Zapisy się skończyły, naszą stronę reprezentować będą:

SJMANAGER.FORA.PL:

1) Karol (42315843)
2) Bomba0101 (35265792)

Jestesmy jedną z siedemnastu reprezentowanych stron, obok tego jest jeszcze kilkunastu graczy neutralnych. W sumie zgłosiło się 166 graczy. Eliminacje będą podzielone na 4 rundy, a do turnieju głównego wejdzie zaledwie 32 najlepszych. Będę edytował post w razie postępów i opisywał w razie możliwości mecze rozgrywane przez dwóch reprezentantów SJM.

Oboje z Bombą jestesmy w 2 koszyku. Tym samym rozpoczynamy rozgrywkę w drugiej rundzie eliminacyjnej.

2 RUNDA - PO LOSOWANIU

Bomba0101 vs. Pio1755
Karol vs. Kubik222 / Miki

Ostatnio zmieniony przez Karol dnia Wto 22:03, 23 Kwi 2013, w całości zmieniany 3 razy

II mecz: 6:8

Pierwszy mecz odbył się pod dyktando Pio1755, który po trzech minutach prowadził już dziwięcioma bramkami. Mimo to przez kolejną minutę reprezentant SJM odrobił pięć bramek. Pierwsza połowa zakończyła się właśnie takim wynikiem - 9:5 dla Pio1755.
Druga połowa była bardziej wyrównana. Niestety Bombie nie udało się całkowicie odrobić. W drugiej połowie nadrobił jeszcze jeden gol strzelając cztery, a tracąc trzy. Tym samym nadal miał szanse na awans. Spotkanie zakończyło się wynikiem 12:9 dla rywala Bomby.
1 połowa: [link widoczny dla zalogowanych]
2 połowa: [link widoczny dla zalogowanych]

Z drugiego meczu niestety linku nie dostałem. Wiadomo mi, że spotkanie odbyło się na lagach i z relacji Bomby wynika, że dzięki temu uzyskał dość dobry wynik. Wynik: 8:6 dla Pio1755.

Karol (Verex) vs. Miki

Wynik dwumeczu: 15:7
I mecz: 7:6
II mecz: 8:1

Oba spotkania były bardzo wyrównane. W pierwszym jednak zdecydowanie przeważał Miki i większa część meczu odbyła się na mojej połowie. Mimo to wykorzystałem kilka sytuacji i udało mi się strzelić cztery gole. W ostatnich sekundach Mikiemu udało się zdobyć bramkę. Wynik po pierwszej połowie; 4:1 dla mnie.
Druga połowa to głównie oblężenie mojej bramki. Szybko strzelił trzy bramki dzięki czemu wyrównał wynik i był niezwykle blisko strzelenia kolejnych trzech. Wykorzystałem jednak błędy rywala oraz swoje szczęście i wkrótce strzeliłem gola na 3:1. Miki odpowiedział, ale ja ponownie dołożyłem cegiełke do wygranej. Mimo to mój rywal się nie poddawał i ponownie udało Mu się trafić w światło mojej bramki. Ponownie odpowiedziałem tym samym. Wygrałem ostatecznie zaledwie jedną bramką - 7:6.

Drugi mecz był nieco inny. Od początku wymienialiśmy się akcjami. Podobnie jak w drugiej połowie pierwszego meczu. Ani ja ani Miki nie mogliśmy jednak trafić do bramki i jednobramkowa przewaga utrzymywała się aż do początku piątej minuty. Wtedy też udało mi się strzelić gola. Pod koniec połowy strzeliłem jeszcze raz. Tym samym prowadziłem 2:0 pomimo wyrównanej gry.
Przez pierwsze dwie i pół minuty prowadziliśmy dość wyrównaną grę. Później jednak udało mi się podwyższyć wynik i Miki odpuścił. Wykorzystałem to i drugi mecz zakończył się 8-1. Tym samym awansowałem do III rundy.

Nagranie z obu meczy: [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Karol dnia Nie 21:50, 05 Maj 2013, w całości zmieniany 2 razy