Zasłużony

Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 1263

Pomógł: 11 razy

A ja jestem ZA skróceniem meczu (np. do 3 minut). Będzie więcej zaskakujących wyników, a tak to przed meczem można wskazać zwycięzcę praktycznie.

Pomógł: 10 razy

Mnie się podoba Smile Dzisiaj gdybyśmy grali na 3minuty zamiast 5, to byłaby niespodzianka w 1/2 Wink

Posty: 1711

Dobra, skoro tak chcecie to później tylko nie mówcie, że przegraliście przez czas. Jeśli takie coś zauważę to się wkurzę.

PostWysłany: Wto 22:07, 05 Kwi 2011
Jaro
Zasłużony
Zasłużony

Posty: 2012

Verex spoko - my i tak będziemy grać ze 6minut Razz No chyba ze remisy wprowadzimy Razz ale wtedy to nikt by nie zaatakował Razz

Ostatnio zmieniony przez Jaro dnia Wto 22:07, 05 Kwi 2011, w całości zmieniany 1 raz
PostWysłany: Wto 22:14, 05 Kwi 2011
Karol
Zasłużony
Zasłużony

Posty: 1711

Wiesz, chciałem wprowadzić remisy i 5 minut, ale najwyraźniej wszyscy chcą wyniki, które nie będą obrazowały umiejętności gracza tylko będą pokazywały kto ma szczęście, dobry początek i umie się bronić, bo...dobrzy atakujący będą mieli jeszcze mniejsze szanse.

PostWysłany: Wto 22:30, 05 Kwi 2011
Jaro
Zasłużony
Zasłużony

Posty: 2012

Diabli wiedzą co z tego wyjdzie, dlatego jeśli na tych nowych zasadach będziemy grać to lepiej zrobić turniej, bo szybciej się skończy Smile

PS Sylwek, Borek i Leon też się zgłosili więc ich do listy możesz napisać.

PS2 Ronin też mówił ze zagra jak pykaliśmy dziś. Więc już 16osób jest.

PostWysłany: Wto 22:33, 05 Kwi 2011
Skoczek00

Posty: 971

Ale wy mnie denerwujecie czyli Jaro,Verex zawsze jak z wami gram to jest nudno mam piłkę w rogu a wy mi ją dajecie i czekacie i na dodatek jak ja może wygrywam to to jest najgłupsze co można zrobić.Według mnie tu trzeba wiedziec kiedy się bronić i kiedy atakować

PostWysłany: Wto 22:43, 05 Kwi 2011
Karol
Zasłużony
Zasłużony

Posty: 1711

Skoczek, ty mnie wkurzasz jak przegrywasz to mówisz zawsze, że jesteś bez formy i ja to przemilczam.

PostWysłany: Śro 6:35, 06 Kwi 2011
art105
V.I.P. Manager

Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 627

Verex bo mnie też to wkurzało jak ty grasz cały czas prawie się broniłeś i nie było jak ci bramki strzelićSmile Oczywiście nie zabraniam ci tak grać ale ja osobiście nie lubię jak ktoś gra tak defensywnie. Ale widzę że to też skuteczny sposób Smile

PostWysłany: Śro 7:47, 06 Kwi 2011
Jaro
Zasłużony
Zasłużony

Posty: 2012

To jest bardzo skuteczny sposób. Ale Verexowi udało się jedną bramkę strzelić Razz

A co do Skoczka i teorii o mojej defensywnej grze powiem tylko tyle:
Jaro - Bartek 16:1
Jaro - Leon 11:0
Jaro - Janao 10:1

Czy to wygląda na defensywną grę? Sam zresztą wtedy skrytykowałeś że po co tyle wygrywać. Można strzelić kilka bramek i się bronić. Zastanawiam się jakbyś tu teraz się wypowiadał gdybym utrzymał prowadzenie w półfinale Wink A tak na marginesie jedyny mecz defensywie zagrałem z Tobą (a mogłem jeszcze bardziej się bronić - ale nie chciałem tego robićWink ). W grupie grałem z Nextem ofensywnie i dostałem 7:2, więc pasowało coś zmienić.

Sprawa druga, jak można grać z Tobą otwarcie? Sylwek zagrał i dostał 26:1 Razz To jest jak granie beniaminka ligi piłkarskiej z jej mistrzem lub vice-mistrzem. Ilu się rzuci na atak? Zazwyczaj to jest murowanie bramki, czekanie na najmniejszy wymiar kary i liczenie na "pomoc bożą" w postaci kontrataków.

Każdy gra tak jak potrafi. Trudno na chwilę obecną się mierzyć z Tobą czy z Nextem grając otwarcie. Większość zawodników z SJM gra około 2 tygodnie, a Wy dużo dużo dużo więcej.

Ostatnio zmieniony przez Jaro dnia Śro 7:49, 06 Kwi 2011, w całości zmieniany 1 raz
PostWysłany: Śro 8:39, 06 Kwi 2011
muzzy izzet
Zasłużony
Zasłużony

Posty: 1263

@Jaro - podajesz przykłady z meczów, w których miałeś kolosalną przewagę i mogłeś sobie pozwolić na ewentualną stratę bramki. Zresztą sam mówiłeś, że podpatrzyłeś u Verexa jak grać w obronie. Oczywiście do Verexa jeszcze sporo Ci brakuje, bo on nawet jak przegrywa, to i tak broni wyniku i gra na czas.

Nie mam nic przeciwko takiej taktyce, bo jak ktoś ma tyle umiejętności, żeby wygrać, to strzeli bramkę nawet w 3 minuty rywalowi murującemu bramkę. Zrobicie, jak chcecie, ale to trochę zabija sens gry i wszystkie mecze pierwszej czwórki, z wyjątkiem finału, były nudne.

Ostatnio zmieniony przez muzzy izzet dnia Śro 8:40, 06 Kwi 2011, w całości zmieniany 1 raz