Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Archiwum składów / Sezon 2022/2023 » Rosja (8*)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Rosja (8*)
PostWysłany: Nie 14:52, 08 Maj 2016
Łukasz_Kruczek000
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 1967
Przeczytał: 198 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Częstochowa/Wiedeń
Płeć: Waćpanicz




Informacje ogólne
Stolica: Moskwa
Ludność: 142 905 200
Związek: Ski Sports Association of Russia
Akcesja: 2007/2008 [1 sezon]
Skrót FIS: RUS
Prezes: Anastasiy Jefimovich Kaminskij (Spokojny)
Legendy: Nikolay Kamenskiy, Koba Tsakadze, Vladimir Belussov, Aleksey Borovitin, Gariy Napalkov, Dmitriy Vassiliev, Ilya Rosliakov
Menadżer:
Popularność: duże zainteresowanie
Ranking FIS: 6 (+5)
Rywale: Armenia Azerbejdżan Białoruś Chińska Republika Ludowa Estonia Finlandia Francja Gruzja Iran Japonia Kazachstan Kirgistan Korea Północna Litwa Łotwa Niemcy Polska Stany Zjednoczone Ukraina Uzbekistan
Przydomek: Sbornaya

Zestawienie finansowe
Budżet: 1 609 640 €
Dochody:
Sponsor główny: 700 000 €
Sponsor techniczny: 200 000 €
Dostawca sprzętu: Elan (1 sez.)
Wydatki:
Pensje pracowników:
Utrzymanie obiektów:
System szkolenia juniorów:

Sztab szkoleniowy
Trener: [50] Pekka NIEMELA (218 tys./5 sez.) (18 )
Trener juniorów: [47] Nicolas DESSUM (292 tys./5 sez.) (19/13)
Fizjoterapeuta: [37] Ildar VOLMAJER (150 tys./5 sez.) (15)
Ekspert PR:

Zawodnicy:
[35] Stanislav OSHEPKOV (87% / 59%) 88%
[35] Roman-Sergeevich TROFIMOV (25% / 2%) 77%
[33] Maxim-Alexandrovich SVIATOV (0% / 2%) 74%
[33] Siarhey ZHOLTAKOV (84% / 63%) 85%
[30] Evgeniy KRAUCHANKA (0% / 2%) 61%
[30] Mikhail MAKSIMOCHKIN (0% / 2%) 67%
[30] Mihail ZABEGALOV (0% / 2%) 66%
[28] Vladislav PERSIYANCEV (11% / 2%) 61%
[27] Pavle FOMIN (0% / 2%) 60%
[23] Fedor BIRLOV (89% / 100%) 89%
[23] Makariy KOZISYN (100% / 100%) 100%
[22] Sergey TVERDOKHLEBOV (89% / 100%) 89%
[22] Matvey FOKINE (0% / 2%) 63%
[21] Lev KOSHELENKO (77% / 83%) 82%
[21] Mikhail MALYGIN (43% / 50%) 77%
[21] Anatoliy LOBACHEVSKIY (79% / 86%) 84%
[20] Alexander KOLTSOV (42% / 35%) 81%
[17] Alexander SVETIN (66% / 66%) 81%
[17] Konstantin SHESTOPALOV (69% / 71%) 83%
[16] Igor PROKOFYEV (0% / 2%) 78%
[13] Mitrofan YAKOVLEV (16% / 20%) 85%
[13] Spartak ALKAEV (16% / 20%) 83%
[11] Vikenti KUZNETSOV (5% / 12%) 83%

Zawodniczki:
[30] Irina TAKTAEVA (0% / 2%)59%
[31] Viktoria VASKINA (0% / 2%) 63%
[31] Anastasiya VESCHEKOVA (0% / 2%) 63%
[30] Ekaterina ZHUKOVA (65% / 59%) 66%
[22] Yekaterina ZUCHEK (64% / 63%) 65%
[22] Nastya CHEKHOVA (67% / 80%) 67%
[22] Natalya VARLAMOVA (65% / 67%) 65%
[20] Roksana KLISHINOVA (66% / 67%) 66%
[17] Sofiya ZYBINA (63% / 61%) 63%
[13] Apollinariya YAKOVLEVA (14% / 18%) 64%
[13] Ekaterina GRUSHANINA (14% / 18%) 68%
[13] Alexandra YERMOLAYEVA (14% / 18%) 63%

Menadżerowie:
1. Krystian (19.01.2009-14.08.2009)
2. sokersi93 (31.08.2009-01.09.2009)
3. Bobby (27.11.2009-06.12.2009)
4. p.o. Yoyogi (06.12.2009-30.12.2009)
5. Janne (30.12.2009-30.01.2010)
6. Tanceti (30.01.2010-22.03.2010)
7. adidoss (23.03.2010-10.06.2010)
8. Tanceti (02.11.2010-10.04.2011)
9. Tomek (10.04.2011-24.11.2011)
10. Malak (24.11.2011-05.10.2013)
11. Tomek (16.10.2013-01.05.2014)
12. bartek9 (13.05.2014-26.07.2014)
13. art105 (01.08.2014-27.08.2014)
14. piter1511 (05.10.2014-17.10.2014)
15. Lucas (24.11.2014-16.10.2015)
16. kenia225 (16.10.2015-11.02.2016)
17. PizzaMan (20.02.2016-30.09.2016)



Złote medale (6)
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2021
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2020/2021 Sergeya Tverdohlebova
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2020/2021
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2020
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2018 Makariya Kozisyna
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2017 Stanislava Oshepkova

Srebrne medale (16)
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2021
- 2 miejsce w konkursie drużyn mieszanych na Mistrzostwach Świata Juniorów 2021
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2020/2021
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2020/2021 Makariy Kozisyna
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2020/2021 Fedora Birlova
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2020/2021
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2020/2021
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2020
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mieszanym na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2020
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Zimowych Igrzyskach M Młodzieży 2020 Yekateriny Zuchek

- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet (U-15) 2018/2019 Roksany Klishinovej
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC Kobiet (U-15) 2018/2019
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2016/2017 Ekateriny Zhukovej
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni normalnej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016 Makariya Kozisyna
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2015/2016 Ekateriny Zhukovej
- 2 miejsce w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata w Lotach 2015

Brązowe medale (10)
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2021
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2020/2021 Fedora Birlova
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2020 Nastyi Chekhovej
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2016/2017 Siarheya Zholtakova
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2015/2016 Siarheya Zholtakova
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2015/2016
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2015/2016
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2013/2014
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2013/2014 Denisa Kornilova
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2011

Nagrody specjalne (1)
- Zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni 2020/2021 Makariya Kozisyna

Pozycja w rankingu FIS:
2007/2008 - 6. miejsce - 493,0 pkt
2008/2009 - 7. miejsce - 467,5 pkt
2009/2010 - nie sklasyfikowano
2010/2011 - 7. miejsce - 960,5 pkt
2011/2012 - 13. miejsce - 296,5 pkt
2012/2013 - 17. miejsce - 73,5 pkt
2013/2014 - 12. miejsce - 521,5 pkt
2014/2015 - 11. miejsce - 1642,0 pkt
2015/2016 - 11. miejsce - 1251,3 pkt
2016/2017 - 11. miejsce - 1485,0 pkt
2017/2018 - 10. miejsce - 1751,08 pkt
2018/2019 - 11. miejsce - 1340,78 pkt
2019/2020 - 10. miejsce - 1254.66 pkt
2020/2021 - 11. miejsce - 860.08 pkt
2021/2022 - 5 miejsce - 12 226 pkt


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Łukasz_Kruczek000 dnia Wto 14:56, 24 Maj 2016, w całości zmieniany 3 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 19:00, 14 Maj 2016
PizzaMan
Były trener kadry B
Były trener kadry B

 
Dołączył: 20 Lut 2016
Posty: 66
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stąd.
Płeć: Waćpanicz


I. Liczba juniorów utrzymywanych do akademii juniorskiej.
5K 3M


II. Skocznie

II.1 Utrzymanie skoczni
Lista skoczni, która ma być utrzymywana przez związek narciarski:
Chaykovskiy - kompleks
Krasnaya Polana - Kompleks


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 19:04, 14 Maj 2016
Łukasz_Kruczek000
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 1967
Przeczytał: 198 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Częstochowa/Wiedeń
Płeć: Waćpanicz


Szkolenie juniorów

Trener: Nicolas Dessum

Zawodnik/Zawodniczka - potencjał
[10] Oleksandr KUPKA - bardzo wysoki
[10] Alaksandr FRIDRICH - wysoki
[10] Vitali MENSOV - wysoki
---
[10] Aleksandra TIKONOVICH - bardzo wysoki
[10] Alena LEBEDEVA - wysoki
[10] Olga PUSHINA - wysoki
[10] Ludmila VENSOV - wysoki
[10] Irina VASILUK - wysoki


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Łukasz_Kruczek000 dnia Śro 18:06, 18 Maj 2016, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Rosja (8*)
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Archiwum składów / Sezon 2022/2023
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin