Puchar Świata 2022/2023
Bad Mitterndorf HS 200 Wyniki kwalifikacji
Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Sami Saapunki FIN 218.40m 215.1 q
2. Jani Peltola FIN 216.18m 212.7 q
3. Kenji Tachibana JPN 211.91m 208.3 q
Giosue Maciello ITA 211.68m 208.3 q
Arcangelo Pellegrino ITA 211.86m 208.3 q
6. Ville Larinto FIN 207.65m 203.5 q
7. Jalmari Javaskyla FIN 201.16m 196.7 q
8. Vladimir Zografski BUL 202.68m 196.5 q
9. Virgilio Tavolieri ITA 202.33m 195.9 q
10. Amadeo Coscione ITA 199.53m 194.9 q
11. Makoya Fukuzuya JPN 195.87m 189.6 q
12. Antonin Frydek CZE 183.20m 174.6 q
13. Sami Niemi FIN 180.43m 170.5 q
14. Daniel Simov BUL 173.64m 162.7 q
15. Filippo Tomassi ITA 173.77m 162.2 q
16. Harrison Loader NZL 173.21m 155.6 q
17. Petr Horvath HUN 165.21m 151.0 q
18. Kaarel Nurmsalu EST 159.66m 146.4 q
19. Asen Penchev BUL 144.83m 125.9 q
20. Jindra Zdradzil CZE 133.31m 114.6 q
21. Oldrik Van Der Aalst NED 133.97m 114.2 q
22. Deyan Funtarov BUL 133.79m 113.2 q
23. Shohei Tochimoto JPN 130.83m 111.1 q
24. Arpad Vajk HUN 128.13m 107.6 q
25. Taku Takeuchi JPN 127.32m 106.4 q
26. Joaquim Kwan MAC 125.83m 104.1 q
27. Desiderio Cheng MAC 124.38m 100.8 q
28. Filip Sakala CZE 117.80m 93.0 q
29. Luke Carmody NZL 122.36m 92.4 q
30. Bai Li MAC 113.40m 88.1 q
Puchar Świata 2022/2023
Bad Mitterndorf HS 200 Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty 1. Kenji Tachibana JPN 204.72m 201.72m 394.7
2. Amadeo Coscione ITA 199.36m 200.46m 389.3
3. Giosue Maciello ITA 204.92m 193.12m 387.5
4. Arcangelo Pellegrino ITA 199.04m 204.09m 386.6
5. Ville Larinto FIN 199.97m 196.44m 385.6
6. Virgilio Tavolieri ITA 192.07m 202.09m 380.3
7. Sami Saapunki FIN 195.54m 197.15m 378.0
8. Sami Niemi FIN 208.19m 182.88m 377.6
9. Filippo Tomassi ITA 194.64m 195.62m 370.0
10. Jalmari Javaskyla FIN 189.66m 198.40m 369.0
11. Jani Peltola FIN 187.85m 196.95m 364.8
12. Vladimir Zografski BUL 184.58m 193.59m 363.6
13. Antonin Frydek CZE 191.54m 176.24m 348.5
14. Makoya Fukuzuya JPN 169.88m 190.06m 333.4
15. Kaarel Nurmsalu EST 188.59m 152.31m 316.1
16. Daniel Simov BUL 157.36m 179.67m 311.3
17. Filip Sakala CZE 161.32m 167.30m 302.6
18. Asen Penchev BUL 172.98m 151.47m 296.2
19. Jindra Zdradzil CZE 191.62m 131.03m 292.5
20. Deyan Funtarov BUL 118.60m 175.74m 258.8
21. Arpad Vajk HUN 133.21m 140.97m 238.7
22. Joaquim Kwan MAC 122.95m 147.14m 229.4
23. Petr Horvath HUN 122.55m 140.56m 220.1
24. Taku Takeuchi JPN 115.44m 144.82m 216.4
25. Francois Chenal MCO 118.79m 138.88m 215.4
26. Oldrik Van Der Aalst NED 124.19m 101.41m 177.5
27. Desiderio Cheng MAC 117.56m 98.52m 165.7
28. Robert Clothier NZL 97.53m 119.35m 164.8
29. Edwin Carmody NZL 110.34m 99.77m 156.4
30. Erwin Von Vanghengheit NED 97.79m 77.72m 112.5
31. Luke Carmody NZL 96.88m 66.3
32. Shohei Tochimoto JPN 93.25m 63.1
33. Volker Strunzle NED 90.58m 59.6
34. Bai Li MAC 90.75m 56.6
35. Loic Mariette MCO 85.99m 51.6
36. Huang Guo MAC 105.90m* 46.6
37. Martin Hannie NED 84.35m 45.3
38. Thibaud Arfaqui MCO 77.16m 41.9
39. Harrison Loader NZL 75.22m 41.0
40. Theodore Kozlowski MCO 77.57m 40.5
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1