| Faza grupowa - zgłoszenia składów i skoczni | |
Wysłany: Nie 18:49, 19 Sty 2020 |
|
|
Egros |
Super Moderator |
|
|
Dołączył: 29 Lis 2013 |
Posty: 5411 |
Przeczytał: 177 tematów
Pomógł: 16 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Łódzkie Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
W tym temacie wyłącznie poniższe reprezentacje mogą zgłosić swoje kadry oraz składy przeznaczone do rywalizacji w fazie grupowej:
Polska (1)
Argentyna (2)
Słowacja (3)
Niemcy (4)
Egipt (5)
Turcja (6)
Grecja (7)
Rosja ( 8 )
Austria (9)
Szwecja (10)
Kazachstan (11)
Mongolia (12)
Monako (13)
Reprezentacja uczestnicząca powołuje na tę fazę turnieju skład liczący minimum 4 osoby każdej płci, zaś maksymalnie 8 osób każdej płci oraz ustanawia tzw. skład domyślny dla konkursów drużynowych, wymienionych w punkcie 2 działu "układ turnieju".
W przypadku kontuzji (lub innej przyczyny, która uniemożliwia start) zawodnika/zawodniczki wybranej do składu domyślnego na dany konkurs, w jego miejsce wchodzi zawodnik/zawodniczka podana z najniższą liczbą porządkową, który/a nie została desygnowana do składu, np. został powołany skład na konkurs drużynowy męski, w którym znajdują się zawodnicy 1, 2, 3, 4. Kontuzji uległ zawodnik z numerem 3, więc na jego miejsce wejdzie zawodnik nr 5, o ile może występować. Jeżeli nie może, to wchodzi na jego miejsce zawodnik 6 itd.
Skład domyślny jest obowiązkowy. W przypadku braku podania składu domyślnego na fazę grupową, reprezentacja korzysta ze składu domyślnego wystawionego do fazy kwalifikacyjnej.
W trakcie trwania tej fazy nie będzie można dokonywać jakichkolwiek zmian w kadrze na fazę grupową.
Do składów powołać można wyłącznie te osoby, które zostały desygnowane do kadry.
Formularz
Nick:
Reprezentacja:
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: (Jeżeli zgłaszamy własną skocznię, to musi ona mieć aktywną homologację oraz być skocznią normalną lub dużą, nie można zgłaszać skoczni mamucich. Jeśli nie zgłosimy żadnej skoczni, nasza reprezentacja będzie skakała na skoczni domyślnej.)
Kadra reprezentacji na fazę grupową:
Zawodnik I:
Zawodnik II:
Zawodnik III:
Zawodnik IV:
Zawodnik V:
Zawodnik VI:
Zawodnik VII:
Zawodnik VIII:
----------------------------------------
Zawodniczka I:
Zawodniczka II:
Zawodniczka III:
Zawodniczka IV:
Zawodniczka V:
Zawodniczka VI:
Zawodniczka VII:
Zawodniczka VIII:
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany:
Konkurs drużynowy żeński:
Konkurs drużynowy męski:
Rejestracja składów i skoczni: do 21.01.2020 godzina: 18:00.
Przed każdym spotkaniem (poza I kolejką, gdzie obowiązywać będzie wysłany tutaj skład domyślny) będzie można wybrać skład odmienny od domyślnego, jednakże muszą w nim znajdować się wyłącznie zawodnicy oraz zawodniczki powołani do kadry reprezentacji na fazę grupową. Jeśli skład desygnowany przed spotkaniem będzie ustalony poprawnie, będzie on składem właściwym na dane starcie. |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Nie 19:01, 19 Sty 2020 |
|
|
Egros |
Super Moderator |
|
|
Dołączył: 29 Lis 2013 |
Posty: 5411 |
Przeczytał: 177 tematów
Pomógł: 16 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Łódzkie Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick:Egros
Reprezentacja: Polska
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: Wisła
Kadra reprezentacji na fazę grupową:
Zawodnik I:[16] Brajanusz KIEŁBASA (32% / 29%) 73%
Zawodnik II:[19] Amadeusz TOBISZ (31% / 32%) 77%
Zawodnik III:[16] Gracjan MIAZGA (38% / 35%) 67%
Zawodnik IV:[26] Jacenty KUMIEGA (44% / 27%) 75%
Zawodnik V:[14] Roman BARDZOMIŁO (30% / 27%) 68%
Zawodnik VI:[19] Franciszek ZAKRZEWSKI (26% / 26%) 77%
Zawodnik VII:[14] Dacjan SKARBONKA (27% / 24%) 75%
Zawodnik VIII:[14] Kasjan KURA (26% / 23%) 73%
----------------------------------------
Zawodniczka I:[19] Konstancja SUSKA (9% / 14%) 68%
Zawodniczka II:[14] Kasjopeja OSIŃSKA (9% / 15%) 70%
Zawodniczka III:[14] Dolores JAGODA (10% / 16%) 65%
Zawodniczka IV:[16] Apolônia KASMIRSKA (19% / 18%) 67%
Zawodniczka V:[14] Andżela KRUPA (7% / 13%) 61%
Zawodniczka VI:[16] Guantanamera KUBAŃSKA (0% / 3%) 65%
Zawodniczka VII:
Zawodniczka VIII:
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: JAGODA KASMIRSKA MIAZGA KUMIEGA
Konkurs drużynowy żeński: I II III IV
Konkurs drużynowy męski: I II III IV |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Nie 19:20, 19 Sty 2020 |
|
|
Snajper |
V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 11 Sty 2018 |
Posty: 723 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Ziemia Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Snajper
Reprezentacja: Argentyna
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: Bariloche
Kadra reprezentacji na fazę grupową:
Zawodnik I: Facundo Rodrigo QUEVAS (43% / 44%)
Zawodnik II: Francesco R. TRAVIESO (39% / 47%)
Zawodnik III: Isandro Rodrigo ALEGRIA (26% / 32%)
Zawodnik IV: Mauro Isaías ECHEVERRIA (21% / 25%)
Zawodnik V: Juan Pablo CASQUERO (17% / 19%)
Zawodnik VI: Abelardo Francesco BIZARRI (12% / 19%)
----------------------------------------
Zawodniczka I: Rosalva NIEVES (41% / 45%)
Zawodniczka II: Emigdia Miguela ABASCAL (31% / 32%)
Zawodniczka III: Ramona ALCARON (27% / 29%)
Zawodniczka IV: Alhambra CUEVAS (26% / 28%)
Zawodniczka V: Miguela CALDERON (14% / 16%)
Zawodniczka VI: Georgina Francisca CABRERA (11% / 17%)
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: NIEVES, ABASCAL, QUEVAS, TRAVIESO
Konkurs drużynowy żeński: III, IV, II, I
Konkurs drużynowy męski: IV, III, II, I |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Nie 21:20, 19 Sty 2020 |
|
|
Baltazar |
Ceniony szkoleniowiec na całym świecie |
|
|
Dołączył: 30 Lip 2019 |
Posty: 397 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 2 razy Ostrzeżeń: 4/10
|
Skąd: Terespol Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Baltazar
Reprezentacja: Grecja
Kadra reprezentacji na fazę grupową:
Zawodnik I: [24] Anastasios SIMONIDES (0% / 14%) 65%
Zawodnik II: [11] Alexandros NIKOLAIDIS (3% / 5%) 84%
Zawodnik III: [11] Georgios KANAVAS (1% / 3%) 78%
Zawodnik IV: [10] Methodios ANDREAS (2% / 4%) 72%
Zawodnik V:
Zawodnik VI:
Zawodnik VII:
Zawodnik VIII:
----------------------------------------
Zawodniczka I: [19] Kassandra VERVERELIS (70% / 58%) 71%
Zawodniczka II: [19] Zoe KARAISKAKIS (55% / 48%) 64%
Zawodniczka III: [16] Theodosia KIRIAKIDIS (56% / 36%) 65%
Zawodniczka IV: [12] Nika ROUSTAILIDIS (21% / 26%) 64%
Zawodniczka V: [12] Pellagiosa SALERIDIS (25% / 31%) 70%
Zawodniczka VI: [12] Merdiaga DANEOPOULOS (24% / 30%) 64%
Zawodniczka VII: [12] Stefania MICHELAKIS (24% / 30%) 69%
Zawodniczka VIII:
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: Nikoladis, Andreas, Ververelis, Karaiskakis
Konkurs drużynowy żeński: I,II,III,V
Konkurs drużynowy męski: I,II,III,IV |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pon 15:23, 20 Sty 2020 |
|
|
dawidos369 |
V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 26 Lut 2013 |
Posty: 2324 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Kluczbork Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: dawidos369
Reprezentacja: Słowacja
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: Poprad Narodny Vysoka Krokiev HS 146m
Kadra reprezentacji na fazę grupową:
Zawodnik I: [23] František KOLESAR (86% / 100%) 86%
Zawodnik II: [23] Miloslav MELICHAR (83% / 85%) 84%
Zawodnik III: [26] František PEKAREK (88% / 78%) 88%
Zawodnik IV: [23] Fridrich KUPKA (83% / 61%) 85%
Zawodnik V: [32] Dušan JANKULAR (74% / 41%) 95% LOTNIK
Zawodnik VI: [31] Ondrej SLAVIK (70% / 41%) 91% LOTNIK
Zawodnik VII: [19] Mstislav HAVLICEK (59% / 54%) 85%
Zawodnik VIII: [18] Chad Brajanek CEBULKA (53% / 45%) 86%
----------------------------------------
Zawodniczka I: [23] Renáta SAFAROVA (72% / 70%) 72%
Zawodniczka II: [22] Alžbeta KOVCOVA (74% / 55%) 74%
Zawodniczka III: [23] Lucia MALICHOVA (68% / 50%) 73%
Zawodniczka IV: [22] Žofia JELENOVA (65% / 39%) 70%
Zawodniczka V: [18] Alonia TRITKOVA (48% / 35%) 67%
Zawodniczka VI: [19] Jitka KRIVCOVA (42% / 37%) 72%
Zawodniczka VII: [19] Milana CIERNIKOVA (38% / 34%) 70%
Zawodniczka VIII: [14] Alonia VSELOVA (32% / 38%) 72%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: Kolesar, Melichar, Safarova, Kovcova
Konkurs drużynowy żeński: I, II, III, IV
Konkurs drużynowy męski: I, II, III, IV |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pon 22:03, 20 Sty 2020 |
|
|
borek99 |
Pomocnik |
|
|
Dołączył: 14 Sie 2010 |
Posty: 2571 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Sulechów Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: borek99
Reprezentacja: Egipt (p.o.)
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: Skocznia domyślna
Kadra reprezentacji na fazę grupową:
Zawodnik I:[13] Fareed EL FOSHADI (0% / 2%) 72%
Zawodnik II:[12] Mohammed NASISI (0% / 2%) 73%
Zawodnik III:[12] Rashid ABDEL (0% / 2%) 71%
Zawodnik IV:[13] Rashad EL SHANDANI (0% / 2%) 85%
Zawodnik V:
Zawodnik VI:
Zawodnik VII:
Zawodnik VIII:
----------------------------------------
Zawodniczka I: [11] Ahmeda AHMEDI (13% / 15%) 56%
Zawodniczka II: [11] Dalida MASSANI (19% / 19%) 68%
Zawodniczka III: [13] Felishada EL RADAN (0% / 2%) 52%
Zawodniczka IV: [13] Ahmeda MHASHAD (0% / 2%) 44%
Zawodniczka V: [11] Cuni AHMEDI (0% / 2%) 56%
Zawodniczka VI:
Zawodniczka VII:
Zawodniczka VIII:
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: EL FOSHADI, NASISI, A. AHMEDI, MASSANI
Konkurs drużynowy żeński: I, II, III, IV
Konkurs drużynowy męski: I, II, III, IV |
|
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez borek99 dnia Pon 22:03, 20 Sty 2020, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pon 22:07, 20 Sty 2020 |
|
|
borek99 |
Pomocnik |
|
|
Dołączył: 14 Sie 2010 |
Posty: 2571 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Sulechów Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: borek99
Reprezentacja: Turcja
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: Türk Telekom Ski Jumping Towers HS109
Kadra reprezentacji na fazę grupową:
Zawodnik I: [10] Kemalettin MARANGOZ (15% / 19%) 87%
Zawodnik II: [12] Yahya İSKENDER (13% / 17%) 79%
Zawodnik III: [10] Kerim SAKIR (13% / 17%) 76%
Zawodnik IV: [10] Tunç AKSOY (12% / 16%) 71%
Zawodnik V: [13] Mehmet Ali REDANOGLU (2% / 4%) 78%
Zawodnik VI: [13] Muhammed SAHAADI (0% / 3%) 75%
Zawodnik VII: [13] Yasin BISOGLU (0% / 3%) 81%
Zawodnik VIII: [13] Volkan DESANOGLU (0% / 3%) 76%
----------------------------------------
Zawodniczka I: [11] Thaci MANGLEZ (23% / 27%) 67%
Zawodniczka II: [11] Demirel AYDEMIR (23% / 27%) 62%
Zawodniczka III: [10] Nejla KATIRCI (17% / 21%) 64%
Zawodniczka IV: [13] Terghina WOUSAD (17% / 21%) 70%
Zawodniczka V: [11] Aysel MARANGOZ (15% / 18%) 70%
Zawodniczka VI: [10] Ulviye PEYNRICI (14% / 18%) 66%
Zawodniczka VII: [10] Hüsniye TIRYAKI (14% / 18%) 72%
Zawodniczka VIII: [13] Saida MABECOGLU (0% / 3%) 65%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: MARANGOZ, İSKENDER, MANGLEZ, AYDEMIR
Konkurs drużynowy żeński: I, II, III, IV
Konkurs drużynowy męski: I, II, III, IV |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pon 22:16, 20 Sty 2020 |
|
|
Łukasz_Kruczek000 |
Super V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 01 Gru 2014 |
Posty: 3890 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 13 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Częstochowa/Moskwa Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: LukeKruczek
Reprezentacja: RUS
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: Chaykovskiy HS140
Kadra:
Zawodnik I: [20] Alyaksandr KUPKA (86% / 97%) 86% LOTNIK
Zawodnik II: [18] Lenin ZEGARIN (91% / 96%) 91%
Zawodnik III: [20] Alyaksandr FRIDRICH (80% / 100%) 80%
Zawodnik IV: [19] Mikhail KAKURIN (85% / 92%) 85%
Zawodnik V: [18] Konstyantin KOLUSHKOV (80% / 89%) 80%
Zawodnik VI: [33] Makariy KOZISYN (89% / 63%) 95% LOTNIK
Zawodnik VII: [27] Konstantin SHESTOPALOV (78% / 100%) 78%
Zawodnik VIII: [32] Sergey TVERDOKHLEBOV (82% / 78%) 84% LOTNIK
Zawodniczka I: [20] Aleksandra TIKONOVICH (72% / 79%) 72%
Zawodniczka II: [20] Lyudmila VENSOVA (72% / 75%) 72%
Zawodniczka III: [20] Irina VASILUK (74% / 71%) 68%
Zawodniczka IV: [18] Anastasiya VRANKINA (71% / 75%) 71%
Zawodniczka V: [26] Sofiya ZYBINA (64% / 95%) 64% LOTNIK
Zawodniczka VI: [16] Katya TSVETAYEVA (68% / 66%) 75%
Zawodniczka VII: [16] Raisa SHASTINOVA (67% / 65%) 71%
Zawodniczka VIII: [30] Roksana KLISHINOVA (66% / 69%) 67%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: Tikonovich, Vensova, Kupka, Zegarin
Konkurs drużynowy żeński: SD
Konkurs drużynowy męski: SD |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pon 22:17, 20 Sty 2020 |
|
|
Łukasz_Kruczek000 |
Super V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 01 Gru 2014 |
Posty: 3890 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 13 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Częstochowa/Moskwa Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: LukeKruczek
Reprezentacja: AUT
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: Innsbruck HS130
Kadra:
Zawodnik I: [23] Walther METZGER (68% / 62%) 85%
Zawodnik II: [32] Jörg FLEISCHHACKER (74% / 44%) 92% LOTNIK
Zawodnik III: [29] Patrick SCHUSTER (83% / 70%) 85% LOTNIK
Zawodnik IV: [28] Raffael WEISS (80% / 75%) 80%
Zawodnik V: [28] Wolfram ZILBERSCHLAG (74% / 44%) 80%
Zawodnik VI: [32] Hermann RAUSCHER (67% / 34%) 95% LOTNIK
Zawodnik VII: [32] Davide DI CAMPOLIO (68% / 31%) 94%
Zawodnik VIII: [23] Othmar BOESCH (64% / 58%) 78%
Zawodniczka I: [25] Melanie ACHTERBERG (49% / 26%) 67%
Zawodniczka II: [23] Gretchen ASCHENBRENNER (38% / 22%) 69%
Zawodniczka III: [24] Patricia HASEK (36% / 16%) 71%
Zawodniczka IV: [15] Lena SIEGEL (25% / 31%) 65%
Zawodniczka V: [28] Helga SCHUSTER (35% / 13%) 68%
Zawodniczka VI: [15] Saskia FALKENRATH (22% / 21%) 61%
Zawodniczka VII:
Zawodniczka VIII:
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: Achterberg,Aschenbrenner,Schuster,Weiss
Konkurs drużynowy żeński: SD
Konkurs drużynowy męski: SD |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pon 23:07, 20 Sty 2020 |
|
|
Dovahkiin |
Super Moderator |
|
|
Dołączył: 29 Gru 2013 |
Posty: 3918 |
Przeczytał: 376 tematów
Pomógł: 25 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Jurajskie obrzeża / Stepy Kazachstanu Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Dovahkiin
Reprezentacja: Kazachstan
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: Ałmaty HS140
Kadra reprezentacji na fazę grupową:
Zawodnik I: [21] Borat ZHAPAROV (69% / 84%) 69%
Zawodnik II: [21] Ibrahim ABDUHALILOV (71% / 88%) 71%
Zawodnik III: [19] Alikhan NURASYLIEV (52% / 58%) 75%
Zawodnik IV: [15] Aleksey TUNGYSHBAEV (56% / 66%) 85%
Zawodnik V: [18] Imangali MASSIMOV (55% / 69%) 72%
Zawodnik VI: [19] Temir TALGAT (45% / 58%) 68%
Zawodnik VII: [19] Azat NURZHAN (43% / 56%) 68%
Zawodnik VIII: [15] Maksat KARAKULOV (53% / 56%) 82%
----------------------------------------
Zawodniczka I: [21] Viktoriya ALZHANOVA (62% / 60%) 65%
Zawodniczka II: [21] Amina TUKHTAEVA (60% / 70%) 62%
Zawodniczka III: [21] Galina TOLSTIKOVA (63% / 71%) 63%
Zawodniczka IV: [21] Margarita ANDREEVA (60% / 67%) 60%
Zawodniczka V: [19] Aiday ARUZHAN (43% / 47%) 65%
Zawodniczka VI: [18] Lena SAGINTAYEVA (39% / 46%) 64%
Zawodniczka VII: [13] Dalana TESHEVA (36% / 42%) 67%
Zawodniczka VIII: [13] Lizaveta MARATOVA (38% / 38%) 75%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: Tolstikova, Tukhtaeva, Zhaparov, Abduhalilov
Konkurs drużynowy żeński: Andreeva, Tukhtaeva, Alzhanova, Tolstikova
Konkurs drużynowy męski: Tungyshbaev, Massimov, Zhaparov, Abduhalilov |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pon 23:10, 20 Sty 2020 |
|
|
Dovahkiin |
Super Moderator |
|
|
Dołączył: 29 Gru 2013 |
Posty: 3918 |
Przeczytał: 376 tematów
Pomógł: 25 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Jurajskie obrzeża / Stepy Kazachstanu Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Dovahkiin
Reprezentacja: p.o. Mongolia
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: Ułan Bator HS102
Kadra reprezentacji na fazę grupową:
Zawodnik I: [18] Nambaryn AMGALAN (0% / 3%) 83%
Zawodnik II: [18] Radnaasümbereliin SANSARGERELTEKH (0% / 3%) 70%
Zawodnik III: [17] Charakha CHINBAT (0% / 3%) 85%
Zawodnik IV: [17] Achujam KHANABAT (0% / 3%) 77%
Zawodnik V: [17] Shinghkhor ANKHBAYAR (0% / 3%) 74%
----------------------------------------
Zawodniczka I: [18] Temuge JARGALSAIHKAN (52% / 53%) 57%
Zawodniczka II: [17] Enebish BAYAR (34% / 37%) 68%
Zawodniczka III: [12] Dashzevgiin MAKHTASHIRI (33% / 36%) 68%
Zawodniczka IV: [12] Ramazangiin BAYAR (31% / 34%) 70%
Zawodniczka V: [17] Sarangerei MERGEN (26% / 29%) 65%
Zawodniczka VI: [12] Bishindeegiin AMARSAANA (23% / 30%) 65%
Zawodniczka VII: [12] Enebish AMGALAN (22% / 29%) 68%
Zawodniczka VIII: [18] Xanadu MONGOLBAATAR (21% / 21%) 64%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: E. Bayar, Jargalsaikhan, Amgalan, Chinbat
Konkurs drużynowy żeński: R. Bayar, Makhtashiri, E. Bayar, Jargalsaikhan
Konkurs drużynowy męski: Amgalan, Chinbat, Sansargereltekh, Khanabat |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Wto 0:39, 21 Sty 2020 |
|
|
Yoyogi |
Pontifex Maximus SJM |
|
|
Dołączył: 10 Sty 2009 |
Posty: 12364 |
Przeczytał: 153 tematy
Pomógł: 93 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Niagara Falls, Ontario Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Yoyogi
Reprezentacja: Szwecja
Kadra:
Zawodnik I: [30] Fredrik Vidar TURPEINEN (90% / 98%) 90% LOTNIK
Zawodnik II: [27] Matteus Peder ALMSTEDT (89% / 100%) 89% LOTNIK
Zawodnik III: [24] Magnus J. STENBERG (95% / 100%) 95% LOTNIK
Zawodnik IV: [23] Fredrick TALLINDER (95% / 100%) 95% LOTNIK
Zawodnik V: [23] Thomas ELANDER (84% / 100%) 84%
Zawodnik VI: [23] Lars ARVIDSSON (83% / 100%) 83%
Zawodnik VII: [19] Kenneth Vincent SKARSGARD (87% / 98%) 87%
Zawodnik VIII: [19] Fredrique S. WILANDER (90% / 90%) 95%
Zawodniczka I: [27] Agnetha PILKVIST (72% / 88%) 72%
Zawodniczka II: [27] Lilly STENDAHL (73% / 93%) 73% LOTNIK
Zawodniczka III: [27] Paula WIESE (75% / 93%) 75% LOTNIK
Zawodniczka IV: [24] Magdalene KIRCHNER (75% / 100%) 75%
Zawodniczka V: [23] Kjerstin STENMAN (75% / 100%) 75% LOTNIK
Zawodniczka VI: [19] Magdalena SCHAUMANN (75% / 80%) 75%
Zawodniczka VII: [24] Catrine ELANDER (70% / 100%) 70%
Zawodniczka VIII: [19] Frederika TALLINDER (74% / 81%) 74%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: Stendahl Pilkvist Elander Arvidsson
Konkurs drużynowy żeński: Tallinder Pilkvist Stendahl Elander
Konkurs drużynowy męski: Elander Arvidsson Skarsgard Wilander |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Wto 18:49, 21 Sty 2020 |
|
|
Baroner |
Super V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 16 Gru 2011 |
Posty: 3616 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 23 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Bytom / Monte Carlo Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Baroner
Reprezentacja: Monako
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: Menton HS92
Kadra reprezentacji na fazę grupową:
Zawodnik I: [21] Mathias SARKOZY (66% / 91%) 76%
Zawodnik II: [28] Évariste DONAT (69% / 100%) 69% LOTNIK
Zawodnik III: [21] Toussaint MERLE (67% / 92%) 75%
Zawodnik IV: [23] Alphonse GOSSELIN (72% / 92%) 75%
Zawodnik V: [19] Timothé Salvio GARÇON (50% / 72%) 89%
Zawodnik VI: [18] Napoléon Cédric RAPHAEL (51% / 71%) 87%
Zawodnik VII: [25] Léopold Pons LEBLANC (24% / 29%) 70%
Zawodnik VIII: [13] Stephán GRETTELIER (33% /42%) 85%
----------------------------------------
Zawodniczka I: [19] Noëlle ALBINE (52% / 81%) 66%
Zawodniczka II: [23] Marilou BAUDIN (62% / 74%) 65%
Zawodniczka III: [21] Ninétte ANJOU (52% / 64%) 65%
Zawodniczka IV: [23] Carole MOREAU (63% / 90%) 64%
Zawodniczka V: [18] Lucrèce ROSIER (59% / 77%) 63%
Zawodniczka VI: [16] Lourdes RIVARD (43% / 59%) 71%
Zawodniczka VII: [16] Sigourney MARIEL (44% / 60%) 72%
Zawodniczka VIII: [15] Séphora FAUCHEUX (42% / 57%) 69%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: Albine, Moreau, Donat, Gosselin
Konkurs drużynowy żeński: Albine, Baudin, Anjou, Moreau
Konkurs drużynowy męski: Sarkozy, Donat, Merle, Gosselin |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
|