Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Florian GULACSI HUN 76.33m 87.5 q
2. Nikita GARMACHOV BLR 74.16m 85.5 q
3. Francesco R. TRAVIESO ARG 73.03m 84.0 q
4. Facundo Rodrigo QUEVAS ARG 71.79m 80.5 q
5. Laszlo GESZTI HUN 69.80m 76.0 q
6. Dejan KULACIĆ MNE 69.42m 75.5 q
Stefan ZAMILIJEVIC MNE 69.99m 75.5 q
8. Ibrahim ERBULOT TUR 67.82m 70.0 q
9. Ivan SENTIC CRO 68.15m 69.5 q
10. Filip GLOBIĆ MNE 64.14m 65.5 q
Ottar Bjorn LERUSSON ISL 64.75m 65.5 q
12. Ante SAMUNOVIC CRO 64.51m 65.0 q
Ziga GIZAN SLO 63.25m 65.0 q
14. Emil TODOROV BUL 64.83m 64.5 q
Marcin MALYSZ POL 64.51m 64.5 q
16. Robert ERDELYI HUN 63.39m 64.0 q
Quentin ANSEL WAL 63.62m 64.0 q
18. Ozzy PECK NZL 62.23m 60.0 q
Emmanuel LUBANGA UGA 62.33m 60.0 q
20. Vidar Jón BELDURSSON ISL 62.02m 59.5 q
21. Selcuk KESENOGLU TUR 64.80m 58.5 q
22. Dejan RUSNIĆ SRB 60.77m 56.0 q
23. Konstantin ANGELOV BUL 59.28m 55.5 q
Luka SAREVIĆ SRB 59.21m 55.5 q
Rhydian SAUNDERS WAL 59.94m 55.5 q
26. Aleksander BIEROŃSKI POL 60.98m 55.0 q
27. Thatcher ELWYN WAL 59.98m 54.0 q
Radu Vasile NECULOIU ROU 59.62m 54.0 q
29. Velislav KUTANCHEV BUL 58.84m 53.5 q
30. Mladen DMITROVIĆ MNE 59.22m 53.0 q
31. Roman KANCHAVA GEO 57.52m 52.5 q
32. Sedin MUSINOVIC BIH 56.86m 49.0 q
Elhusseini ELSAYED EGY 56.74m 49.0 q
34. Viktors ZILENKOVS LAT 55.55m 48.0 q
35. Jakub SEMANSKI POL 55.79m 46.5 q
36. Iousef BAHUGIAR MLT 58.32m 46.0 q
Lautaro Ivan ARGANAVAZ ARG 54.43m 46.0 q
38. Dennis AKPEAZU UGA 55.46m 45.5 q
Joel CHMIEL JEY 55.41m 45.5 q
Vladislavs ROTKOVSKIS LAT 58.55m 45.5 q
41. Francisco M. QUINTARO URU 54.24m 45.0 q
Krystian FIJAS POL 55.34m 45.0 q
43. Deniss SAVALNIEKS LAT 56.75m 44.5 q
44. Evgeni DIKHENKO BLR 54.41m 44.0 q
45. Kosta ALEKSIĆ SRB 54.09m 43.5 q
46. Dragos DUSCEANU ROU 54.60m 42.0 q
47. Bright MULANDA UGA 52.53m 39.0 q
Akos SZECSENYI HUN 51.48m 39.0 q
Vlad Alexandru DANCESCU ROU 52.54m 39.0 q
50. Mate KABEKHIDZE GEO 53.43m 38.5 q
51. Ioudas ROYCESTON LES 52.67m 38.0
Alen TOROZNIK SLO 51.60m 38.0
53. Dzvezdan GJORGJEV MKD 51.05m 37.5
54. Lehlohonolo MOHAPI LES 51.04m 36.5
55. Volkan CIHAN TUR 50.47m 35.0
Yevhen VOSIYCHUK UKR 50.44m 35.0
Lisandro CUESTA URU 50.23m 35.0
58. Eigel CABEJ BIH 49.99m 34.0
Nemanja STOJANOVIĆ BIH 50.41m 34.0
Zeljko PUSKULJ SLO 49.68m 34.0
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Filip GLOBIĆ MNE 64.62m 83.29m 164.5
2. Florian GULACSI HUN 84.53m 58.52m 158.5
3. Dejan RUSNIĆ SRB 69.97m 57.17m 126.5
4. Luka SAREVIĆ SRB 62.10m 67.60m 126.0
5. Dejan KULACIĆ MNE 58.87m 65.49m 121.0
6. Emmanuel LUBANGA UGA 58.27m 67.81m 119.0
7. Vladislavs ROTKOVSKIS LAT 70.00m 53.37m 118.0
8. Dragos DUSCEANU ROU 60.22m 61.36m 115.0
9. Roman KANCHAVA GEO 61.92m 57.77m 103.5
10. Sedin MUSINOVIC BIH 58.00m 58.05m 101.5
11. Ante SAMUNOVIC CRO 57.17m 56.66m 100.5
Francesco R. TRAVIESO ARG 56.46m 59.83m 100.5
13. Jakub SEMANSKI POL 59.62m 54.51m 100.0
14. Kosta ALEKSIĆ SRB 51.97m 64.09m 99.0
Marcin MALYSZ POL 59.37m 58.38m 99.0
16. Akos SZECSENYI HUN 56.62m 56.16m 96.5
17. Ozzy PECK NZL 57.26m 54.51m 94.5
18. Vlad Alexandru DANCESCU ROU 62.45m 50.15m 94.0
19. Ivan SENTIC CRO 56.07m 55.59m 92.5
20. Francisco M. QUINTARO URU 61.81m 52.97m 91.5
21. Iousef BAHUGIAR MLT 50.86m 59.94m 90.0
22. Krystian FIJAS POL 59.88m 51.46m 83.0
23. Velislav KUTANCHEV BUL 54.43m 53.22m 81.0
24. Konstantin ANGELOV BUL 53.81m 53.87m 80.0
25. Robert ERDELYI HUN 56.31m 49.07m 79.5
26. Mate KABEKHIDZE GEO 59.58m 43.96m 76.5
27. Vidar Jón BELDURSSON ISL 50.45m 47.35m 63.0
28. Elhusseini ELSAYED EGY 53.66m 43.42m 62.5
29. Deniss SAVALNIEKS LAT 54.76m 43.68m 58.5
30. Laszlo GESZTI HUN 48.72m 46.76m 54.0
Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Filip GLOBIĆ MNE 76.77m 90.5 q
2. Elhusseini ELSAYED EGY 72.70m 82.5 q
3. Volkan CIHAN TUR 70.94m 78.0 q
4. Radu Vasile NECULOIU ROU 69.28m 76.5 q
5. Iousef BAHUGIAR MLT 68.08m 72.0 q
6. Marcin MALYSZ POL 65.84m 67.5 q
7. Robert ERDELYI HUN 65.98m 67.0 q
8. Facundo Rodrigo QUEVAS ARG 66.84m 66.0 q
9. Laszlo GESZTI HUN 64.94m 65.0 q
10. Selcuk KESENOGLU TUR 63.03m 62.0 q
11. Luka RELOZEVIC CRO 62.78m 59.5 q
12. Juan ATTARD MLT 60.85m 56.5 q
13. Eigel CABEJ BIH 59.82m 55.0 q
14. Akos SZECSENYI HUN 59.41m 54.5 q
Dejan RUSNIĆ SRB 59.23m 54.5 q
Luka SAREVIĆ SRB 59.55m 54.5 q
17. Roman KANCHAVA GEO 59.11m 54.0 q
18. Emmanuel LUBANGA UGA 59.45m 53.5 q
19. Nikolay ROPNINDZHIYSKI BUL 58.61m 53.0 q
20. Mate KABEKHIDZE GEO 58.42m 52.5 q
Deniss SAVALNIEKS LAT 58.79m 52.5 q
22. Florian GULACSI HUN 59.18m 52.0 q
Jakub SEMANSKI POL 59.35m 52.0 q
24. Folami QUIJOTE LES 58.05m 51.0 q
Ziga GIZAN SLO 58.26m 51.0 q
26. Mladen DMITROVIĆ MNE 58.82m 50.5 q
27. Neil DEBONE MLT 56.76m 49.5 q
28. Krystian FIJAS POL 57.75m 49.0 q
29. Aiman MASOUD EGY 56.05m 48.5 q
30. Handley PAXTON NZL 55.63m 47.0 q
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Eigel CABEJ BIH 67.10m 81.82m 174.0
2. Vlad Alexandru DANCESCU ROU 73.92m 73.95m 168.5
3. Krystian FIJAS POL 78.37m 63.44m 155.0
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1