FIS Cup 2023/2024
Menton (Monaco National Hill) HS 85 Wyniki kwalifikacji
Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik. 1. Marcus Vilmar Munson SWE 83.18m 129.7 q
2. Kosami Miyagi JPN 81.14m 126.8 q
3. Dagfinn Valter Hansson NOR 81.65m 124.9 q
4. Liborio Parma ITA 79.08m 120.9 q
5. Henning Geir Mathiasen NOR 79.03m 118.9 q
6. Esben Stig Ostberg NOR 77.45m 116.5 q
7. Beppe Mari ITA 77.65m 116.1 q
8. Aurelio Leone ITA 76.02m 114.8 q
9. Kiyoshi Suzuki JPN 78.71m 114.3 q
10. Matteus Peder Almstedt SWE 86.24m* 106.8 q
11. Rikhard Virtanen EST 71.60m 102.4 q
12. Evariste Donat MCO 68.32m 95.7 q
13. Terje Anna EST 67.92m 95.1 q
14. Thomas Pleym NOR 68.48m 94.7 q
15. Noel Robert MCO 67.64m 93.6 q
16. Sebastian Kalling SWE 77.70m* 92.1 q
17. Ioannes Kjelsson SWE 65.88m 90.2 q
18. Romain Fasani SUI 64.50m 88.0 q
19. Oliver de Laurentis SUI 65.29m 87.1 q
20. Lajos Geszti HUN 64.97m 86.5 q
FIS Cup 2023/2024
Menton (Monaco National Hill) HS 85 Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty 1. Sebastian Kalling SWE 86.50m 83.71m 269.7
2. Marcus Vilmar Munson SWE 85.10m 85.41m 263.2
3. Matteus Peder Almstedt SWE 87.35m 80.68m 262.2
4. Kiyoshi Suzuki JPN 84.76m 82.44m 258.5
5. Kosami Miyagi JPN 79.41m 81.79m 248.8
6. Henning Geir Mathiasen NOR 81.24m 79.62m 245.3
7. Dagfinn Valter Hansson NOR 81.95m 75.71m 238.6
8. Evariste Donat MCO 76.67m 75.14m 225.0
9. Aime Michaud FRA 73.89m 76.01m 219.6
10. Thomas Pleym NOR 77.48m 70.60m 217.7
11. Rikhard Virtanen EST 73.78m 67.10m 203.3
12. Katsurou Oshiro JPN 64.71m 75.66m 203.2
13. Lucien Kalbfleisch SUI 74.14m 63.09m 192.6
14. Oliver de Laurentis SUI 72.79m 63.20m 187.8
15. Liborio Parma ITA 59.15m 76.27m 185.7
16. Lyuben Ivanov BUL 68.73m 63.57m 181.1
17. Aurelio Leone ITA 60.23m 71.69m 181.0
18. Lajos Geszti HUN 70.90m 60.67m 180.9
19. Terje Anna EST 68.50m 64.39m 180.7
20. Touissant Merle MCO 69.48m 60.69m 178.1
21. Beppe Mari ITA 62.44m 65.77m 170.2
22. Romain Fasani SUI 68.82m 57.66m 169.9
23. Marciano Tavares JPN 56.02m 63.83m 148.6
24. Andrus Ruoho EST 73.47m 45.69m 148.4
25. Siamen Zhameika BLR 60.63m 54.07m 136.1
26. Marcel Favre MCO 58.79m 52.23m 133.8
27. Magnus Jens Stenberg SWE 63.42m 49.22m 133.6
28. Carmelo Muraro SUI 59.52m 44.69m 118.0
29. Sven Lang NOR 59.91m 43.96m 112.8
30. Leandros Raptis GRE 57.51m 38.73m 99.4
31. Esben Stig Ostberg NOR 55.59m 65.2
32. Paschal Daviau FRA 54.96m 65.0
33. Aarne Heikki EST 66.01m* 62.8
34. Mikaere Reed NZL 55.20m 57.1
35. Noel Robert MCO 53.05m 56.7
36. Havilah Gass ISR 51.13m 55.3
37. Kostantin Velitchkov BUL 49.52m 53.5
38. Alphonse Gosselin MCO 49.44m 50.9
39. Desiderio Cheng MAC 50.72m 50.7
40. Gjergj Hasangjekaj KOS 47.26m 49.5
41. Ioannes Kjelsson SWE 48.68m 49.3
42. Fredrik Tallinder SWE 48.01m 47.7
43. Leopold Pons Leblanc MCO 47.59m 47.1
44. Dardan Mustafi KOS 45.92m 44.2
45. Andres Lust EST 43.91m 38.8
46. Gavril Radev BUL 43.91m 37.3
47. Ekrem Kartal TUR 39.84m 32.5
48. Ukko Lehtonen FIN 40.02m 30.6
49. Goodwin Coburn AUS 38.30m 26.7
50. Daquan Veillette CAN 38.54m 22.8
FIS Cup 2023/2024
Menton (Monaco National Hill) HS 85 Wyniki kwalifikacji
Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik. 1. Matteus Peder Almstedt SWE 85.91m 136.2 q
2. Kiyoshi Suzuki JPN 84.97m 128.5 q
3. Marcus Vilmar Munson SWE 82.41m 127.0 q
4. Sebastian Kalling SWE 81.52m 126.4 q
5. Henning Geir Mathiasen NOR 79.13m 122.4 q
6. Dagfinn Valter Hansson NOR 79.33m 121.4 q
7. Frantisek Pekarek SVK 78.55m 119.8 q
8. Kosami Miyagi JPN 78.77m 116.8 q
9. Liborio Parma ITA 77.16m 116.0 q
10. Beppe Mari ITA 78.53m 113.3 q
11. Aime Michaud FRA 72.92m 106.1 q
Esben Stig Ostberg NOR 72.78m 106.1 q
13. Terje Anna EST 71.72m 102.9 q
14. Lajos Geszti HUN 71.05m 102.8 q
15. Alphonse Gosselin MCO 70.15m 100.1 q
16. Aurelio Leone ITA 69.06m 99.4 q
17. Oliver de Laurentis SUI 69.78m 98.5 q
18. Evariste Donat MCO 68.60m 95.8 q
19. Lucien Kalbfleisch SUI 66.03m 91.8 q
20. Marciano Tavares JPN 63.20m 84.2 q
21. Leopold Pons Leblanc MCO 61.07m 78.8 q
22. Fredrik Tallinder SWE 60.39m 78.1 q
23. Rikhard Virtanen EST 59.59m 78.0 q
24. Sevastian Stasiuk UKR 58.28m 74.2 q
25. Gavril Radev BUL 57.21m 69.0 q
26. Noel Robert MCO 56.07m 68.8 q
27. Ibraim Abdukhalilov KAZ 54.89m 67.0 q
28. Thomas Pleym NOR 56.16m 66.8 q
29. Marcel Favre MCO 57.93m 66.6 q
30. Desiderio Cheng MAC 55.08m 66.1 q
FIS Cup 2023/2024
Menton (Monaco National Hill) HS 85 Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty 1. Kiyoshi Suzuki JPN 82.06m 80.93m 251.2
2. Frantisek Pekarek SVK 78.02m 81.69m 243.6
3. Henning Geir Mathiasen NOR 75.81m 83.07m 242.9
4. Dagfinn Valter Hansson NOR 77.11m 81.09m 238.8
5. Sebastian Kalling SWE 79.24m 78.58m 238.7
6. Marcus Vilmar Munson SWE 78.75m 83.47m 238.5
7. Kosami Miyagi JPN 76.72m 79.28m 236.8
8. Matteus Peder Almstedt SWE 79.54m 78.02m 236.7
9. Aurelio Leone ITA 75.31m 74.51m 224.1
10. Beppe Mari ITA 66.77m 79.70m 211.4
11. Rikhard Virtanen EST 65.62m 76.72m 206.1
12. Aime Michaud FRA 66.20m 71.63m 193.2
13. Lyuben Ivanov BUL 57.91m 79.03m 188.5
14. Oliver de Laurentis SUI 60.07m 74.77m 184.6
15. Lajos Geszti HUN 63.58m 64.08m 171.2
16. Liborio Parma ITA 58.02m 68.16m 169.9
17. Evariste Donat MCO 67.91m 57.36m 162.6
18. Katsurou Oshiro JPN 59.81m 55.14m 140.6
19. Fredrik Tallinder SWE 62.55m 52.57m 139.7
20. Gjergj Hasangjekaj KOS 70.11m 43.33m 138.3
21. Noel Robert MCO 54.62m 58.77m 136.3
22. Lucien Kalbfleisch SUI 56.65m 54.50m 130.4
23. Ioannes Kjelsson SWE 58.73m 52.16m 129.8
24. Touissant Merle MCO 64.43m 43.65m 128.2
25. Marcel Favre MCO 53.79m 55.46m 126.9
26. Thomas Pleym NOR 55.87m 55.37m 125.8
27. Desiderio Cheng MAC 56.07m 50.04m 121.4
28. Daquan Veillette CAN 68.43m 38.33m 117.4
29. Marciano Tavares JPN 64.56m 40.68m 114.7
30. Leandros Raptis GRE 55.27m 47.31m 109.6
31. Terje Anna EST 52.68m 61.1
32. Alphonse Gosselin MCO 53.03m 59.7
33. Sevastian Stasiuk UKR 52.52m 59.6
34. Magnus Jens Stenberg SWE 52.97m 58.6
35. Joaquim Kwan MAC 53.88m 57.8
36. Andrus Ruoho EST 49.66m 53.5
37. Anastasios Simonides GRE 52.03m 53.0
38. Leopold Pons Leblanc MCO 50.08m 51.6
39. Andres Lust EST 49.43m 51.4
40. Luukas Taehtinen FIN 48.23m 51.2
41. Sven Lang NOR 51.26m 47.8
42. Goodwin Coburn AUS 46.84m 44.9
43. Gavril Radev BUL 46.09m 43.3
44. Siamen Zhameika BLR 45.54m 42.7
45. Esben Stig Ostberg NOR 45.80m 42.2
46. Ibraim Abdukhalilov KAZ 45.55m 41.2
47. Yitzhaak Aaron ISR 42.02m 32.0
48. Paschal Daviau FRA 40.15m 29.6
49. Havilah Gass ISR 40.72m 27.2
50. Ukko Lehtonen FIN 39.36m 23.4
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1