Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 36 (2042/2043) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 36 (2042/2043) Strona Główna » Off Topic / SJM Hax-Ball League » Turniej SJM Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat

Jakim systemem chcecie rozegrać ten turniej?
Faza Grupowa + System Pucharowy
31%
 31%  [ 5 ]
Liga (z możliwością podziału na dewizje i fazą play-off, do uzgodnienia)

cr1003 6-4 Bacior(3-1, 1-3, Dog. 2-0)

Rozegraliśmy dogrywkę 2x2 minuty, gdyż Verex nie okreslił co robić w przypadku remisu.

Płeć: Waćpanicz

Do złotego gola trzeba było grać, kiedyś mówiłem bodajże na roomie, ale faktycznie nie napisałem o tym w pierwszym poście, ale i tak cr1003 w tym wypadku by wygrał. Wynik jaki wpiszę to 5-4Wink

Ostatnio zmieniony przez Karol dnia Śro 16:55, 29 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz

Pomógł: 10 razy

Ależ to był dramatyczny mecz, godny finału lub co najmniej 1/4 trzeciego turnieju na rounded (dla nie wtajemniczonych --> http://www.sjmanager.fora.pl/font-color-blue-sjm-hax-ball-league-color,241/zapisy-do-trzeciego-turnieju-haxball-a,2895-75.html )

Jaro wszedł w mecz jak Gołota w walkę i po niecałej minucie było 2:0 dla Nexta. Chwilę później farciarska kontaktowa bramka i obrona Częstochowy w wykonaniu Jara, kontra i 2:2. Dalej mecz był już bardziej wyrównany i otwarty. Kilka słupków, kilka szans w obie strony bez rezultatu. Gdy już wydawało się ze do przerwy będzie 2:2, na 3 sekundy przed końcem pada gol. Jaro-Next 3:2

Druga połowa nie mniejsza dramaturgia. 13 sekunda i 4:2! a jeszcze przed wznowieniem pada bateria w lapku. Na szczęście na kablu postanawia odpalić i mecz się toczy dalej. Chwila przerwy źle podziałała i Jaro znów walczy jak Gołota. 2 bramki i 4:4 na 2,5 minuty przed końcem. I znowu wymiana ciosów, strzały, akcje, słupki i nic. Będzie dogrywka.

Tutaj bez szaleństw. 1 błąd i po ptokach, więc szachy. Nawet nie wiem ile to trwało ale chyba ponad 4 minuty i wreszcie wpadło. Sensacja i dobra passa podtrzymana.

Jaro - Next 5:4 (3:2, 1:2, 1:0)

PostWysłany: Czw 22:26, 30 Sie 2012
kegesz
Główny szkoleniowiec

Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 128

Dziękuje wszystkim za turniej, bawiłem się bardzo dobrze, towarzystwo widziałem że też dotrzymało frekwencji jak i umiejętności, za to gratuluje wszystkim uczestnikom tego turnieju. Ja swoją przygodę zakończyłem "dopiero" w 1/2 z Verexem, niestety po porażce odebrało mi chęć do gry w tym turnieju i dlatego oddaje w/o w meczu o 3 miejsce, a Karolowi życzę powodzenia w finale jak i mu gratuluję za zorganizowanie wydaję mi się przyjemnego turnieju.

kegesz napisał:
Dziękuje wszystkim za turniej, bawiłem się bardzo dobrze, towarzystwo widziałem że też dotrzymało frekwencji jak i umiejętności, za to gratuluje wszystkim uczestnikom tego turnieju.Karolowi życzę powodzenia w finale jak i mu gratuluję za zorganizowanie wydaję mi się przyjemnego turnieju.

Jednym słowem dziękujemy! Smile

PostWysłany: Czw 23:33, 30 Sie 2012
Karol
Zasłużony
Zasłużony

Posty: 1711

Również dziękuję. Rozegraliśmy bardzo dobry mecz, no cóż, żałuje, że nie rozegrasz turnieju do końca, ale rozumiem. Grałeś tylko o zwycięstwo, a 3 miejsce to marne pocieszenie:)

PostWysłany: Pią 6:41, 31 Sie 2012
Jaro
Zasłużony
Zasłużony

Posty: 2012

No to mam minumum 3 miejsce - z CR'em zagramy dopiero w niedziele. Dzisiaj wrócę późno, a jutro jego nie będzie.

W sumie lepiej dla Verexa żeby CR wygrał - ponieważ jeśli wygram to finał gramy na moim roomie, pamiętasz ustalenia z przed ostatniego naszego turniejowego meczu? Wink
Więc trenuj CR'a lepiej bo mój net ostatnio szwankuje Razz

PostWysłany: Pią 13:49, 31 Sie 2012
Karol
Zasłużony
Zasłużony

Posty: 1711

Akurat nie boję się grać na twoim roomie. Poza megalagiem raz na minutę (od czego mamy pause?Razz)mam tam ping 80, a nawet mniej Smile

Ostatnio zmieniony przez Karol dnia Pią 13:49, 31 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
PostWysłany: Sob 12:29, 01 Wrz 2012