Co do grupy Duńskiej to też jakoś nie widze ich w 1/4. Holandia i Niemcy raczej poza zasięgiem, a Portugalie też im będzie ciężko ograc. Gdyby Duńczycy byli w naszej grupie to byłaby inna rozmowa;)

Potypujmy trochę:
Grupa A: Awans Rosja i Polska (wiem wiem optymista)
Grupa B: Awans Niemcy i Holandia (chyba jasna sprawa)
Grupa C: Awans Hiszpania i Chorwacja (wtf?! cóż liczę że się Włochom nie uda;) zwłaszcza po 0:3 z Rosją i dennym Cassano w napadzie)
Grupa D: Awans Francja i Szwecja - ale tutaj myśle ze Anglia-Szwecja skończy się remisem i zadecyduje terminarz czyli ostatni mecz pewnej awansu Francji ze Szwecją Wink

O żadnych machlojkach nie mysle w stylu Szwecja-Dania Wink
Po prostu mam wrażenie ze Francuzi są najmocniejsi w grupie i jeśli wygrają 2 pierwsze mecze to odpuszczą trzeci. A że to akurat mecz ze Szwecją, więc Szwedzi mają większą szanse na awans od Angoli o ile mesz Szwecja - Anglia skonczy się remisem Wink

No i po pierwszym meczu...
Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony myślałem, że wtopią 0:1, a tu jednak 1;1.
Mam nadzieję że uda się też zremisowac z Rosją i z Czechami, a może nawet wygrac z CR.

Moje przemyślenia po tym meczu.
1. Murawski i Polański takie drewna że szok. Na moje Dudka byłby kilkanaście razy lepszy.
2. Zmiany. Kuba nic nie dawał w drugiej połowie, a Ludo przez cały mecz nie miał ani jednego dobrego podania. Nie wiem czemu Smuda nie wprowadził Grosickiego i Wolskiego. Ale domyślam się. Smuda chcę udowodnić, że ci zawodnicy, na których postawił są najlepsi i oni mu wygrają ten mecz. W skrócie Smuda chce pokazać, że jest najmądrzejszy.
3. Trochę głupio teraz o tym mówić, ale przed turniejem czułem, że Szczęsny może się spalić. Nie chodziło mi o tę czerwoną kartkę, tylko o to, że nie będzie bronił tak dobrze, jak już mu się zdarzało. Ale w sumie uratował nad przed stratą gola.
4. Chyba znowu zawaliliśmy przygotowanie fizyczne. Wszystko zweryfikuje mecz z Rosjanami, ale wyglądało to tak, że w drugiej połowie naszym odcięło prąd.

PostWysłany: Sob 12:45, 09 Cze 2012
Jaro
Zasłużony
Zasłużony

Posty: 2012

Ad 1 Dudka też jest drewniany i zawsze był Smile Z dwójki Dudka - Murawski wole tego drugiego. Sobolewski lub Kałużny z najlepszych lat przydałby się nam Wink

Ad 2 Smuda ze zmianami na dogrywkę czekał Razz szkoda że mu nikt nie powiedział ze to faza grupowa Razz

Ad 3 Szczęsnego bym tak bardzo nie winił. Przy karnym obrona pokazała jak zgrana jest. A przy bramce też Wasilewski się wtrynił w paradę. Szkoda, bo sami sobie te sytuacje sprokurowaliśmy. Jeszcze gol ze spalonego - 2 podania i strzał z bliska a obrona stoi i patrzy.

Ad 4 Niestety, też takie wrażenie miałem. Tym bardziej dziwi mnie brak zmian bo 2 świeżych piłkarzy trochę zamieszania mogłoby wprowadzić. Chociaż tych 2 biegałoby u nas 2 drugiej połowie Razz

PostWysłany: Sob 13:01, 09 Cze 2012
Yoyogi

Akurat Sobolewski by się przydał nie tylko jako defensywny pomocnik, ale i jako kapitan. U nas w chwili obecnej nie ma żadnego mocnego w gębie zawodnika, który by faktycznie mógł podziałać na boisku. Błaszczykowski to gracz dobry, ale na kapitana się nie nadaje. W ogóle wczoraj w drugiej połowie nie mogłem dostrzec Kuby na boisku, a to kapitan powinien grać pierwsze skrzypce. Boruc też byłby dobry na kapitana, ale Smuda wie swoje.

Ostatnio zmieniony przez Yoyogi dnia Sob 13:02, 09 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz
PostWysłany: Sob 13:09, 09 Cze 2012
artuditu7
Zasłużony
Zasłużony

Posty: 453

Co do Dudki to będę się upierał, że dałby więcej (bynajmniej w ofensywie) niż Ojgen i Murawski razem wzięci. Szczęsnego winić za pierwszą bramkę trzeba.

Yoyogi napisał:

Zawsze byłem fanem Sobolewskiego. Rok temu na pozycję defensywnego pomocnika lepszego nie było. Ale obecnie, po kontuzji, to raczej nie byłby dobry pomysł. A co do tego, że nie mamy żadnego mocnego w gębie zawodnika, to o tym, że tak będzie wiedzieliśmy od jakiegoś roku Wink
A Kuby aż tak bardzo bym się nie czepiał. Fakt, też spodziewałem się po nim więcej, ale znajdź mi proszę zawodnika, który był widoczny w drugiej połowie (oprócz Szczęsnego i Tytonia Very Happy)

Boniek też by się przydał!

Sęk w tym, że zarówno Boniek, jak i Sobolewski zakończyli dość dawno karierę reprezentacyjną.

Ostatnio zmieniony przez muzzy izzet dnia Sob 13:48, 09 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz
PostWysłany: Sob 13:55, 09 Cze 2012
Jaro
Zasłużony
Zasłużony

Posty: 2012

Idąc tym tropem to jeszcze Górski na ławce, tyle ze nie żyje.

A Smuda chciał być jak Wenta. W 93 minucie powiedział Grosickiemu że ma 13 sekund i to kupa czasu, a sędzia go oszukał i skończył mecz.

PostWysłany: Sob 14:05, 09 Cze 2012
Yoyogi

Wilimowski też. Pewnie by strzelił lepiej niż Perquis w pierwszej połowie. Sęk w tym, że Wilimowski swoją dobrą formę stracił jakieś 80 lat temu.

PostWysłany: Sob 16:39, 09 Cze 2012