Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Archiwum składów / Sezon 2023/2024 » Szwecja (10*)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Szwecja (10*)
PostWysłany: Sob 16:38, 12 Lis 2016
adamson1
Pędzlarz
Pędzlarz

 
Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 1206
Przeczytał: 51 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/5




Informacje ogólne
Stolica: Sztokholm
Ludność: 9 331 523
Związek: Svenska Skidförbundet
Akcesja: 2007/2008 [1 sezon]
Skrót FIS: SWE
Prezes: Michael Eilert Bendtsen (Stulejarz)
Legendy: Jan Mauritz Boklöv, Sven Eriksson, Karl Holmström, Tore Edman, Thure Lindgren, Bertil Carlsson, Kjell Sjöberg, Bror Östman, Curt Staffan Tällberg, Helena Olsson, Johan Erikson, Andreas Aren, Madeleine "Maddie" Fritz
Menadżer: Yoyogi
Popularność: Sport Narodowy
Ranking FIS: 1 (0)
Rywale: Dania, Finlandia, Norwegia, Słowacja
Przydomek: Blagult, Tre Kronor

Zestawienie finansowe
Budżet: 604 311 €
Dochody:
Sponsor główny: 750 000 €
Sponsor techniczny: 250 000 €
Dostawca sprzętu:
Wydatki:
Pensje pracowników: 1,025 mln €
Utrzymanie obiektow:
System szkolenia juniorów:

Sztab szkoleniowy
Trener: [53] Bernhard "Berni" SCHOEDLER (400 tys./1 sez.) (20)
Trener juniorów: [65] Jan SZTURC (375 tys./2 sez.) (20/20)
Fizjoterapeuta: [34] Peter PRIGGEMEYER (250 tys./2 sez.) (20)

Zawodnicy:
[34] Philippe Andreas BJOERGEN (90% / 89%) 90%
[29] Christoffer BENGTSSON (87% / 99%) 87%
[28] Calle KRAMER (55% / 48%) 67%
[30] Lawrence KRAMER (82% / 99%) 82%
[24] Lennie CARLSSON (90% / 100%) 90%
[24] Ingvar LUNDQVIST (90% / 100%) 90%
[23] Theodor ISAKSSON (92% / 100%) 92%
[20] Fredrik Vidar TURPEINEN (94% / 100%) 95%
[21] Ingvar ALMSTEDT (83% / 76%) 87%
[20] Dennis ROSENGREN (91% / 100%) 91%
[18] Sebastian KALLING (89% / 86%) 93%
[18] Matteus Peder ALMSTEDT (89% / 86%) 94%
[18] Marcus Vilmar MUNSON (89% / 86%) 90%
[14] Fredrick TALLINDER (43% / 53%) 100%
[14] Thomas ELANDER (43% / 53%) 89%
[14] Lars ARVIDSSON (43% / 53%) 88%
[15] Ioannes KJELLSSON (43% / 53%) 90%
[15] Magnus Jens STENBERG (43% / 53%) 100%

Zawodniczki:
[29] Antoinetta BENGTSSON (74% / 95%) 74%
[29] Kjerstin Ann MONKSON (74% / 95%) 74%
[25] Hakana VIKTERLOF (68% / 100%) 68%
[24] Andrea VIKTERLOF (65% / 100%) 65%
[22] Frederika LINDQUIST (75% / 100%) 75%
[23] Molly WESTERBERG (73% / 100%) 73%
[18] Lilly STENDAHL (73% / 86%) 73%
[18] Agnetha PILKVIST (72% / 86%) 72%
[18] Paula WIESE (75% / 86%) 75%
[15] Magdalene KIRCHNER (48% / 51%) 75%
[14] Kjerstin STENMAN (43% / 53%) 75%
[15] Catrine ELANDER (43% / 53%) 70%
[15] Julietta LINDGREN (43% / 53%) 74%
[15] Katrin LINDHOLM (43% / 53%) 72%

Menadżerowie:
1. Yoyogi (18.01.2009-)

Osiągnięcia:

Złote medale (109)
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Uniwersjadzie 2023
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Uniwersjadzie 2023
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Uniwersjadzie 2023 Lenniego Carlssona
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Uniwersjadzie 2023 Andrei Vikterlof
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mieszanym na Uniwersjadzie 2023

- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Mistrzostwach Świata w Lotach 2023 Frederiki Lindqvist
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2023
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2023
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2023 Antoinetty Bengtsson
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2023

- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2022/2023
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2022/2023 Andrei Vikterlof
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2022/2023
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2022/2023 Frederiki Linqvist

- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix Kobiet 2022/2023
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2022/2023 Kjerstin Ann Monkson
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2022/2023 Theodora Isakssona

- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2022
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2022 Ingvara Lundqvista
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2022 Frederiki Lindqvist
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2022 Antoinetty Bengtsson
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2022 Frederiki Lindqvist

- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2021/2022
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2021/2022 Dennisa Rosengrena
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2021/2022 Andrei Vikterlof
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2021/2022 Lawrence Kramera
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2021/2022
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2021/2022 Frederiki Lindqvist
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2021/2022
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2021/2022 Frederici Lindqvist
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix Kobiet 2021/2022

- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2021
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2021
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2021
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2021 Frederiki Lundqvist
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2021
- 1 miejsce w konkursie drużyn mieszanych na Mistrzostwach Świata 2021

- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Mistrzostwach Świata w Lotach 2021
- 1 miejsce w konkursie drużyn mieszanych na Uniwersjadzie 2021
- 1 miejsce w konkursie drużyn mieszanych na Mistrzostwach Świata Juniorów 2021
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2020/2021
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2020/2021 Kjerstin Ann Monkson
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix Kobiet 2020/2021
-1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2020/2021 Molly Westerberg
-1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2020/2021
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2019/2020
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup U-15 2019/2020 Markusa Vilmara Munsona
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2019/2020
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC Kobiet U-15 2019/2020
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet U-15 2019/2020 Lilly Stendhal
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2019 Christoffera Bengtssona
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2019
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2019 Phillipa A. Bjoergena
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2019
- 1 miejsce w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata w Lotach 2019
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2019 Hakany Vikterlof
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2018/2019 Ingvara Lundqvista
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2018/2019
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2018/2019 Kjerstin Monkson
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2018/2019
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2018/2019 Lawrence'a Kramera
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2018/2019 Andrei Vikterlof
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2018/2019
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2018 Ingvara Lundqvista
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2018
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2018 Kjerstin Monkson
- 1 miejsce w konkursie druzynowym kobiet na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2018
- 1 miejsce w konkursie mieszanym na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2018
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2017/2018
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2017/2018
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2017/2018 Kjerstin Ann Monkson

- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Świata w Lotach 2017 Christoffera Bengtssona
- 1 miejsce w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata w Lotach 2017

- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2016/2017
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2016/2017 Kjerstin Ann Monkson

- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2017
- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2017

- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix Kobiet 2016/2017
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016 Ingvara Lundqvista
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC U-15 2015/2016
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup U-15 2015/2016 Lennie Carlssona
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2015/2016
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2015/2016
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2015/2016 Antoinetty Bengtsson
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2015/2016

- 1 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2016
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix Kobiet 2015/2016
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2015
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2015 Kjerstin Monkson
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2015

- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2014/2015 Madeleine Fritz
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2014/2015

- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2015 Kjerstin Monkson
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC Kobiet U15 2013/2014
- 1 miejscew konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2014 Madeleine Fritz
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2013/2014 Madeleine Fritz
-1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2013/2014

- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet Madeleine Fritz 2013/2014
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix Kobiet 2013/2014
- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC Kobiet U-15 2012/2013
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2012/2013 Madeleine Fritz
- 1 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej Mistrzostwach Świata 2013 Kjerstin Monkson
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej CoC Kobiet 2011/2012 Madeleine Fritz
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej CoC Kobiet 2010/2011 Madeleine Fritz

- 1 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Mistrzostwach Świata Juniorów 2011 Philippe Bjoergena
- 1 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Uniwersjadzie 2009
- 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet 2009/2010 Madeleine Fritz
1 miejsce w COC Kobiet 2008/2009 Madeleine Fritz

- 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC Kobiet U-15 2013/2014

Srebrne medale (83)
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Uniwersjadzie 2023 Chrostoffera Bengtssona
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Uniwersjadzie 2023 Kjerstin Ann Monkson

- 2 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Mistrzostwach Świata w Lotach 2023
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2023 Ingvara Ludnqvista
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2023
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2023 Kjerstin Ann Monkson
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mieszanym na Mistrzostwach Świata 2023

- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2022/2023
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2022/2023
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2022/2023 Christoffera Bengtssona
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2022/2023 Kjerstin Ann Monkson
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2022/2023
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2022/2023 Hakany Vikterlof
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2022/2023

- 2 miejsce w konkursie drużynowym mieszanym na Mistrzostwach Świata Juniorów 2022
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mieszanym na Igrzyskach Olimpijskich 2022
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2021/2022 Marcusa Vilmara Munsona
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2021/2022
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Kontynentalnego 2021/2022 Christoffera Bengtssona
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2021/2022 Kjerstin Ann Monkson
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2021/2022 Lenniego Carlssona
- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Mistrzostwach Świata w Lotach 2021
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Mistrzostwach Świata w Lotach 2021 Ingvara Lundqvista
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Mistrzostwach Świata w Lotach 2021 Frederiki Lundqvist

- 2 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Uniwersjadzie 2021
- 2 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2021
- 2 miejsce w kalsyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2020/2021 Frederiki Lundqvist
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2020/2021
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2020/2021 Antoinetty Bengtsson
-2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2020/2021 Andrei Vikterlof
-2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2020/2021 Dennisa Rosengrena
-2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2020/2021
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2019/2020
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2019/2020 Antoinetty Bengtsson
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup U-15 2019/2020 Fredrika Vidara Turpeinena
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet U-15 2019/2020 Agnethy Pilkvist
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni normalnej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2020 Ingvara Almstedta
- 2 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2019
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2019 Antoinetty Bengtsson
- 2 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2019
- 2 miejsce w mieszanym konkursie drużynowym na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2019
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2018/2019 Antoinetty Bengtsson
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup (U-15) 2018/2019
- 2 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Igrzyskach Olimpijskich 2018
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2017/2018 Ingvara Lundqvista
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2017/2018 Antoinetty Bengtsson
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2017/2018 Frederiki Lindquist
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2017/2018
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet U-15 2017/2018 Molly Westerberg
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix Kobiet 2017/2018
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2016/2017 Antoinetty Bengtsson
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2016/2017 Lenniego Carlssona
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet U-15 2016/2017 Frederiki Lindquist
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2017 Hakany Vikterlof
- 2 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2017
- 2 miejsce w mieszanym konkursie drużynowym na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2017

- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2016/2017
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016 Hakany Vikterlof
- 2 miejsce w mieszanym konkursie drużynowym na skoczni normalnej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016

- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC U-15 2015/2016 Frederiki Lindquist
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2015/2016 Christoffera Bengtssona
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2015/2016 Madeleine Fritz
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2016 Hakany Vikterlof
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym na Mistrzostwach Światach 2015 na skoczni dużej Christoffera Bengtssona
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym na skoczni dużej na Mistrzostwach Światach 2015 Hakany Vikterlof
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym na skoczni normalnej na Mistrzostwach Światach 2015 Madeleine Fritz

- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2014/2015 Christoffera Bengtssona
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2014/2015
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet U-15 2014/2015 Hakany Vikterlof
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix Kobiet 2014/2015
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2014/2015 Antoinetty Bengtsson
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2014/2015 Philippe Bjoergena
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup 2013/2014
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2014 Madeleine Fritz
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2013/2014 Antoinetty Bengtsson
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Uniwersjadzie 2013 Antoinetty Bengtsson
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2012/2013
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata Kobiet 2012/2013
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej CoC Kobiet 2011/2012
- 2 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2011 Madeleine Fritz
- 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej CoC Kobiet 2010/2011
- 2 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FiS Cup U-15 2010/2011 Christoffera Bengtssona
- 2 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2011

Brązowe medale (68)
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Uniwersjadzie 2023 Fredrika Vidara Turpeinena
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Uniwersjadzie 2023 Antoinetty Bengtsson

- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Mistrzostwach Świata w Lotach 2023 Kjerstin Ann Monkson
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na Mistrzostwach Świata w Lotach 2023

- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2023 Lenniego Carlssona
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2023 Kjerstin Ann Monkson
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2023 Antoinetty Bengtsson

- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2022/2023 Matteusa Pedera Almstedta
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2022/2023 Molly Westerberg
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2022/2023 Frederiki Lindqvist
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2022/2023 Ingvara Lundqvista

- 3 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2022
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2022 Molly Westerberg
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2022
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2022 Kjerstin Ann Monkson
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2022

- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2021/2022 Matteusa Pedera Almstedta
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Kontynentalnego 2021/2022
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2021/2022 Antoinetty Bengtsson
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata 2021/2022
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2021/2022 Antoinetty Bengtsson
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2021/2022 Ingvara Lundqvista
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2021 Philipe Bjoergena
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2021 Kjerstin Ann Monkson

- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na Uniwersjadzie 2021 Calle Kramera
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Uniwesjadzie 2021 Andrei Vikterlof

- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2021 Molly Westerberg
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2020/2021 Hakany Vikterlof
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2020/2021 Kjerstin Ann Monkson
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej Letniej Grand Prix 2020/2021
-3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2020/2021 Theodora Isakssona
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata 2019/2020 Phillipa A. Bjoergena
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Ladies Cup 2019/2020
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2019 Kjerstin Ann Monkson
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2019 Madeleine Fritz
- 3 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2019
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2019 Molly Westerberg
- 3 miejsce w mieszanym konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata Juniorów 2019
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2018/2019 Molly Westerberg
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2017/2018 Antoinetty Bengtsson
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Ladies Cup 2017/2018 Andrei Vikterlof
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC Kobiet U-15 2016/2017
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2017
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2017 Antoinetty Bengtsson
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2017 Lawrence Kramera

- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix 2016/2017 Christoffera Bengtssona
- 3 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016
- 3 miejsce w konkursie drużynowym mężczyzn na skoczni normalnej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016
- 3 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Zimowych Igrzyskach Młodzieży 2016

- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC U-15 2015/2016 Andrei Vikterlof
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup U-15 2015/2016 Ingvara Lundqvista
- 3 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na Mistrzostwach Świata Juniorów 2016
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2015/2016 Kjerstin Monkson
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej COC Kobiet U-15 2014/2015
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym mężczyzn na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2015 Christoffera Bengtssona
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix Kobiet 2014/2015 Madeleine Fritz
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet U15 2013/2014 Hakany Vikterlof
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U15 2013/2014
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej FIS Cup 2013/2014 Christoffera Bengtssona
- 3 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni normalnej na Igrzyskach Olimpijskich 2014
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej Pucharu Świata Kobiet 2013/2014 Antoinetty Bengtsson
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet U-15 2012/2013 Hakany Vikterlof
- 3 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Mistrzostwach Świata 2013
- 3 miejsce w konkursie indywidualnym kobiet na skoczni normalnej na Mistrzostwach Świata 2013 Antoinetty Bengtsson

- 3 miejsce w drużynowej klasyfikacji COC Kobiet 2008/2009
- 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej FIS Cup U-15 2010/2011
- 3 miejsce w konkursie drużynowym kobiet na skoczni dużej na Uniwersjadzie 2011
- 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej COC Kobiet U-15 2013/2014 Hakany Vikterlof

Nagrody specjalne (12)
- Zwycięstwo w FIS Ladies Winter Tour 2022/2023 Frederiki Lindqvist
- Zwycięstwo w Pucharze Świata w Lotach Kobiet 2020/2021 Hakany Vikterlof
- Zwycięstwo w FIS Ladies Winter Tour 2020/2021 Frederiki Lundqvist
- Zwycięstwo w FIS Scandinavian Tour 2020/2021 Hakany Vikterlof
- Zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni 2019/2020 Phillipa A. Bjoergena
- Zwycięstwo w FIS Scandinavian Tour 2017/2018 Kjerstin Monkson
- Zwycięstwo w FIS Ladies Winter Tour 2017/2018 Kjerstin Monkson
- Zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni 2017/2018 Ingvara Lundqvista
- Zwycięstwo w FIS Scandinavian Tour 2016/2017 Antoinetty Bengtsson
- Zwycięstwo w Pucharze Świata w Lotach 2016/2017 Phillipe'a Bjoergena
- Zwycięstwo w FIS Ladies Winter Tour 2016/2017 Kjerstin Monkson
- Zwycięstwo w FIS Scandinavian Tour 2013/2014 Madeleine Fritz

Pozycja w rankingu FIS:
2007/2008 - 9. miejsce - 286,0 pkt
2008/2009 - 6. miejsce - 605,0 pkt
2009/2010 - 7. miejsce - 499,0 pkt
2010/2011 - 6. miejsce - 1390,0 pkt
2011/2012 - 6. miejsce - 1583,0 pkt
2012/2013 - 5. miejsce - 1365,5 pkt
2013/2014 - 5. miejsce - 2465,95 pkt
2014/2015 - 5. miejsce - 4255,0 pkt
2015/2016 - 2. miejsce - 6044,4 pkt
2016/2017 - 2. miejsce - 6891,0 pkt
2017/2018 - 2. miejsce - 8060,99 pkt
2018/2019 - 2. miejsce - 10577,08 pkt
2019/2020 - 1. miejsce - 10932.43 pkt
2020/2021 - 1 miejsce - 10384,13 pkt
2021/2022 - 1 miejsce - 25 549 pkt
2022/2023 - 1. miejsce - 10045,89 pkt


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez adamson1 dnia Pon 17:35, 14 Lis 2016, w całości zmieniany 3 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 13:36, 21 Lis 2016
Yoyogi
Pontifex Maximus SJM
Pontifex Maximus SJM

 
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 9554
Przeczytał: 214 tematy

Pomógł: 65 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niagara Falls, Ontario
Płeć: Waćpanicz


Do tematu kadry, którą prowadzisz wklejasz następujący formularz:

Ustawienia reprezentacji 2023/2024

I. Liczba juniorów utrzymywanych do akademii juniorskiej.
20 / 10M + 10K

II. Skocznie

II.1 Utrzymanie skoczni
Lista skoczni, która ma być utrzymywana przez związek narciarski:

* Kiruna (HS146)
* Ovre Soppero (HS106)
* Umea (HS205)
* Falun (HS124 i HS98)


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Yoyogi dnia Nie 23:17, 01 Sty 2017, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 23:43, 26 Lis 2016
Yoyogi
Pontifex Maximus SJM
Pontifex Maximus SJM

 
Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 9554
Przeczytał: 214 tematy

Pomógł: 65 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Niagara Falls, Ontario
Płeć: Waćpanicz


Szkolenie juniorów

Trener: Jan Szturc

Zawodnik/Zawodniczka - potencjał
[10] Vilyan Oscar FORNANDER - wysoki
[10] Fredrique Severus WILANDER - bardzo wysoki
[10] Ioannes Elias KARAISKAKIS - wysoki
[10] Aragorn Frodo VINGQVIST - wysoki
[10] Fredrique Jules STRANDBERG - bardzo wysoki
[10] Theodor William LINDBERG - wysoki
[10] Andre-Pierre VINGQVIST - wysoki
[10] Lasse Arminius SKARSGARD - wysoki
[10] Kenneth Vincent SKARSGARD - wysoki
[10] Lauritz Winfrith WILANDER - bardzo wysoki
---
[10] Tindra-Maria MOLANDER - wysoki
[10] Astrid S. WILANDER - wysoki
[10] Magdalene SCHAUMANN - bardzo wysoki
[10] Alexandra Kajsa SVEDIN - wysoki
[10] Antonia-Paula GRANATH - bardzo wysoki
[10] Ana-Paula GRANATH - bardzo wysoki
[10] Agnes-Paula GRANATH - bardzo wysoki
[10] Frederika TALLINDER - bardzo wysoki
[10] Madeleine ROSEN - wysoki
[10] Cornwallia GRENZEN - wysoki


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Yoyogi dnia Nie 23:16, 01 Sty 2017, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Szwecja (10*)
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Archiwum składów / Sezon 2023/2024
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin