Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Lars Arvidsson SWE 87.27m 90.47m 254.5
2. Thomas Elander SWE 82.04m 84.50m 238.0
3. Miloslav Melichar SVK 82.18m 82.63m 227.0
21. Alikhan Nurasyliev KAZ 62.74m 45.02m 106.5
22. R. Sansargereltekh MGL 52.27m 51.54m 103.0
23. Direnc Kerem Peynirci TUR 53.08m 49.78m 99.5
24. Albanian Xhaka KOS 52.83m 47.42m 95.0
25. Azat Nurzhan KAZ 54.15m 44.91m 93.0
26. Vikenti Kuznetsov RUS 49.90m 49.52m 91.5
27. Matias Vazquez ARG 51.57m 46.56m 90.5
28. Branimir Jez SLO 49.75m 47.82m 90.0
29. Mario Trynkiewicz USA 51.63m 49.58m 89.0
30. Blanchard A. Angevinge MCO 48.45m 50.57m 87.5
31. Achujam Khanabat MGL 56.92m 50.84m* 83.5
32. Facundo Rodrigo Quevas ARG 48.45m 41.5
Asil Tirykai TUR 46.47m 41.5
Andres Mingo AND 50.28m 41.5
35. Gejo Umar CRO 47.30m 38.0
36. Thomas Handehoch USA 45.87m 36.5
Esben Toov NOR 45.93m 36.5
38. Temir Talgat KAZ 45.92m 34.0
39. James Wilton USA 42.05m 32.5
40. L. Erdenechuulun MGL 43.39m 31.0
41. Chile Neal NZL 42.69m 29.0
42. Nambaryn Amgalan MGL 39.94m 28.0
43. Semir Karga TUR 52.50m* 24.0
44. Stephen Hughes NZL 37.46m 21.0
45. Narcisio Terrazas ARG 35.84m 19.5
Achujam Khanabat MGL - (4 x 4) - 16 - 0 = brak kontuzji
Semir Karga TUR - (4 x 4 ) - 13 - 0 = 3 tygodnie kontuzji
Wyniki II konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Lars Arvidsson SWE 89.05m 81.98m 244.5
2. Thomas Elander SWE 84.79m 83.37m 238.0
3. Miloslav Melichar SVK 81.11m 74.42m 210.0
11. Blanchard A. Angevinge MCO 63.26m 59.98m 145.0
12. Mahir Tekke TUR 52.15m 64.21m 130.5
13. Antheime Courbertin MCO 52.77m 62.65m 125.0
14. Lasse Arminus Skarsgard SWE 56.51m 54.94m 121.0
15. Esben Toov NOR 47.45m 61.85m 119.0
16. Andres Mingo AND 52.76m 55.84m 118.0
17. R. Sansargereltekh MGL 54.24m 54.79m 116.0
18. Thomas Handehoch USA 56.25m 47.03m 103.5
19. L. Erdenechuulun MGL 49.66m 54.10m 102.5
20. Chile Neal NZL 53.57m 47.53m 101.0
21. Adolfo Velazquez AND 45.46m 56.15m 100.5
22. Roldan Vela AND 45.63m 55.48m 97.0
23. James Wilton USA 51.03m 50.47m 96.0
24. Mitrofan Yakovlev RUS 61.09m 50.57m* 89.5
25. Direnc Kerem Peynirci TUR 46.90m 49.82m 89.0
26. Albanian Xhaka KOS 52.63m 40.59m 83.5
27. Anastasios Simonides GRE 49.14m 46.46m 81.5
Stephen Hughes NZL 49.41m 45.61m 81.5
29. Jergus Satan SVK 52.20m 38.40m 76.5
Narcisio Terrazas ARG 49.08m 42.97m 76.5
31. Vikenti Kuznetsov RUS 45.97m 42.49m 74.5
32. Onfroi Fongemie USA 49.12m 36.88m 61.5
33. Asil Tirykai TUR 45.38m 40.0
34. Matias Vazquez ARG 45.83m 38.0
35. Mario Trynkiewicz USA 43.37m 29.5
36. Branimir Jez SLO 40.58m 28.5
37. Driel Mertens BEL 38.27m 24.5
Mitrofan Yakovlev RUS - (2 x 4) - 19 - 0 = brak kontuzji
Wyniki III konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Lars Arvidsson SWE 94.85m 88.53m 270.5
2. Thomas Elander SWE 89.19m 78.25m 238.5
3. Frantisek Kolesar SVK 85.97m 81.08m 236.0
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1