Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Archiwum składów / Sezon 2023/2024 » Austria (6*)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Austria (6*)
PostWysłany: Sob 14:51, 12 Lis 2016
adamson1
Pędzlarz
Pędzlarz

 
Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 1206
Przeczytał: 51 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5



Informacje ogólne
Stolica: Wiedeń
Ludność: 8 402 549
Związek: Österreichischer Skiverband
Akcesja: 2007/2008 [1 sezon]
Skrót FIS: AUT
Prezes: Bartholomäus Kneib (Spokojny)
Legendy: Karl Schnabl, Anton Innauer, Ernst Vettori, Reinhold Bachler, Hubert Neupner, Martin Höllwarth, Andreas Goldberger, Andreas Widhölzl, Josef Bradl, Armin Kogler, Andreas Felder, Heinz Kuttin, Alois Lipburger, Andreas Kofler, Martin Koch, Thomas Morgenstern
Menadżer: Lucas
Popularność: Średnie zainteresowanie
Ranking FIS: 14 (-7)
Rywale: Republika Czeska, Włochy, Szwajcaria, Niemcy, Węgry
Przydomek: Wunderteam

Zestawienie finansowe
Budżet: 74 685 €
Dochody:
Sponsor główny: 550 000 €
Sponsor techniczny: 150 000 €
Dostawca sprzętu: Elan (1 sez.)
Wydatki:
Pensje pracowników: 855 tys. €
Utrzymanie obiektów:
System szkolenia juniorów:

Sztab szkoleniowy
Trener: [76] Hannu LEPISTOE (450 tys./1 sez.) (20)
Trener juniorów: [46] Adolf BEYER (305 tys./1 sez.) (18/18)
Fizjoterapeuta: [26] Sylwia CIKO-DRUŻYNA (100 tys./1 sez.) (10)

Zawodnicy:
[35] Gregor SCHLIERENZAUER (64% / 30%) 100%
[30] Dustin ALLERSTORFER (54% / 62%) 72%
[33] Lukas MUELLER (44% / 15%) 91%
[32] Stefan KRAFT (0% / 2%) 93%
[26] Guenther GROHMANN (80% / 100%) 80%
[26] Manfred MIKOSCH (99% / 95%) 99%
[27] Rainer RAMMES (79% / 94%) 79%
[26] Ronald RUEHL (80% /100%) 80%
[34] Michael HAYBÖCK (61% / 35%) 93%
[23] Jörg FLEISCHHACKER (90% / 100%) 97%
[23] Hermann RAUSCHER (94% / 100%) 100%
/[23] Davide DI CAMPOLIO (88% / 85%) 99%
[22] Skyler DRESCHER (0% / 2%) 84%
[20] Patrick SCHUSTER (76% / 93%) 90%
[19] Wolfram ZILBERSCHLAG (76% / 54%) 85%
[19] Raffael WEISS (80% / 83%) 85%
[16] Josef BUFFONE (14% / 19%) 81%
[15] Hayati HOEFLER (12% / 15%) 80%
[12] Klemens WETZEL (12% / 15%) 80%
[14] Walther METZGER (37% / 42%) 90%
[14] Othmar BOESCH (37% / 42%) 83%
[12] Spartacus SOMMER (31% / 25%) 83%
[14] Burchard SCHARWENKA (18% / 22%) 81%

Zawodniczki:
[32] Verena POCK (0% / 2%) 65%
[32] Clara STEIND (0% / 2%) 65%
[31] Cornelia ROIDER (42% / 24%) 70%
[32] Katharina KEIL (39% / 17%) 69%
[28] Elisabeth RAUDASCHL (0% / 2%) 60%
[34] Anna KIENZER (0% / 2%) 61%
[23] Fritzi KRONBERGER (66% / 87%) 75%
[19] Helga SCHUSTER (63% / 57%) 68%
[16] Melanie ACHTERBERG (42% / 39%) 67%
[15] Patricia HASEK (37% / 42%) 71%
[15] Carolin SCHULTZE (8% / 1%) 69%
[14] Gretchen ASCHENBRENNER (35% / 40%) 69%

Menadżerowie:
1. oesaa (04.04.2009-30.09.2009)
2. Yoyogi (p.o.) (30.09.2009-29.11.2009)
3. Krystian (29.11.2009-16.01.2010)
4. Pylarz (22.03.2010-27.05.2010)
5. Saso (08.11.2010-09.04.2012)
6. Tomek (09.04.2012-31.05.2013)
7. paulonio (18.06.2013-22.03.2014)
8. kenia225 (30.03.2014-04.08.2014)
9. Leon (05.08.2014-19.09.2014)
10. mizul5 (11.11.2014-21.12.2014)
11. Sawkaz (06.01.2015-03.02.2015)
12. Malin (13.03.2015-16.10.2015)
13. Majster (16.10.2015-13.05.2016)
14. Mścibor (13.05.2016-20.09.2016)
15. Samato (11.11.2016-13.02.2017)
16. Lucas (13.02.2017-)

Osiągnięcia:

Złote medale (24)
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2019 Guenther Grohmanna
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2019
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2019
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2019
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2018
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2017/2018
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2016/2017
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni normalnej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016 Rainera Rammesa

- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2015/2016 Gregora Schlierenzauera
- 1 miejsce Gregora Schlierenzauera na Mistrzostwach Świata w Lotach 2015
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2014/2015 Gregora Schlierenzauera

- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2012/2013 Andreasa Koflera
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2011/2012 Andreasa Koflera
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Uniwersjadzie 2009 Clary Gritsch
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Igrzyskach Olimpijskich 2010
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2008/2009 Gregora Schlierenzauera
- 1 miejsce w Letniej Grand Prix 2009/2010 Gregora Schlierenzauera
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2009/2010
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2008/2009

- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2008
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2007/2008 Gregora Schlierenzauera
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2007/2008


Srebrne medale (18)
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2022 Manfreda Mikoscha
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2019 Gregora Schlierenzauera
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2019 Ronalda Ruehla
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2018/2019
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2018 Ronalda Ruehla
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Światach 2017
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2015/2016
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2016
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2011/2012
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2010/2011 Thomasa Morgensterna
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2010/2011

- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2008 Gregora Schlierenzauera
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2009/2010 Thomasa Morgensterna
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Igrzyskach Olimpijskich 2010 Thomasa Morgensterna
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2008/2009 Thomasa Morgensterna
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2007/2008 Thomasa Morgensterna
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet 2008/2009 Danieli Iraschko
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC Kobiet 2008/2009


Brązowe medale (21)
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2019
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2019 Dustina Allerstorfera
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2018/2019 Ronalda Ruehla
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2017/2018 Ronalda Ruehla
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2016/2017 Kathariny Keil
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2016/2017 Guenthera Grohmanna
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016 Ronalda Ruehla
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni normalnej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016 Guenthera Grohmanna

- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2015/2016
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Ladies FIS Cup 2015/2016 Kathariny Keil
- 3 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2015
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix Kobiet 2014/2015
- 3 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2013
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup U-15 2012/2013 Guenthera Grohmanna
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2011/2012 Martina Kocha
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2010/2011 Gregora Schlierenzauera
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet 2008/2009 Vereny Pock
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2009/2010 Thomasa Morgensterna
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2009/2010

- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Uniwersjadzie 2009
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2009/2010

Nagrody specjalne (3)
- Zwycięstwo w klasyfikacji Pucharu Świata w Lotach 2015/2016 Gregora Schlierenzauera
- Zwycięstwo w klasyfikacji Turnieju Nordyckiego 2014/2015 Gregora Schlierenzauera
- Zwycięstwo w klasyfikacji Pucharu Świata w Lotach 2014/2015 Gregora Schlierenzauera

Pozycja w rankingu FIS:
2007/2008 - 1. miejsce - 2078,0 pkt
2008/2009 - 1. miejsce - 2078,0 pkt
2009/2010 - 2. miejsce - 923,0 pkt
2010/2011 - 1. miejsce - 5953,0 pkt
2011/2012 - 8. miejsce - 867,0 pkt
2012/2013 - 11. miejsce - 578,5 pkt
2013/2014 - 10. miejsce - 1767,0 pkt
2014/2015 - 10. miejsce - 1697,0 pkt
2015/2016 - 9. miejsce - 2058,3 pkt
2016/2017 - 5. miejsce - 3491,9 pkt
2017/2018 - 6. miejsce - 2613,78 pkt
2018/2019 - 8. miejsce - 1667.70 pkt
2019/2020 - 3. miejsce - 3911.79 pkt
2020/2021 - 14 miejsce - 586,19 pkt
2021/2022 - 7 miejsce - 9922 pkt
2022/2023 - 14. miejsce - 319,76 pkt


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez adamson1 dnia Pon 17:25, 14 Lis 2016, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 21:09, 16 Lis 2016
samato
V.I.P. Manager
V.I.P. Manager

 
Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 154
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


I. Liczba juniorów utrzymywanych do akademii juniorskiej.
5M

II. Skocznie

II.1 Utrzymanie skoczni
Lista skoczni, która ma być utrzymywana przez związek narciarski:

-Bischofshofen
-Wals-Siezenheim
-Innsbruck
-Bad Mitterndorf
-Villach
-Solden


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 2:00, 21 Lis 2016
Yoyogi
Pontifex Maximus SJM
Pontifex Maximus SJM

 
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 9554
Przeczytał: 214 tematy

Pomógł: 65 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niagara Falls, Ontario
Płeć: Waćpanicz


Szkolenie juniorów

Trener: Adolf BEYER

Zawodnik/Zawodniczka - potencjał
[10] Walganus GEISZLER - wysoki
[10] Flavian STRAUSS - wysoki
[10] Verginius EBNER - wysoki
[10] Charlemagne WENZEL - wysoki
[10] Balbus SCHEMELING - wysoki


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Austria (6*)
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Archiwum składów / Sezon 2023/2024
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin