Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 21 (2027/2028) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 21 (2027/2028) Strona Główna » Turnieje nieoficjalne » Mistrzostwa Krajowe 2010/2011 (4 sezon) Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pon 11:35, 15 Mar 2010
Pylarz
Zasłużony
Zasłużony

 
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 790
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5


Mistrzostwa Krajowe (Estonia) 2010-03-15
Estonia HS185 Wyniki konkursu


Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Kristian Eljand EST 113.16m 125.21m 200.4
2. Mart Kulding EST 105.08m 125.18m 185.0
3. Artur Mihanenko EST 118.44m 107.89m 180.4

4. Jaan Juris EST 98.39m 126.71m 177.6
5. Toenis Kartau EST 118.96m 102.78m 164.8
6. Mikhel Oja EST 116.99m 96.11m 155.5
7. Aldo Leetoja EST 102.82m 109.78m 154.6
8. Siim-Tanel Sammelselg EST 102.92m 106.62m 148.7
9. Martti Nomme EST 92.63m 116.96m 146.7
10. Han-Hendrik Piho EST 106.56m 100.46m 145.7
11. Rain Lond EST 117.00m 87.06m 142.2
12. Rauno Loit EST 106.42m 97.25m 138.9
13. Illimar Paern EST 86.52m 118.27m 138.1
14. Kaarel Piho EST 80.55m 120.23m 133.4
15. Teemu Seeku EST 101.93m 99.70m 133.3
16. Henri Kirbits EST 124.31m 76.69m 129.4
17. Mats Piho EST 113.82m 87.94m 129.3
18. Alar Askuell EST 94.20m 101.09m 124.5
19. Vaiko Leetoja EST 105.63m 89.39m 121.1
20. Tanel Levkoi EST 94.12m 90.68m 103.6
21. Kail Piho EST 99.76m 85.93m 103.5
22. Argo Pihaani EST 85.68m 98.33m 98.8
23. Johannes Hannes EST 96.53m 81.63m 92.4
24. Karl-August Tiirmaa EST 77.26m 92.51m 76.6
25. Markus Robin Kytt EST 97.97m 73.25m 76.4
26. Karel Mustjogi EST 88.50m 85.73m 73.2
27. Kuldar Popphoja EST 84.43m 83.76m 64.0
28. Frans Poppone EST 74.34m 92.31m 61.8
29. Kristjan Ilves EST 73.76m 85.39m 55.3
30. Jaguup Tirma EST 69.85m 80.63m 38.5


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Pylarz dnia Pon 11:35, 15 Mar 2010, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon 12:51, 15 Mar 2010
Pylarz
Zasłużony
Zasłużony

 
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 790
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5


Puchar Świata 2010-03-15
Norwegia HS138 Wyniki konkursu


Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Anders Jacobsen NOR 127.97m 115.70m 253.4
2. Johan-Remen Evensen NOR 114.82m 115.61m 235.5
3. Tom Hilde NOR 114.28m 118.54m 232.0

4. Andreas Vilberg NOR 116.67m 110.27m 226.7
5. Kim Rene Elverum Sorsell NOR 119.73m 103.31m 218.5
6. Anders Bardal NOR 123.17m 96.60m 214.6
7. Jon Araas NOR 114.90m 99.30m 198.3
8. Bjoern Einar Romoeren NOR 84.05m 115.39m 177.2
9. Kenneth Gangnes NOR 99.17m 97.36m 168.3
10. Akseli Kokkonen NOR 91.00m 103.50m 165.6
11. Anders Fannemel NOR 102.55m 90.52m 165.4
12. Espen Enger Halvorsen NOR 95.82m 95.01m 161.4
13. Christian Aspelund NOR 91.16m 97.01m 156.4
14. Joahim Hauer NOR 86.26m 105.96m 154.7
15. Daniel Sommerstad Olsen NOR 95.48m 91.20m 150.3
16. Jonas Schoien Oevregaard NOR 99.36m 82.79m 138.7
17. Ole Christian Wendel NOR 102.89m 72.69m 134.5
18. Morten Raastad NOR 91.41m 89.38m 134.0
19. Andreas Blakstad NOR 77.97m 98.90m 130.3
20. Tom Age Aarnes NOR 105.80m 66.31m 127.2
21. Magnus H. Moan NOR 106.73m 64.55m 124.8
22. Simen Eie NOR 78.07m 93.95m 123.2
23. Halvor Egner Granerud NOR 90.61m 77.62m 118.4
24. Karl Joergen Kjarnes NOR 77.54m 88.72m 114.3
25. Daniel Andre Tande NOR 87.64m 74.08m 97.7
26. Andreas Ergavsila NOR 77.24m 80.66m 94.5
27. Phillip Sjoeen NOR 81.96m 74.06m 89.9
28. Petter L. Tande NOR 75.45m 70.68m 78.4
29. Simen Grimsrud NOR 82.10m 58.24m 66.5
30. Marius Leif Hagemoen NOR 80.08m 59.37m 61.2
31. Espen Rian NOR 74.72m 42.6
32. Hans-Peter Bergquist NOR 76.12m 41.8
33. Erik Andre Hansen NOR 73.81m 39.3
34. Ole Marius Ingvaldsen NOR 72.91m 37.5
35. Bjoern Einar Hagemoen NOR 72.76m 37.0
36. Rune Velta NOR 72.31m 35.6
37. Tommy Lianes NOR 72.47m 35.1
38. Truls S. Johansen NOR 70.58m 34.4
Roar Ljokelsoey NOR 70.97m 34.4
40. Johann Forfang NOR 71.40m 33.3
41. Joergen Berg NOR 70.23m 32.0
42. Jagn Marius Riiber NOR 68.79m 30.8
43. Mads Vaaler NOR 68.21m 29.4
44. Alexander Henningsen NOR 67.65m 28.0
45. Knut Erik Bakken NOR 68.23m 27.4
46. Jens Schoien Oevregaard NOR 68.81m 27.3
47. Terje Hilde NOR 67.08m 24.1
48. Lorentz Fannemel NOR 65.33m 21.5
49. Daniel Haugane Aas NOR 58.83m 10.3
50. Klaus Ovilen Engen NOR 58.17m 7.9


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 10:41, 16 Mar 2010
Pylarz
Zasłużony
Zasłużony

 
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 790
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5


Mistrzostwa Krajowe (Francja) 2010-03-16
Francja HS235 Wyniki konkursu


Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Emmanuel Chedal FRA 126.47m 188.17m 232.0
2. Vincent Descombes-Sevoie FRA 159.21m 148.97m 215.2
3. Jason Lamy Chappuis FRA 145.66m 157.43m 214.7

4. Nicolas Mayer FRA 176.83m 115.57m 203.1
5. Damien Maitre FRA 170.79m 120.17m 202.3
6. Kevin Nappa FRA 106.44m 168.66m 177.6
7. Pierre Emmanuel Robe FRA 157.75m 112.84m 176.7
8. Maxim Lahuerte FRA 111.97m 147.59m 160.0
9. Arthur Royer FRA 115.65m 142.98m 158.3
10. Gabriel Airiau FRA 140.47m 114.92m 157.1
11. Ronan Lamy Chappuis FRA 108.25m 146.16m 152.0
12. Remy Guneire FRA 145.62m 107.43m 148.2
13. Francois Braud FRA 113.93m 130.52m 141.5
14. Jean Baptiste Grangeon FRA 101.13m 139.28m 140.7
15. Paul Lejeune FRA 133.11m 105.20m 138.3
16. Geoffrey Lafarge FRA 121.11m 122.67m 137.9
17. David Viry FRA 105.00m 128.81m 130.9
18. Gaetan Junique FRA 132.40m 99.30m 126.4
19. Sebastien Avoine FRA 117.39m 117.43m 124.0
Arnaud Dieudonne FRA 105.03m 124.33m 124.0
21. Jeremie Vourlat FRA 117.70m 107.69m 118.2
22. Jonathan Felisaz FRA 117.79m 102.66m 115.2
23. Maxence Le Borgne FRA 132.60m 88.41m 112.3
24. Benjamin Bourqui FRA 123.31m 96.02m 109.5
25. Vikash Mihoso FRA 111.81m 103.78m 105.7
26. Jeremy Pointu FRA 129.81m 76.75m 96.4
27. Florian Pinel FRA 121.67m 84.67m 93.4
28. Nicolas Gonthier FRA 113.14m 89.23m 86.1
29. Gatien Airiau FRA 102.18m 85.16m 70.6
30. Romain Jacquier FRA 100.70m 76.92m 60.6
31. Billy Chedal FRA 104.50m 45.0
32. Alex Mougin FRA 98.86m 42.3
33. Alexis Vasseur FRA 121.66m* 41.4
34. Arsene Delobel FRA 94.80m 40.5
35. Marius Pottecher FRA 94.82m 36.0
36. Andy Martinelli FRA 93.35m 35.7
37. Samuel Guy FRA 92.73m 35.1
38. Thomas Strappazzon FRA 90.61m 34.7
39. Leo Vanini FRA 88.55m 28.3
40. Gautier Airiau FRA 72.65m 8.6


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto 18:37, 16 Mar 2010
Pylarz
Zasłużony
Zasłużony

 
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 790
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5


Mistrzostwa Krajowe (Polska) 2010-03-16
Polska HS146 Wyniki konkursu


Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty
1. Adam Małysz POL 125.49m 113.83m 228.8
2. Stefan Hula POL 115.61m 120.06m 226.4
3. Klemens Murańka POL 101.92m 127.51m 210.7

4. Kamil Stoch POL 105.35m 122.06m 209.6
5. Piotr Żyła POL 98.50m 126.78m 201.5
6. Grzegorz Miętus POL 99.08m 116.99m 187.4
7. Maciej Kot POL 106.79m 107.27m 180.8
8. Łukasz Rutkowski POL 107.13m 103.02m 178.0
9. Mateusz Cieślar POL 113.53m 93.06m 168.7
10. Wojciech Skupień POL 95.72m 108.96m 162.7
11. Jan Ciapała POL 87.62m 112.16m 159.1
12. Andrzej Zapotoczny POL 107.29m 94.88m 158.7
13. Artur Broda POL 103.12m 98.48m 157.8
14. Marcin Miętus POL 108.10m 94.66m 157.5
15. Aleksander Zniszczoł POL 93.15m 105.07m 156.4
16. Piotr Byrski POL 89.70m 106.87m 149.8
17. Jakub Przybyła POL 93.83m 101.54m 149.5
18. Krzysztof Miętus POL 87.83m 103.06m 140.4
19. Mateusz Kukuczka POL 98.15m 89.92m 130.5
Paweł Słowiok POL 94.64m 90.66m 130.5
21. Jan Ziobro POL 85.81m 100.00m 130.4
22. Mateusz Rutkowski POL 89.36m 91.38m 118.0
23. Szymon Łokaj POL 97.85m 77.59m 113.0
24. Łukasz Podżorski POL 106.58m 69.73m 112.3
25. Paweł Murzyn POL 91.10m 79.11m 101.5
26. Jakub Kot POL 102.07m 68.71m 100.4
27. Dawid Czernecki POL 90.46m 79.42m 97.7
28. Bartłomiej Jarząbek POL 88.38m 72.71m 84.4
29. Grzegorz Podżorski POL 85.65m 76.38m 79.2
30. Jonatan Hrynko POL 89.29m 56.39m 59.7
31. Mateusz Wantulok POL 82.50m 45.5
Tomasz Byrt POL 82.86m 45.5
33. Dawid Kowal POL 81.99m 43.2
34. Krzysztof Styrczula POL 79.30m 40.2
35. Kamil Błociak POL 78.10m 39.4
36. Leszek Gut-Chowaniec POL 77.63m 38.0
37. Andrzej Galica POL 76.97m 36.2
38. Dominik Kastelik POL 75.35m 33.5
39. Mateusz Hulbuj POL 72.89m 25.5
40. Krzysztof Dziadoń POL 70.63m 23.4
41. Stanisław Biela POL 69.06m 20.2
42. Krzysztof Biegun POL 68.80m 19.8
43. Bartłomiej Kłusek POL 65.31m 13.5
44. Krystian Karpiel POL 66.22m 12.8
45. Krzysztof Gacek POL 64.24m 9.2
46. Łukasz Gil POL 62.30m 8.6
47. Jakub Kalarus POL 61.58m 7.7
48. Tomasz Plich POL 62.77m 7.0
49. Dominik Czernecki POL 62.31m 6.1
50. Łukasz Stawowy POL 60.71m 1.9


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Pylarz dnia Wto 18:38, 16 Mar 2010, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Mistrzostwa Krajowe 2010/2011 (4 sezon)
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 21 (2027/2028) Strona Główna » Turnieje nieoficjalne
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 2 z 2  
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin