| Ćwierćfinały - zgłoszenia składów i skoczni | |
Wysłany: Nie 12:14, 23 Wrz 2018 |
|
|
Dovahkiin |
Super Moderator |
|
|
Dołączył: 29 Gru 2013 |
Posty: 3918 |
Przeczytał: 371 tematów
Pomógł: 25 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Jurajskie obrzeża / Stepy Kazachstanu Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
W tym temacie wyłącznie poniższe reprezentacje mogą zgłosić swoje kadry oraz składy przeznaczone do rywalizacji w ćwierćfinałach:
Argentyna (7)
Austria (2)
Estonia (4)
Japonia (5)
Kazachstan (8)
Mongolia (1)
Słowacja (6)
Szwecja (3)
Reprezentacja uczestnicząca powołuje na tę fazę turnieju skład liczący minimum 4 osoby każdej płci, zaś maksymalnie 8 osób każdej płci oraz ustanawia tzw. skład domyślny dla konkursów drużynowych, wymienionych w punkcie 2 działu "układ turnieju".
W przypadku kontuzji (lub innej przyczyny, która uniemożliwia start) zawodnika/zawodniczki wybranej do składu domyślnego na dany konkurs, w jego miejsce wchodzi zawodnik/zawodniczka podana z najniższą liczbą porządkową, który/a nie została desygnowana do składu, np. został powołany skład na konkurs drużynowy męski, w którym znajdują się zawodnicy 1, 2, 3, 4. Kontuzji uległ zawodnik z numerem 3, więc na jego miejsce wejdzie zawodnik nr 5, o ile może występować. Jeżeli nie może, to wchodzi na jego miejsce zawodnik 6 itd.
Skład domyślny jest obowiązkowy. W przypadku braku podania składu domyślnego na ćwierćfinał, reprezentacja korzysta ze składu domyślnego wystawionego do fazy grupowej lub fazy kwalifikacyjnej, jeżeli do fazy grupowej kadry nie został skład zestawiony.
W trakcie trwania tej fazy nie będzie można dokonywać jakichkolwiek zmian w kadrze na fazę grupową.
Do składów powołać można wyłącznie te osoby, które zostały desygnowane do kadry.
Formularz
Nick:
Reprezentacja:
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: (Jeżeli zgłaszamy własną skocznię, to musi ona mieć aktywną homologację oraz być skocznią normalną lub dużą, nie można zgłaszać skoczni mamucich. Jeśli nie zgłosimy żadnej skoczni, nasza reprezentacja będzie skakała na skoczni domyślnej.)
Kadra reprezentacji na fazę grupową:
Zawodnik I:
Zawodnik II:
Zawodnik III:
Zawodnik IV:
Zawodnik V:
Zawodnik VI:
Zawodnik VII:
Zawodnik VIII:
Zawodniczka I:
Zawodniczka II:
Zawodniczka III:
Zawodniczka IV:
Zawodniczka V:
Zawodniczka VI:
Zawodniczka VII:
Zawodniczka VIII:
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany:
Konkurs drużynowy żeński:
Konkurs drużynowy męski:
Rejestracja składów i skoczni: do 25 września 2018 r., godzina: 22:00.
Przed każdym spotkaniem będzie można wybrać skład odmienny od domyślnego, jednakże muszą w nim znajdować się wyłącznie zawodnicy oraz zawodniczki powołani do kadry reprezentacji na ćwierćfinał (lub skład na fazę grupową lub kwalifikacyjną, jeśli reprezentacja tylko taki ma). Jeśli skład desygnowany przed spotkaniem będzie ustalony poprawnie, będzie on składem właściwym na dane starcie. |
|
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez Dovahkiin dnia Nie 12:15, 23 Wrz 2018, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Nie 12:38, 23 Wrz 2018 |
|
|
dawidos369 |
V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 26 Lut 2013 |
Posty: 2324 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Kluczbork Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: dawidos369
Reprezentacja: Słowacja
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: Poprad (Narodny Vysoka Krokiev)
Kadra:
Zawodnik I: [28] Dušan JANKULAR (92% / 92%) 95% LOTNIK
Zawodnik II: [28] Alexander ČERKALA (93% / 85%) 95% LOTNIK
Zawodnik III: [27] Zdislav ČARNICKY (89% / 91%) 89% LOTNIK
Zawodnik IV: [27] Ondrej SLAVIK (91% / 92%) 91% LOTNIK
Zawodnik V: [19] Miloslav MELICHAR (77% / 78%) 84%
Zawodnik VI: [19] František KOLESAR (75% / 76%) 86%
Zawodnik VII: [22] Maroš TISO (72% / 77%) 85%
Zawodnik VIII: [29] Mikolas DRANAC (49% / 45%) 85% LOTNIK
Zawodniczka I: [27] Alena STRIESKOVA (61% / 79%) 75% LOTNIK
Zawodniczka II: [27] Verka VASKOVA (58% / 67%) 74% LOTNIK
Zawodniczka III: [19] Renáta SAFAROVA (65% / 62%) 72%
Zawodniczka IV: [18] Žofia JELENOVA (64% / 56%) 70%
Zawodniczka V: [18] Alžbeta KOVCOVA (67% / 57%) 74%
Zawodniczka VI: [30] Kamila VERNEROVA (52% / 52%) 75% LOTNIK
Zawodniczka VII: [19] Lucia MALICHOVA (53% / 46%) 73%
Zawodniczka VIII: [15] Jitka KRIVCOVA (25% / 32%) 72%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: Jankular, Slavik, Strieskova, Safarova
Konkurs drużynowy żeński: Strieskova, Vaskova, Safarova, Jelenova
Konkurs drużynowy męski: Jankular, Čerkala, Čarnicky, Slavik |
|
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez dawidos369 dnia Nie 12:39, 23 Wrz 2018, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Nie 12:41, 23 Wrz 2018 |
|
|
Łukasz_Kruczek000 |
Super V.I.P. Manager |
|
|
Dołączył: 01 Gru 2014 |
Posty: 3890 |
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 13 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Częstochowa/Moskwa Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Łukasz_Kruczek000
Reprezentacja: Austria
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: Villach HS98
Kadra reprezentacji na fazę grupową:
Zawodnik I: [28] Hermann RAUSCHER (82% / 75%) 95% LOTNIK
Zawodnik II: [28] Jörg FLEISCHHACKER (80% / 76%) 92% LOTNIK
Zawodnik III: [28] Davide DI CAMPOLIO (80% / 69%) 94%
Zawodnik IV: [25] Patrick SCHUSTER (75% / 85%) 85%
Zawodnik V: [24] Wolfram ZILBERSCHLAG (72% / 71%) 80%
Zawodnik VI: [24] Raffael WEISS (71% / 90%) 80%
Zawodnik VII: [31] Manfred MIKOSCH (67% / 25%) 94% LOTNIK
Zawodnik VIII: [39] Michael HAYBÖCK (0% / 3%) 88%
----------------------------------------
Zawodniczka I: [28] Fritzi KRONBERGER (30% / 11%) 75% LOTNIK
Zawodniczka II: [24] Helga SCHUSTER (49% / 42%) 68%
Zawodniczka III: [21] Melanie ACHTERBERG (51% / 39%) 67%
Zawodniczka IV: [20] Patricia HASEK (39% / 30%) 71%
Zawodniczka V: [19] Gretchen ASCHENBRENNER (44% / 40%) 69%
Zawodniczka VI: [11] Saskia FALKENRATH (18% / 22%) 61%
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: Schuster, Achterberg, Fleischhacker, Rauscher
Konkurs drużynowy żeński: Aschenbrenner, Hasek, Schuster, Achterberg
Konkurs drużynowy męski: Schuster, Di Campolio, Rauscher, Fleischhacker |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Nie 14:09, 23 Wrz 2018 |
|
|
Egros |
Super Moderator |
|
|
Dołączył: 29 Lis 2013 |
Posty: 5409 |
Przeczytał: 163 tematy
Pomógł: 16 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Łódzkie Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: eragon58
Reprezentacja:Estonia
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: domyślna
Kadra reprezentacji na fazę grupową:
Zawodnik I: [26] Reimu VAEHI (58% / 41%) 76%
Zawodnik II: [24] Rikhard VIRTANEN (50% / 59%) 68%
Zawodnik III: [30] Artti AIRGO (49% / 48%) 73%
Zawodnik IV: [21] Terje ANNA (46% / 49%) 74%
Zawodnik V: [19] Aarne HEIKKI (42% / 43%) 69%
Zawodnik VI: [19] Saku HARMAAJAERVI (31% / 42%) 71%
Zawodnik VII: [15] Artur TOOMAS (28% / 35%) 83%
Zawodnik VIII: [16] Andres HILLAR (27% / 37%) 71%
Zawodniczka I: [28] Kaisa KANEPI (41% / 13%) 72%
Zawodniczka II: [28] Kaisa KREEK (30% / 13%) 63%
Zawodniczka III: [16] Liisu KATI (24% / 29%) 67%
Zawodniczka IV: [17] Laine KADRI (4% / 7%) 67%
Zawodniczka V: [17] Maret KADRI (3% / 5%) 66%
Zawodniczka VI: [28] Annemarii BENDI (0% / 2%) 56%
Zawodniczka VII:
Zawodniczka VIII:
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: VIRTANEN KREEK VAEHI KANEPI
Konkurs drużynowy żeński: IV III II I
Konkurs drużynowy męski: IV III II I |
|
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez Egros dnia Nie 14:10, 23 Wrz 2018, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Nie 14:14, 23 Wrz 2018 |
|
|
Egros |
Super Moderator |
|
|
Dołączył: 29 Lis 2013 |
Posty: 5409 |
Przeczytał: 163 tematy
Pomógł: 16 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Łódzkie Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: eragon58
Reprezentacja:Argentyna
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: Bariloche HS90
Kadra reprezentacji na fazę grupową:
Zawodnik I: [13] Facundo Rodrigo QUEVAS (24% / 29%) 85%
Zawodnik II: [12] Abelardo Francesco BIZARRI (20% / 28%) 84%
Zawodnik III: [12] Isandro Rodrigo ALEGRIA (18% / 28%) 81%
Zawodnik IV: [14] Juan Pablo CASQUERO (11% / 14%) 69%
Zawodnik V: [22] Narcisio TERRAZAS (0% / 2%) 45%
Zawodnik VI:
Zawodnik VII:
Zawodnik VIII:
Zawodniczka I: [13] Georgina Francisca CABRERA (15% / 17%) 70%
Zawodniczka II: [13] Emigdia Miguela ABASCAL (11% / 13%) 65%
Zawodniczka III: [11] Alhambra CUEVAS (8% / 12%) 63%
Zawodniczka IV: [14] Miguela CALDERON (8% / 9%) 59%
Zawodniczka V: [14] Ramona ALCARON (6% / 7%) 58%
Zawodniczka VI:
Zawodniczka VII:
Zawodniczka VIII:
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: ABASCAL BIZARRI CABRERA QUEVAS
Konkurs drużynowy żeński: IV III II I
Konkurs drużynowy męski: IV III II I |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
| | |
Wysłany: Pon 19:37, 24 Wrz 2018 |
|
|
Yoyogi |
Pontifex Maximus SJM |
|
|
Dołączył: 10 Sty 2009 |
Posty: 12359 |
Przeczytał: 107 tematów
Pomógł: 93 razy Ostrzeżeń: 0/10
|
Skąd: Niagara Falls, Ontario Płeć: Waćpanicz |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nick: Yoyogi
Reprezentacja: Szwecja
Skocznia reprezentacji w spotkaniach u siebie: Kiruna HS146
Kadra reprezentacji na fazę grupową:
Zawodnik I: Lennie Carlsson
Zawodnik II: Ingvar Lundqvist
Zawodnik III: Ingvar Almstedt
Zawodnik IV: Dennis Rosengren
Zawodnik V: Sebastian Kalling
Zawodnik VI: Ioannes Kjelsson
Zawodnik VII: Thomas Elander
Zawodnik VIII: Lars Arvidsson
----------------------------------------
Zawodniczka I: Hakana Vikterlof
Zawodniczka II: Molly Westerberg
Zawodniczka III: Frederika Lindquist
Zawodniczka IV: Agnetha Pilkvist
Zawodniczka V: Magdalena Kirchner
Zawodniczka VI: Catrine Elander
Zawodniczka VII: Julietta Lindgren
Zawodniczka VIII: Lilly Stendahl
Składy domyślne
Konkurs drużynowy mieszany: Pilkvist, Westerberg, Rosengren, Arvidsson
Konkurs drużynowy żeński: Vikterlof, Westerberg, Lindquist, Pilkvist
Konkurs drużynowy męski: Lundqvist, Carlsson, Almstedt, Kalling |
|
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
|