| Grand Masters Tournament 2012/2013 Lista zgłoszonych+Wyniki | |
Wysłany: Wto 13:39, 05 Kwi 2011 |
|
|
Yoyogi |
Pontifex Maximus SJM |
|
|
Dołączył: 10 Sty 2009 |
Posty: 12321 |
Przeczytał: 39 tematów
Pomógł: 93 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Skąd: Niagara Falls, Ontario Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wyniki 1 konkursu, będą w godzinach wieczornych. |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
|
|
|
Wysłany: Wto 16:14, 05 Kwi 2011 |
|
|
borek99 |
Pomocnik |
|
|
Dołączył: 14 Sie 2010 |
Posty: 2571 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Skąd: Sulechów Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Przecież Volker STRUNZLE nawet nie spełnia wymagań do startu... |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
Wysłany: Wto 16:17, 05 Kwi 2011 |
|
|
Yoyogi |
Pontifex Maximus SJM |
|
|
Dołączył: 10 Sty 2009 |
Posty: 12321 |
Przeczytał: 39 tematów
Pomógł: 93 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Skąd: Niagara Falls, Ontario Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Był rezerwowym, a że mało zgłoszeń było, to doszedł do S. Reada. W sumie nie ma co się czepiać, bo wiele mu do tych 60/60 nie brakuje. |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Wto 17:29, 05 Kwi 2011 |
|
|
Yoyogi |
Pontifex Maximus SJM |
|
|
Dołączył: 10 Sty 2009 |
Posty: 12321 |
Przeczytał: 39 tematów
Pomógł: 93 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Skąd: Niagara Falls, Ontario Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grand Masters Tournament 2012/2013
Falun (Lugnet) HS98 Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Janne Happonen FIN 94.35m 101.28m 258.0
2. Ville Larinto FIN 96.51m 97.71m 257.0
3. Shohei Tochimoto JPN 94.85m 98.95m 253.0
Simon Ammann SUI 97.16m 95.78m 253.0
5. Roman Koudelka CZE 95.41m 99.45m 252.5
Pavel Karelin RUS 92.09m 100.99m 252.5
7. Eduard Caban SVK 93.35m 97.45m 251.0
8. Kamil Stoch POL 96.37m 95.34m 250.5
9. Andreas Kuettel SUI 92.03m 96.97m 249.5
10. Anders Jacobsen NOR 88.76m 99.26m 245.5
11. Lasha Jakubia SVK 92.46m 97.75m 244.5
12. Daiki Ito JPN 89.96m 97.07m 243.0
13. Anders Bardal NOR 90.81m 93.39m 233.5
14. Adam Małysz POL 91.38m 94.99m 233.0
Anders Johnson USA 93.18m 91.60m 233.0
16. Ilia Rosliakov RUS 91.58m 91.04m 232.0
17. Alessandro Pittin ITA 87.28m 93.69m 228.0
18. Thomas Morgenstern AUT 88.41m 91.04m 227.5
19. Martin Koch AUT 80.09m 98.79m 226.0
20. Andrea Morassi ITA 85.69m 93.96m 225.0
21. Lawrence Kramer SWE 85.01m 89.23m 218.0
22. Mitja Meznar SLO 86.64m 88.66m 216.0
23. Jure Sinkovec SLO 82.03m 91.22m 213.0
24. Johan Erikson SWE 77.24m 94.36m 210.5
25. Andreas Aren SWE 82.16m 89.39m 210.0
26. Christoffer Bengtsson SWE 69.93m 92.21m 189.5
27. Samet Karta TUR 71.34m 86.41m 181.0
28. Stefan Read CAN 75.95m 79.64m 171.5
29. Petr Horvath HUN 76.67m 79.63m* 146.0
30. Volker Strunzle NED 69.01m 62.15m 128.0
31. Armin Csukovics HUN 68.95m 68.0
32. Antonin Hajek CZE 68.47m 67.5
33. LeShaun Jones USA 66.49m 64.5
34. Faik Yuksel TUR 56.15m 45.5
Klasyfikacja drużynowa po 1 dniu:
|
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Wto 17:38, 05 Kwi 2011 |
|
|
Leon |
Zasłużony |
|
|
Dołączył: 22 Sty 2010 |
Posty: 2324 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 5 razy Ostrzeżeń: 1/5
|
Skąd: Boston, Massachusetts Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Koudelka świetnie, ale Hajek beznadziejnie |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
Wysłany: Wto 17:41, 05 Kwi 2011 |
|
|
Jaro |
Zasłużony |
|
|
Dołączył: 11 Mar 2009 |
Posty: 2012 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 10 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pojedynczo średnio, ale razem maja szanse nawet na podium |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
Wysłany: Wto 18:09, 05 Kwi 2011 |
|
|
bartek9 |
Trener legenda |
|
|
Dołączył: 19 Sty 2011 |
Posty: 1073 |
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 3/5
|
Skąd: Polska Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
No nie jestesmy ostatni z Kanadyjczykiem
PS.Volker Strunzle wlasnie wrocil z OBOZU i ma wieksze staty |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
Wysłany: Wto 19:05, 05 Kwi 2011 |
|
|
bartekwr96 |
V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 08 Sie 2010 |
Posty: 1039 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 7 razy Ostrzeżeń: 2/5
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
Wysłany: Wto 19:10, 05 Kwi 2011 |
|
|
Michal |
Zasłużony |
|
|
Dołączył: 28 Gru 2009 |
Posty: 868 |
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Skąd: Świdnica Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Moi nie urwali, jednak sam występ w tym gronie jest dla nas zaszczytem. |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
Wysłany: Wto 19:58, 05 Kwi 2011 |
|
|
Skoczek00 |
Trener światowej klasy |
|
|
Dołączył: 21 Lut 2010 |
Posty: 971 |
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 1/5
|
Skąd: z Ziemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jones zawalił Johnson dobrze. |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
Wysłany: Wto 20:29, 05 Kwi 2011 |
|
|
Peczrik |
Zasłużony |
|
|
Dołączył: 20 Sty 2009 |
Posty: 986 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 2 razy Ostrzeżeń: 1/5
|
Skąd: Dżibuti Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Piękny występ xD jeszcze jeden taki by się przydał xD |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Śro 15:06, 06 Kwi 2011 |
|
|
Yoyogi |
Pontifex Maximus SJM |
|
|
Dołączył: 10 Sty 2009 |
Posty: 12321 |
Przeczytał: 39 tematów
Pomógł: 93 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Skąd: Niagara Falls, Ontario Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grand Masters Tournament 2012/2013
Falun (Lugnet) HS124 Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Shohei Tochimoto JPN 129.88m 127.64m 281.6
2. Janne Happonen FIN 129.23m 128.72m 281.0
3. Andreas Kuettel SUI 130.09m 123.63m 276.3
4. Simon Ammann SUI 126.58m 123.96m 266.5
5. Anders Jacobsen NOR 117.39m 126.78m 260.3
6. Kamil Stoch POL 125.49m 120.07m 260.0
7. Lasha Jakubia SVK 121.37m 122.35m 258.4
8. Ville Larinto FIN 120.23m 122.44m 255.6
9. Roman Koudelka CZE 123.67m 119.22m 253.0
10. Pavel Karelin RUS 127.18m 116.43m 251.9
11. Andreas Aren SWE 126.28m 111.32m 248.1
12. Andrea Morassi ITA 115.34m 122.44m 246.1
13. Eduard Caban SVK 122.08m 113.33m 243.5
14. Daiki Ito JPN 120.58m 117.32m 242.0
15. Thomas Morgenstern AUT 116.06m 118.29m 234.7
16. Adam Małysz POL 119.18m 110.47m 230.2
17. Lawrence Kramer SWE 102.31m 122.99m 225.6
18. Alessandro Pittin ITA 105.21m 122.02m 225.1
19. Anders Bardal NOR 112.94m 113.17m 223.4
20. Antonin Hajek CZE 107.60m 119.23m 219.7
21. Christoffer Bengtsson SWE 121.58m 103.83m 219.5
Martin Koch AUT 107.52m 115.05m 219.5
23. Ilia Rosliakov RUS 113.46m 113.97m 217.7
24. Johan Erikson SWE 103.57m 107.91m 196.8
25. Anders Johnson USA 116.88m 94.15m 193.4
26. Jure Sinkovec SLO 116.14m 90.84m 190.7
27. Mitja Meznar SLO 97.34m 106.35m 182.4
28. Samet Karta TUR 100.70m 98.91m 174.2
29. Faik Yuksel TUR 97.36m 97.34m 161.7
30. LeShaun Jones USA 95.35m 81.35m 132.8
31. Stefan Read CAN 94.55m 77.1
32. Armin Csukovics HUN 88.90m 63.8
33. Petr Horvath HUN 74.76m 42.6
34. Volker Strunzle NED 72.65m 39.0
Klasyfikacja indywidualna:
Poz. Zawodnik Kraj I II III Punkty
1. Janne Happonen FIN 1 1 - 539.0
2. Shohei Tochimoto JPN 1 - 1 534.6
3. Andreas Kuettel SUI - - 1 525.8
4. Simon Ammann SUI - - 1 519.5
5. Ville Larinto FIN - 1 - 512.6
6. Kamil Stoch POL - - - 510.5
7. Anders Jacobsen NOR - - - 505.8
8. Roman Koudelka CZE - - - 505.5
9. Pavel Karelin RUS - - - 504.4
10. Lasha Jakubia SVK - - - 502.9
11. Eduard Caban SVK - - - 494.5
12. Daiki Ito JPN - - - 485.0
13. Andrea Morassi ITA - - - 471.1
14. Adam Małysz POL - - - 463.2
15. Thomas Morgenstern AUT - - - 462.2
16. Andreas Aren SWE - - - 458.1
17. Anders Bardal NOR - - - 456.9
18. Alessandro Pittin ITA - - - 453.1
19. Ilia Rosliakov RUS - - - 449.7
20. Martin Koch AUT - - - 445.5
21. Lawrence Kramer SWE - - - 443.6
22. Anders Johnson USA - - - 426.4
23. Christoffer Bengtsson SWE - - - 409.0
24. Johan Erikson SWE - - - 407.3
25. Jure Sinkovec SLO - - - 403.7
26. Mitja Meznar SLO - - - 398.4
27. Samet Karta TUR - - - 355.2
28. Antonin Hajek CZE - - - 287.2
29. Stefan Read CAN - - - 248.6
30. Faik Yuksel TUR - - - 207.2
31. LeShaun Jones USA - - - 197.3
32. Petr Horvath HUN - - - 188.6
33. Volker Strunzle NED - - - 167.0
34. Armin Csukovics HUN - - - 131.8
Klasyfikacja drużynowa:
Nagrody:
Finlandia = 300 000 €
Dziękuję za udział i przybycie. Zapraszam na zawody w przyszłym sezonie. |
|
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez Yoyogi dnia Śro 15:10, 06 Kwi 2011, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Śro 15:24, 06 Kwi 2011 |
|
|
Jaro |
Zasłużony |
|
|
Dołączył: 11 Mar 2009 |
Posty: 2012 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 10 razy Ostrzeżeń: 0/5
|
Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
W zasadzie więcej osiągnąć się nie dało Aczkolwiek po cichu na podium liczyłem. Wygrali Ci co zawsze, chociaż tym razem przewaga wielka nie była. |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
Wysłany: Śro 17:18, 06 Kwi 2011 |
|
|
Skoczek00 |
Trener światowej klasy |
|
|
Dołączył: 21 Lut 2010 |
Posty: 971 |
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 1/5
|
Skąd: z Ziemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 miejsce nie najgorzej troche zawiedli w 2 konkursie |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
Wysłany: Śro 17:55, 06 Kwi 2011 |
|
|
Janao |
V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 15 Kwi 2010 |
Posty: 1003 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 2/5
|
Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
5.msc. nieźle. Trochę Małysz zawiódł. |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
|