Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Madaleine Rosen SWE 76.67m 104.0 q
2. Astrid S. Wilander SWE 68.71m 90.5 q
3. Nelda Fairburn NZL 68.33m 89.0 q
51. Cornwallia Grenzen SWE 55.41m* 31.5
52. Ramona Alcaron ARG 40.61m 29.0
53. Bethania Madrid AND 40.02m 24.5
54. Sedef Tiryiaki TUR 36.76m 21.0
55. Kaitlyn Nigel NZL 35.46m 16.0
Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Viktoriya Alzhanova KAZ 70.02m 80.34m 203.5
2. Tindra-Maria Molander SWE 79.39m 73.44m 200.5
3. Galina Tolstikova KAZ 67.73m 71.48m 176.5
4. Amina Tukhtaeva KAZ 72.99m 60.59m 164.0
5. Margarita Andreeva KAZ 69.62m 61.84m 161.5
6. Ninette Anjou MCO 60.77m 69.58m 159.0
7. Xanadu Mongolbaatar MGL 63.82m 58.10m 147.0
8. Kana Mikase JPN 61.07m 61.19m 140.0
9. Alena Lebedeva RUS 54.93m 66.89m 138.0
10. Astrid S. Wilander SWE 50.94m 68.41m 135.5
11. Ernestine Pelletier MCO 71.48m 47.52m 134.0
12. Miguela Calderon ARG 59.36m 57.03m 133.0
13. Zoe Karaiskakis GRE 54.49m 62.11m 132.0
14. Madaleine Rosen SWE 53.22m 62.45m 126.5
15. Alexandra Stefanidis GRE 60.56m 48.07m 117.5
16. Temuge Jargalsaikhan MGL 60.76m 48.52m 116.0
17. Kassandra Ververelis GRE 61.02m 47.99m 115.0
Maret Kadri EST 58.37m 50.34m 115.0
19. Lyudmila Vensova RUS 53.22m 55.05m 112.0
Banu Badem TUR 51.61m 56.86m 112.0
21. Olga Pushina RUS 53.16m 54.76m 111.0
22. Marlene Courte MCO 53.73m 54.93m 110.0
23. Donna Paulsen DEN 54.41m 51.60m 104.5
24. Wuyuntana Danzan MGL 51.51m 47.96m 97.5
25. Iris Rachel Juarez AND 54.23m 44.57m 97.0
26. Renia Grushina KGZ 54.86m 47.30m 96.5
Nelda Fairburn NZL 50.70m 48.03m 96.5
Hanife Kaygan TUR 57.62m 42.13m 96.5
29. Stanka Dragonova BUL 51.34m 46.76m 90.5
30. Gratia Letner GER 53.38m 37.72m 76.0
31. Asuka Kamoda JPN 50.94m 48.0
32. Rozalia Bakiyeva KGZ 48.57m 46.0
Sako Fumigashi JPN 48.48m 46.0
34. Myriam Rose MCO 48.42m 45.5
35. Judith Royce NZL 49.55m 45.0
Maia Stauce LTU 50.11m 45.0
37. Todorka Katranjieva BUL 48.78m 44.5
38. Aliya Anara KAZ 48.82m 44.0
39. Mechtild Oursler GER 47.19m 42.0
Herta Mueller GER 49.21m 42.0
41. Shu Lau CHN 46.10m 40.0
42. Tsvetanka Mikova BUL 45.48m 37.0
43. Adolphina Strolz GER 47.78m 36.0
Aleksandra Tikonovich RUS 43.57m 36.0
45. Magdalena Rosalieva BUL 45.02m 33.5
46. Alexandra Kajsa Svedin SWE 41.66m 32.5
47. Laine Kadri EST 43.59m 31.5
48. Jenia Atambayeva KGZ 42.78m 29.0
49. China Aiken MCO 37.10m 20.5
50. Irina Vasiluk RUS 46.75m* 11.0
kontuzje
Cornwallia Grenzen SWE brak kontuzji
Irina Vasiluk RUS brak kontuzji
52. Bethania Madrid AND 44.79m 35.0
53. Gratia Letner GER 44.38m 31.5
54. Cornwallia Grenzen SWE 41.35m 30.5
55. Myriam Rose MCO 41.85m 28.5
Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Astrid S. Wilander SWE 68.04m 71.35m 180.5
2. Wuyuntana Danzan MGL 69.67m 62.71m 167.5
3. Ninette Anjou MCO 65.01m 66.13m 162.0
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1