał: 281 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice
Płeć: Waćpanicz


FIS Cup U-15
Ovre Soppero Hs 106 Wyniki konkursu drużynowego


Poz. Drużyna Kraj Skoki Punkty

1. SZWECJA SWE 71.14m 69.07m 85.21m 86.09m 799.0
78.67m 87.61m 94.54m 93.88m
2. FINLANDIA FIN 87.57m 57.40m 63.51m 75.31m 547.0
61.90m 62.17m 82.11m* 72.92m
3. ROSJA RUS 58.94m 52.58m 50.90m 94.28m 500.5
73.96m 73.59m 56.13m 85.82m*


4. MONAKO MCO 58.74m 66.78m 52.10m 60.64m 440.5
65.96m 54.21m 66.07m 72.82m
5. SŁOWACJA SVK 47.96m 74.94m 47.84m 55.69m 303.5
53.01m 55.82m 47.51m 50.65m
6. MONGOLIA MGL 39.12m 54.03m 56.01m 62.50m 280.5
51.34m 62.27m 60.94m 50.94m*
7. KAZACHSTAN KAZ 53.90m 62.37m 56.24m 40.75m 231.0
43.82m 39.81m 45.37m 55.97m
8. BUŁGARIA BUL 61.81m 50.94m 49.28m 54.54m 222.5
50.50m 46.13m 39.02m 40.79m

9. ARGENTYNA ARG 39.84m 50.31m 57.04m 56.67m 121.5

10. KIRGISTAN KGZ 53.76m 43.50m 49.46m 54.27m 119.5

11. AZERBEJDŻAN AZE 49.77m 49.62m 42.68m 46.12m


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 17:23, 06 Wrz 2018
eragon58
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 29 Lis 2013
Posty: 598
Przeczytał: 230 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Kontuzje:
Iisakki TAKALA FIN - brak kontuzji
Lenin ZEGARIN RUS- brak kontuzji
Shinghkhor ANKHBAYAR MGL- 4 dni
Potwierdzenie:
[link widoczny dla zalogowanych]
Mikro kontuzje:
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 17:26, 06 Wrz 2018
eragon58
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 29 Lis 2013
Posty: 598
Przeczytał: 230 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Eh liczyłem na punkty


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 14:48, 07 Wrz 2018
cebulka
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 06 Lut 2018
Posty: 97
Przeczytał: 281 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice
Płeć: Waćpanicz


FIS Cup U-15
Ovre Soppero HS 106 Wyniki konkursu indywidualnego


Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty

1. Ioannes E. KARAISKAKIS SWE 92.43m 86.04m 221.0
2. Lenin ZEGARIN RUS 87.33m 84.46m 214.5
3. Kenneth V. SKARSGARD SWE 90.42m 80.44m 208.0


4. Frederique S. WILANDER SWE 81.03m 89.22m 205.5
5. Winoc Blaise MARCHAND MCO 82.46m 81.63m 195.5
6. Aragorn E. VINGQVIST SWE 77.13m 85.21m 191.5
7. Aladdin S. CARLSON SWE 64.67m 84.08m 162.0
8. Mauno VENALAINEN FIN 67.76m 79.17m 160.0
9. Iisakki TAKALA FIN 73.38m 75.48m 154.0
10. Yermolay YERMOLAYEV RUS 82.44m 63.00m 152.5

11. Timothe Salvio GARCON MCO 60.28m 78.16m 140.0
12. Lasse Arminius SKARSGARD SWE 75.64m 57.19m 130.5
13. Napoleon Cedric RAPHAEL MCO 63.67m 65.73m 122.0
14. Lassi TOIVONEN FIN 66.68m 60.01m 117.0
15. Antonello RUSSO VAT 59.07m 63.99m 109.5
16. Alexander PUGIN RUS 70.55m 52.11m 106.5
17. Kolya YELAGIN RUS 66.44m 58.39m 106.0
18. Jacob Isaac WALLIN SWE 67.88m 54.15m 103.0
19. Dominik FAREL SIL 59.36m 56.60m 95.0
20. Balbus SCHEMELING AUT 58.53m 56.22m 90.5

21. Adam FILIPEK SIL 69.50m 44.25m 89.5
22. Sapar ASLAMBAYEV KGZ 59.62m 51.47m 83.5
23. Volodya CHERENKOV RUS 53.39m 54.65m 75.0
24. Aslambek KORLANOV KGZ 61.55m 43.89m 68.5
25. Blanchard A. ANGEVIGNE MCO 60.76m 42.79m 68.0
26. Sauli HELSINKI FIN 56.25m 47.60m 65.5
27. Fiorenzo TOSELLI VAT 60.51m 45.16m 63.5
28. Chad Brajanek CEBULKA SVK 55.32m 46.29m 61.5
29. Walganus GEISZLER AUT 55.86m 43.13m 56.5
30. Afran KERIMOV AZE 55.80m 45.26m 56.0

31. Dominik CERVENKA SVK 52.91m 35.5
32. S. NAGENDRASEKHAR IND 51.21m 34.0
33. Carbrey FERGIE SCO 51.00m 31.5
34. Facundo Rodrigo QUEVAS ARG 51.14m 31.0
35. Anthelme COURBERTIN MCO 49.42m 30.5
36. Juan Pablo CASQUERO ARG 49.06m 28.5
37. Shinghkhor ANKHBAYAR MGL 49.76m 28.0
38. Kamran NAZIROV AZE 48.77m 26.5
39. Artur TOOMAS EST 47.99m 25.5
40. Abelardo F. BIZARRI ARG 46.78m 23.0

41. Tarlan HUSEYNOV AZE 46.27m 20.0
42. Sauli PEKKANEN FIN 45.74m 18.5
43. Isandro Rodrigo ALEGRIA ARG 45.68m 18.0
44. Nambaryn AMGALAN MGL 48.79m 17.5
45. R. SANSARGERELTEKH MGL 41.81m 14.5
Michal STAREK SVK 44.29m 14.5
47. Azat NURZHAN KAZ 42.87m 12.0
48. Borat KURBAZOV KAZ 40.61m 7.0
49. Achujam KHANABAT MGL 33.51m 0.0
Ehsan KORALIYEV KGZ 39.67m* 0.0


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez cebulka dnia Pią 15:29, 07 Wrz 2018, w całości zmieniany 3 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 15:30, 07 Wrz 2018
cebulka
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 06 Lut 2018
Posty: 97
Przeczytał: 281 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice
Płeć: Waćpanicz


I co do konkursu, to przepraszam za brak kwalifikacji, ale zwyczajnie zapomniałem je wyeksportować, a byłem w dużym pośpiechu i nie miałem czasu symulować ponownie. Jeżeli nie widzisz swoich zawodników to widocznie nie zakwalifikowali się do konkursu.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez cebulka dnia Pią 15:34, 07 Wrz 2018, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 16:03, 07 Wrz 2018
dovahkiin
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 1063
Przeczytał: 362 tematy

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Jurajskie obrzeża / Stepy Kazachstanu
Płeć: Waćpanicz


cebulka napisał:
I co do konkursu, to przepraszam za brak kwalifikacji, ale zwyczajnie zapomniałem je wyeksportować, a byłem w dużym pośpiechu i nie miałem czasu symulować ponownie. Jeżeli nie widzisz swoich zawodników to widocznie nie zakwalifikowali się do konkursu.


W takim przypadku konkurs powinien być powtórnie przesymulowany, o co niniejszym wnioskuję ze względu na brak wyników kwalifikacji, a co za tym idzie naruszenie Kodeksu Turniejów SJM Art. 106.

Kod:
Art. 106 - Do błędów kardynalnych zalicza się:

- nieuwzględnienie w symulacji 6 lub więcej prawidłowo zgłoszonych zawodników lub zawodniczek,



Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 23:11, 07 Wrz 2018
Yoyogi
Pontifex Maximus SJM
Pontifex Maximus SJM

 
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 9330
Przeczytał: 162 tematy

Pomógł: 64 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niagara Falls, Ontario
Płeć: Waćpanicz


Resymuluj, żeby nie było niedomówień.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 13:00, 08 Wrz 2018
cebulka
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 06 Lut 2018
Posty: 97
Przeczytał: 281 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Katowice
Płeć: Waćpanicz


Tak zrobie, ale musze znaleźć troche czasu bo będę musial poodejmowac punkty za stary konkurs


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 13:18, 08 Wrz 2018
Łukasz_Kruczek000
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 1808
Przeczytał: 163 tematy

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Częstochowa/Wiedeń
Płeć: Waćpanicz


cebulka napisał:
Tak zrobie, ale musze znaleźć troche czasu bo będę musial poodejmowac punkty za stary konkurs


Możesz także wziasc klasyfikacje ktora jest na SJM i zrobic na podstawie nowego konkursu.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 19:06, 20 Wrz 2018
Baroner
Super Moderator
Super Moderator

 
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 2809
Przeczytał: 155 tematów

Pomógł: 12 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bytom / Monte Carlo
Płeć: Waćpanicz


Teoretycznie, nie powinno być re-symulacji (3 zawodników zgłoszonych odpadło w kwalifikacjach, źle Dova policzyłeś), ale skoro Wódz kazał.


FIS Cup U-15 2028/2029
Ovre Soppero HS106 Wyniki kwalifikacji


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Lenin Zegarin RUS 93.54m 119.5 q

2. Sauli Helsinki FIN 87.46m 108.0 q
3. Mauno Venalainen FIN 86.74m 107.0 q
4. Napoleon Cedric Raphael MCO 86.49m 105.5 q
5. Winoc Blaise Marchand MCO 83.87m 101.5 q
6. Lassi Toivonen FIN 86.05m 100.5 q
7. Blanchard Angio Angevigne MCO 80.15m 93.5 q
8. Fredrique S. Wilander SWE 82.38m 92.0 q
9. Aragorn E. Vingqvist SWE 77.84m 87.5 q
Yermolay Yermolayev RUS 76.55m 87.5 q

11. Lasse Arminius Skarsgard SWE 73.58m 79.0 q
12. Kenneth Vincent Skarsgard SWE 72.31m 76.0 q
13. Ioannes E. Karaiskakis SWE 69.83m 71.5 q
14. Achujam Khanabat MGL 69.13m 68.5 q
15. Balbus Schemeling AUT 67.43m 67.5 q
16. Iisakki Takala FIN 66.75m 65.5 q
17. Timothe Salvio Garcon MCO 66.05m 62.5 q
18. Walganus Geiszler AUT 65.33m 62.0 q
19. Anthelme Courbertin MCO 61.28m 53.5 q
Azat Nurzhan KAZ 60.30m 53.5 q
Chad Brajanek Cebulka SVK 61.83m 53.5 q

22. Jacob Isaac Wallin SWE 58.41m 49.0 q
Radnaas. Sansargerltekh MGL 59.15m 49.0 q
24. Alexander Pugin RUS 58.88m 48.0 q
25. Tarlan Huseynov AZE 58.13m 47.0 q
26. Sauli Pekkanen FIN 57.01m 45.5 q
Kolya Yelagin RUS 58.48m 45.5 q
28. Adam Filipek SIL 57.64m 45.0 q
29. Mstislav Havlicek SVK 56.37m 43.5 q
30. Michal Starek SVK 52.27m 38.0 q

31. Afran Kerimov AZE 53.62m 37.5 q
32. Shinghkhor Ankhbayar MGL 52.23m 35.5 q
33. Artur Toomas EST 52.78m 33.5 q
34. Imangali Massimov KAZ 49.96m 29.0 q
35. Dominik Cervenka SVK 48.31m 28.5 q
36. Volodya Cherenkov RUS 48.77m 26.5 q
37. Nambaryn Amgalan MGL 48.25m 25.5 q
38. Abelardo F. Bizarri ARG 48.46m 24.5 q
39. Chavdar Berbatov BUL 46.06m 22.5 q
Juan Pablo Casquero ARG 47.15m 22.5 q

41. Sapar Aslambayev KGZ 47.21m 21.5 q
42. Aleksandar Malinov BUL 46.69m 18.5 q
43. Dominik Farel SIL 46.70m 17.5 q
Fiorenzo Toselli VAT 45.58m 17.5 q
Borat Kurbazov KAZ 46.52m 17.5 q
46. Ehsan Koraliyev KGZ 44.25m 17.0 q
47. Facundo Rodrigo Quevas ARG 45.35m 16.5 q
48. Isandro Rodrigo Alegria ARG 44.67m 16.0 q
49. Temir Talgat KAZ 45.49m 14.0 q
50. Elmin Ismayilov AZE 42.87m 10.5 q


51. Antonello Russo VAT 39.40m 7.5
52. Aslambek Korlanov KGZ 40.22m 6.5
53. Ivelin Stoichkov BUL 47.56m* 0.0





FIS Cup U-15 2028/2029
Ovre Soppero HS106 Wyniki konkursu


Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Lasse Arminius Skarsgard SWE 85.20m 91.34m 220.0
2. Anthelme Courbertin MCO 79.26m 91.54m 211.0
3. Kenneth Vincent Skarsgard SWE 78.75m 83.09m 189.5


4. Ioannes E. Karaiskakis SWE 75.79m 81.62m 182.0
5. Timothe Salvio Garcon MCO 79.76m 77.99m 180.5
6. Fredrique S. Wilander SWE 86.38m 68.35m 176.0
7. Jacob Isaac Wallin SWE 76.76m 77.01m 173.0
8. Lassi Toivonen FIN 74.75m 77.68m 165.5
9. Alexander Pugin RUS 82.62m 62.82m 155.0
10. Lenin Zegarin RUS 79.38m 68.65m 153.5

11. Mauno Venalainen FIN 59.36m 84.79m 150.5
12. Aragorn E. Vingqvist SWE 78.22m 64.56m 147.5
13. Temir Talgat KAZ 70.09m 67.00m 138.0
14. Iisakki Takala FIN 65.16m 72.71m 136.0
15. Tarlan Huseynov AZE 56.12m 71.79m 119.5
16. Sauli Helsinki FIN 61.59m 63.56m 113.0
17. Kolya Yelagin RUS 60.58m 64.96m 112.0
18. Sauli Pekkanen FIN 76.16m 49.09m 110.5
Blanchard Angio Angevigne MCO 76.71m 47.17m 110.5
20. Azat Nurzhan KAZ 65.78m 54.23m 104.0

21. Winoc Blaise Marchand MCO 59.73m 60.57m 102.5
22. Shinghkhor Ankhbayar MGL 57.14m 60.74m 99.0
23. Borat Kurbazov KAZ 61.54m 54.70m 96.5
24. Ehsan Koraliyev KGZ 65.79m 53.19m 95.0
25. Juan Pablo Casquero ARG 56.93m 57.60m 92.0
26. Achujam Khanabat MGL 61.77m 50.89m 86.5
27. Elmin Ismayilov AZE 62.84m 48.57m 86.0
28. Nambaryn Amgalan MGL 60.33m 53.97m 83.5
29. Balbus Schemeling AUT 60.52m 43.84m 65.0
30. Abelardo F. Bizarri ARG 56.28m 46.74m 64.0


31. Chad Brajanek Cebulka SVK 57.13m 40.0
32. Michal Starek SVK 53.01m 37.0
33. Volodya Cherenkov RUS 52.76m 35.5
34. Isandro Rodrigo Alegria ARG 54.60m 34.5
35. Adam Filipek SIL 51.63m 33.5
36. Radnaas. Sansargerltekh MGL 51.46m 33.0
37. Yermolay Yermolayev RUS 50.45m 30.0
38. Afran Kerimov AZE 48.73m 28.5
Chavdar Berbatov BUL 49.27m 28.5
40. Walganus Geiszler AUT 48.33m 27.5

41. Napoleon Cedric Raphael MCO 51.31m 25.5
42. Artur Toomas EST 48.26m 23.5
43. Sapar Aslambayev KGZ 47.20m 22.5
44. Dominik Cervenka SVK 45.59m 22.0
45. Mstislav Havlicek SVK 46.75m 19.0
46. Fiorenzo Toselli VAT 45.34m 17.0
47. Imangali Massimov KAZ 44.80m 15.5
48. Aleksandar Malinov BUL 40.75m 6.5
49. Facundo Rodrigo Quevas ARG 38.80m 4.5
50. Dominik Farel SIL 37.25m 1.5


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 20:10, 20 Wrz 2018
eragon58
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 29 Lis 2013
Posty: 598
Przeczytał: 230 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Kontuzje:
[link widoczny dla zalogowanych] - kontuzja
[link widoczny dla zalogowanych] mikro kontuzja
Ivelin Stoichkov BUL - 3 dni


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 20:36, 20 Wrz 2018
Baroner
Super Moderator
Super Moderator

 
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 2809
Przeczytał: 155 tematów

Pomógł: 12 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bytom / Monte Carlo
Płeć: Waćpanicz


eragon58 napisał:
Kontuzje:
[link widoczny dla zalogowanych] - kontuzja
[link widoczny dla zalogowanych] mikro kontuzja
Ivelin Stoichkov BUL - 3 dni


W mojej opinii z uwagi na zbyt długi okres po planowanej dacie konkursu, nie powinno być losowania.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 20:54, 20 Wrz 2018
eragon58
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 29 Lis 2013
Posty: 598
Przeczytał: 230 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


ok juz poprawiam


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
3. FIS Cup U-15 (Szwecja/Ovre Soppero) Wyniki
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 22 (2028/2029) Strona Główna » FIS Cup (U-15)
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin