Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Puchar Świata / Puchar Świata sezon 2023/2024 » 4. Puchar Świata (Niemcy/TCS) Wyniki Idź do strony 1, 2  Następny
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
4. Puchar Świata (Niemcy/TCS) Wyniki
PostWysłany: Pią 20:37, 30 Gru 2016
adamson1
Pędzlarz
Pędzlarz

 
Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 1191
Przeczytał: 14 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5


Puchar Świata 2023/24
Oberstdorf HS 137 Wyniki kwalifikacji


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Theodor Isaksson SWE 134.95m 143.6 q
2. Asen Penchev BUL 135.71m 142.9 q
3. Sami Saapunki FIN 133.53m 140.8 q


4. Artti Airgo EST 132.27m 139.1 q
5. Jani Peltola FIN 133.09m 138.4 q
6. Ville Larinto FIN 131.47m 137.8 q
7. Theo Felix Springer GER 131.37m 137.3 q
8. Manfred Mikosch AUT 130.96m 136.9 q
9. Giosue Maciello ITA 131.06m 136.8 q
Amadeo Cosicone ITA 131.29m 136.8 q

11. Fredrik Vidar Turpeinen SWE 130.37m 135.0 q
12. Alexander Cerkala SVK 131.05m 134.8 q
13. Arcangelo Pellegrino ITA 129.34m 133.7 q
14. Hans Herman Arntsen NOR 128.40m 130.9 q
15. Ingvar Lundqvist SWE 128.46m 130.4 q
16. Keisuke Miyagawa JPN 127.03m 130.1 q
17. Jorg Fleichhacker AUT 127.94m 130.0 q
18. Antonin Frydek CZE 129.94m 129.6 q
19. Hermann Rauscher AUT 130.21m 129.5 q
20. Hartmuth Stelter GER 127.78m 128.0 q

21. Dennis Rosengren SWE 126.00m 126.3 q
22. Virgilio Tavolieri ITA 126.72m 124.7 q
23. Masaru Nakahara JPN 123.72m 122.3 q
24. Lennie Carlsson SWE 123.44m 121.4 q
25. Jindra Zdradzil CZE 122.94m 121.0 q
26. Jalmari Javaskyla FIN 123.27m 120.9 q
27. Ronald Ruehl AUT 121.83m 120.7 q
28. Marcel Buhler SUI 122.55m 120.5 q
29. Jens Schoeien Oevregaard NOR 121.32m 119.3 q
30. Kenji Tachibana JPN 121.45m 117.3 q

31. Davide Di Campolio AUT 120.75m 116.9 q
32. Sami Niemi FIN 123.51m 116.8 q
33. Krzysztof Leja POL 118.30m 112.9 q
34. Hans-Jurgen Hoerner SUI 117.91m 112.5 q
35. Jonas Schoien Oevregaard NOR 117.71m 112.0 q
36. Tomas Peroutka CZE 116.21m 109.8 q
37. Filip Sakala CZE 115.23m 108.5 q
38. Makoya Fukuzuya JPN 128.21m* 106.9 q
39. Daniel Simov BUL 113.39m 103.9 q
40. Nicola Wigger SUI 113.22m 103.4 q

41. Demirturk Celik TUR 111.99m 99.2 q
42. Vladimir Zografski BUL 110.74m 95.9 q
43. Shao Wei-Wen CHN 109.34m 95.7 q
44. Arpad Vajk HUN 107.95m 93.0 q
45. Pascal Bodmer GER 104.58m 86.6 q
46. Andreas Michelakis GRE 94.94m 68.6 q
47. Kaarel Nurmsalu EST 95.46m 68.5 q
48. Tor Arne Andreassen NOR 93.46m 68.4 q
49. Andreas Wellinger GER 98.19m 67.9 q
50. Pascal Gross GER 93.64m 66.8 q

51. Huang Guo MAC 93.78m 65.3
52. Oldrik Van Der Aalst NED 89.66m 61.6
53. Felix Schoft GER 88.23m 57.4
54. Mario Trynkiewicz USA 86.26m 51.8
55. Goodwin Coburn AUS 81.71m 43.2
56. Sevastian Stasiuk UKR 77.13m 35.6
57. Klemens Sucharski POL 76.79m 34.7
58. Francois Chenal MCO 75.88m 30.4
59. Louis Potter GBR 68.16m 18.9
60. Pal Kutishi KOS 65.04m 9.0
61. Edwin Carmody NZL 62.44m 4.1
62. Artisom Diadziula BLR 52.24m 0.0
Lavrentij Zhakeev KAZ 59.72m 0.0
Yitzhaak Aaron ISR 56.84m 0.0


Pary konkursowe:

I.
26. Jalmari Javaskyla
25. Jindra Zdradzil

II.
27. Ronald Ruehl
24. Lennie Carlsson

III.
28. Marcel Buhler
23. Masaru Nakahara

IV.
29. Jens Schoeien Oevregaard
22. Virgilio Tavolieri

V.
30. Kenji Tachibana
21. Denis Rosengren

VI.
31. Davide Di Campolio
20. Hartmuth Stelter

VII.
32. Sami Niemi
19. Hermann Rauscher

VIII.
33. Krzysztof Leja
18. Antonin Frydek

IX.
34. Hans-Jurgen Hoerner
17. Jorg Fleichhacker

X.
35. Jonas Schoien Oevregaard
16. Keisuke Miyagawa

XI.
36. Tomas Peroutka
15. Ingvar Lundqvist

XII.
37. Filip Sakala
14. Hans Herman Arntsen

XIII.
38. Makoya Fukuzuya
13. Arcangelo Pellegrino

XIV.

39. Daniel Simov
12. Alexander Cerkala

XV.

40. Nicola Wigger
11. Fredrik Vidar Turpeinen

XVI.
41. Demitruk Celik
10. Amadeo Cosicone

XVII.
42. Vladimir Zografski
9. Giosue Maciello

XVIII.
43. Shao Wei-Wen
8. Manfred Mikosch

XIX.
44. Arpad Vajk
7. Theo Felix Springer

XX.
45. Pascal Bodmer
6. Ville Larinto

XXI.
46. Andreas Michelakis
5. Jani Peltola

XXII.
47. Kaarel Nurmsalu
4. Artti Airgo

XXIII.
48. Tor Arne Andreassen
3. Sami Saapunki

XXIV.
49. Andreas Wellinger
2. Asen Penchev

XXV.
50. Pascal Gross
1. Theodor Isaksson


Post został pochwalony 1 raz

Ostatnio zmieniony przez adamson1 dnia Pon 22:09, 02 Sty 2017, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 10:40, 31 Gru 2016
zibidob
Asystent głównego trenera
Asystent głównego trenera

 
Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 110
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z Polski :D
Płeć: Waćpanicz


Ash... Aalst nie wszedł...


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 12:01, 31 Gru 2016
mizul5
V.I.P. Manager
V.I.P. Manager

 
Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 204
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Bez szans na awans Arpad no ale mozesz sprawić jakąs niespodzianke Smile


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 12:26, 31 Gru 2016
Łukasz_Kruczek000
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 2086
Przeczytał: 476 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Częstochowa/Wiedeń
Płeć: Waćpanicz


Arntsen - Sakala - Wyrównana Para
Tavolieri - Jens Oevregaard - Wygra Włoch mój mam nadzieje LL
Miyagawa - Jonas Oevregaard - Japończyk wygra a mój LL
Andreassen - Saapunki - wygra Fin


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 20:23, 31 Gru 2016
selbi19
V.I.P. Manager
V.I.P. Manager

 
Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 907
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5


Artii Aigro 4 miejsce w Kwalifikacjach,
Ale ty mnie w tym momencie normalnie zaimponowałeś no i to taki prezent noworoczny od Ciebie.
No i w 1 serii mamy estoński pojedynek


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 16:19, 01 Sty 2017
adamson1
Pędzlarz
Pędzlarz

 
Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 1191
Przeczytał: 14 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5


Puchar Świata 2023/24
Oberstdorf HS137 Wyniki konkursu


I seria:


Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty
1. (8) Manfred Mikosch AUT 135.33m 145.0
2. (16) Keisuke Miyagawa JPN 134.70m 144.6
3. (14) Hans Herman Arntsen NOR 134.52m 142.6


4. (13) Arcangelo Pellegrino ITA 132.62m 140.0
5. (22) Virgilio Tavolieri ITA 132.21m 139.6
6. (15) Ingvar Lundqvist SWE 131.75m 139.2
7. (50) Pascal Gross GER 132.88m 138.5
8. (12) Alexander Cerkala SVK 131.73m 136.2
9. (27) Ronald Ruehl AUT 130.08m 134.5
10. (9) Giosue Maciello ITA 128.18m 132.4

11. (30) Kenji Tachibana JPN 128.07m 131.4
(1) Theodor Isaksson SWE 128.16m 131.4
13. (17) Jorg Fleichhacker AUT 128.05m 130.9
14. (31) Davide Di Campolio AUT 128.81m 130.8
15. (19) Hermann Rauscher AUT 128.38m 129.4
16. (4) Artti Airgo EST 126.26m 128.3
17. (11) F. Vidar Turpeinen SWE 127.11m 128.1
(24) Lennie Carlsson SWE 127.07m 128.1
19. (7) Theo Felix Springer GER 125.12m 125.5
(3) Sami Saapunki FIN 125.42m 125.5

21. (25) Jindra Zdradzil CZE 124.05m 124.2
(5) Jani Peltola FIN 124.19m 124.2
23. (26) Jalmari Javaskyla FIN 124.41m 123.2
24. (38) Makoya Fukuzuya JPN 122.11m 121.1
25. (21) Dennis Rosengren SWE 122.88m 120.0

26. (10) Amadeo Cosicone ITA 122.65m 116.0
27. (6) Ville Larinto FIN 118.56m 114.8
28. (23) Masaru Nakahara JPN 118.26m 112.9
29. (2) Asen Penchev BUL 116.30m 109.3
30. (18) Antonin Frydek CZE 113.82m 105.3

31. (42) Vladimir Zografski BUL 122.28m 119.6
32. (20) Hartmuth Stelter GER 121.78m 119.2
33. (34) Hans-Jurgen Hoerner SUI 119.59m 114.1
34. (36) Tomas Peroutka CZE 118.86m 112.8
35. (41) Demirturk Celik TUR 115.42m 106.0
36. (29) Jens S. Oevregaard NOR 114.39m 105.7
37. (32) Sami Niemi FIN 114.43m 104.2
38. (37) Filip Sakala CZE 112.80m 103.0
39. (40) Nicola Wigger SUI 114.86m 99.1
40. (47) Kaarel Nurmsalu EST 109.75m 97.1
41. (44) Arpad Vajk HUN 108.03m 92.9
42. (35) Jonas S. Oevregaard NOR 111.00m 92.3
43. (28) Marcel Buhler SUI 106.15m 88.3
44. (49) Andreas Wellinger GER 106.58m 85.7
45. (39) Daniel Simov BUL 98.02m 73.9
46. (43) Shao Wei-Wen CHN 95.66m 71.4
47. (45) Pascal Bodmer GER 96.41m 65.8
48. (48) Tor Arne Andreassen NOR 86.56m 52.2
49. (46) Andreas Michelakis GRE 70.30m 25.5
50. (33) Krzysztof Leja POL 65.50m 14.9

II seria:

Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty
1. (1) Theodor Isaksson SWE 139.18m 151.2
2. (12) Alexander Cerkala SVK 139.59m 150.6
3. (38) Makoya Fukuzuya JPN 138.86m 148.8
(6) Ville Larinto FIN 138.87m 148.8


5. (14) Hans Herman Arntsen NOR 136.60m 146.7
6. (17) Jorg Fleichhacker AUT 135.65m 145.9
7. (9) Giosue Maciello ITA 136.90m 145.2
8. (22) Virgilio Tavolieri ITA 136.37m 144.8
9. (16) Keisuke Miyagawa JPN 134.52m 143.1
10. (21) Dennis Rosengren SWE 134.92m 141.6

11. (8) Manfred Mikosch AUT 133.82m 141.3
12. (5) Jani Peltola FIN 132.65m 141.0
13. (10) Amadeo Cosicone ITA 134.10m 140.2
14. (19) Hermann Rauscher AUT 132.69m 140.0
15. (11) F. Vidar Turpeinen SWE 133.28m 138.9
16. (31) Davide Di Campolio AUT 133.59m 138.8
17. (26) Jalmari Javaskyla FIN 131.90m 138.2
(15) Ingvar Lundqvist SWE 131.85m 138.2
19. (30) Kenji Tachibana JPN 132.22m 138.1
20. (25) Jindra Zdradzil CZE 132.67m 138.0

21. (23) Masaru Nakahara JPN 131.21m 136.3
22. (4) Artti Airgo EST 130.99m 134.4
23. (18)Antonin Frydek CZE 129.10m 133.2
24. (24) Lennie Carlsson SWE 128.38m 132.9
25. (3) Sami Saapunki FIN 129.71m 132.6
26. (13) Arcangelo Pellegrino ITA 128.90m 131.8
27. (7) Theo Felix Springer GER 124.08m 122.2
28. (27) Ronald Ruehl AUT 118.11m 112.4
29. (2) Asen Penchev BUL 111.49m 99.3
30. (50) Pascal Gross GER 94.29m 65.2

Wyniki konkursu:



Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez adamson1 dnia Pon 22:11, 02 Sty 2017, w całości zmieniany 5 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 17:20, 01 Sty 2017
Yoyogi
Pontifex Maximus SJM
Pontifex Maximus SJM

 
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 9660
Przeczytał: 253 tematy

Pomógł: 67 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niagara Falls, Ontario
Płeć: Waćpanicz


[20] Dennis ROSENGREN (91% / 100%) 91% - 20 miejsce

[25] Artti AIRGO (77% / 74%) 77% - 18 miejsce





Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 18:18, 01 Sty 2017
Łukasz_Kruczek000
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 2086
Przeczytał: 476 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Częstochowa/Wiedeń
Płeć: Waćpanicz


Co Kur*** to jest jakieś nieporozumienie że Hans Wygrał Adamson dzięki


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 19:01, 01 Sty 2017
adamson1
Pędzlarz
Pędzlarz

 
Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 1191
Przeczytał: 14 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5


Zastanawiam się czy na wyniki mógł mieć wpływ fakt, że obie serie konkursowe przeprowadzałem w trybie kwalifikacji w DSJ. Być może jest jakiś pierwiastek geniuszu w tej grze i czołowi skoczkowie trochę bagatelizują skoki kwalifikacyjne?


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 19:07, 01 Sty 2017
Marc0205
Super V.I.P. Manager
Super V.I.P. Manager

 
Dołączył: 12 Mar 2016
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


A będzie filmik z konkursu?


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 19:09, 01 Sty 2017
Łukasz_Kruczek000
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 2086
Przeczytał: 476 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Częstochowa/Wiedeń
Płeć: Waćpanicz


Marc0205 napisał:
A będzie filmik z konkursu?


Jak nie pisał nic o Video to raczej nie

P.S Bierz Watykan to dostaniesz premię od Papieża


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 19:10, 01 Sty 2017
adamson1
Pędzlarz
Pędzlarz

 
Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 1191
Przeczytał: 14 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5


Marc0205 napisał:
A będzie filmik z konkursu?


Pierwsze primo: świętujemy, a nie nagrywamy filmiki
drugie: nagrywanie TCS w DSJ jest wielce utrudnione


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 19:27, 01 Sty 2017
Marc0205
Super V.I.P. Manager
Super V.I.P. Manager

 
Dołączył: 12 Mar 2016
Posty: 128
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Ok


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 19:32, 01 Sty 2017
selbi19
V.I.P. Manager
V.I.P. Manager

 
Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 907
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5


no no Artti 18 miejsce ładniutki wynik ty to mnie dalej imponujesz.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 21:58, 01 Sty 2017
Mikhail
Młody wilk trenerki
Młody wilk trenerki

 
Dołączył: 04 Sie 2016
Posty: 149
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Nie żebym sie narzucał czy coś, ale w wynikach Peroutka ma wpisany wynik Pencheva to po pierwsze, a po drugie chyba też mała pomyłka bo nikt z pary Frydek-Leja nie awansował do 2 serii.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
4. Puchar Świata (Niemcy/TCS) Wyniki
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Puchar Świata / Puchar Świata sezon 2023/2024
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin