| | |
Wysłany: Pon 10:05, 21 Lut 2022 |
|
|
mhq260 |
Super V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 28 Gru 2021 |
Posty: 628 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 5 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: mhq260
Reprezentacja: Norwegia
Kadra:
Zawodnik I: [25] Jonas BRATLIEN (74% / 43%) 74%
Zawodnik II: [16] Gunnar Eire KVARME (52% / 38%) 85%
Zawodnik III: [14] Vidar ROSTVOLD (44% / 35%) 86%
Zawodnik IV: [15] Ragnar THORSEN (42% / 31%) 80%
Zawodnik V: [14] Johann Valter HANSEN (36% / 38%) 85%
Zawodnik VI: [33] Dagfinn Valter HANSEN (37% / 22%) 80% LOTNIK
Zawodnik VII: [32] Esben Stig OSTBERG (34% / 3%) 79%
Zawodnik VIII: [14] Ove RODSJO (21% / 9%) 83% +
Zawodniczka I: [14] Alexandra HENDRIKSEN (35% / 32%) 67%
Zawodniczka II: [14] Kristina HERMANSEN (18% / 18%) 69%
Zawodniczka III: [24] Thea S. JOHANSEN (32% / 4%) 70%
Zawodniczka IV: [11] Eline VOENGSTAD LOENNECKEN (7% / 12%) 72%
Zawodniczka V: [14] Tova ANDREASEN (16% / 19%) 66%
Zawodniczka VI: [14] Anette SEGEL (15% / 19%) 70%
Zawodniczka VII: [12] Marit MÖRHEIM (14% / 20%) 66%
Zawodniczka VIII: [27] Asta LOSENDAHL (20% / 3%) 68%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: 1-2 M, 1-2 K
Konkurs drużynowy żeński: SD
Konkurs drużynowy męski: SD |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pon 12:44, 21 Lut 2022 |
|
|
kaminpol |
Trener światowej klasy |
|
|
Dołączył: 19 Lis 2021 |
Posty: 747 |
Przeczytał: 18 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/10
|
Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: kaminpol
Reprezentacja: Bośnia i Hercegowina
Kadra:
Zawodnik I:[14] Nemanja STOJANOVIĆ (24% / 36%) 75%
Zawodnik II:[14] Nermin KOVACEVIĆ (23% / 35%) 76%
Zawodnik III:[14] Eigel CABEJ (15% / 19%) 67%
Zawodnik IV:[14] Suso KOSTIĆ (14% / 18%) 67%
Zawodnik V:[14] Sajrim BAJRAMOVIĆ (10% / 14%) 76%
Zawodnik VI:[18] Miran DELSIĆ (1% / 3%) 63%
Zawodnik VII:[18] Arsin PROSEDIĆ (0% / 3%) 71%
Zawodnik VIII:[18] Slaven PELEŠIĆ (0% / 3%) 72%
Zawodniczka I:[24] Fariha SEFEROVIĆ (14% / 11%) 52%
Zawodniczka II:[24] Susannah LUCIĆ (11% / 15%) 46%
Zawodniczka III:
Zawodniczka IV:
Zawodniczka V:
Zawodniczka VI:
Zawodniczka VII:
Zawodniczka VIII:
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany:sd
Konkurs drużynowy żeński:sd
Konkurs drużynowy męski: sd |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pon 12:47, 21 Lut 2022 |
|
|
kaminpol |
Trener światowej klasy |
|
|
Dołączył: 19 Lis 2021 |
Posty: 747 |
Przeczytał: 18 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/10
|
Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: kaminpol
Reprezentacja: Bułgaria
Kadra:
Zawodnik I:[13] Konstantin ANGELOV (31% / 36%) 78%
Zawodnik II:[13] Emil TODOROV (26% / 31%) 74%
Zawodnik III:[12] Velislav KUTANCHEV (9% / 15%) 77%
Zawodnik IV:[12] Nikolay ROPNINDZHIYSKI (9% / 15%) 67%
Zawodnik V:[29] Matey BUCHVAROV (1% / 3%) 41%
Zawodnik VI:[27] Ivailo HADJIEV (0% / 3%) 78%
Zawodnik VII:[24] Nikola IVANKOV (0% / 3%) 81%
Zawodnik VIII:[20] Antoniy VANEV (0% / 3%) 70%
Zawodniczka I:[13] Milanka JUSTOVA (10% / 15%) 61%
Zawodniczka II:[13] Ivanka SOKOLOVA (10% / 15%) 58%
Zawodniczka III: [33] Nevena TOMOVA (9% / 12%) 34%
Zawodniczka IV[16] Tatyana CHAVDAROVA (4% / 11%) 52%
Zawodniczka V:
Zawodniczka VI:
Zawodniczka VII:
Zawodniczka VIII:
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany:
Konkurs drużynowy żeński:
Konkurs drużynowy męski: |
|
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez kaminpol dnia Śro 13:46, 23 Lut 2022, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Wto 20:38, 22 Lut 2022 |
|
|
Fenix600 |
Super V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 21 Lis 2018 |
Posty: 2417 |
Przeczytał: 65 tematów
Pomógł: 9 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: nie wiem Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Fenix600
Reprezentacja: Włochy
Kadra:
Zawodnik I: [21] Severo MUGGIA (84% / 85%) 84%
Zawodnik II: [18] Simone BELUZZI (75% / 78%) 79%
Zawodnik III: [18] Giovanni SALETTI (73% / 74%) 80%
Zawodnik IV: [19] Raniero PIOVENE (72% / 75%) 82%
Zawodnik V: [30] Aureliano LEONE (80% / 49%) 80%
Zawodnik VI: [30] Beppe MARI (71% / 51%) 74%
Zawodnik VII: [21] Ianuarius PIOVENE (64% / 66%) 85%
Zawodnik VIII: [15] Ruggiero CORRA (58% / 56%) 84%
Zawodniczka I: [18] Daniela SULECCHIO (67% / 63%) 68%
Zawodniczka II: [21] Cressida ALLEGRI (72% / 50%) 72%
Zawodniczka III: [21] Amaranta CASAGRANDE (58% / 55%) 70%
Zawodniczka IV: [18] Henrica DULECCI (53% / 49%) 64%
Zawodniczka V: [15] Brunella Carmina CAPRIO (49% / 46%) 72%
Zawodniczka VI: [19] Albina MONTANA (51% / 42%) 65%
Zawodniczka VII: [16] Chiara MONTESANTI (50% / 42%) 62%
Zawodniczka VIII: [30] Amedea ALCHERI (67% / 18%) 70% LOTNIK
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: SULECCHIO ALLEGRI BELUZZI MUGGIA
Konkurs drużynowy żeński: ALCHERI CASAGRANDE SULECCHIO ALLEGRI
Konkurs drużynowy męski: R.PIOVENE SALETTI BELUZZI MUGGIA |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Śro 3:58, 23 Lut 2022 |
|
|
Yoyogi |
Pontifex Maximus SJM |
|
|
Dołączył: 10 Sty 2009 |
Posty: 12364 |
Przeczytał: 153 tematy
Pomógł: 93 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Niagara Falls, Ontario Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Yoyogi
Reprezentacja: Szwecja
Kadra:
Zawodnik I: [29] Ioannes KJELLSSON (85% / 97%) 85%
Zawodnik II: [29] Magnus J. STENBERG (95% / 97%) 95% LOTNIK
Zawodnik III: [28] Fredrick TALLINDER (95% / 95%) 95% LOTNIK
Zawodnik IV: [28] Thomas ELANDER (84% / 97%) 84%
Zawodnik V: [24] Fredrique S. WILANDER (86% / 88%) 95%
Zawodnik VI: [24] Fredrique STRANDBERG (85% / 88%) 94%
Zawodnik VII: [21] Ingemar STENMAN (84% / 77%) 95%
Zawodnik VIII: [20] Matthias Keine GRENZEN (83% / 83%) 92%
Zawodniczka I: [28] Magdalene KIRCHNER (74% / 83%) 75%
Zawodniczka II: [28] Julietta LINDGREN (74% / 81%) 74% LOTNIK
Zawodniczka III: [27] Kjerstin STENMAN (75% / 88%) 75% LOTNIK
Zawodniczka IV: [23] Magdalena SCHAUMANN (65% / 85%) 75%
Zawodniczka V: [23] Frederika TALLINDER (64% / 83%) 74%
Zawodniczka VI: [22] Elua INGVARSDOTTER (73% / 86%) 73%
Zawodniczka VII: [20] Arabella ARENSINGER (65% / 72%) 74%
Zawodniczka VIII: [20] Lavender ARNELL (66% / 78%) 75%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: K. Stenman, E. Ingvarsdotter, F. Tallinder, M. Stenberg
Konkurs drużynowy żeński: M. Kirchner, J. Lindgren, E. Ingvarsdotter, K. Stenman
Konkurs drużynowy męski: I. Kjelsson, M. Stenberg, F. Tallinder, T. Elander |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Śro 4:02, 23 Lut 2022 |
|
|
Yoyogi |
Pontifex Maximus SJM |
|
|
Dołączył: 10 Sty 2009 |
Posty: 12364 |
Przeczytał: 153 tematy
Pomógł: 93 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Niagara Falls, Ontario Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Yoyogi
Reprezentacja: Grecja
Kadra:
Zawodnik I: [26] Alkiviadis PAPAIOANNOU (0% / 3%) 79%
Zawodnik II: [25] Nektarios PAPADIMITRIOU (2% / 3%) 35%
Zawodnik III: [29] Emilios SAMARAS (2% / 14%) 56%
Zawodnik IV: [18] Agamemnon Michail ANTONIOU (12% / 14%) 86%
Zawodnik V:
Zawodnik VI:
Zawodnik VII:
Zawodnik VIII:
Zawodniczka I: [24] Kassandra VERVERELIS (59% / 26%) 71%
Zawodniczka II: [24] Theodora TSANGARI (62% / 34%) 64%
Zawodniczka III: [24] Zoe KARAISKAKIS (54% / 30%) 64%
Zawodniczka IV: [21] Damaris MARINAKIS (49% / 25%) 71%
Zawodniczka V: [21] Theodosia KIRIAKIDIS (57% / 28%) 65%
Zawodniczka VI:
Zawodniczka VII:
Zawodniczka VIII:
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: T. Tsangari, K. Ververelis, E. Samaras, A. Antoniou
Konkurs drużynowy żeński: K.Ververelis, Z. Karaiskakis, T. Kiriakidis, T. Tsangari
Konkurs drużynowy męski: A. Papaioannou, N. Papadimitriou, E. Samaras, A. Antoniou |
|
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez Yoyogi dnia Śro 19:23, 23 Lut 2022, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Śro 10:52, 23 Lut 2022 |
|
|
Dovahkiin |
Super Moderator |
|
|
Dołączył: 29 Gru 2013 |
Posty: 3918 |
Przeczytał: 376 tematów
Pomógł: 25 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Jurajskie obrzeża / Stepy Kazachstanu Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Dovahkiin
Reprezentacja: Kazachstan
Kadra:
Zawodnik I: [20] Yeldos LOGVINIENKO (92% / 94%) 92%
Zawodnik II: [20] Aleksey TUNGYSHBAEV (85% / 100%) 85%
Zawodnik III: [20] Tamerlan MURTAZAYEV (81% / 92%) 81%
Zawodnik IV: [24] Alikhan NURASYLIEV (75% / 97%) 75%
Zawodnik V: [20] Kairat NUSSERBAYEV (83% / 89%) 85%
Zawodnik VI: [20] Maksat KARAKULOV (82% / 90%) 82%
Zawodnik VII: [26] Ibrahim ABDUHALILOV (71% / 100%) 71%
Zawodnik VIII: [23] Imangali MASSIMOV (72% / 99%) 72%
Zawodniczka I: [26] Amina TUKHTAEVA (62% / 85%) 62%
Zawodniczka II: [26] Margarita ANDREEVA (60% / 86%) 60%
Zawodniczka III: [26] Viktoriya ALZHANOVA (65% / 80%) 65%
Zawodniczka IV: [26] Galina TOLSTIKOVA (63% / 80%) 63%
Zawodniczka V: [18] Lizaveta MARATOVA (71% / 68%) 75%
Zawodniczka VI: [18] Dalana TESHEVA (67% / 67%) 67%
Zawodniczka VII: [18] Amina SAGINTAYEVA (70% / 64%) 73%
Zawodniczka VIII: [23] Alena MEDEVA (65% / 66%) 65%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: ABAB
Konkurs drużynowy żeński: DCBA
Konkurs drużynowy męski: DCBA |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Śro 10:56, 23 Lut 2022 |
|
|
Dovahkiin |
Super Moderator |
|
|
Dołączył: 29 Gru 2013 |
Posty: 3918 |
Przeczytał: 376 tematów
Pomógł: 25 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Jurajskie obrzeża / Stepy Kazachstanu Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Dovahkiin
Reprezentacja: Mongolia
Kadra:
Zawodnik I: [14] Erdenebaatar BAASANJAV (49% / 52%) 92%
Zawodnik II: [14] Davaatsedev GONCHIGDOJ (47% / 50%) 84%
Zawodnik III: [13] Soninbayar MUNKHERDENE (45% / 50%) 82%
Zawodnik IV: [13] Janserik SER-ODVANJIV (38% / 44%) 88%
Zawodnik V: [12] Tsedenbal GANBAYASGALAN (35% / 39%) 83%
Zawodnik VI: [12] Batbayar PARSEVDORJ (32% / 36%) 82%
Zawodnik VII: [11] Seygal TAISALSEREN (27% / 36%) 84%
Zawodnik VIII: [12] Davajav MATSAIKHAN (29% / 33%) 89%
Zawodniczka I: [17] Ramazangiin BAYAR (63% / 53%) 70%
Zawodniczka II: [23] Temuge JARGALSAIHKAN (57% / 54%) 57%
Zawodniczka III: [22] Sarangerei MERGEN (59% / 48%) 65%
Zawodniczka IV: [17] Dashzevgiin MAKHTASHIRI (63% / 43%) 68%
Zawodniczka V: [17] Enebish AMGALAN (54% / 47%) 68%
Zawodniczka VI: [17] Bishindeegiin AMARSAANA (53% / 47%) 65%
Zawodniczka VII: [17] Erkhemsaikhany TUUL (54% / 42%) 64%
Zawodniczka VIII: [22] Enebish BAYAR (53% / 40%) 68%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: ABAB
Konkurs drużynowy żeński: DCBA
Konkurs drużynowy męski: DCBA |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Śro 11:43, 23 Lut 2022 |
|
|
Florian Sarbiewski |
Pomocnik |
|
|
Dołączył: 03 Mar 2021 |
Posty: 604 |
Przeczytał: 68 tematów
Ostrzeżeń: 0/10
|
Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Florian Sarbiewski
Reprezentacja: Rumunia
Kadra:
Zawodnik I: [12] Radu Vasile NECULOIU (28% / 35%) 78%
Zawodnik II: [12] Vlad Alexandru DANCESCU (27% / 34%) 76%
Zawodnik III: [12] Dragos DUSCEANU (23% / 30%) 78%
Zawodnik IV: [11] Razvan COSEREANU (21% / 28%) 72%
Zawodnik V: [30] Cristi PETRICĂ (0% / 3%) 57%
Zawodnik VI: [27] Petruț DACIAN (0% / 3%) 35%
Zawodnik VII:
Zawodnik VIII:
Zawodniczka I: [16] Ligia FUNAR (13% / 14%) 67%
Zawodniczka II: [24] Ruxandra NEGRESCU (7% / 14%) 44%
Zawodniczka III:
Zawodniczka IV:
Zawodniczka V:
Zawodniczka VI:
Zawodniczka VII:
Zawodniczka VIII:
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: sd
Konkurs drużynowy żeński: sd
Konkurs drużynowy męski: sd |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Śro 11:43, 23 Lut 2022 |
|
|
Florian Sarbiewski |
Pomocnik |
|
|
Dołączył: 03 Mar 2021 |
Posty: 604 |
Przeczytał: 68 tematów
Ostrzeżeń: 0/10
|
Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Florian Sarbiewski
Reprezentacja: Białoruś
Kadra:
Zawodnik I: [12] Nikita GARMACHOV (29% / 34%) 86%
Zawodnik II: [12] Evgeni DIKHENKO (24% / 29%) 76%
Zawodnik III: [12] Serhiy LEMECHENKO (23% / 28%) 68%
Zawodnik IV: [12] Vyacheslav BAKHMUNTSKIY (23% / 28%) 70%
Zawodnik V: [18] Vitaliy ZARNIKOV (16% / 15%) 77%
Zawodnik VI: [15] Nikolay SHVETS (13% / 10%) 81%
Zawodnik VII: [15] Foma MATVEEV (10% / 10%) 76%
Zawodnik VIII: [15] Foka SCHWETZ (10% / 7%) 77%
Zawodniczka I: [15] Ustinya BOGOMOLOVA (0% / 3%) 56%
Zawodniczka II: [26] Masha VASYLYSHYNOVA (0% / 3%) 45%
Zawodniczka III:
Zawodniczka IV:
Zawodniczka V:
Zawodniczka VI:
Zawodniczka VII:
Zawodniczka VIII:
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: sd
Konkurs drużynowy żeński: sd
Konkurs drużynowy męski: sd |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pią 14:30, 25 Lut 2022 |
|
|
Snajper |
V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 11 Sty 2018 |
Posty: 723 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Ziemia Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Snajper
Reprezentacja: Litwa
Kadra:
Zawodnik I: [13] Raimondas ZUTATUS (16% / 21%) 73%
Zawodnik II: [12] Tadas GANAUSKEVICIUS (17% / 21%) 65%
Zawodnik III: [12] Deimantas ZIGMANTAUSKAS (15% / 18%) 70%
Zawodnik IV: [12] Deividas MARSAUSKAS (13% / 17%) 71%
Zawodnik V: [13] Arvydas GALIBYSKATE (11% / 16%) 72%
Zawodnik VI: [35] Ernestas KAZLAUSKAS (0% / 3%) 93%
Zawodnik VII: [32] Eimantas JONAITIS (0% / 3%) 83%
Zawodnik VIII: [30] Justas PETRAUSKAS (0% / 3%) 49%
Zawodniczka I: [13] Daria NOVIKOV (11% / 24%) 55%
Zawodniczka II: [12] Vakarė STANEVIČIENĖ (14% / 19%) 56%
Zawodniczka III: [12] Gabija RANSKAITE (12% / 17%) 58%
Zawodniczka IV: [13] Tatiana KICAS (11% / 16%) 59%
Zawodniczka V: [17] Akvilė KAZLAUSKAS (4% / 5%) 54%
Zawodniczka VI: [12] Audrė VRAZAUSKAITE (0% / 3%) 53%
Zawodniczka VII: [17] Vitalija ŽUKAUSKAS (0% / 3%) 74%
Zawodniczka VIII: [19] Daina ADOMAITIS (0% / 3%) 51%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: K: I, II M: I, II
Konkurs drużynowy żeński: SD
Konkurs drużynowy męski: SD |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pią 14:42, 25 Lut 2022 |
|
|
Snajper |
V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 11 Sty 2018 |
Posty: 723 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Ziemia Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Snajper
Reprezentacja: Szwajcaria
Kadra:
Zawodnik I: [12] Giandomenico CAVONETTI (24% / 26%) 74%
Zawodnik II: [15] Corbinian WECHSLER (20% / 24%) 72%
Zawodnik III: [12] Uros DALIJEVIĆ (23% / 31%) 69%
Zawodnik IV: [15] Meine WEBER (33% / 39%) 74%
Zawodnik V: [12] Andreas WIELENTHALER (17% / 25%) 81%
Zawodnik VI: [15] Ermacora BELLAGIO (18% / 22%) 71%
Zawodnik VII: [15] Lothairo FUCHS (15% / 19%) 66%
Zawodnik VIII:
Zawodniczka I: [25] Émilie KERPER (3% / 18%) 50%
Zawodniczka II: [32] Flaviana ARMATORE (5% / 5%) 65%
Zawodniczka III: [12] Anna BONNRIEDER (16% / 23%) 64%
Zawodniczka IV: [13] Lisa BÜNICHER (25% / 33%) 66%
Zawodniczka V:
Zawodniczka VI:
Zawodniczka VII:
Zawodniczka VIII:
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: K: III, IV M: III, IV
Konkurs drużynowy żeński: SD
Konkurs drużynowy męski: SD |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pią 14:52, 25 Lut 2022 |
|
|
borek99 |
Pomocnik |
|
|
Dołączył: 14 Sie 2010 |
Posty: 2571 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Sulechów Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: borek99
Reprezentacja: Egipt (p.o.)
Kadra:
Zawodnik I: [13] Aiman MASOUD (12% / 20%) 73%
Zawodnik II: [12] Elhusseini ELSAYED (6% / 13%) 82%
Zawodnik III: [18] Tariq Gafar NAAJI (2% / 5%) 57%
Zawodnik IV: [13] Rami Hassan METWALI (2% / 3%) 76%
Zawodnik V: [30] Anass ABDULRASHID (0% / 3%) 70%
Zawodnik VI: [23] Khaliq HAKIM (0% / 3%) 34%
Zawodnik VII: [23] Yasir Safaa' NAAJI (0% / 3%) 31%
Zawodnik VIII: [13] Mohamed EL TARHAWI (0% / 3%) 72%
Zawodniczka I: [14] Afrah EL SAYED (18% / 27%) 66%
Zawodniczka II: [14] Yasmin EL HEFNAWI (18% / 27%) 66%
Zawodniczka III: [14] Zehra MOHSEN (18% / 27%) 74%
Zawodniczka IV: [16] Dalida MASSANI (17% / 6%) 68%
Zawodniczka V: [13] Nabila ABDEL-MOHSANI (7% / 8%) 66%
Zawodniczka VI: [36] Khalida Jamillah ZAMAN (0% / 3%) 63%
Zawodniczka VII: [25] Aminah Husna AL-AMIN (0% / 3%) 67%
Zawodniczka VIII: [18] Ranya Nadra AL-AMIN (0% / 3%) 48%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: M- I, II, K - I, II
Konkurs drużynowy żeński: domyślny (I-IV)
Konkurs drużynowy męski: domyślny (I-IV) |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pią 14:55, 25 Lut 2022 |
|
|
borek99 |
Pomocnik |
|
|
Dołączył: 14 Sie 2010 |
Posty: 2571 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 3 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Sulechów Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: borek99
Reprezentacja: Turcja
Kadra:
Zawodnik I: [13] Ibrahim ERBÜLÖT (34% / 38%) 77%
Zawodnik II:[13] Volkan CIHAN (31% / 35%) 80% [
Zawodnik III: [13] Selcuk KESENOGLU (28% / 34%) 82%
Zawodnik IV: [12] Şahin KOÇ (27% / 35%) 87%
Zawodnik V: [12] Cevahir KARGA (23% / 30%) 82%
Zawodnik VI: [22] Reşit YILMAZ (1% / 6%) 86%
Zawodnik VII: [15] Kemalettin MARANGOZ (0% / 3%) 87%
Zawodnik VIII: [31] Aydın YILMAZ (0% / 3%) 85%
Zawodniczka I: [16] Thaci MANGLEZ (50% / 46%) 67%
Zawodniczka II: [16] Demirel AYDEMIR (50% / 41%) 62%
Zawodniczka III: [15] Ulviye PEYNRICI (46% / 42%) 66%
Zawodniczka IV: [15] Hüsniye TIRYAKI (45% / 41%) 72%
Zawodniczka V: [14] Miray Nesim MACAR (41% / 46%) 72%
Zawodniczka VI: [15] Nejla KATIRCI (25% / 20%) 64%
Zawodniczka VII: [12] Nimet KUNDAKCI (29% / 36%) 74%
Zawodniczka VIII: [13] Gaye SADIK (31% / 35%) 70%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: M- I, II, K - I, II
Konkurs drużynowy żeński: domyślny (I-IV)
Konkurs drużynowy męski: domyślny (I-IV) |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pią 17:00, 25 Lut 2022 |
|
|
dawidos369 |
V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 26 Lut 2013 |
Posty: 2324 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Kluczbork Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: dawidos369
Reprezentacja: Słowacja
Kadra:
Zawodnik I: [28] František KOLESAR (86% / 90%) 86%
Zawodnik II: [28] Miloslav MELICHAR (84% / 71%) 84%
Zawodnik III: [23] Chad Brajanek CEBULKA (82% / 57%) 86%
Zawodnik IV: [24] Mstislav HAVLICEK (77% / 55%) 85%
Zawodnik V: [20] Julijuš SLOVACKIS (62% / 37%) 89%
Zawodnik VI: [19] Ľubomír RUNTELSKY (61% / 48%) 87%
Zawodnik VII: [31] František PEKAREK (58% / 19%) 88%
Zawodnik VIII: [19] Eduard MAJERNIK (50% / 32%) 89%
Zawodniczka I: [28] Lucia MALICHOVA (68% / 20%) 73%
Zawodniczka II: [28] Renáta SAFAROVA (65% / 38%) 72%
Zawodniczka III: [27] Alžbeta KOVCOVA (69% / 33%) 74%
Zawodniczka IV: [27] Žofia JELENOVA (65% / 14%) 70%
Zawodniczka V: [19] Alonia VSELOVA (46% / 34%) 72%
Zawodniczka VI: [19] Julja BRESKOVA (44% / 31%) 66%
Zawodniczka VII: [20] Lena MORAVCOVA (41% / 26%) 71%
Zawodniczka VIII: [23] Alonia TRITKOVA (49% / 17%) 67%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: Kolesar, Melichar, Malichova, Safarova
Konkurs drużynowy żeński: Skład domyślny
Konkurs drużynowy męski: Skład domyślny |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
|