Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Niagara Falls, Ontario
Płeć: Waćpanicz

Ile sezonów trwała wasza najdłuższa kariera w FM?

Mój rekord to dociągnięcie do połowy sezonu 2016/2017 Szachtarem w FM 07, więc nie wiem czy to dużo, czy mało Smile

Dzisiaj zacząłem nową karierę i objąłem drugoligowy FC Koeln, z zamiarem przywrócenia ich do czasów dawnej świetności. Kadra jest dość perspektywiczna, więc mam nadzieję że zapowiada się kolejna fajna gra.

Ostatnio zmieniony przez Yoyogi dnia Nie 1:16, 05 Cze 2011, w całości zmieniany 1 raz
PostWysłany: Nie 11:43, 05 Cze 2011
artuditu7
Zasłużony
Zasłużony

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 453

Ja w 09 coś koło 2022 Osasuną (wcześniej były Wisła i Noriwch).

Skąd: Świdnica

Ja nadal prowadzę Legię jest sezon 15/16 ale to FM11, więc pewnie jeszcze z 5 ich będzie do wydania FM12.

PostWysłany: Nie 18:24, 12 Cze 2011
Karol
Zasłużony
Zasłużony

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 1711

Ja w FM 2010 grałem bodajże do sezonu 2019/2020 północnoirlandzkim Wakehurst, ale nie jestem pewien bo to może być +/- 1 sezon;)

Obecnie w FM 2011 również gram 2ligowym(3 kl. rozgrywkowa) Wakehurst. W pierwszym sezonie zdobyłem wszystko co mógł taki zespół; 1 miejsce w lidze, puchar amatorski i puchar Steel & Sons. W następnym sezonie musiałem zadowolić się "tylko" mistrzostwem w 1 lidze. Sezon 2012/2013 był zaś najlepszym mimo, że nie zdobyłem żadnego trofeum. Po zaciętej walce zdobyłem 2 miejsce w lidze i wywalczyłem sobie PE. Warto wspomnieć, że Irlandia Północna była w rankingu UEFA 4 od końca...Razz
Glenavon: 48, -8

W PE pokonałem Stromsgodest i Pecs, w 3 rundzie uległem Dinamo Zagrzeb.

E: W sezonie 2012/2013 mój piłkarz, Richard Gibson został królem strzelców (19 bramek) e-klasy //szczerze nie wiem jakim cudem ładował gola za golem;)//, a ja managerem roku:)

W następnym sezonie jak na razie jestem 2 w lidze, ale odparłem z Północnoirlandzkiej Tarczy Hrabstwa Antrim i z Pucharu Ligi Północnoirlandzkiej nie osiągając większych sukcesów. Zresztą w krajowych pucharach tylko w pierwszym sezonie coś osiągnąłem. Obecnie jest jednak inne przełamanie; pokonałem Linfield, które zawsze ze mną zwyciężało - był to jedyny klub obok Crusaders, z którym nie zdobyłem nawet remisu.Smile

Ostatnio zmieniony przez Karol dnia Czw 14:06, 16 Cze 2011, w całości zmieniany 2 razy
PostWysłany: Sob 19:06, 18 Cze 2011
Yoyogi

To jest jeden z bardziej niesamowitych meczów, jakie dane było mi przeżyć w FM-ie. Fakt, stawki nie było żadnej, bo to sparing przedsezonowy, jednak przebieg wydarzeń był niesamowity. Otóż prowadząc FC Koeln, jako drugiego sparingpartnera miałem obrany francuski zespół Angers FC.
Mecz zaczął się źle, w 1 minucie czerwoną kartkę dostał Marvin Matip, a później zespół z Francji wpakował mojej drużynie aż 4 gole. Jednak od 59 minuty, zawodnicy z Kolonii przebudzili się i w magiczny sposób wyrównali wynik z 4:0 na 4:4... Bardziej dziwnego spotkania w karierze nie miałem (no może poza meczem: Liverpool - Manchester United 6:0 (2:0) dawno temu Smile )

PostWysłany: Sob 19:24, 18 Cze 2011
Karol
Zasłużony
Zasłużony

Posty: 1711

Heh, ja czasami mam mecze, że przegrywam 1:0, wygrywam 1:3 albo niestety odwrotnie, ale takiego hitu jeszcze nie widziałem:P

PostWysłany: Sob 19:29, 18 Cze 2011
Yoyogi

Na innym save, wczoraj zacząłem też inną nową karierę, wziąłem AS Cannes (3 liga francuska). Wpierw uznałem, iż pociągnę tylko sejwa do pierwszego sparingu, jednak zmieniłem zdanie po tym, gdy przyjęli mnie na selekcjonera Demokratycznej Republiki Kongo Smile To będzie więc moja druga drużyna z Czarnego Lądu, jaką dane mi będzie poprowadzić.

PostWysłany: Nie 15:31, 19 Cze 2011
rudawy
Super V.I.P. Manager

Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 1694

Ostrzeżeń: 1/10

Ja kiedyśw FM 10 grałem el. MŚ 2010 Polska - Słowenia w Maliborze.

50min. gol dla Słowenii na 1:0 a potem strzeliłem aż 5 bramek! Co ciekawe po za tymi akcjami, po których padły gole mecz był nieatrakcyjny a obydwaj bramkarze dostali oceny ok. 2.5Very Happy

PostWysłany: Nie 15:49, 19 Cze 2011
Karol
Zasłużony
Zasłużony

Posty: 1711

Rudawy zrób screeny - chętnie bym zobaczył, bo takie wyniki często się nie zdarzają toteż chciałbym zobaczyć to na własne oczy;)

Skąd: z Ziemi

Ja obecnie w FM11 prowadzę Polskę i ubiegam się o posadę menadżera Wisły Kraków.Byłem 12 dni menadżerem Sandecji Nowy Sącz ale zrezygnowałem.Jako menadżer Polski awansowałem na 58 miejsce w Rankingu Fifa i oczekuje na mecz towarzyski z Francją do którego jeszcze mam jakieś 1,5 miesiąca

PostWysłany: Nie 18:43, 19 Cze 2011
rudawy

Posty: 1694

Verex napisał:

Tylko niestety sava nie mam. Przykro mi. ALe chyba nie twierdzisz, że ja bym kłamał bez powodu.

Skąd: Zakopane

Mam FM10 i nie wierzę, aby bramkarze dostali 2.5. Takie coś się nie zdarza, tym bardziej, że bramkarz drużyny zwycięskiej dostał tak niską notę.

PostWysłany: Nie 19:11, 19 Cze 2011
Karol
Zasłużony
Zasłużony

Posty: 1711

Ja Dohertego miałem w FMie 2010 w Wakehurst aczkolwiek nie wiem czy tego, prawdopodobnie nie, bo na bramce miałem Appletona:P
Rudawy, czy napisałem, że tobie nie wierzę? Tylko zastanawia mnie teraz czy tobie się nie pomyliło, bo takie wyniki to albo bugi albo umiejętności gracza.

Pomógł: 10 razy

Z FM jakoś wielkich cudów nie było 6-7sezonów max. Ale z Championship Managerem 3 było baaaaaardzo długo.
Mało kto z realnych piłkarzy jeszcze grał Smile Pamiętam, że Owen miał już 35lat i był ostatnim w mojej kadrze Milanu z piłkarzy prawdziwych Smile
Jak dobrze liczę było to 15sezonów.

A ze śmiesznych akcji to pamiętam że w którymś championshipie (jeszcze z relacją tekstową - być moze cm3 lub 01/02 bo w nie grałem najwięcej), grałem Wisełką i prowadziłem w mecz ligowym 3:0 do przerwy - zmieniałem bramkarza w przerwie co by się rezerwowy ograł. A ten tłumok na dzień dobry w 46minucie zrobił karnego i dostał czerwoną kartkę! Resztę meczu bronił Bogdan Zając, a mecz wygrałem 5:2 Smile

edit już wiem 01/02 bo tam była taka zrypana liga polska że po połowie sezonu się punkty dzieliło na 2 i na grupe mocniejszą i słabszą Smile

Ostatnio zmieniony przez Jaro dnia Nie 19:21, 19 Cze 2011, w całości zmieniany 2 razy