Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Archiwum składów / Sezon 2023/2024 » Rosja (7*)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Rosja (7*)
PostWysłany: Sob 22:57, 12 Lis 2016
adamson1
Pędzlarz
Pędzlarz

 
Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 1206
Przeczytał: 51 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5


Informacje ogólne
Stolica: Moskwa
Ludność: 142 905 200
Związek: Ski Sports Association of Russia
Akcesja: 2007/2008 [1 sezon]
Skrót FIS: RUS
Prezes: Anastasiy Jefimovich Kaminskij (Zjarany)
Legendy: Nikolay Kamenskiy, Koba Tsakadze, Vladimir Belussov, Aleksey Borovitin, Gariy Napalkov, Dmitriy Vassiliev, Ilya Rosliakov
Menadżer: Malak
Popularność: duże zainteresowanie
Ranking FIS: 9 (-4)
Rywale: Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Chińska Republika Ludowa, Estonia, Finlandia, Francja, Gruzja, Iran, Japonia, Kazachstan, Kirgistan, Korea Północna, Litwa, Łotwa, Niemcy, Polska, Stany Zjednoczone, Ukraina, Uzbekistan
Przydomek: Sbornaya

Zestawienie finansowe
Budżet: 20 235 €
Dochody:
Sponsor główny: 600 000 €
Sponsor techniczny: 175 000 €
Dostawca sprzętu: Nordica (2 sez)
Wydatki:
Pensje pracowników: 660 tys. €
Utrzymanie obiektów:
System szkolenia juniorów:

Sztab szkoleniowy
Trener: [50] Pekka NIEMELA (218 tys./4 sez.) (18 )
Trener juniorów: [47] Nicolas DESSUM (292 tys./4 sez.) (19/13)
Fizjoterapeuta: [37] Ildar VOLMAJER (150 tys./4 sez.) (15)

Zawodnicy:
[36] Stanislav OSHEPKOV (85% / 48%) 88%
[36] Roman-Sergeevich TROFIMOV (5% / 2%) 77%
[34] Maxim-Alexandrovich SVIATOV (0% / 2%) 74%
[34] Siarhey ZHOLTAKOV (84% / 55%) 85%
[31] Evgeniy KRAUCHANKA (0% / 2%) 61%
[31] Mikhail MAKSIMOCHKIN (0% / 2%) 67%
[31] Mihail ZABEGALOV (0% / 2%) 66%
[29] Vladislav PERSIYANCEV (0% / 2%) 61%
[28] Pavle FOMIN (0% / 2%) 60%
[24] Fedor BIRLOV (89% / 100%) 89%
[24] Makariy KOZISYN (100% / 100%) 100%
[23] Sergey TVERDOKHLEBOV (89% / 100%) 89%
[23] Matvey FOKINE (0% / 2%) 63%
[22] Lev KOSHELENKO (82% / 89%) 82%
[22] Mikhail MALYGIN (52% / 56%) 77%
[22] Anatoliy LOBACHEVSKIY (84% / 92%) 84%
[21] Alexander KOLTSOV (33% / 23%) 81%
[18] Alexander SVETIN (75% / 72%) 81%
[18] Konstantin SHESTOPALOV (78% / 77%) 83%
[17] Igor PROKOFYEV (0% / 2%) 78%
[14] Mitrofan YAKOVLEV (25% / 26%) 85%
[14] Spartak ALKAEV (7% / 8%) 83%
[12] Vikenti KUZNETSOV (18% / 20%) 83%

Zawodniczki:
[31] Irina TAKTAEVA (0% / 2%)59%
[32] Viktoria VASKINA (0% / 2%) 63%
[32] Anastasiya VESCHEKOVA (0% / 2%) 63%
[31] Ekaterina ZHUKOVA (65% / 50%) 66%
[23] Yekaterina ZUCHEK (64% / 64%) 65%
[23] Nastya CHEKHOVA (67% / 84%) 67%
[23] Natalya VARLAMOVA (65% / 71%) 65%
[21] Roksana KLISHINOVA (66% / 71%) 66%
[18] Sofiya ZYBINA (63% / 64%) 63%
[14] Apollinariya YAKOVLEVA (24% / 24%) 64%
[14] Ekaterina GRUSHANINA (24% / 24%) 68%
[14] Alexandra YERMOLAYEVA (24% / 24%) 63%

Menadżerowie:
1. Krystian (19.01.2009-14.08.2009)
2. sokersi93 (31.08.2009-01.09.2009)
3. Bobby (27.11.2009-06.12.2009)
4. p.o. Yoyogi (06.12.2009-30.12.2009)
5. Janne (30.12.2009-30.01.2010)
6. Tanceti (30.01.2010-22.03.2010)
7. adidoss (23.03.2010-10.06.2010)
8. Tanceti (02.11.2010-10.04.2011)
9. Tomek (10.04.2011-24.11.2011)
10. Malak (24.11.2011-05.10.2013)
11. Tomek (16.10.2013-01.05.2014)
12. bartek9 (13.05.2014-26.07.2014)
13. art105 (01.08.2014-27.08.2014)
14. piter1511 (05.10.2014-17.10.2014)
15. Lucas (24.11.2014-16.10.2015)
16. kenia225 (16.10.2015-11.02.2016)
17. PizzaMan (20.02.2016-30.09.2016)
18. Mati_2016 (12.11.2016-05.01.2017)
19. Malak (05.01.2017-)

Osiągnięcia:

Złote medale (7)
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2021/2022
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2021
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2020/2021 Sergeya Tverdohlebova
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2020/2021
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2020
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2018 Makariya Kozisyna
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2017 Stanislava Oshepkova

Srebrne medale (18)
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2022
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2021/2022 Nastayi Chekhovej
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2021
- 2 miejsce w konkursie drużyn mieszanych na Mistrzostwach Świata Juniorów 2021
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2020/2021
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2020/2021 Makariy Kozisyna
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2020/2021 Fedora Birlova
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2020/2021
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2020/2021
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2020
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mieszanym na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2020
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Zimowych Igrzyskach M Młodzieży 2020 Yekateriny Zuchek

- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet (U-15) 2018/2019 Roksany Klishinovej
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC Kobiet (U-15) 2018/2019
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2016/2017 Ekateriny Zhukovej
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni normalnej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016 Makariya Kozisyna
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2015/2016 Ekateriny Zhukovej
- 2 miejsce w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata w Lotach 2015

Brązowe medale (17)
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Mistrzostwach Świata w Lotach 2023 Sergieya Tverdokhlebova
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2022 Anatoliego Lobachevskiego
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mieszanym na Mistrzostwach Świata Juniorów
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2021/2022 Yekateriny Zuchek
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2021/2022
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2021/2022 Makariya Kozisyna
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2021/2022
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2021
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2020/2021 Fedora Birlova
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2020 Nastyi Chekhovej
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2016/2017 Siarheya Zholtakova
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2015/2016 Siarheya Zholtakova
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2015/2016
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2015/2016
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2013/2014
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2013/2014 Denisa Kornilova
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2011

Nagrody specjalne (1)
- Zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni 2020/2021 Makariya Kozisyna

Pozycja w rankingu FIS:
2007/2008 - 6. miejsce - 493,0 pkt
2008/2009 - 7. miejsce - 467,5 pkt
2009/2010 - nie sklasyfikowano
2010/2011 - 7. miejsce - 960,5 pkt
2011/2012 - 13. miejsce - 296,5 pkt
2012/2013 - 17. miejsce - 73,5 pkt
2013/2014 - 12. miejsce - 521,5 pkt
2014/2015 - 11. miejsce - 1642,0 pkt
2015/2016 - 11. miejsce - 1251,3 pkt
2016/2017 - 11. miejsce - 1485,0 pkt
2017/2018 - 10. miejsce - 1751,08 pkt
2018/2019 - 11. miejsce - 1340,78 pkt
2019/2020 - 10. miejsce - 1254.66 pkt
2020/2021 - 11. miejsce - 860.08 pkt
2021/2022 - 5 miejsce - 12 226 pkt
2022/2023 - 9. miejsce - 581,08 pkt


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez adamson1 dnia Pon 17:51, 14 Lis 2016, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 16:02, 15 Lis 2016
Mati_2016
Niedzielny kibic
Niedzielny kibic

 
Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


I. Liczba juniorów utrzymywanych do akademii juniorskiej.
5M 5K

II. Skocznie

II.1 Utrzymanie skoczni
Lista skoczni, która ma być utrzymywana przez związek narciarski:


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 14:01, 16 Lis 2016
Yoyogi
Pontifex Maximus SJM
Pontifex Maximus SJM

 
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 9554
Przeczytał: 214 tematy

Pomógł: 65 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niagara Falls, Ontario
Płeć: Waćpanicz


Szkolenie juniorów

Trener: Nicolas Dessum

Zawodnik/Zawodniczka - potencjał
[11] Oleksandr KUPKA - bardzo wysoki
[11] Alaksandr FRIDRICH - wysoki
[11] Vitali MENSOV - wysoki
[10] Innokenty VOLKOV - wysoki
[10] Mikhail KAKURIN - wysoki
---
[11] Aleksandra TIKONOVICH - bardzo wysoki
[11] Alena LEBEDEVA - wysoki
[11] Olga PUSHINA - wysoki
[11] Ludmila VENSOV - wysoki
[11] Irina VASILUK - wysoki


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 19:01, 05 Sty 2017
Malak
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 2122
Przeczytał: 267 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków
Płeć: Waćpanicz


Uzupełniając wypowiedz poprzednika:

II.1 Utrzymanie skoczni
Lista skoczni, która ma być utrzymywana przez związek narciarski:
Chaykovskyi (kompleks)
Krasnaya Polana (kompleks)


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Rosja (7*)
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Archiwum składów / Sezon 2023/2024
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin