Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Archiwum składów / Sezon 2023/2024 » Norwegia (7*)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Norwegia (7*)
PostWysłany: Pią 18:19, 11 Lis 2016
adamson1
Pędzlarz
Pędzlarz

 
Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 1206
Przeczytał: 51 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5




Informacje ogólne
Stolica: Oslo
Ludność: 4 998 200
Związek: Norges Skiforbund
Akcesja: 2007/2008 [1 sezon]
Skrót FIS: NOR
Prezes: Yaniv Chesed Yafe Tamir Waldvogel (Rekin biznesu)
Legendy: Sondre Norheim, Olaf Rye, Jacob Tullin Thams, Alf Andersen, Birger Ruud, Petter Hugsted, Arnfinn Bergmann, Toralf Engan, Espen Bredesen, Lars Bystol, Narve Bonna, Sigmund Ruud, Hans Beck, Torbjorn Falkanger, Erik Johnsen, Lasse Ottesen, Sigurd Pettersen, Kaare Wahlberg, Reidar Andersen, Thorleif Schjelderup, Torgeir Brandtzag, Lars Grini, Roar Ljokelsoy, Kristian Johansson, Bjorn Wirkola, Per Bergerud, Tommy Ingebrigsten, Vegard Opaas, Rune Olijnyk, Ole Gunnar Fidjestol, Anette Sagen, Bjoern-Einar Romoeren, Johan Remen Evensen, Anders Jacobsen, Linda Johansson
Menadżer: Łukasz_Kruczek000
Popularność: Popularny
Ranking FIS: 8 (-2)
Rywale: Szwecja, Finlandia, Dania
Przydomek: The Breivik Gang

Zestawienie finansowe
Budżet: -576 586 €
Dochody:
Sponsor główny: 600 000 €
Sponsor techniczny: 175 000 €
Dostawca sprzętu: Elan (4 sez)
Wydatki:
Pensje pracowników: 700 tys. €
Utrzymanie obiektów:
System szkolenia juniorów: tys.

Sztab szkoleniowy
Trener: [59] Vasja BAJC (Słowenia) (330 tys./3 sez) - 18
Trener juniorów: [34] Angelika KUEHORN (Niemcy) (220 tys./4 sez.) - (14/16)
Fizjoterapeuta: [41] Linus HOLMGREN (Szwecja) (150 tys./4 sez) - (15)


Zawodnicy:
[38] Tom HILDE (71% / 19%) 96%
[38] Kim Rene ELVERUM SORSELL (65% / 37%) 90%
[35] Andres BEISVAAG (0% / 2%) 68%
[30] Johann FORFANG (57% / 57%) 76%
[31] Lorentz FANNEMEL (0% / 2%) 70%
[34] Anders FANNEMEL (0% / 2%) 74%
[31] Jonas Schoien OEVREGAARD (71% / 78%) 71%
[29] Jens Schoeien OEVREGAARD (71% / 87%) 71%
[30] Mats Soehagen BERGGAARD (26% / 2%) 78%
[23] Tor Arne ANDREASSEN (53% / 61%) 72%
[23] Alexander HVIDSTEN (65% / 62%) 99%
[23] Hans Herman ARNTSEN (76% / 81%) 100%
[22] Magnus HAFSTAD (50% / 59%) 97%
[21] Patrick VEGSUND (0% / 2%) 84%
[19] Tomas PLEYM (63% / 56%) 83%
[22] Rudolf WANVIK (69% / 73%) 95%
[20] Nikolaus Kim FRANK (0% / 2%) 70%
[20] Henning Geir MATTHIASEN (80% / 86%) 86%
[19] Jerrik Maximilian ENGAN (0% / 2%) 83%
[19] Dagfinn Valter HANSEN (73% / 85%) 85%
[18] Esben Stig OSTBERG (50% / 52%) 84%
[16] Werner FRANK (29% / 26%) 80%
[16] Esben TOOV (30% / 29%) 83%
[16] Sven LANG (30% / 29%) 80%
[14] Daniel FRANK (17% / 19%) 75%
[14] Johan ALBERTSEN (17% / 19%) 77%
[11] Jonas BRATLIEN (26% / 28%) 79%
[11] Sander Vossan ERIKSEN (26% / 28%) 84%

Zawodniczki:
[31] Maren LUNDBY (55% / 52%) 67%
[23] Karoline OTTERSTAD (65% / 92%) 75%
[23] Alexandra NORDLUND (71% / 53%) 71%
[21] Mona WEISETH (0% / 2%) 67%
[20] Milly Inge HOLGERSSON (0% / 2%) 67%
[20] Margrethe NASS (69% / 71%) 69%
[17] Tova BREIVIK (40% / 38%) 65%
[17] Malene OLESEN (40% / 38%) 69%
[14] Asta LOSENDAHL (26% / 23%) 68%
[14] Alva VANG (12% / 8%) 68%
[14] Margrete ABRAMSEN (19% / 19%) 65%
[14] Nanna LANG (17% / 19%) 66%
[14] Kamilla BAARDSSON (17% / 19%) 64%
[11] Thea S. JOHANSEN (21% / 17%) 70%

Menadżerowie:
1. Tomek (18.08.2009-10.04.2011)
2. Leon (10.04.2011-10.04.2014)
3. Mifsiu (25.04.2014-11.11.2014)
4. Arizona (01.12.2014-18.12.2014)
5. mrwolek (26.12.2014-27.02.2015)
6. Łukasz_Kruczek000 (27.02.2015-)

Osiągnięcia

Złote medale (31)
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Uniwersjadzie 2021 Johana Forfanga
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2018/2019
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2018/2019 Tora Arne Andreassena
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2018/2019
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup (U-15) 2018/2019
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet (U-15) 2018/2019 Margrethe Nass
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC Kobiet (U-15) 2018/2019
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2017/2018
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2016/2017
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup U-15 2016/2017 Tora Arne Andreassena
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2017 Toma Hilde
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2016/2017
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2016/2017 Toma Hilde

- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2015/2016
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2015/2016 Andersa Jacobsena
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2014/2015
- 1 miejsce w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata w Lotach 2015
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2014/2015
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2014
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2014 Anette Sagen
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2014

- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2013/2014
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2013/2014
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2013 Kima Rene Elverum Sorsella
- - 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2013 Lindy Johansson

- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2012/2013
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2011
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2011
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Mistrzostwa Świata w Lotach 2008 Andersa Bardala
- 1 miejsce w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata w Lotach 2008


Srebrne medale (38)
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2022
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2022 Hansa Hermana Arntsena
- 2 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Mistrzostwach Świata w Lotach 2021
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2021
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2020/2021
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2019
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mieszanym na Mistrzostwach Świata Junirów 2019
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym na Mistrzostwach Świata w Lotach 2019 Toma Hilde
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup (U-15) 2018/2019 Henninga Geira Matthiasena
-2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2018
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2017/2018 Tora Arne Andreassena
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2017/2018
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2016/2017
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2016/2017 Toma Hilde

- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2017 Toma Hilde
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2015/2016
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2015
- 2 miejsce Andersa Jacobsena na Mistrzostwach Świata w Lotach 2015
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2014/2015 Johana Remena Evensena
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2014/2015 Kennetha Gangnesa
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2014/2015
-2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2014 Anette Sagen
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2013/2014 Anette Sagen
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2013/2014

- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2013/2014 Andersa Jacobsena
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2013/2014 Johana Remena Evensena
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2012/2013
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2011/2012
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2011
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2010/2011
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2010/2011
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2011
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Uniwersjadzie 2009 Kennetha Gagnesa
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn Uniwersjady 2009

- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Igrzyskach Olimpijskich 2008
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2008
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2009/2010
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2007/2008


Brązowe medale (41)
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2021/2022
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2021
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2021 Dagfinna Valtera Hansena
-3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2020/2021
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2019
- 3 miejsce w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata w Lotach 2019
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mieszanym na Mistrzostwach Świata 2019
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2019/2020
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2018/2019 Kima Rene Elverum Sorsella
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup (U-15) 2018/2019 Tomasa Pleyma
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2018 Kima Rene Elverum Sorsella
-3 miejsce w konkursie mieszanym na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2018
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2017/2018 Johana Forfanga
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup U-15 2017/2018 Rudolfa Wanvika
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2016/2017
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2017
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2015/2016
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2015/2016 Johana Remena Evensena
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2015/2016
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2015/2016 Jensa Schoeina Oevregaarda
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Świata w Lotach 2015 Johana Remena Evensena
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2015 Maren Lundby
-3 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2014
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2013/2014 Johana Remena Evensena
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix Kobiet 2013/2014
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Świata w Lotach 2013 Toma Hilde
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2012/2013
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2013
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2013
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2013 Andersa Jacobsena
- 3 miejsce w konkursie drużynowym na skoczni normalnej kobiet na Mistrzostwach Świata 2013

- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2012/2013 Johana Remena Evensena
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2011/2012 Andreasa Villberga
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2011/2012
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej CoC Kobiet 2011/2012
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2011/2012 Toma Hilde
- 3 miejsce w COC Kobiet 2009/2010 Anette Sagen
- 3 miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów Espena Engera Halvorsena 2009
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej Mistrzostwach Świata 2011 Line Jahr
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2010/2011
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FiS Cup U-15 2010/2011 Jonasa Schoiena Oevregaarda

Nagrody specjalne (3)
- Zwycięstwo w klasyfikacji FIS Team Tour 2015/2016
- Zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni 2014/2015 Johana Remena Evensena
- Zwycięstwo w klasyfikacji FIS Team Tour 2013/2014

Pozycja w rankingu FIS:
2007/2008 - 2 miejsce - 1286.5p.
2008/2009 - 3 miejsce - 997.5p.
2009/2010 - 3 miejsce - 2284p.
2010/2011 - 3 miejsce - 3147p.
2011/2012 - 3 miejsce - 2443p.
2012/2013 - 3 miejsce - 2879p.
2013/2014 - 4 miejsce - 3632.7p.
2014/2015 - 1 miejsce - 6627.5p.
2015/2016 - 3 miejsce - 4937.5p.
2016/2017 - 3 miejsce - 5149.5p.
2017/2018 - 3 miejsce - 5021,02 pkt
2018/2019 - 4 miejsce - 5071,58 pkt
2019/2020 - 6 miejsce - 3361.29 pkt
2020/2021 - 7 miejsce - 2720.39 pkt
2021/2022 - 6 miejsce - 10 085 pkt
2022/2023 - 8 miejsce - 749,21 pkt


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez adamson1 dnia Pon 17:47, 28 Lis 2016, w całości zmieniany 4 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 16:55, 12 Lis 2016
Łukasz_Kruczek000
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 1970
Przeczytał: 193 tematy

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Częstochowa/Wiedeń
Płeć: Waćpanicz


Ustawienia reprezentacji 2022/2023

I. Liczba juniorów utrzymywanych do akademii juniorskiej.
5M 5K


II. Skocznie

II.1 Utrzymanie skoczni
Lista skoczni, która ma być utrzymywana przez związek narciarski:
Lillehammer - Kompleks
Vikersund - MAMUT
Oslo - kompleks
Trondheim - kompleks
Vaaler
Stryn
Vikersund HS117
Notodden


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 13:37, 16 Lis 2016
Yoyogi
Pontifex Maximus SJM
Pontifex Maximus SJM

 
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 9554
Przeczytał: 214 tematy

Pomógł: 65 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niagara Falls, Ontario
Płeć: Waćpanicz


Szkolenie juniorów

Trener:

Zawodnik/Zawodniczka - potencjał
[11] Otto AASEN - wysoki
[11] Ludvik BRAATHEN - wysoki
[11] Jonas BRATLIEN - wysoki
[11] Sander Vossan ERIKSEN - wysoki
[11] Thomas BARDAL - wysoki
---
[11] Anna BARDAL - wysoki
[11] Thea Sofie JOHANSEN - wysoki
[11] Karoline SKATVEDT - wysoki
[11] Anna MORK - wysoki
[11] Rebecca FRIDUN - wysoki


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Norwegia (7*)
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Archiwum składów / Sezon 2023/2024
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin