Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat

Pomógł: 16 razy
Skąd: Łódzkie
Płeć: Waćpanicz

W tym numerze między innymi sprawdzimy kto jakie ma szanse uzyskać najwyższe cele w tym sezonie.
W ten weekend dobiegną końca zawody cyklów letnich, dzięki których będziemy w stanie ocenić szanse zawodników oraz reprezentacji na sukcesy w zawodach w zimowych
.

Letnie Grand Prix:

W tym sezonie cykl ten wygrał Rosjanin Konstantin Shestopalov, choć wielu obstawiało, że całą tą imprezę zwycięży jakiś zawodnik ze Szwecji szczególnie kibice obstawiali Magnus J. Stenberg.
W klasyfikacji Pucharu Narodów też było zaskoczenia gdyż nie wygrała Szwecja, a reprezentacja Rosji.
Wielu ekspertów twierdzi, że Szwecja niedługo przy takim rozwoju reprezentacji Rosji będą mieć poważnego kandydata do walki o tron w PŚ.
W tym cyklu nie było wiele zaskoczeń choć ostatni konkurs pokazał siłę reprezentantów Finów gdzie zdobyli całe podium.

Letnie Grand Prix Kobiet:

Ten cykl odbył się bez zaskoczeń wygrała reprezentantka Szwecji K. Stenman. W klasyfikacji Pucharów Narodów również bez niespodzianki Szwecja zdobyła trofeum z ogromną przewagą prawie 1000 punktów.
Tu jedną małą niespodzianką była pozycja reprezentacji Czech gdzie w Pucharze Narodów była przed Finlandią i Japonią.

FIS Summer Cup:

W młodzieżowym cyklu letnim nadal możemy zauważyć dominacje młodzieży ze Szwecji oraz Rosji głównie oni zdobywali podia w tym cyklu.
Cały cykl wygrał L. Arvidsson ze Szwecji, a Puchar Narodów zdobyła reprezentacja oczywiście Szwecja.

FIS Woman Summer Cup:

Ten cykl jeszcze się nie zakończył ale możemy powiedzieć, że tu mamy oczywiście w czołówce Szwecje i Rosję ale reprezentantki Grecji zrobiły dużą furorę nie tylko w Pucharze Narodów ale również indywidualnie.
W cyklu o końcowy triumf indywidualnie walczy nadal Catrine ELANDER, Theodora TSANGARI, Madeleine ROSEN, Zoe KARAISKAKIS, Julietta LINDGREN.
Puchar Nardów jednak i tak zdobędzie reprezentacja Szwecji na drugim miejscu będzie Rosja, a o trzecią pozycję walczyć będzie Monako, Grecja.

Zawodnicy i Zawodniczki liczące się w zawodach zimowych (przewidywania): (z każdej reprezentacji aktywnej według mojej opinii wezmę max 3 zawodników i zawodniczki, że coś ugrają w zawodach)