Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Puchar Świata Kobiet / Puchar Świata Kobiet sezon 2023/2024 » 4. Puchar Świata Kobiet (Niemcy/LWT) Wyniki Idź do strony 1, 2  Następny
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
4. Puchar Świata Kobiet (Niemcy/LWT) Wyniki
PostWysłany: Nie 18:34, 01 Sty 2017
Patrykus12
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 17 Sie 2016
Posty: 1304
Przeczytał: 141 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Elbląg
Płeć: Waćpanicz


Puchar Świata Kobiet 2023/2024 30.12.2016
Oberstdorf (Schattenbergschanze HS137) Wyniki kwalifikacji:



Poz. Zawodniczka Kraj I seria Punkty Zakwalifik.
1. Kaisa Kanepi EST 140.15m 152.0 q
2. Molly Westerberg SWE 130.06m 134.0 q
3. Mizuki Ojima JPN 129.46m 132.2 q
4. Evelyn Insam ITA 128.94m 131.8 q
5. Kjerstin Ann Monskon SWE 128.16m 131.4 q
6. Frederika Lindquist SWE 125.33m 126.5 q
7. Aljona Stavinska BUL 125.09m 126.0 q
8. Esteri Nevanpaa FIN 124.95m 125.6 q
9. Antonella Costagrande ITA 125.17m 125.5 q
10. Antoinetta Bengtsson SWE 124.08m 123.2 q
11. Julia Kykkaenen FIN 122.42m 119.6 q
12. Paula Wiese SWE 121.36m 117.3 q
13. Fritzi Kronberger AUT 118.55m 113.3 q
14. Alena Strieskova SVK 117.83m 111.5 q
15. Karoline Otterstad NOR 114.77m 105.1 q
16. Katerina Haskova CZE 114.22m 104.7 q
17. Fleur Fleury NED 109.24m 97.2 q
18. Desislava Vancheva BUL 110.57m 95.9 q
19. Maren Lundby NOR 105.55m 90.9 q
20. Akiko Sugiyama JPN 107.92m 90.5 q
21. Mikaela Klinga FIN 104.18m 88.7 q
22. Valeska Stavinska BUL 105.54m 88.4 q
23. Bilyana Rumilova BUL 105.41m 86.5 q
24. Anetta Laguardia SUI 102.55m 84.0 q
25. Carlotta Biard SUI 101.85m 83.2 q
26. Marisa Del Corre ITA 100.28m 78.5 q
Ionela Langlais MCO 100.49m 78.5 q
28. Helga Schuster AUT 114.20m* 74.7 q
29. Lujza Simon HUN 96.57m 72.7 q
30. Lucie Mikova CZE 96.16m 71.3 q
31. Luisa Yu MAC 97.42m 71.1 q
32. Giosetta Bambach SUI 95.46m 70.5 q
Zsuzsi Szabolcsi HUN 95.03m 70.5 q
34. Jaana Isola FIN 96.93m 69.7 q
35. Kaisa Kreek EST 97.61m 69.5 q
36. Yesim Atalay TUR 95.67m 68.4 q
37. Alexandra Nordlund NOR 93.93m 66.3 q
38. Zdena Pesatova CZE 93.44m 60.9 q
39. Theda Brinkerhoff GER 87.70m 52.0 q
40. Federica Schiavone ITA 87.88m 51.5 q
41. Magdalena Schnurr GER 82.95m 49.0 q
42. Malene OIesen NOR 83.88m 48.3 q
43. Vladena Pustkova CZE 77.36m 36.1 q
44. Hanako Motou JPN 76.67m 33.7 q
45. Joanna Szwab POL 75.43m 32.5 q
Yuuki Itoh JPN 77.59m 32.5 q
47. Cameron Craven NZL 76.85m 32.2 q
48. Kyriaki Kakis GRE 72.67m 25.0 q
49. Karolina Juhasz HUN 72.59m 23.5 q
50. Melanie Faisst GER 69.29m 21.2 q


51. Daniela Krause USA 65.21m 14.5
Boyka Stefanova BUL 67.60m 14.5
53. Uliana Kozlova BLR 68.14m 14.4
54. Shaelyn Cleo Hartland GBR 65.43m 14.0
55. Galina Tolstikova KAZ 65.64m 13.9
56. Ginette Jae MCO 60.10m 4.5
57. Ann-Kristin Ahlers GER 57.34m 0.0
Vera Hyseni KOS 45.25m 0.0

Pary konkursowe:

I.
26. Marisa Del Corre
25. Carlotta Biard

II.
27. Ionela Langlais
24. Anetta Laguardia

III.
28. Helga Schuster
23. Bilyana Rumilova

IV.
29. Lujza Simon
22. Valeska Stavinska

V.
30. Lucie Mikova
21. Mikaela Klinga

VI.
31. Luisa Yu
20. Akiko Sugiyama

VII.
32. Zsuzsi Szabolcsi
19. Maren Lundby

VIII.
33. Giosetta Bambach
18. Desislava Vancheva

IX.
34. Jaana Isola
17. Fleur Fleury

X.
35. Kaisa Kreek
16. Katerina Haskova

XI.
36. Yesim Atalay
15. Karoline Otterstad

XII.
37. Alexandra Nordlund
14. Alena Strieskova

XIII.
38. Zdena Pesatova
13. Fritzi Kronberger

XIV.
39. Theda Brinkerhoff
12. Paula Wiese

XV.
40. Federica Schiavone
11. Julia Kykkaenen

XVI.
41. Magdalena Schnurr
10. Antoinetta Bengtsson

XVII.
42. Malene OIesen
9. Antonella Costagrande

XVIII.
43. Vladena Pustkova
8. Esteri Nevanpaa

XIX.
44. Hanako Motou
7. Aljona Stavinska

XX.
45. Joanna Szwab
6. Frederika Lindquist

XXI.
46. Yuuki Itoh
5. Kjerstin Ann Monskon

XXII.
47. Cameron Craven
4. Evelyn Insam

XXIII.
48. Kyriaki Kakis
3. Mizuki Ojima

XXIV.
49. Karolina Juhasz
2. Molly Westerberg

XXV.
50. Melanie Faisst
1. Kaisa Kanepi


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Patrykus12 dnia Pon 18:53, 02 Sty 2017, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 18:45, 01 Sty 2017
Yoyogi
Pontifex Maximus SJM
Pontifex Maximus SJM

 
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 9659
Przeczytał: 253 tematy

Pomógł: 67 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niagara Falls, Ontario
Płeć: Waćpanicz


Cytat:
1. Kaisa Kanepi EST 140.15m 152.0 q


Znowuż pewnie będziemy świadkami zwierzenia, że jej menedżer będzie chciał ją wypieścić, zaś później włożyć w nią swego nieobrzezańca.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 19:39, 01 Sty 2017
selbi19
V.I.P. Manager
V.I.P. Manager

 
Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 907
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5


co za dużo to nie zdrowo, zobaczymy po konkursie jak się spisze


Yoyogi napisał:
Cytat:
1. Kaisa Kanepi EST 140.15m 152.0 q


Znowuż pewnie będziemy świadkami zwierzenia, że jej menedżer będzie chciał ją wypieścić, zaś później włożyć w nią swego nieobrzezańca.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 19:47, 01 Sty 2017
selbi19
V.I.P. Manager
V.I.P. Manager

 
Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 907
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5


podejrzana sprawa Kaisa wygrywa kwalifikacje w Oberstdorfie Artti 4 w Kwalifikacjach i 18 w konkursie chyba muszą być częściej zawody w tych samych miejscach bardzo to służy moim podopiecznym, te wspólne spędzanie czasu przed zawodami


selbi19 napisał:
co za dużo to nie zdrowo, zobaczymy po konkursie jak się spisze


Yoyogi napisał:
Cytat:
1. Kaisa Kanepi EST 140.15m 152.0 q


Znowuż pewnie będziemy świadkami zwierzenia, że jej menedżer będzie chciał ją wypieścić, zaś później włożyć w nią swego nieobrzezańca.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 18:45, 02 Sty 2017
Patrykus12
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 17 Sie 2016
Posty: 1304
Przeczytał: 141 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Elbląg
Płeć: Waćpanicz


Puchar Świata Kobiet 2023/2024 31.12.2016
Oberstdorf (Schattenbergschanze HS137) Wyniki konkursu:



I seria:

I.
26. Marisa Del Corre 111.59m 99.2
25. Carlotta Biard 102.47m 80.1

II.
27. Ionela Langlais 105.26m 82.5
24. Anetta Laguardia 102.07m 84.1

III.
28. Helga Schuster 121.43m 116.3 LL
23. Bilyana Rumilova 124.89m 125.6

IV.
29. Lujza Simon 81.05m 43.8
22. Valeska Stavinska 97.71m 74.0

V.
30. Lucie Mikova 87.37m 53.6
21. Mikaela Klinga 127.93m 130.0

VI.
31. Luisa Yu 72.99m 29.0
20. Akiko Sugiyama 119.90m 115.6

VII.
32. Zsuzsi Szabolcsi 82.82m 46.5
19. Maren Lundby 110.17m 96.5

VIII.
33. Giosetta Bambach 80.69m 40.9
18. Desislava Vancheva 85.28m 50.0

IX.
34. Jaana Isola 76.90m 36.2
17. Fleur Fleury 83.21m 48.4

X.
35. Kaisa Kreek 94.50m 66.6
16. Katerina Haskova 87.40m 54.1

XI.
36. Yesim Atalay 78.89m 38.3
15. Karoline Otterstad 112.73m 103.5

XII.
37. Alexandra Nordlund 114.30m 104.2 LL
14. Alena Strieskova 123.80m 122.3

XIII.
38. Zdena Pesatova 97.46m 73.1
13. Fritzi Kronberger 127.72m 127.5

XIV.
39. Theda Brinkerhoff 90.93m 58.4
12. Paula Wiese 121.70m 117.7

XV.
40. Federica Schiavone 120.50m 117.9 LL
11. Julia Kykkaenen 121.87m 119.7

XVI.
41. Magdalena Schnurr 59.12m 0.0
10. Antoinetta Bengtsson 123.42m 123.9

XVII.
42. Malene OIesen 102.22m 83.1 LL
9. Antonella Costagrande 136.22m 145.3

XVIII.
43. Vladena Pustkova 94.15m 65.7
8. Esteri Nevanpaa 118.14m 112.4

XIX.
44. Hanako Motou 66.68m 15.7
7. Aljona Stavinska 124.32m 123.2

XX.
45. Joanna Szwab 75.18m 34.5
6. Frederika Lindquist 139.52m 152.6

XXI.
46. Yuuki Itoh 68.01m 19.4
5. Kjerstin Ann Monskon 116.76 109.7

XXII.
47. Cameron Craven 81.10m 41.8
4. Evelyn Insam 103.57m 83.3

XXIII.
48. Kyriaki Kakis 52.92m 0.0
3. Mizuki Ojima 121.91m 119.2

XXIV.
49. Karolina Juhasz 111.79m 99.2 LL
2. Molly Westerberg 125.80m 126.4

XV.
50. Melanie Faisst 85.79m 48.9
1. Kaisa Kanepi 119.43m 113.7

Wyniki konkursu:

Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Frederika Lindquist SWE 139.52m 122.66m 273.1
2. Antonella Costagrande ITA 136.22m 124.53m 268.4
3. Alena Strieskova SVK 123.80m 133.05m 263.7


4. Molly Westerberg SWE 125.80m 129.30m 260.6
5. Paula Wiese SWE 121.70m 134.04m 259.9
6. Akiko Sugiyama JPN 119.90m 133.45m 255.5
7. Antoinetta Bengtsson SWE 123.42m 121.48m 244.2
8. Esteri Nevanpaa FIN 118.14m 128.02m 243.3
9. Aljona Stavinska BUL 124.32m 121.15m 241.5
10. Julia Kykkaenen FIN 121.87m 123.06m 241.1

11. Karoline Otterstad NOR 112.73m 130.58m 240.9
12. Fritzi Kronberger AUT 127.72m 116.30m 235.8
13. Kjerstin Ann Monskon SWE 116.76m 124.20m 234.9
14. Mikaela Klinga FIN 127.93m 115.32m 231.0
15. Alexandra Nordlund NOR 114.30m 124.26m 227.9
16. Mizuki Ojima JPN 121.91m 127.72m* 220.2
17. Karolina Juhasz HUN 111.79m 116.03m 207.0
18. Evelyn Insam ITA 103.57m 122.27m 199.9
19. Bilyana Rumilova BUL 124.89m 95.26m 196.6
20. Helga Schuster AUT 121.43m 102.49m 194.4

21. Marisa Del Corre ITA 111.59m 108.10m 192.6
22. Federica Schiavone ITA 120.50m 93.27m 184.8
23. Kaisa Kanepi EST 119.43m 96.42m 179.5
24. Valeska Stavinska BUL 97.71m 114.43m 176.7
25. Kaisa Kreek EST 94.50m 114.67m 173.7
26. Maren Lundby NOR 110.17m 95.33m 167.0
27. Desislava Vancheva BUL 85.28m 99.72m 127.6
28. Anetta Laguardia SUI 102.07m 80.52m 124.5
29. Malene OIesen NOR 102.22m 76.26m 119.4
30. Fleur Fleury NED 83.21m 68.89m 67.2

31. Ionela Langlais MCO 105.26m 82.5
32. Carlotta Biard SUI 102.47m 80.1
33. Zdena Pesatova CZE 97.46m 73.1
34. Vladena Pustkova CZE 94.15m 65.7
35. Theda Brinkerhoff GER 90.93m 58.4
36. Katerina Haskova CZE 87.40m 54.1
37. Lucie Mikova CZE 87.37m 53.6
38. Melanie Faisst GER 85.79m 48.9
39. Zsuzsi Szabolcsi HUN 82.82m 46.5
40. Lujza Simon HUN 81.05m 43.8

41. Cameron Craven NZL 81.10m 41.8
42. Giosetta Bambach SUI 80.69m 40.9
43. Yesim Atalay TUR 78.79m 38.3
44. Jaana Isola FIN 76.90m 36.2
45. Joanna Szwab POL 75.18m 34.5
46. Luisa Yu MAC 72.99m 29.0
47. Yuuki Itoh JPN 68.01m 19.4
48. Hanako Motou JPN 66.68m 15.7
49. Magdalena Schnurr GER 59.12m 0.0
Kyriaki Kakis GRE 52.92m 0.0


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Patrykus12 dnia Pon 18:59, 02 Sty 2017, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 18:54, 02 Sty 2017
Yoyogi
Pontifex Maximus SJM
Pontifex Maximus SJM

 
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 9659
Przeczytał: 253 tematy

Pomógł: 67 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niagara Falls, Ontario
Płeć: Waćpanicz


W końcu Lindquist na swoim poziomie. Oczywiście, żeby nie było tak cudownie, to reszta musiała nieco spierniczyć. Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 18:59, 02 Sty 2017
ShoT
Super V.I.P. Manager
Super V.I.P. Manager

 
Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 1049
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


No Alena ten pierwszy skok mógłby być z parę metrów dalszy, ale jest podium, jeszcze 3 konkursy takie poproszę


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 19:03, 02 Sty 2017
Łukasz_Kruczek000
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 2085
Przeczytał: 474 tematy

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Częstochowa/Wiedeń
Płeć: Waćpanicz


Dobry konkurs


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 19:45, 02 Sty 2017
Patrykus12
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 17 Sie 2016
Posty: 1304
Przeczytał: 141 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Elbląg
Płeć: Waćpanicz


Puchar Świata Kobiet 2023/2024 01.01.2017
Garmisch-Partenkirchen (Olympiaschanze HS 140) Wyniki kwalifikacji:



Poz. Zawodniczka Kraj I seria Punkty Zakwalifik.
1. Akiko Sugiyama JPN 131.14m 127.7 q
2. Kjerstin Ann Monkson SWE 127.51m 126.9 q
3. Paula Wiese SWE 127.22m 125.0 q
4. Frederika Lindquist SWE 122.80m 117.4 q
5. Antonella Costagrande ITA 118.58m 109.2 q
6. Mizuki Ojima JPN 120.31m 106.9 q
7. Molly Westerberg SWE 115.76m 104.8 q
8. Kaisa Kreek EST 114.38m 102.6 q
9. Antoinetta Bengtsson SWE 114.31m 100.1 q
10. Aljona Stavinska BUL 112.75m 99.4 q
11. Valeska Stavinska BUL 110.61m 94.3 q
12. Evelyn Insam ITA 109.57m 93.5 q
13. Alena Strieskova SVK 110.43m 93.4 q
14. Julia Kykkaenen FIN 108.40m 92.3 q
15. Jaana Isola FIN 107.67m 88.4 q
16. Karoline Otterstad NOR 106.96m 86.6 q
17. Esteri Nevanpaa FIN 107.51m 83.9 q
18. Mikaela Klinga FIN 104.01m 83.1 q
19. Vladena Pustkova CZE 103.98m 82.7 q
20. Bilyana Rumilova BUL 101.81m 79.6 q
21. Federica Schiavone ITA 102.73m 78.9 q
22. Alexandra Nordlund NOR 98.70m 72.2 q
23. Helga Schuster AUT 97.15m 69.5 q
24. Maren Lundby NOR 96.59m 68.6 q
25. Ionela Langlais MCO 97.06m 66.0 q
26. Fritzi Kronberger AUT 95.29m 65.4 q
27. Marisa Del Corre ITA 93.18m 62.8 q
28. Karolina Juhasz HUN 91.40m 59.2 q
29. Carlotta Biard SUI 90.34m 54.9 q
30. Katerina Haskova CZE 88.18m 53.8 q
31. Zdena Pesatova CZE 88.21m 53.3 q
32. Kaisa Kanepi EST 88.71m 53.2 q
33. Joanna Szwab POL 84.26m 45.6 q
34. Zsuzsi Szabolcsi HUN 81.70m 41.1 q
35. Malene OIesen NOR 79.59m 37.5 q
36. Yesim Atalay TUR 77.93m 33.9 q
37. Luisa Yu MAC 77.54m 33.4 q
38. Theda Brinkerhoff GER 77.27m 30.0 q
39. Giosetta Bambach SUI 75.93m 28.8 q
40. Lujza Simon HUN 75.41m 28.4 q
41. Lucie Mikova CZE 72.27m 26.5 q
42. Anetta Laguardia SUI 74.58m 25.5 q
43. Vera Hyseni KOS 73.07m 24.3 q
44. Desislava Vancheva BUL 72.34m 24.0 q
45. Uliana Kozlova BLR 72.67m 20.4 q
46. Cameron Craven NZL 70.96m 18.8 q
47. Melanie Faisst GER 64.34m 8.1 q
48. Magdalena Schnurr GER 62.15m 6.5 q
49. Fleur Fleury NED 63.63m 4.2 q
50. Galina Tolstikova KAZ 60.19m 0.4 q


51. Daniela Krause USA 59.24m 0.0
Boyka Stefanova BUL 55.24m 0.0
Ann-Kristin Ahlers GER 50.01m 0.0
Kyriaki Kakis GRE 54.58m 0.0
Yuuki Itoh JPN 55.85m 0.0
Ginette Jae MCO 58.02m 0.0
Shaelyn Cleo Hartland GBR 59.67m 0.0
Hanako Motou JPN 59.13m 0.0
Pary konkursowe:

I.
26. Fritzi Kronberger
25. Ionela Langlais

II.
27. Marisa Del Corre
24. Maren Lundby

III.
28. Karolina Juhasz
23. Helga Schuster

IV.
29. Carlotta Biard
22. Alexandra Nordlund

V.
30. Katerina Haskova
21. Federica Schiavone

VI.
31. Zdena Pesatova
20. Bilyana Rumilova

VII.
32. Kaisa Kanepi
19. Vladena Pustkova

VIII.
33. Joanna Szwab
18. Mikaela Klinga

IX.
34. Zsuzsi Szabolcsi
17. Esteri Nevanpaa

X.
35. Malene OIesen
16. Karoline Otterstad

XI.
36. Yesim Atalay
15. Jaana Isola

XII.
37. Luisa Yu
14. Julia Kykkaenen

XIII.
38. Theda Brinkerhoff
13. Alena Strieskova

XIV.
39. Giosetta Bambach
12. Evelyn Insam

XV.
40. Lujza Simon
11. Valeska Stavinska

XVI.
41. Lucie Mikova
10. Aljona Stavinska

XVII.
42. Anetta Laguardia
9. Antoinetta Bengtsson

XVIII.
43. Vera Hyseni
8. Kaisa Kreek

XIX.
44. Desislava Vancheva
7. Molly Westerberg

XX.
45. Uliana Kozlova
6. Mizuki Ojima

XXI.
46. Cameron Craven
5. Antonella Costagrande

XXII.
47. Melanie Faisst
4. Frederika Lindquist

XXIII.
48. Magdalena Schnurr
3. Paula Wiese

XXIV.
49. Fleur Fleury
2. Kjerstin Ann Monkson

XXV.
50. Galina Tolstikova
1. Akiko Sugiyama


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Patrykus12 dnia Pon 20:44, 02 Sty 2017, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 19:52, 02 Sty 2017
Yoyogi
Pontifex Maximus SJM
Pontifex Maximus SJM

 
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 9659
Przeczytał: 253 tematy

Pomógł: 67 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niagara Falls, Ontario
Płeć: Waćpanicz


Monkson, nie Monskon. Correct.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Yoyogi dnia Pon 19:52, 02 Sty 2017, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 19:53, 02 Sty 2017
Łukasz_Kruczek000
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 2085
Przeczytał: 474 tematy

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Częstochowa/Wiedeń
Płeć: Waćpanicz


1.27. Marisa Del Corre
24. Maren Lundby
Jak Maren wygra to będę ją brał

2.29. Carlotta Biard
22. Alexandra Nordlund
Pojedynek mojej zawodniczki z zawodniczką z kadry mojego brata

35. Malene OIesen
16. Karoline Otterstad
Cholercia wygra Karoline ale liczę na występ Malene w 2 serii jako LL a jak wygra to też będę brał


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 20:44, 02 Sty 2017
Patrykus12
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 17 Sie 2016
Posty: 1304
Przeczytał: 141 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Elbląg
Płeć: Waćpanicz


Puchar Świata Kobiet 2023/2024 01.01.2017
Garmisch-Partenkirchen (Olympiaschanze HS 140) Wyniki konkursu:



I seria:

I.
26. Fritzi Kronberger 123.79m 119.7
25. Ionela Langlais 89.12m 55.6

II.
27. Marisa Del Corre 105.00m 85.4
24. Maren Lundby 92.77m 57.4

III.
28. Karolina Juhasz 77.62m 31.9
23. Helga Schuster 86.11m 49.7

IV.
29. Carlotta Biard 129.92m 131.5
22. Alexandra Nordlund 103.04m 80.3 LL

V.
30. Katerina Haskova 117.21m 105.0
21. Federica Schiavone 77.85m 27.4

VI.
31. Zdena Pesatova 82.22m 42.0
20. Bilyana Rumilova 83.93m 44.2

VII.
32. Kaisa Kanepi 123.31m 112.3
19. Vladena Pustkova 92.06m 59.0 LL

VIII.
33. Joanna Szwab 104.36m 83.1 LL
18. Mikaela Klinga 107.49m 89.0

IX.
34. Zsuzsi Szabolcsi 92.55m 60.9 LL
17. Esteri Nevanpaa 130.14m 130.9

X.
35. Malene OIesen 74.10m 27.1
16. Karoline Otterstad 118.21m 108.3

XI.
36. Yesim Atalay 85.95m 48.8
15. Jaana Isola 111.47 97.2

XII.
37. Luisa Yu 55.27m 0.0
14. Julia Kykkaenen 124.11 119.6

XIII.
38. Theda Brinkerhoff 64.23m 6.1
13. Alena Strieskova 124.86m 123.0

XIV.
39. Giosetta Bambach 68.67m 18.2
12. Evelyn Insam 109.07m* 62.1

XV.
40. Lujza Simon 67.15m 12.5
11. Valeska Stavinska 111.50m 95.6

XVI.
41. Lucie Mikova 98.21m 72.8 LL
10. Aljona Stavinska 109.99m 92.0

XVII.
42. Anetta Laguardia 73.50m 24.7
9. Antoinetta Bengtsson 111.72m 97.6

XVIII.
43. Vera Hyseni 55.49m 0.0
8. Kaisa Kreek 116.22 103.7

XIX.
44. Desislava Vancheva 80.86m 39.3
7. Molly Westerberg 129.89m 131.5

XX.
45. Uliana Kozlova 67.54m 16.4
6. Mizuki Ojima 123.00m 118.8

XXI.
46. Cameron Craven 53.12m 0.0
5. Antonella Costagrande 131.27m 132.7

XXII.
47. Melanie Faisst 68.50m 14.2
4. Frederika Lindquist 136.97m 137.6

XXIII.
48. Magdalena Schnurr 87.23m 53.0
3. Paula Wiese 129.45m 129.1

XXIV.
49. Fleur Fleury 55.53m 0.0
2. Kjerstin Ann Monkson 132.33m 130.0

XXV.
50. Galina Tolstikova 58.77m 0.0
1. Akiko Sugiyama 131.44m 132.2

Wyniki konkursu:

Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Alena Strieskova SVK 124.86m 133.86m 261.2
2. Frederika Lindquist SWE 136.97m 125.13m 260.0
3. Kjerstin Ann Monkson SWE 132.33m 128.04m 257.8


4. Paula Wiese SWE 129.45m 127.93m 256.0
5. Mizuki Ojima JPN 123.00m 133.08m 255.6
6. Molly Westerberg SWE 129.89m 124.65m 253.0
7. Akiko Sugiyama JPN 131.44m 119.01m 239.8
8. Karoline Otterstad NOR 118.21m 122.84m 227.2
9. Antonella Costagrande ITA 131.27m 104.76m 216.2
10. Esteri Nevanpaa FIN 130.14m 104.39m 213.5

11. Aljona Stavinska BUL 109.99m 125.02m 212.9
12. Antoinetta Bengtsson SWE 111.72m 120.09m 212.0
13. Kaisa Kreek EST 116.22m 114.07m 206.8
14. Mikaela Klinga FIN 107.49m 115.06m 191.4
15. Alexandra Nordlund NOR 103.04m 118.49m 189.6
16. Carlotta Biard SUI 129.92m 89.57m 187.0
17. Fritzi Kronberger AUT 123.79m 98.91m 186.9
18. Julia Kykkaenen FIN 124.11m 97.30m 184.6
19. Joanna Szwab POL 104.36m 111.40m 178.8
20. Kaisa Kanepi EST 123.31m 90.12m 163.2

21. Evelyn Insam ITA 109.07m* 114.29m 162.7
22. Valeska Stavinska BUL 111.50m 93.32m 156.9
23. Jaana Isola FIN 111.47m 85.91m 148.0
24. Katerina Haskova CZE 117.21m 79.58m 146.0
25. Marisa Del Corre ITA 105.00m 94.36m 143.5
26. Lucie Mikova CZE 98.21m 94.97m 138.3
27. Zsuzsi Szabolcsi HUN 92.55m 90.39m 113.3
28. Helga Schuster AUT 86.11m 85.00m 97.1
29. Bilyana Rumilova BUL 83.93m 85.51m 92.5
30. Vladena Pustkova CZE 92.06m 61.26m 59.0

31. Maren Lundby NOR 92.77m 57.4
32. Ionela Langlais MCO 89.12m 55.6
33. Magdalena Schnurr GER 87.23m 53.0
34. Yesim Atalay TUR 85.95m 48.8
35. Zdena Pesatova CZE 82.22m 42.0
36. Desislava Vancheva BUL 80.86m 39.3
37. Karolina Juhasz HUN 77.62m 31.9
38. Federica Schiavone ITA 77.85m 27.4
39. Malene OIesen NOR 74.10m 27.1
40. Anetta Laguardia SUI 73.50m 24.7

41. Giosetta Bambach SUI 68.67m 18.2
42. Uliana Kozlova BLR 67.54m 16.4
43. Melanie Faisst GER 68.50m 14.2
44. Lujza Simon HUN 67.15m 12.5
45. Theda Brinkerhoff GER 64.23m 6.1
46. Fleur Fleury NED 55.53m 0.0
Vera Hyseni KOS 55.49m 0.0
Luisa Yu MAC 55.27m 0.0
Cameron Craven NZL 53.12m 0.0
Galina Tolstikova KAZ 58.77m 0.0


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Patrykus12 dnia Pon 20:49, 02 Sty 2017, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 21:05, 02 Sty 2017
zibidob
Asystent głównego trenera
Asystent głównego trenera

 
Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 110
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Polski :D
Płeć: Waćpanicz


Fleury, nie jest źle. Tylko żebyś tak dobrze skakała w konkursach, jak lecisz w kwalifikacjach...


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 21:45, 02 Sty 2017
ShoT
Super V.I.P. Manager
Super V.I.P. Manager

 
Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 1049
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


To mi się hehe podoba Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 21:51, 02 Sty 2017
Yoyogi
Pontifex Maximus SJM
Pontifex Maximus SJM

 
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 9659
Przeczytał: 253 tematy

Pomógł: 67 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niagara Falls, Ontario
Płeć: Waćpanicz


Nazwisko poprawne, to i od razu wynik poprawiony. Smile


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
4. Puchar Świata Kobiet (Niemcy/LWT) Wyniki
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Puchar Świata Kobiet / Puchar Świata Kobiet sezon 2023/2024
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin