Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Archiwum składów / Sezon 2023/2024 » Słowacja (8*)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Słowacja (8*)
PostWysłany: Sob 15:48, 12 Lis 2016
adamson1
Pędzlarz
Pędzlarz

 
Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 1206
Przeczytał: 51 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5




Informacje ogólne
Stolica: Bratysława
Ludność: 5 455 000
Związek: Slovenský lyžiarsky zväz
Akcesja: 2007/2008 [1 sezon]
Skrót FIS: SVK
Prezes: Igor Rattaj (Spokojny)
Legendy: Martin Mesík, Martin Švagerko, Jaro
Menadżer: ShoT
Popularność: Sport Narodowy
Ranking FIS: 5 (-2)
Rywale: Republika Czeska, Polska, Austria, Węgry, Szwecja
Przydomek: Naši

Zestawienie finansowe
Budżet: 1 007 260 €
Dochody:
Sponsor główny: 650 000 €
Sponsor techniczny: 200 000 €
Dostawca sprzętu: Fischer (2 sez.)
Wydatki:
Pensje pracowników: 780 tys. €
Utrzymanie obiektów:
System szkolenia juniorów:

Sztab szkoleniowy
Trener: [62] Mika KOJONKOSKI (400 tys./3 sez.) (20)
Trener juniorów: [39] Stefan THURNBICHLER (300 tys./3 sez.) (18/18)
Fizjoterapeuta: [24] Wojciech TRZEPACZ (Polska) (110 tys./1 sez.) - (11)

Zawodnicy:
[34] Mojmir NOSAL (85% / 82%) 85%
[34] Michal PSENKO (49% / 38%) 85%
[33] Denis SINDLER (0% / 3%) 77%
[35] Jakub CABAN (67% / 61%) 85%
[35] Eduard CABAN (51% / 32%) 87%
[31] Patrik CSEH (41% / 41%) 78%
[24] Mikolas DRANAC (90% / 100%) 90%
[24] Tadeas SIVAK (82% / 100%) 82%
[23] Dušan JANKULAR (100% / 100%) 100%
[23] Alexander ČERKALA (100% / 100%) 100%
[22] Zdislav ČARNICKY (86% / 100%) 94%
[22] Ondrej SLAVIK (90% / 100%) 96%
[21] Alexander GRENDEL (85% / 97%) 86%
[17] František PEKAREK (78% / 83%) 93%
[17] František SEMENAK (0% / 3%) 85%
[17] Samuel ZABOJNIK (0% / 3%) 86%
[17] Maroš TISO (78% / 83%) 90%
[14] Alexander ZLODEJ (46% / 49%) 85%
[14] Fridrich KUPKA (46% / 49%) 90%
[14] Miloslav MELICHAR (43% / 50%) 89%
[14] František KOLESAR (43% / 50%) 91%
[14] Jerguš ŠATAN (24% / 30%) 87%

Zawodniczki:
/[28] Daniela ZUZULOVA-JAKUBIA (70% / 95%) 70%
[29] Natalka POPRADOVA (43% / 52%) 65%
[25] Kamila VERNEROVA (75% / 100%) 75%
[31] Amanda POKAPINOVA (75% / 79%) 75%
[27] Daniela JAROVSKA (71% / 96%) 71%
[23] Verka VASKOVA (74% / 100%) 74%
[22] Alena STRIESKOVA (70% / 89%) 75%
[21] Natália ZAHRADNIKOVA (16% / 9%) 69%
[17] Alojzia BURESOVA (0% / 3%) 71%
[17] Silvia CERMAKOVA (0% / 3%) 71%
[13] Žofia JELENOVA (43% / 44%) 70%
[13] Alžbeta KOVCOVA (43% / 44%) 74%
[14] Renáta SAFAROVA (42% / 49%) 72%
[14] Lucia MALICHOVA (33% / 30%) 73%
[12] Alojza STORNICKOVA (1% / 3%) 70%

Menadżerowie:
1. Jaro (11.03.2009-11.11.2013)
2. Wolfram (11.11.2013-10.01.2014)
3. Lucas (30.01.2014-01.11.2014)
4. samato (14.11.2014-10.12.2014)
5. Leon (01.01.2015-28.01.2015)
6. Peczrik (28.01.2015-01.04.2015)
7. Saso01 (03.05.2015-16.10.2015)
8. KieŁba (19.10.2015-28.12.2015)
9. Slovak (28.12.2015-30.12.2015)
10.Pylarz (30.12.2015-02.05.2016)
11. Primoz (2.05.2016-03.07.2016)
12. FraNes (01.11.2016-20.12.2016)
13. ShoT (20.12.2016-)

Osiągnięcia:

Złote medale (119)
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2022/2023
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2022 Aleny Strieskovej
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2022 Verki Vaskovej
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mieszanym na Mistrzostwach Świata Juniorów 2022
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2022
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2022 Mikolasa Dranaca
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mieszanym na Igrzyskach Olimpijskich 2022
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2022

- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2021 Danieli Javorskiej
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Mistrzostwach Świata w Lotach 2021 Mikolasa Dranaca
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2021 Alany Strieskovej
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2021 Verki Vaskovej
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2020/2021 Kamili Vernerovej
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Mistrzostwach Świata w Lotach 2021 Verki Vaskovej
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2019/2020
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2019/2020 Kamili Vernerovej
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2019/2020 Mojmira Nosala
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2019/2020
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2019/2020 Natalki Popradovej
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2019/2020
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2019 Kamili Vernerovej
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2019
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2019
- 1 miejsce w mieszanym konkursie drużynowym na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2019
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2019 Patricka Cseha
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2019 Natalki Popradovej
- 1 miejsce w mieszanym konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata Juniorów 2019
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup (U-15) 2018/2019 Alexandra Grendela
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2018
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2018
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2017/2018 Michala Psenko
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2017/2018 Natalki Popradovej
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2017/2018 Tadeasa Sivaka
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC Kobiet U-15 2017/2018
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet U-15 2017/2018 Aleny Strieskovej
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2017/2018
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup U-15 2017/2018 Zdislava Carnickego
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2018
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2018 Danieli Zuzulovej-Jakubii
- 1 miejsce w mieszanym konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata Juniorów 2018
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2017/2018
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2017/2018 Tadeasa Sivaka
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix Kobiet 2017/2018

- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2017 Mojmira Nosala
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2017
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2017
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2017
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2017
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2017 Amandy Pokapinovej
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2017
- 1 miejsce w mieszanym konkursie drużynowym na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2017

- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2016/2017 Michala Psenko
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2016/2017
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2016/2017 Danieli Jarovskiej
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2016/2017 Tadeasa Sivaka
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet U-15 2016/2017 Verki Vaskovej
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2017
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2017 Danieli Jarovskiej
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2017 Kamili Vernerovej
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2017
- 1 miejsce w mieszanym konkursie drużynowym na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2017

- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2016/2017 Danieli Zuzulovej
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016 Kamili Vernerovej
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016 Kamili Vernerovej
- 1 miejsce w mieszanym konkursie drużynowym na skoczni normalnej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016

- Zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej COC U-15 2015/2016 Verki Vaskovej
- Zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2015/2016 Michala Psenko
- Zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2015/2016
- Zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2015/2016 Lashy Jakubii
- Zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2015/2016 Danieli Jarovskiej
- Zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2015/2016
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2016
- 1 miejsce Lashy Jakubii w konkursie indywidualnym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2016
- Zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2015/2016 Natalki Popradovej
- Zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2015/2016

- Mistrzostwo Świata 2015 w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej
- Mistrzostwo Świata 2015 Danieli Zuzulovej na skoczni normalnej

- Zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2014/2015 Michala Psenko
- Zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2014/2015 Lashy Jakubii
- Zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup U-15 2014/2015 Tadeasa Sivaka
- Zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet U-15 2014/2015 Kamili Vernerovej
- Zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej COC Kobiet U-15 2014/2015
- 1 miejsce drużyny męskiej na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2015
- 1 miejsce Mojmira Nosala na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2015

- Zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix Kobiet 2014/2015
- Zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2014/2015 Kamili Vernerovej
- Zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2014/2015
- Zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet U15 2013/2014 Kamili Vernerovej
- Zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2013/2014
- Zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2013/2014 Lashy Jakubii
- Zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2013/2014
- Zwycięstwo w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2013/2014 Michala Psenki
- Mistrzostwo Olimpijskie w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2014
- 1 miejsce drużyny kobiecej na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2013
- 1 miejsce Lashy Jakubii na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2013
- 1 miejsce Eduarda Cabana na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2013

- 1 miejsce Kamili Vernerovej w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet U-15 2012/2013
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2012/2013
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Lashy Jakubii w FIS Cup 2012/2013
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2013
- 1 miejsce Danieli Zuzulovej w konkursie indywidualnym na Mistrzostwach Świata Juniorów 2013
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2011/2012 Michala Psenki
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2011/2012
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Lashy Jakubii w FIS Cup 2011/2012
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2011/2012
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej CoC Kobiet 2011/2012
- 1 miejsce Danieli Zuzulovej na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2011
- 1 miejsce Mojmira Nosala na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2011

- Wygrana w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2010/2011
- Wygrana w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup U-15 2010/2011 Lashy Jakubii
- Mistrzostwo Świata 2011 na skoczni dużej drużyny
- Mistrzostwo Świata 2011 na skoczni normalnej Danieli Jarovskiej

- Wygrana w klasyfikacji indywidualnej FiS Cup 2010/2011 Michala Psenko
- Wygrana w klasyfikacji drużynowej FiS Cup 2010/2011
- Wygrana w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2009/2010 (2009)
- 1 miejsce Kamili Vernerovej w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet U-15 2013/2014

Srebrne medale (77)
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Mistrzostwach Świata w Lotach 2023 Alexandra Cerkali
- 2 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2022
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2021/2022
- 2 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2021
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2021 Amandy Pokapinovej
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2021 Mikolasa Drnaca
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2021 Kamili Vernerovej
- 2 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2021

- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2019/2020 Tadeasa Sivak
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2019/2020
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2019/2020 Alexandra Cerkali
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2018/2019
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2018/2019 Patrika Cseha
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2018/2019
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2018/2019 Natalki Popradovej
-] 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2018 Eduarda Cabana
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2018
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2018 Amandy Pokapinovej
- 2 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2018
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2018 Kamili Vernerovej
- 2 miejsce w konkursie mieszanym na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2018
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2017/2018 Patrika Cseha
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup U-15 2017/2018 Alexandra Grendela
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2017/2018
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2018
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2017 Danieli Zuzulovej-Jakubii
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2016/2017
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2016/2017
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC Kobiet U-15 2016/2017
- 2 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2017
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2017
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2017 Amandy Pokapinovej

- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2016/2017 Lashy Jakubii
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix Kobiet 2016/2017
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2016/2017 Amandy Pokapinovej

- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016 Tadeasa Sivaka
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2015/2016 Patrika Cseha
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup U-15 2015/2016 Tadeasa Sivaka
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2015/2016
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2015/2016
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2015/2016
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix Kobiet 2015/2016
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2015/2016 Lashy Jakubii

- 2 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Mistrzostwach Świata 2015 na skoczni normalnej
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2014/2015 Amandy Pokapinovej
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2014/2015
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2014/2015
- 2 miejsce drużyny męskiej na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2015
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC Kobiet U15 2013/2014
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U15 2013/2014
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup U15 2013/2014 Tadeasa Sivaka
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2013/2014 Patrika Cseha
- 2 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2014
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix Kobiet 2013/2014
- 2 miejsce Danieli Zuzulovej na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2013
- 2 miejsce Michala Psenki na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2013
- 2 miejsce drużyny męskiej na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2013

- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC Kobiet U-15 2012/2013
- 2 miejsce Michala Psenko w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2012/2013
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2012/2013
- 2 miejsce w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata 2013 na skoczni normalnej
- 2 miejsce w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata 2013 na skoczni dużej
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym Kamili Vernerovej na Mistrzostwach Świata 2013 na skoczni dużej

- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2012/2013 Michala Psenki
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2011/2012
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup U-15 2011/2012 Tadeasa Sivaka
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2011/2012 Patrika Cseha
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej CoC Kobiet 2011/2012 Amandy Pokapinovej
- 2 miejsce drużyny męskiej na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2011
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej CoC Kobiet 2010/2011 Amandy Pokapinovej
- 2 miejsce drużyny kobiecej na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2011
- 2 miejsce w Mistrzostwach Świata 2011 na skoczni normalnej Amandy Pokapinovej
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FiS Cup 2010/2011 Patrika Cseha
- 2 miejsce w Uniwersjadzie Kobiet 2009 Danieli Zuzulovej (2009)
- 2 miejsce w FIS Cup 2009/2010 Mojmira Nosala (2009)
- 2 miejsce w 1. Mistrzostwach Europy Juniorów Patrika Cseha (2009)
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC Kobiet U-15 2013/2014

Brązowe medale (57)
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2022 Dusana Jankulara
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2022 Dusana Jankulara

- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2019/2020
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2019/2020 Danieli Jarovskiej
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2019/2020 Aleny Strieskovej
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2019/2020 Dusana Jankulara
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2019
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2019 Natalki Popradovej
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2019
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2018/2019
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2018/2019 Kamili Vernerovej
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2018/2019 Mojmira Nosala
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2018/2019
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2018 Lashy Jakubii
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2018 Danieli Jarovskiej
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2018 Danieli Zuzulovej-Jakubii
- 3 miejscew klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2017/2018 Lashy Jakubii
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2017/2018

- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2017/2018 Amandy Pokapinovej
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2018 Kamili Vernerovej
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2017/2018
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2017/2018
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2017/2018
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet U-15 2017/2018 Natalii Zahradnikovej
- 3 miejsce w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata w Lotach 2017
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2017 Lashy Jakubii
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2016/2017
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2016/2017 Eduarda Cabana

- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2016/2017 Kamili Vernerovej
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2016/2017
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2016/2017 Kamili Vernerovej
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016 Danieli Jarovskiej
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016 Danieli Jarovskiej

- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC U-15 2015/2016
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2015/2016 Amandy Pokapinovej
- 3 miejsce Danieli Zuzulovej w konkursie indywidualnym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2016
- 3 miejsce drużyny na Mistrzostwach Świata w Lotach 2015
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2014/2015
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2014/2015
- 3 miejsce Michala Psenko na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2015
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2014/2015 Mojmira Nosala
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2013/2014
- 3 miejsce Natalki Popradovej w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2013/2014
- 3 miejsce Amandy Pokapinovej na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2013
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2012/2013
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Patrika Cseha w FIS Cup 2012/2013
- 3 miejsce Lashy Jakubii w konkursie indywidualnym na Mistrzostwach Świata Juniorów 2013
- 3 miejsce Danieli Jarovskiej w konkursie indywidualnym na Mistrzostwach Świata Juniorów 2013
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym Jakuba Cabana na Mistrzostwach Świata 2013 na skoczni dużej
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym Amandy Pokapinovej na Mistrzostwach Świata 2013 na skoczni dużej

- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej CoC Kobiet 2011/2012 Danieli Zuzulovej
- 3 miejsce w FIS Cup 2009/2010 Patrika Cseha (2009)
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej CoC Kobiet 2010/2011 Danieli Jarovskiej
- 3 miejsce na Mistrzostwach Świata 2011 na skoczni normalnej Jakuba Cabana
- 3 miejsce w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata 2011

- 3 miejsce Danieli Jarovskiej na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2011

Nagrody specjalne (4)
- Zwycięstwo w Turnieju Nordyckim 2017/2018 Lashy Jakubii
- Zwycięstwo w klasyfikacji FIS Scandinavian Tour 2014/2015 Amandy Pokapinovej
- Zwycięstwo w klasyfikacji generalnej FIS Alpen Cup 2014/2015 Patrika Cseha
- Zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej FIS Alpen Cup 2014/2015


Pozycja w rankingu FIS:
2007/2008 - 18. miejsce - 6,0 pkt
2008/2009 - 14. miejsce - 85,0 pkt
2009/2010 - 9. miejsce - 364,0 pkt
2010/2011 - 12. miejsce - 455,0 pkt
2011/2012 - 2. miejsce - 3231,0 pkt
2012/2013 - 2. miejsce - 2996,0 pkt
2013/2014 - 2. miejsce - 4720,10 pkt
2014/2015 - 2. miejsce - 6037,5 pkt
2015/2016 - 1. miejsce - 7165,6 pkt
2016/2017 - 1. miejsce - 7433,1 pkt
2017/2018 - 1. miejsce - 8770,89 pkt
2018/2019 - 1. miejsce - 12226,53 pkt
2019/2020 - 2. miejsce - 6488.07 pkt
2020/2021 - 4 miejsce - 3634,67 pkt
2021/2022 - 3 miejsce - 16 402 pkt
2022/2023 - 5. miejsce 1916,94 pkt


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez adamson1 dnia Sob 14:15, 24 Gru 2016, w całości zmieniany 4 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 15:10, 20 Gru 2016
ShoT
Super V.I.P. Manager
Super V.I.P. Manager

 
Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 1057
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


I. Liczba juniorów utrzymywanych do akademii juniorskiej.
(od 1 do 10)
4M i 4K

II. Skocznie

II.1 Utrzymanie skoczni
Lista skoczni, która ma być utrzymywana przez związek narciarski:
Poprad - kompleks
Strbske Pleso (MS 1970 A)
Strbske Pleso (MS 1970 B)


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ShoT dnia Wto 17:39, 20 Gru 2016, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie 2:01, 25 Gru 2016
Yoyogi
Pontifex Maximus SJM
Pontifex Maximus SJM

 
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 9554
Przeczytał: 214 tematy

Pomógł: 65 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niagara Falls, Ontario
Płeć: Waćpanicz


Szkolenie juniorów

Trener: Stefan Thurnbichler

Zawodnik/Zawodniczka - potencjał
[10] Michal STAREK - wysoki
[10] Mstislav HAVLICEK - wysoki
[10] Karel BENES - wysoki
[10] Dominik CERVENKA - wysoki
---
[10] Milana CIERNIKOVA - wysoki
[10] Matylda PULNIKOVA - wysoki
[10] Terézia SYKOROVA - wysoki
[10] Jitka KRIVCOVA - wysoki


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Słowacja (8*)
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Archiwum składów / Sezon 2023/2024
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin