Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna

Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Centrum Statystyczne » Podium
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Podium
PostWysłany: Czw 0:28, 25 Lut 2010
Pylarz
Zasłużony
Zasłużony

 
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 790
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5


Cz I. Puchar Świata:

Sezon I:
Włochy (24.01.2009r.): 1. Andreas Kofler 2. Roar Ljokelsoey 3. Anders Jacobsen
Włochy (25.01.2009r.): 1. Antonin Hajek 2. Takanobu Okabe 3. Michael Neumayer
Słowacja (29.01.2009r.): 1. Wolfgang Loitzl 2. Simon Ammann 3. Roman Koudelka
Słowacja (30.01.2009r.): 1. Simon Ammann 2. Anders Jacobsen 3. Jure Bogataj
Australia (14.02.2009r.): 1. Thomas Morgenstern 2. Martin Koch 3. Gregor Schlierenzauer
Australia (15.02.2009r.): 1. Adam Małysz 2. Wolfgang Loitzl 3. Ville Larinto
Szwajcaria (19.02.2009r): 1. Gregor Schlierenzauer 2. Michael Uhrmann 3. Wolfgang Loitzl
Szwajcaria (19.02.2009r): 1. Tom Hilde 2. Gregor Schlierenzauer 3. Thomas Morgenstern
Łotwa (24.02.2009r.): 1. Martin Koch 2. Antonin Hajek 3. Dimitri Vassiliev
Łotwa (25.02.2009r.): 1. Thomas Morgenstern 2. Antonin Hajek 3. Ville Larinto
Bośnia (01.03.2009r.): 1. Harri Olli 2. Johan Remen Evensen 3. Gregor Schlierenzauer
Serbia (07.03.2009r.): 1. Andreas Kofler 2. Wolfgang Loitzl 3. Thomas Morgenstern
Serbia (07.03.2009r.): 1. Gregor Schlierenzauer 2. Sigurd Pettersen 3. Anders Bardal
Czechy (12.03.2009r.): 1. Matti Hautamaeki 2. Gregor Schlierenzauer 3. Kim Rene Elverum Sorsell
Szwecja (15.03.2009r.): 1. Simon Ammann 2. Thomas Morgenstern 3. Andreas Kuettel
Szwecja (16.03.2009r.): 1. Thomas Morgenstern 2. Simon Ammann 3. Janne Happonen
Polska (21.03.2009r.): 1. Harri Olli 2. Gregor Schlierenzauer 3. Anders Bardal
Polska (22.03.2009r.): 1. Martin Koch 2. Simon Ammann 3. Dimitri Vassiliev
Węgry (24.03.2009r.): 1. Simon Ammann 2. Gregor Schlierenzauer 3. Daniel Lackner
Turcja (27.03.2009r.): 1. Tom Hilde 2. Roman Koudelka 3. Gregor Schlierenzauer
Słowenia (31.03.2009r.): 1. Wolfgang Loitzl 2. Andrea Morassi 3. Andreas Aren
Słowenia (31.03.2009r.): 1. Thomas Morgenstern 2. Gregor Schlierenzauer 3. Andreas Kuettel

TOP 6:
1. Gregor SCHLIERENZAUER 1200 pkt.
2. Thomas MORGENSTERN 918 pkt.
3. Simon AMMANN 846 pkt.
4. Wolfgang LOITZL 777 pkt.
5. Martin KOCH 751 pkt.
6. Andreas KOFLER 599 pkt.


Sezon II:
Włochy (02.05.2009r.): 1. Gregor Schlierenzauer 2. Thomas Morgenstern 3. Andreas Aren
Włochy (03.05.2009r.): 1. Gregor Schlierenzauer 2. Janne Ahonen 3. Wolfgang Loitzl
Słowacja (07.05.2009r.): 1. Gregor Schlierenzauer 2. Thomas Morgenstern 3. Markus Eggenhofer
Słowacja (08.05.2009r.): 1. Simon Ammann 2. Thomas Morgenstern 3. Gregor Schlierenzauer
Austria (11.05.2009r.): 1. Thomas Morgenstern 2. Gregor Schlierenzauer 3. Klemens Murańka
Austria (11.05.2009r.): 1. Gregor Schlierenzauer 2. Janne Ahonen 3. Anders Bardal
Norwegia (15.05.2009r.): 1. Simon Ammann 2. Gregor Schlierenzauer 3. Michael Neumayer
Norwegia (16.05.2009r.): 1. Janne Ahonen 2. Gregor Schlierenzauer 3. Bjoern-Einar Romoeren
Szwajcaria (20.05.2009r.): 1. Gregor Schlierenzauer 2. Michael Neumayer 3. Adam Małysz
Kanada (26.05.2009r.): 1. Janne Ahonen 2. Thomas Morgenstern 3. Martin Schmitt
Finlandia (30.05.2009r.): 1. Janne Ahonen 2. Martin Koch 3. Thomas Morgenstern
Chorwacja (03.06.2009r.): 1. Gregor Schlierenzauer 2. Simon Ammann 3. Tom Hilde
Rosja (07.06.2009r.): 1. Janne Ahonen 2. Pavel Karelin 3. Thomas Morgenstern
Rosja (09.06.2009r.): 1. Gregor Schlierenzauer 2. Tom Hilde 3. Thomas Morgenstern
Bułgaria (12.06.2009r.): 1. Austria 2. Finlandia 3. Norwegia
Bułgaria (14.06.2009r.): 1. Thomas Morgenstern 2. Janne Ahonen 3. Gregor Schlierenzauer
Ukraina (21.06.2009r.): 1. Austria 2. Norwegia 3. Finlandia
Niemcy (27.06.2009r.): 1. Finlandia 2. Austria 3. Norwegia
Szwecja (08.08.2009r.) 1. Austria 2. Szwajcaria 3. Finlandia
Szwecja (09.08.2009r.): 1. Gregor Schlierenzauer 2. Janne Ahonen 3. Daiki Ito

TOP 6:
1. Gregor Schlierenzauer 1243 pkt
2. Janne Ahonen 1017 pkt
3. Thomas Morgerstern 894 pkt
4. Simon Amman 598 pkt
5. Markus Eggenhoffer 490 pkt
6. Michael Neumayer 456 pkt


Sezon III:
Austria (19.09.2009r.): 1. Janne Ahonen 2. Simon Ammann 3. Andreas Kuettel
Austria (20.09.2009r.): 1. Norwegia 2. Niemcy 3. Japonia
Norwegia (26.09.2009r.): 1. Janne Ahonen 2. Michael Moellinger 3. Andreas Kofler
Norwegia (27.09.2009r.): 1. Norwegia 2. Finlandia 3. Niemcy
Finlandia (03.10.2009r.): 1. Simon Ammann 2. Taku Takeuchi 3. Thomas Morgenstern
Finlandia (04.10.2009r.): 1. Austria 2. Niemcy 3. Finlandia
Włochy (10.10.2009r.): 1. Harri Olli 2. Andreas Kuettel 3. Thomas Morgenstern
Włochy (11.10.2009r.): 1. Janne Ahonen 2. Simon Ammann 3. Janne Happonen
Japonia (17.10.2009r.): 1. Janne Ahonen 2. Thomas Morgenstern 3. Andrea Morassi
Japonia (18.10.2009r.): 1. Janne Ahonen 2. Thomas Morgenstern 3. Janne Happonen
Szwecja (24.10.2009r.): 1. Janne Ahonen 2. Anssi Koivuranta 3. Michael Neumayer
Szwecja (25.10.2009r.): 1. Janne Ahonen 2. Andreas Kofler 3. Michael Neumayer
Rosja (30.10.2009r.): 1. Janne Ahonen 2. Michael Neumayer 3. Andreas Aren
W. Brytania (07.11.2009r.): 1. Janne Happonen 2. Janne Ahonen 3. Johan Eriksson
Dania (14.11.2009r.): 1. Simon Ammann 2. Janne Ahonen 3. Gregor Schlierenzauer

TOP 6:
1. Janne Ahonen 1055 pkt.
2. Simon Amman 445 pkt.
3. Thomas Morgenstern 402 pkt.
4. Michael Neumayer 391 pkt.
5. Janne Happonen 356 pkt.
6. Ville Larinto 329 pkt.

Sezon IV:
Słowacja (01.01.2010r.): 1. Adam Małysz 2. Wolfgang Loitzl 3. Simon Ammann
Słowacja (02.01.2010r.): 1. Thomas Morgenstern 2. Wolfgang Loitzl 3. Stephan Hocke
Łotwa (08.01.2010r.): 1. Mika Kauhanen 2. Harri Olli 3. Mojmir Nosal
Łotwa (09.01.2010r.): 1. Adam Małysz 2. Gregor Schlierenzauer 3. Simon Ammann
Finlandia (15.02.2010r.): 1. Janne Ahonen 2. Ville Larinto 3. Wolfgang Loitzl
Finlandia (17.02.2010r.): 1. Thomas Morgenstern 2. Simon Ammann 3. Mika Kauhanen
Szwecja (22.01.2010r.): 1. Matti Hautamaeki 2. Ville Larinto 3. Janne Happonen
Szwecja (23.01.2010r.): 1. Andreas Wank 2. Janne Ahonen 3. Eduard Caban
Norwegia (29.01.2010r.): 1. Antonin Hajek 2. Sebastian Colloredo 3. Tom Hilde
Norwegia (30.01.2010r.): 1. Tom Hilde 2. Anders Jacobsen 3. Ville Larinto
Niemcy (05.02.2010r.): 1. Janne Happonen 2. Andrea Morassi 3. Simon Ammann
Austria (09.02.2010r.): 1. Wolfgang Loitzl 2. Anssi Koivuranta 3. Simon Ammann
Włochy (14.02.2010r.): 1. Michal Psenko 2. Simon Ammann 3. Andrea Morassi
Japonia (25.02.2010r.): 1. Ville Larinto 2. Antonin Hajek 3. Mojmir Nosal
Japonia (26.02.2010r.): 1. Anders Bardal 2. Andrea Morassi 3. Kalle Keituri
Chiny (11.03.2010r.): 1. Johan Remen Evensen 2. Isak Grimholm 3. Andrea Morassi
Chiny (12.03.2010r.): 1. Shohei Tochimoto 2. Michal Psenko 3. Eduard Caban

TOP 6:
1. Ville Larinto 736 pkt.
2. Simon Ammann 600 pkt.
3. Andrea Morassi 562 pkt.
4. Adam Małysz 481 pkt.
5. Janne Ahonen 455 pkt.
6. Matti Hautamaeki 444 pkt.

Sezon V:
Engelberg (24.04.2010r.): 1. Akseli Kokkonen 2. Ville Larinto 3. Andreas Kofler
Engelberg (25.04.2010r.): 1. Eduard Caban 2. Thomas Morgenstern 3. Kenneth Gangnes
Courchevel (30.04.2010r.): 1. Janne Happonen 2. Anders Jacobsen 3. Sebastian Colloredo
Courchevel (01.05.2010r.): 1. Simon Ammann 2. Mojmir Nosal 3. Ville Larinto
Cortina d'Ampezzo (07.05.2010r.): 1. Matti Hautamaeki 2. Federico Cecon 3. Jakub Caban
Cortina d'Ampezzo (08.05.2010r.): 1. Matti Hautamaeki 2. Adam Małysz 3. Kamil Stoch
Sremski Karlovici (14.05.2010r.): 1. Daiki Ito 2. Anders Jacobsen 3. Tom Hilde
Sremski Karlovici (15.05.2010r.): 1. Simone Morassi 2. Tom Hilde 3. Matti Hautamaeki
Mavrovo/Kozuf (21.05.2010r.): 1. Tom Hilde 2. Johan Remen Evensen 3. Matti Hautamaeki
Mavrovo/Kozuf (22.05.2010r.): 1. Janne Happonen 2. Janne Ahonen 3. Adam Małysz
Szekesfehervar (28.05.2010r.): 1. Simon Ammann 2. Janne Happonen 3. Johan Remen Evensen
Szekesfehervar (29.05.2010r.): 1. Daiki Ito 2. Johan Remen Evensen 3. Anders Jacobsen
Planica (01.06.2010r.): 1. Eduard Caban 2. Janne Happonen 3. Jakub Caban
Planica (02.06.2010r.): 1. Sebastian Colloredo 2. Eduard Caban 3. Matti Hautamaeki
Delnice (05.06.2010r.): 1. Ville Larinto 2. Kim Rene Elverum Sorsell 3. Eduard Caban
Borovets (09.06.2010r.): 1. Tom Hilde 2. Harri Olli 3. Andrea Morassi
Borovets (10.06.2010r.): 1. Ville Larinto 2. Kim Rene Elverum Sorsell 3. Andrea Morassi
Kuusamo (15.06.2010r.): 1. Matti Hautamaeki 2. Anssi Koivuranta 3. Niko Pejtala
Kiruna (20.06.2010r.): 1. Jakub Caban 2. Ville Larinto 3. Andrea Morassi
Trondheim (25.06.2010r.): 1. Simon Ammann 2. Ville Larinto 3. Andreas Kuettel
Oberstdorf (27.08.2010r.): 1. Ville Larinto 2. Andreas Kuettel 3. Harri Olli
Ga-Pa (28.08.2010r.): 1. Anders Jacobsen 2. Michael Neumayer 3. Matti Hautamaeki
Yabuli (04.09.2010r.): 1. Johan Remen Evensen 2. Tom Hilde 3. Yuta Watase
Yabuli (05.09.2010r.): 1. Shohei Tochimoto 2. Daiki Ito 3. Tom Hilde
Sapporo (10.09.2010r.): 1. Tom Hilde 2. Ville Larinto 3. Andreas Kuettel
Sapporo (11.09.2010r.): 1. Simon Ammann 2. Anders Bardal 3. Tom Hilde
Park City (17.09.2010r.): 1. Johan Remen Evensen 2. Harri Olli 3. Anders Jacobsen
Park City (18.09.2010r.): 1. Simon Ammann 2. Matti Hautamaeki 3. Tom Hilde
Wisła (24.09.2010r.): 1. Simon Ammann 2. Matti Hautamaeki 3. Kim Rene Elverum Sorsell
Zakopane (25.09.2010r.): 1. Tom Hilde 2. Eduard Caban 3. Andreas Kuettel
Poprad (01.10.2010r.): 1. Ville Larinto 2. Tom Hilde 3. Matti Hautamaeki
Poprad (02.10.2010r.): 1. Bjoern Einar Romoeren 2. Ville Larinto 3. Andrea Morassi
Liberec (08.10.2010r.): 1. Eduard Caban 2. Janne Happonen 3. Jakub Caban
Liberec (09.10.2010r.): 1. Janne Happonen 2. Daiki Ito 3. Ville Larinto
Krasnaya Polyana (14.10.2010r.): 1. Ville Larinto 2. Johan Remen Evensen 3. Matti Hautamaeki
Krasnaya Polayana (15.10.2010r.): 1. Matti Hautamaeki 2. Johan Remen Evensen 3. Ville Larinto
Falun (22.10.2010r.): 1. Johan Remen Evensen 2. Matti Hautamaeki 3. Janne Ahonen
Kuopio (24.10.2010r.): 1. Matti Hautamaeki 2. Anders Bardal 3. Sebastian Colloredo
Lillehammer (30.10.2010r.): 1. Eduard Caban 2. Anders Jacobsen 3. Andreas Villberg
Oslo (31.10.2010r.): 1. Matti Hautamaeki 2. Tom Hilde 3. Anders Bardal

TOP 6:
1. Matti Hautamaeki 1790 pkt.
2. Ville Larinto 1736 pkt.
3. Tom Hilde 1702 pkt.
4. Johan Remen Evensen 1539 pkt.
5. Eduard Caban 1230 pkt.
6. Janne Happonen 1228 pkt.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Pylarz dnia Wto 17:17, 25 Sty 2011, w całości zmieniany 3 razy
Zobacz profil autora
Podium
  Forum YTP Ski Jumping Manager (TM) Sezon 23 (2029/2030) Strona Główna » Centrum Statystyczne
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin