Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 21 (2027/2028) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 21 (2027/2028) Strona Główna » Turnieje nieoficjalne » I Turniej o Puchar Króla Hiszpanii i Księcia Monako Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Czw 16:32, 20 Gru 2012
borek99
Zasłużony
Zasłużony

 
Dołączył: 14 Sie 2010
Posty: 1320
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Sulechów / Wrocław
Płeć: Waćpanicz


[31] Baris DEMIRCI (10% / 2%) 57%
[25] Yasin ATAS (19% / 9%) 57%
[23] Metin KIRMAS (25% / 9%) 58%
[23] Semih ONER (30% / 16%) 60%
...
[11] Fidan PASHA (0% / 2%) 54%
[14] Asuman VOLKAN (0% / 2%) 62%
[15] Aysel EFE (0% / 2%) 62%

Mieszany:
[23] Semih ONER (30% / 16%) 60%
[23] Metin KIRMAS (25% / 9%) 58%
[11] Fidan PASHA (0% / 2%) 54%
[14] Asuman VOLKAN (0% / 2%) 62%


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 22:14, 21 Gru 2012
Baroner
Super Moderator
Super Moderator

 
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 2651
Przeczytał: 18 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bytom / Monte Carlo
Płeć: Waćpanicz


1. Konkurs drużynowy mieszany - Sierra Nevada (Trampolín HS105)

Lista startowa(kolejność podana, w takiej jakiej będą skakać):
Monako I:
Ginette JAE
Paule BONNET
Mathias FLAVINI
Frederique TASSIGNY

Monako II:
Sylvianne Ghyslaine CALVO
Coline LEFAILLE
Thibaud ARFAOUI
Théodore KOZLOWSKI

Hiszpania:
Laura GRAU
Caroline MARSALI
Enrique Diaz ROMERAL
Anderson QUEVAS

Niemcy:
Magdalena SCHNURR
Ulrike GRAESSLER
Richard FREITAG
Michaleu UNSSER

Kosowo:
Vera HYSENI
Safira XHAFERI
Agim BARIS
Afrim BARIS

Kazachstan:
Masha LYUBENKO
Telizaveta MARATOVA
Sabirzhan MUMINOV
Yevgeniy LEVKIN

Serbia:
Ivka MIHAJLOVIC
Katica RADIC
Ljuba MILENKOVIC
Srećko JAGODIC

Łotwa:
Šarlote ŠKELE
Emilija LODITS
Kristaps NEZBORTS
Matiss MELDERS

Gruzja:
Phirimthvarisa TSETSKHLADZE
Ekaterina KUTASHIVLLI
Mzechabuki MKHARGRDZELI
Gigi TSAKADZE

Liban:
Saliha Esthiru SAMARA
Nur Sousanna EL-AMIN
Adamu Onesimus EL-AMIN
Jaala Ozi EL-MOFTY

Czarnogóra:
Titana VRZOGIC
Vesela JANKOVIC
Žikica KADIĆ
Dimitar VUKOJA

Turcja:
Fidan PASHA
Asuman VOLKAN
Semih ONER
Metin KIRMAS


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 14:16, 25 Gru 2012
Baroner
Super Moderator
Super Moderator

 
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 2651
Przeczytał: 18 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bytom / Monte Carlo
Płeć: Waćpanicz


1. Konkurs drużynowy mieszany - Sierra Nevada (Trampolín HS105)

Poz. Drużyna Kraj Skoki Punkty
1. Niemcy M GER 56.65m 72.54m 96.52m 78.09m 664.0
88.28m 71.05m 98.18m 91.07m

2. Kazachstan M KAZ 57.74m 43.28m 81.20m 66.58m 271.5
36.83m 38.54m 70.83m 60.49m
3. Turcja M TUR 54.27m 53.18m 56.64m 48.75m 178.5
56.60m 55.37m 45.77m 47.05m


4. Hiszpania M ESP 60.74m 57.74m 46.25m 45.38m 174.5
57.12m 53.17m 41.64m 60.41m
5. Gruzja M GEO 61.78m 53.43m 52.51m 35.30m 167.0
51.06m 46.66m 53.97m 48.30m
6. Łotwa M LAT 53.06m 43.29m 60.86m 43.17m 166.5
48.11m 39.93m 78.95m 47.18m
7. Monako I M MCO 43.15m 53.96m 59.03m 59.82m 143.0
43.50m 52.16m 46.60m 46.58m
8. Liban M LIB 43.54m 44.70m 47.26m 56.49m 99.5
53.31m 35.21m 54.03m 38.94m

9. Kosowo M KOS 48.27m 45.62m 49.72m 43.95m 46.5

10. Serbia M SRB 45.63m 46.41m 47.70m 49.82m 46.0

11. Monako II M MCO 46.45m 46.25m 45.16m 43.90m 27.5

12. Czarnogóra M MNE 38.58m 43.52m 47.00m 49.00m 27.0



Ciekawostki:
- Niemcy skoczyli najlepiej w skokach 2-8, natomiast po pierwszej grupie prowadziła... Gruzja
- Po I serii na III pozycja znajdowała się drużyna.... Monako I
- Jedynym skoczkiem który przekroczył punkt K(95 m) był Richard Freitag w obu seriach


Klas. generalna:


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Baroner dnia Wto 14:35, 25 Gru 2012, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 14:28, 25 Gru 2012
Bomba0101
V.I.P. Manager
V.I.P. Manager

 
Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 441
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


Pier*ole nie jade! Razz
Jak można być za Kosowem, Libanem,Łotwą i Gruzją !


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Bomba0101 dnia Wto 14:29, 25 Gru 2012, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 22:26, 25 Gru 2012
Baroner
Super Moderator
Super Moderator

 
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 2651
Przeczytał: 18 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bytom / Monte Carlo
Płeć: Waćpanicz


2. Konkurs indywidualny panów - Sierra Nevada (Trampolín HS140)

Wyniki kwalifikacji

Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Anderson Quevas ESP 108.65m 95.3 q
2. Michael Unsser GER 106.45m 91.3 q
3. Yevgeniy Levkin KAZ 103.76m 82.8 q
4. Richard Freitag GER 102.41m 80.6 q
5. Henrik Heinz GER 98.26m 75.9 q
6. Dardan Gasnik ALB 97.56m 74.5 q
7. Sabirzhan Muminov KAZ 96.23m 71.8 q
8. Assymzhan Khashirow KAZ 91.41m 62.8 q
9. Chingiz Kalikov KAZ 89.83m 61.1 q
10. Agim Baris KOS 88.06m 56.4 q
11. Kajan Zeka KOS 85.03m 52.5 q
12. Thibuald Arfaoui MCO 86.20m 51.3 q
13. Theodore Kozlowski MCO 85.22m 51.0 q
14. Enrique Diz Romeral ESP 84.17m 49.7 q
15. Kristaps Nezborts LAT 85.48m 48.5 q
16. Skender Vlahovic ALB 82.72m 47.5 q
17. Matiss Melders LAT 83.85m 45.8 q
18. Nikola Bojanic SRB 81.26m 40.8 q
19. Alecjo Dibra KOS 78.50m 39.8 q
20. Erik Simon GER 79.31m 39.7 q
21. Mzechabuki Mkhargrdzeli GEO 79.24m 38.7 q
22. Ylli Pelko ALB 76.23m 35.3 q
23. Oier Lanau ESP 75.39m 33.0 q
24. Besnik Kolarko ALB 74.78m 31.1 q
25. Afrim Baris KOS 73.69m 30.8 q
26. Francois Chenal MCO 77.06m 30.6 q
27. Iuvenalis Knezevic MNE 73.47m 27.9 q
28. Ljuba Milenkovic SRB 71.08m 25.3 q
29. Adamu Onesimus El-Amin LIB 71.50m 24.7 q
30. Jaala Ozi El-Mofty LIB 69.07m 22.7 q
31. Mathias Flavini MCO 67.32m 18.6 q
32. George Shubitidze GEO 67.20m 17.6 q
33. Gigi Tsakadze GEO 68.55m 15.3 q
Inaki Boyero ESP 66.07m 15.3 q
35. Semih Oner TUR 67.47m 15.1 q
36. Kristaps Laganovski LAT 65.30m 13.5 q
37. Dimitar Vukoja MNE 64.81m 12.1 q
38. Frederique Tassigny MCO 65.92m 11.9 q
39. Zikica Kadic MNE 65.32m 10.5 q
40. Zivko Jestrovic MNE 65.95m 9.4 q
41. Srecko Jagodic SRB 62.69m 9.0 q
42. Andrejs Simons LAT 62.52m 8.5 q
43. Metin Kirmas TUR 61.37m 4.3 q
44. Baris Demirci TUR 61.34m 3.8 q
45. Artur Sarkisiani GEO 49.85m 0.0 q
Pedro Sola ESP 55.84m 0.0 q
Dragisa Bajic SRB 47.52m 0.0 q
Yasin Atas TUR 54.16m 0.0 q



Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Michael Unsser GER 97.72m 123.36m 194.4
2. Yevgeniy Levkin KAZ 102.14m 110.32m 179.6
3. Richard Freitag GER 115.65m 95.29m 176.4


4. Chingiz Kalikov KAZ 110.54m 74.95m 130.5
5. Besnik Kolarko ALB 99.10m 84.95m 130.3
6. Sabirzhan Muminov KAZ 109.17m 79.36m 129.9
7. Erik Simon GER 112.96m 69.26m 123.7
8. Ylli Pelko ALB 103.16m 71.31m 107.7
9. Anderson Quevas ESP 67.96m 104.65m 104.6
10. Inaki Boyero ESP 84.48m 84.66m 99.8
11. Skender Vlahovic ALB 87.55m 76.51m 86.2
12. Yasin Atas TUR 87.00m 71.36m 83.4
13. Thibuald Arfaoui MCO 80.23m 81.31m 81.8
14. Nikola Bojanic SRB 76.08m 82.81m 79.8
15. Dimitar Vukoja MNE 72.15m 84.81m 75.7
16. Afrim Baris KOS 84.75m 71.66m 74.3
17. Kristaps Nezborts LAT 93.27m* 75.11m 70.4
18. Metin Kirmas TUR 80.18m 74.07m 67.7
19. Mathias Flavini MCO 79.73m 71.71m 62.8
20. Henrik Heinz GER 79.71m 69.32m 62.3
21. Srecko Jagodic SRB 74.59m 77.05m 62.2
22. Andrejs Simons LAT 81.16m 67.75m 60.3
23. Pedro Sola ESP 85.59m 65.47m 59.9
24. Artur Sarkisiani GEO 84.81m 61.36m 54.9
25. Baris Demirci TUR 71.73m 70.83m 50.1
26. Gigi Tsakadze GEO 80.35m 67.07m 49.1
27. Kristaps Laganovski LAT 72.49m 62.86m 35.1
28. Theodore Kozlowski MCO 72.59m 48.46m 27.5
29. Oier Lanau ESP 69.66m 56.67m 23.1
30. Frederique Tassigny MCO 68.44m 60.34m 21.9

31. Enrique Diz Romeral ESP 67.06m 17.6
32. Jaala Ozi El-Mofty LIB 67.47m 16.6
33. George Shubitidze GEO 66.11m 15.3
34. Dardan Gasnik ALB 65.15m 15.0
35. Adamu Onesimus El-Amin LIB 65.32m 13.0
36. Semih Oner TUR 63.10m 12.4
37. Matiss Melders LAT 67.60m 10.5
38. Ljuba Milenkovic SRB 64.74m 9.6
39. Alecjo Dibra KOS 61.51m 8.2
40. Francois Chenal MCO 63.74m 7.8
41. Zivko Jestrovic MNE 61.87m 7.2
42. Assymzhan Khashirow KAZ 62.99m 5.5
43. Kajan Zeka KOS 60.99m 4.4
44. Zikica Kadic MNE 60.35m 3.5
45. Iuvenalis Knezevic MNE 61.53m 2.7
46. Dragisa Bajic SRB 47.91m 0.0
Mzechabuki Mkhargrdzeli GEO 60.13m 0.0
Agim Baris KOS 58.51m 0.0



Klas. generalna:


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 1:34, 26 Gru 2012
Frajertag
Ceniony szkoleniowiec na całym świecie
Ceniony szkoleniowiec na całym świecie

 
Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 302
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


5. Besnik Kolarko ALB 99.10m 84.95m 130.3 przyzwoicie
8. Ylli Pelko ALB 103.16m 71.31m 107.7 słabszy drugi skok, występ zaliczam na plus
11. Skender Vlahovic ALB 87.55m 76.51m 86.2 dwa w miarę równe nie najgorsze skoki, na plus
34. Dardan Gasnik ALB 65.15m 15.0 słabo, biorąc pod uwagę kwalifikacje (6 pozycja)

w konkursie drużynowym mężczyzn mamy szansę na podium.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 15:34, 26 Gru 2012
Baroner
Super Moderator
Super Moderator

 
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 2651
Przeczytał: 18 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bytom / Monte Carlo
Płeć: Waćpanicz


3. Konkurs indywidualny pań - Sierra Nevada (Trampolín HS105)

Wyniki kwalifikacji

Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Ulrike Graessler GER 88.52m 99.0 q
2. Lolita Guadarrama SPA 73.79m 68.0 q
3. Natalija Velije LAT 69.31m 60.5 q
4. Sarlote Skele LAT 66.63m 54.0 q
5. P. Tsetskhladze GEO 65.58m 52.5 q
6. Katica Radic SRB 61.62m 42.5 q
7. Magdalena Schnurr GER 61.42m 42.0 q
8. Nur S. El-Amin LIB 55.86m 30.0 q
9. Caroline Marsali SPA 54.17m 27.0 q
Emilija Lodits LAT 54.73m 27.0 q
11. Achinoam A. Ahmed LIB 52.12m 22.0 q
12. Safira Xhaferi KOS 49.79m 21.5 q
13. Sylvianne G. Calvo MCO 52.19m 21.0 q
14. Concha Arriola SPA 51.72m 18.5 q
15. Fidan Pasha TUR 48.96m 16.5 q
16. Masha Lyubenko KAZ 48.77m 16.0 q
17. Coralie Bertrand MCO 48.84m 15.0 q
18. Titana Vrzogic MNE 49.54m 14.5 q
Aleksandra Ragis LAT 48.44m 14.5 q
Coline Lefaille MCO 47.62m 14.5 q
21. Aracelis P. Rivero SPA 49.35m 13.5 q
Saliha E. Samara LIB 47.86m 13.5 q
Blazenka Juric SRB 49.07m 13.5 q
24. Aysel Efe TUR 47.03m 11.5 q
25. Nino Kanadze GEO 47.58m 11.0 q
26. Anna Rupprecht GER 46.81m 8.5 q
27. Melanija Vlasic SRB 46.42m 7.0 q
28. Ekaterina Kutashivlli GEO 43.71m 4.0 q
Paule Bonnet MCO 46.14m 4.0 q
30. Ivka Mihajlovic SRB 44.52m 3.0 q
31. Asuman Volkan TUR 44.12m 1.0 q
Telizaveta Maratova KAZ 43.64m 1.0 q
33. Vera Hyseni KOS 39.84m 0.0 q
Ginette Jae MCO 40.42m 0.0 q
Laura Grau SPA 32.62m 0.0 q
Carina Vogt GER 43.61m 0.0 q
Vesela Jankovic MNE 44.47m 0.0 q



Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Ulrike Graessler GER 69.42m 60.42m 97.5
2. Lolita Guadarrama SPA 66.72m 62.53m 95.0
3. Magdalena Schnurr GER 51.65m 75.40m 93.5


4. Anna Rupprecht GER 55.91m 68.68m 88.0
5. Melanija Vlasic SRB 56.76m 57.49m 65.0
6. Concha Arriola SPA 61.19m 52.37m 64.5
7. Ginette Jae MCO 56.07m 55.20m 60.0
8. Blazenka Juric SRB 49.94m 56.74m 52.0
9. Aracelis P. Rivero SPA 49.53m 58.65m 50.5
10. Vera Hyseni KOS 53.02m 50.81m 49.0
11. Nino Kanadze GEO 58.18m 50.30m 48.5
12. Vesela Jankovic MNE 59.54m 48.20m 47.0
13. Titana Vrzogic MNE 51.04m 53.18m 44.5
14. Safira Xhaferi KOS 58.72m 48.24m 44.0
15. Katica Radic SRB 54.67m 48.44m 42.0
16. Saliha E. Samara LIB 50.06m 52.51m 41.0
17. Carina Vogt GER 47.95m 56.21m 37.0
18. Natalija Velije LAT 54.28m 49.80m 36.5
19. Aysel Efe TUR 52.94m 49.13m 36.0
20. Emilija Lodits LAT 45.82m 53.10m 29.0
21. Coralie Bertrand MCO 50.11m 47.89m 25.5
22. P. Tsetskhladze GEO 47.93m 49.35m 24.5
23. Coline Lefaille MCO 47.03m 45.60m 22.5
24. Caroline Marsali SPA 50.75m 44.48m 22.0
25. Ivka Mihajlovic SRB 44.64m 47.59m 21.0
26. Sylvianne G. Calvo MCO 45.83m 47.77m 18.0
27. Laura Grau SPA 46.12m 46.33m 13.0
Sarlote Skele LAT 46.85m 37.22m 13.0
29. Fidan Pasha TUR 48.21m 42.10m 12.5
30. Asuman Volkan TUR 44.64m 46.30m 2.5

31. Paule Bonnet MCO 40.80m 1.0
32. Telizaveta Maratova KAZ 43.44m 0.5
33. Nur S. El-Amin LIB 49.10m* 0.0
Masha Lyubenko KAZ 39.53m 0.0
Aleksandra Ragis LAT 38.52m 0.0
Ekaterina Kutashivlli GEO 40.21m 0.0
Achinoam A. Ahmed LIB 33.49m 0.0



Klas. generalna:


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Baroner dnia Śro 15:34, 26 Gru 2012, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 20:11, 27 Gru 2012
Baroner
Super Moderator
Super Moderator

 
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 2651
Przeczytał: 18 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bytom / Monte Carlo
Płeć: Waćpanicz


4. Konkurs drużynowy panów - Sevilla (Confort de las personas)

Poz. Drużyna Kraj Skoki Punkty
1. Kazachstan KAZ 182.53m 140.65m 139.45m 107.05m 732.3
150.64m 144.26m 116.54m 120.25m

2. Niemcy GER 98.96m 90.06m 167.13m 146.16m 697.9
86.85m 164.74m 144.37m 179.28m
3. Hiszpania ESP 92.40m 116.35m 182.72m 86.30m 472.5
76.95m 109.42m 150.01m 84.47m


4. Albania ALB 135.17m 90.34m 134.76m 106.99m 446.5
130.52m 83.56m 100.09m 98.57m
5. Łotwa LAT 124.35m 119.01m 114.95m 90.37m 420.8
83.02m 87.02m 119.39m 123.86m
6. Monako MCO 112.57m 72.55m 129.82m 105.91m 418.4
88.74m 117.54m 108.24m 124.24m
7. Gruzja GEO 90.31m 79.27m 106.54m 117.42m 269.0
86.00m 84.50m 89.52m 83.82m
8. Kosowo KOS 94.01m 97.47m 117.12m 72.45m 201.6
70.18m 70.37m 73.25m 91.23m

9. Turcja TUR 84.78m 107.00m 83.43m 103.86m 148.0

10. Czarnogóra MNE 93.53m 85.71m 89.80m 101.24m 142.8

11. Serbia SRB 121.39m 65.97m 86.10m 69.58m 98.6



5. Konkurs drużynowy pań - Menton (La Colline)

Poz. Drużyna Kraj Skoki Punkty
1. Niemcy K GER 59.61m 67.18m 43.03m 51.10m 504.1
69.43m 69.33m 39.33m 41.72m

2. Hiszpania K ESP 39.16m 59.81m 45.64m 47.40m 438.0
63.04m 60.84m 45.26m 51.73m
3. Monako K MCO 48.14m 39.48m 48.44m 34.09m 310.7
42.84m 45.07m 45.15m 50.90m


4. Łotwa K LAT 38.38m 49.21m 44.63m 40.03m 289.3
56.99m 41.88m 39.74m 36.46m
5. Serbia K SRB 42.08m 42.72m 45.43m 41.57m 261.1
40.90m 45.90m 41.47m 36.12m


Klasyfikacja generalna:


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 22:32, 27 Gru 2012
Frajertag
Ceniony szkoleniowiec na całym świecie
Ceniony szkoleniowiec na całym świecie

 
Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 302
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


4 miejsce, kur.a! Z Hiszpanią...


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 15:28, 28 Gru 2012
Baroner
Super Moderator
Super Moderator

 
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 2651
Przeczytał: 18 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bytom / Monte Carlo
Płeć: Waćpanicz


6. Konkurs indywidualny panów - Menton (La Coline)

Wyniki kwalifikacji

Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Richard Freitag GER 80.77m 123.7 q
2. Michael Unsser GER 74.67m 111.0 q
3. Yevgeniy Levkin KAZ 72.88m 101.1 q
4. Anderson Quevas ESP 67.23m 94.0 q
5. Semih Oner TUR 65.11m 89.6 q
6. Skender Vlahovic ALB 65.37m 88.6 q
7. Assymzhan Khashirow KAZ 72.02m* 74.5 q
8. Sabirzhan Muminov KAZ 56.05m 69.3 q
9. Afrim Baris KOS 56.87m 67.9 q
10. Kajan Zeka KOS 54.50m 65.0 q
11. Dardan Gasnik ALB 53.48m 60.7 q
12. Inaki Boyero ESP 50.74m 57.7 q
13. Zikica Kadic MNE 52.37m 57.0 q
14. Nikola Bojanic SRB 51.35m 56.8 q
15. Frederique Tassigny MCO 51.47m 56.3 q
16. Chingiz Kalikov KAZ 53.98m 55.3 q
17. Pedro Sola ESP 48.54m 50.8 q
18. Ljuba Milenkovic SRB 48.93m 50.3 q
19. Ylli Pelko ALB 47.73m 49.1 q
20. Kristaps Nezborts LAT 46.76m 47.4 q
21. Henrik Heinz GER 48.82m 44.3 q
22. Francois Chenal MCO 46.93m 43.9 q
23. Dimitar Vukoja MNE 43.77m 39.3 q
24. George Shubitidze GEO 42.43m 35.5 q
25. Theodore Kozlowski MCO 42.04m 35.0 q
26. Gigi Tsakadze GEO 42.60m 34.6 q
Kristaps Laganovski LAT 42.62m 34.6 q
28. Mzechabuki Mkhargrdzeli GEO 41.31m 34.3 q
29. Dragisa Bajic SRB 42.67m 34.1 q
30. Adamu Onesimus El-Amin LIB 41.83m 33.4 q
31. Erik Simon GER 41.95m 31.9 q
32. Thibuald Arfaoui MCO 43.42m 31.7 q
33. Jaala Ozi El-Mofty LIB 40.15m 31.1 q
34. Andrejs Simons LAT 40.26m 30.6 q
35. Yasin Atas TUR 41.69m 30.4 q
36. Besnik Kolarko ALB 40.43m 30.1 q
37. Zivko Jestrovic MNE 41.02m 28.3 q
38. Mathias Flavini MCO 39.55m 28.0 q
39. Iuvenalis Knezevic MNE 40.83m 26.2 q
40. Alecjo Dibra KOS 40.11m 25.6 q
41. Artur Sarkisiani GEO 38.03m 24.2 q
42. Agim Baris KOS 39.83m 24.0 q
43. Srecko Jagodic SRB 38.59m 23.3 q
44. Baris Demirci TUR 37.01m 22.5 q
45. Oier Lanau ESP 37.23m 21.5 q
46. Metin Kirmas TUR 37.67m 21.1 q
47. Matiss Melders LAT 34.93m 19.5 q
48. Enrique Diz Romeral ESP 35.92m 16.2 q



Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Michael Unsser GER 62.31m 80.45m 203.6
2. Yevgeniy Levkin KAZ 68.29m 67.28m 188.2
3. Richard Freitag GER 62.01m 69.70m 180.5


4. Inaki Boyero ESP 62.34m 58.04m 154.2
5. Chingiz Kalikov KAZ 61.21m 57.68m 150.9
6. Besnik Kolarko ALB 52.08m 64.07m 143.9
7. Assymzhan Khashirow KAZ 62.39m 52.19m 142.0
8. Ylli Pelko ALB 46.10m 58.63m 118.6
9. Skender Vlahovic ALB 47.70m 57.33m 117.1
10. Sabirzhan Muminov KAZ 55.57m 51.85m 115.1
11. Metin Kirmas TUR 46.62m 56.63m 114.8
12. Dardan Gasnik ALB 63.12m 39.94m 111.7
13. Afrim Baris KOS 58.54m 42.60m 109.4
14. Semih Oner TUR 58.52m 41.29m 108.1
15. Henrik Heinz GER 49.40m 49.77m 99.9
16. Andrejs Simons LAT 63.77m 31.42m 94.6
17. Pedro Sola ESP 42.16m 52.52m 93.1
18. Jaala Ozi El-Mofty LIB 43.34m 49.68m 88.2
19. Nikola Bojanic SRB 52.64m 41.49m 85.9
20. Thibuald Arfaoui MCO 44.62m 42.36m 79.0
21. Mathias Flavini MCO 51.16m 34.92m 74.8
22. Anderson Quevas ESP 46.91m 42.33m 74.4
23. Frederique Tassigny MCO 43.04m 43.99m 71.5
24. Dragisa Bajic SRB 46.33m 38.20m 67.5
25. Dimitar Vukoja MNE 45.05m 38.10m 66.8
26. Srecko Jagodic SRB 46.11m 38.93m 65.6
27. Agim Baris KOS 47.13m 36.43m 64.8
28. Erik Simon GER 44.70m 38.91m 62.3
29. George Shubitidze GEO 42.59m 37.86m 60.2
30. Matiss Melders LAT 43.14m 33.54m 53.5

31. Theodore Kozlowski MCO 41.92m 35.4
32. Alecjo Dibra KOS 43.49m 35.2
33. Iuvenalis Knezevic MNE 42.33m 35.0
34. Mzechabuki Mkhargrdzeli GEO 41.77m 34.9
35. Kajan Zeka KOS 41.76m 33.9
36. Artur Sarkisiani GEO 40.89m 33.2
37. Enrique Diz Romeral ESP 42.59m 33.1
38. Kristaps Laganovski LAT 41.90m 32.9
39. Zivko Jestrovic MNE 41.62m 32.4
40. Yasin Atas TUR 40.92m 28.7
41. Baris Demirci TUR 38.53m 27.3
42. Ljuba Milenkovic SRB 40.58m 27.2
43. Francois Chenal MCO 39.90m 25.5
44. Kristaps Nezborts LAT 39.48m 25.4
45. Zikica Kadic MNE 36.68m 22.4
46. Gigi Tsakadze GEO 37.22m 17.0
47. Oier Lanau ESP 32.74m 12.6
48. Adamu Onesimus El-Amin LIB 31.95m 10.9


Ciekawostki:
Po I serii na 13. miejscu znajdował sie reprezentant gospodarzy - Mathias Flavini.
Po II serii z pierwszej 10. wypadli m. in. Dardan Gasnik(jednakże na niego do 10. weszło pozostałych 3 Albańczyków), Afrim Baris, Semih Oner, Andrejs Simons(3. po I serii)



Klas. generalna:


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Baroner dnia Pią 15:29, 28 Gru 2012, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 15:37, 28 Gru 2012
Frajertag
Ceniony szkoleniowiec na całym świecie
Ceniony szkoleniowiec na całym świecie

 
Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 302
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Waćpanicz


6,8,9,12 - brawo! MOC ALBANII!


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Sob 1:31, 29 Gru 2012
Baroner
Super Moderator
Super Moderator

 
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 2651
Przeczytał: 18 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bytom / Monte Carlo
Płeć: Waćpanicz


7. Konkurs indywidualny pań - Menton (La Coline)

Wyniki kwalifikacji

Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik.
1. Sarlote Skele LAT 55.28m 68.6 q
2. Ulrike Graessler GER 58.66m 68.3 q
3. Coralie Bertrand MCO 53.42m 62.2 q
4. Ekaterina Kutashivlli GEO 52.87m 60.1 q
5. Achinoam A. Ahmed LIB 52.20m 59.0 q
6. Safira Xhaferi KOS 52.14m 57.0 q
7. Sylvianne G. Calvo MCO 49.60m 52.0 q
8. Fidan Pasha TUR 48.49m 50.7 q
9. Coline Lefaille MCO 50.26m 50.6 q
10. Carina Vogt GER 47.41m 49.0 q
11. Caroline Marsali SPA 45.78m 42.7 q
12. Lolita Guadarrama SPA 44.62m 42.5 q
13. Laura Grau SPA 44.90m 42.0 q
14. Concha Arriola SPA 45.65m 40.7 q
15. Magdalena Schnurr GER 44.90m 39.5 q
16. Ginette Jae MCO 43.22m 39.2 q
17. Ivka Mihajlovic SRB 43.09m 38.7 q
18. P. Tsetskhladze GEO 43.97m 38.3 q
19. Anna Rupprecht GER 44.79m 38.0 q
20. Vesela Jankovic MNE 42.86m 36.6 q
21. Natalija Velije LAT 44.57m 36.0 q
22. Telizaveta Maratova KAZ 42.39m 35.5 q
23. Emilija Lodits LAT 42.04m 34.5 q
24. Aracelis P. Rivero SPA 41.32m 34.3 q
25. Masha Lyubenko KAZ 40.47m 31.6 q
26. Aysel Efe TUR 42.32m 31.5 q
27. Paule Bonnet MCO 41.26m 31.3 q
28. Blazenka Juric SRB 40.31m 31.1 q
29. Titana Vrzogic MNE 39.55m 31.0 q
30. Saliha E. Samara LIB 40.89m 30.7 q
31. Aleksandra Ragis LAT 40.73m 30.2 q
32. Asuman Volkan TUR 39.46m 28.4 q
33. Vera Hyseni KOS 40.36m 27.6 q
34. Katica Radic SRB 38.73m 27.3 q
35. Melanija Vlasic SRB 35.37m 16.1 q
36. Nur S. El-Amin LIB 30.35m 5.6 q
37. Nino Kanadze GEO 38.45m* 0.0 q



Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Ulrike Graessler GER 62.29m 68.93m 173.8
2. Anna Rupprecht GER 57.18m 52.24m 130.0
3. Concha Arriola SPA 49.92m 51.01m 109.8


4. Magdalena Schnurr GER 46.61m 56.68m 105.3
5. Titana Vrzogic MNE 46.21m 50.74m 99.5
6. Ginette Jae MCO 52.75m 42.61m 94.2
7. Lolita Guadarrama SPA 39.41m 54.35m 88.8
8. Vera Hyseni KOS 38.98m 51.06m 82.1
9. Carina Vogt GER 47.23m 41.52m 81.9
10. Emilija Lodits LAT 52.41m 38.87m 81.3
Achinoam A. Ahmed LIB 49.27m 39.01m 81.3
12. Ivka Mihajlovic SRB 45.59m 41.93m 74.6
13. Coralie Bertrand MCO 43.59m 42.56m 74.4
14. Masha Lyubenko KAZ 43.36m 42.68m 73.8
15. Blazenka Juric SRB 48.51m 38.45m 70.5
16. Nur S. El-Amin LIB 42.39m 43.78m 70.3
17. Aysel Efe TUR 42.04m 42.32m 70.0
18. Aleksandra Ragis LAT 41.87m 43.87m 69.7
19. Safira Xhaferi KOS 42.07m 43.35m 69.2
20. Katica Radic SRB 39.71m 43.94m 68.3
21. Caroline Marsali SPA 42.00m 42.00m 66.0
22. Sarlote Skele LAT 51.05m 33.76m 64.1
23. Aracelis P. Rivero SPA 42.36m 40.23m 63.6
24. Ekaterina Kutashivlli GEO 39.48m 41.99m 62.8
25. Coline Lefaille MCO 41.36m 39.01m 61.7
26. Natalija Velije LAT 43.24m 38.79m 60.0
27. P. Tsetskhladze GEO 41.10m 37.57m 52.9
28. Vesela Jankovic MNE 39.98m 38.51m 49.8
29. Nino Kanadze GEO 36.71m 37.40m 47.4
30. Saliha E. Samara LIB 38.25m 32.42m 37.2

31. Melanija Vlasic SRB 38.25m 22.2
32. Laura Grau SPA 39.65m 21.5
33. Fidan Pasha TUR 36.61m 19.9
34. Asuman Volkan TUR 36.26m 17.8
35. Paule Bonnet MCO 33.86m 16.3
36. Telizaveta Maratova KAZ 44.20m* 15.9
37. Sylvianne G. Calvo MCO 30.05m 7.6



Klas. generalna: rano, do południa


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
I Turniej o Puchar Króla Hiszpanii i Księcia Monako
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 21 (2027/2028) Strona Główna » Turnieje nieoficjalne
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 2 z 2  
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin