Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » COC Kobiet (U-15) » 3. COC Kobiet U-15 (Szwecja/Falun) Wyniki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
3. COC Kobiet U-15 (Szwecja/Falun) Wyniki
PostWysłany: Sob 13:59, 15 Wrz 2018
Baroner
Super Moderator
Super Moderator

 
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 2940
Przeczytał: 134 tematy

Pomógł: 12 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bytom / Monte Carlo
Płeć: Waćpanicz


COC Kobiet U-15
Falun HS98 Wyniki konkursu


Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Madeleine Rosen SWE 84.74m 95.12m 235.0
2. Anastasiya Vrankina RUS 76.24m 80.97m 183.5
3. Astrid S. Wilander SWE 72.69m 78.10m 168.5


4. Magdalena Schaumann SWE 67.26m 81.05m 165.5
5. Lucrece Rosier MCO 67.49m 76.13m 161.0
6. Tindra-Maria Molander SWE 70.08m 71.79m 157.0
7. Chloe Blanchett MCO 66.57m 75.29m 156.0
8. Frederika Tallinder SWE 71.64m 68.20m 153.5
9. Ernestine Pelletier MCO 57.00m 83.69m 153.0
10. Xanadu Mongolbaatar MGL 73.52m 53.91m 128.5

11. Elua Ingvarsdotter SWE 53.20m 77.07m 128.0
12. Tuulikki Toivonen FIN 67.68m 57.14m 122.5
13. Temuge Jargalsaihkan MGL 61.00m 62.01m 117.0
14. Tuulikki Rantanen FIN 70.11m 55.02m 114.5
15. Sabina Papugina RUS 59.37m 59.58m 110.0
16. Liljanna Mikkonen FIN 68.09m 49.75m 103.0
17. Esfir Alizadeh RUS 59.63m 52.98m 98.0
18. Sarangerei Mergen MGL 58.33m 53.67m 95.0
19. Alonia Tritkova SVK 52.37m 57.80m 92.0
20. Noelle Albine MCO 58.27m 54.63m 91.0

21. Raisa Shastinova RUS 56.55m 54.78m 89.5
22. Sanni Kivinen FIN 49.88m 55.29m 77.5
23. Milana Ciernikova SVK 57.32m 45.79m 75.0
24. Wuyuntana Danzan MGL 56.25m 46.99m 74.0
25. Saskia Falkenrath AUT 51.49m 49.49m 70.0
26. Kung Bao MAC 53.44m 46.84m 68.0
27. Alena Medeva KAZ 56.77m 46.08m 67.5
28. Emigdia Miguela Abascal ARG 55.78m 43.40m 65.5
29. Aiday Aruzhan KAZ 55.48m 42.06m 61.5
30. Kinga Flinta SIL 50.11m 37.38m 39.5


31. Terezia Sykorova SVK 49.66m 31.0
32. Katya Tsvetayeva RUS 49.78m 30.0
33. Magdalena Rosalieva BUL 46.68m 28.0
34. Lena Sagintayeva KAZ 47.24m 27.5
35. Georgina Francisca Cabrera ARG 46.77m 26.5
36. Arushi Rajani IND 47.92m 26.0
37. Aileas Ravenelle MCO 46.73m 24.5
Slavina Parvanova BUL 45.12m 24.5
39. Jadranka Plesec SLO 46.04m 23.5
40. Aliya Anara KAZ 44.73m 23.0

41. Eleanor Vlasic SLO 42.76m 19.5
42. Alhambra Cuevas ARG 44.12m 17.0
43. Klara Flinta SIL 40.42m 14.0
44. Tsvetanka Mikova BUL 41.19m 12.5
45. Yuliya Tagancheva KGZ 41.21m 11.0
Gergana Mancheva BUL 40.40m 11.0
47. Jitka Krivcova SVK 37.78m 8.0
48. Jenia Atambayeva KGZ 32.51m 0.0
Renia Grushina KGZ 31.32m 0.0




COC Kobiet U-15
Falun HS98 Wyniki konkursu


Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Tindra-Maria Molander SWE 78.13m 84.55m 200.0
2. Magdalena Schaumann SWE 74.42m 81.32m 183.5
3. Sanni Kivinen FIN 62.70m 85.48m 165.5


4. Madeleine Rosen SWE 66.18m 81.32m 164.0
5. Astrid S. Wilander SWE 71.60m 72.88m 160.5
6. Frederika Tallinder SWE 68.47m 69.89m 148.5
7. Temuge Jargalsaihkan MGL 79.43m 50.44m 125.5
8. Anastasiya Vrankina RUS 59.41m 65.70m 121.0
9. Milana Ciernikova SVK 62.73m 61.17m 119.0
10. Esfir Alizadeh RUS 57.95m 67.55m 118.5

11. Slavina Parvanova BUL 52.86m 69.79m 116.0
12. Alonia Tritkova SVK 58.26m 62.97m 110.0
Liljanna Mikkonen FIN 67.07m 53.31m 110.0
14. Klara Flinta SIL 55.29m 63.95m 108.0
15. Kung Bao MAC 55.73m 60.69m 103.0
16. Tuulikki Toivonen FIN 58.89m 57.23m 102.0
17. Tuulikki Rantanen FIN 54.41m 60.04m 100.0
18. Aileas Ravenelle MCO 62.82m 49.87m 91.5
Lucrece Rosier MCO 55.71m 54.97m 91.5
20. Terezia Sykorova SVK 58.82m 52.31m 91.0

21. Alena Medeva KAZ 63.54m 47.44m 90.0
22. Katya Tsvetayeva RUS 62.79m 50.51m 89.5
23. Sabina Papugina RUS 58.27m 52.48m 88.0
24. Elua Ingvarsdotter SWE 71.80m* 50.55m 87.0
25. Xanadu Mongolbaatar MGL 54.21m 53.68m 80.0
26. Saskia Falkenrath AUT 56.93m 49.00m 78.5
27. Noelle Albine MCO 52.91m 51.66m 75.5
28. Raisa Shastinova RUS 54.38m 49.94m 75.0
29. Emigdia Miguela Abascal ARG 52.52m 45.28m 63.0
30. Sarangerei Mergen MGL 55.73m 42.19m 60.0


31. Ernestine Pelletier MCO 52.12m 37.0
32. Jenia Atambayeva KGZ 50.65m 36.5
33. Arushi Rajani IND 51.09m 35.5
Aiday Aruzhan KAZ 51.88m 35.5
35. Georgina Francisca Cabrera ARG 49.81m 34.0
Lena Sagintayeva KAZ 49.46m 34.0
37. Chloe Blanchett MCO 50.68m 30.0
38. Jitka Krivcova SVK 48.25m 27.5
39. Wuyuntana Danzan MGL 48.28m 27.0
40. Renia Grushina KGZ 45.41m 26.5
Aliya Anara KAZ 46.19m 26.5

42. Alhambra Cuevas ARG 46.57m 26.0
Jadranka Plesec SLO 45.59m 26.0
44. Tsvetanka Mikova BUL 45.87m 25.0
45. Gergana Mancheva BUL 43.64m 21.5
46. Magdalena Rosalieva BUL 43.93m 21.0
47. Yuliya Tagancheva KGZ 34.54m 2.5
Kinga Flinta SIL 34.71m 2.5
49. Eleanor Vlasic SLO 34.59m 0.0


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Baroner dnia Sob 14:06, 15 Wrz 2018, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
3. COC Kobiet U-15 (Szwecja/Falun) Wyniki
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » COC Kobiet (U-15)
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin