Puchar Świata 2025/2026
Innsbruck HS130 Wyniki kwalifikacji
Poz. Zawodnik Kraj Długość Punkty Zakwalifik. 1. Jalmari Javaskyla FIN 125.27m 135.0 q
2. Makoya Fukuzuya JPN 122.35m 131.1 q
3. Christoffer Bengtsson SWE 123.20m 130.4 q
4. Carl-Gustav Putko FIN 121.53m 127.2 q
5. Makariy Kozisyn RUS 119.92m 124.1 q
6. Fredrik Vidar Turpeinen SWE 119.56m 123.1 q
7. Dennis Rosengren SWE 118.26m 121.9 q
8. Ville-Pekka Vaisala FIN 118.42m 121.4 q
9. Theodor Isaksson SWE 117.34m 120.6 q
10. Kenji Tachibana JPN 116.10m 117.3 q
11. Sebastian Okas FIN 114.71m 113.6 q
12. Masaru Nakahara JPN 113.28m 112.9 q
13. Fedor Birlov RUS 112.83m 112.0 q
14. Ingvar Lundqvist SWE 111.59m 111.7 q
15. Kullervo Suoranta FIN 111.56m 111.2 q
16. Lennie Carlsson SWE 124.81m* 110.6 q
17. Demirturk Celik TUR 111.08m 107.3 q
18. Anatoliy Lobachevskiy RUS 109.48m 105.2 q
19. Kosami Miyagi JPN 109.28m 104.7 q
20. Matteus Peder Almstedt SWE 108.10m 102.9 q
21. Evariste Donat MCO 107.77m 102.5 q
22. Keisuke Miyagawa JPN 116.43m* 92.8 q
23. Lyuben Ivanov BUL 100.37m 89.5 q
24. Sami Saapunki FIN 100.32m 88.5 q
25. Reimu Vaehi EST 94.14m 77.2 q
26. Artti Airgo EST 94.82m 77.1 q
27. Lev Koshelenko RUS 96.10m 76.3 q
28. Jyrgal Vynogradov KGZ 95.92m 74.4 q
29. Rikhard Virtanen EST 91.83m 73.2 q
30. Alper Altay TUR 89.21m 69.7 q
31. Vladimir Zografski BUL 87.77m 66.0 q
32. Kurtulus Oezmen TUR 88.21m 65.4 q
33. Afanasiy Vorobyov KGZ 78.97m 47.3 q
34. Terje Anna EST 74.70m 41.1 q
35. Semir Sekhan TUR 73.31m 38.4 q
36. Dalius Maneika LTU 72.45m 32.1 q
37. Visvaldas Gaidys LTU 72.37m 29.6 q
38. Erip Kozalak TUR 62.57m 15.5 q
39. Luke Carmody NZL 57.23m 7.6 q
40. Edwin Carmody NZL 60.37m 6.0 q
Puchar Świata 2025/2026
Innsbruck HS130 Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty 1. Lennie Carlsson SWE 121.14m 128.59m 267.6
2. Carl-Gustav Putko FIN 121.19m 128.05m 266.7
3. Anatoliy Lobachevskiy RUS 122.09m 124.39m 262.3
4. Kenji Tachibana JPN 121.93m 124.05m 261.4
5. Kosami Miyagi JPN 125.57m 121.27m 261.2
6. Makoya Fukuzuya JPN 119.15m 126.68m 260.4
7. Lev Koshelenko RUS 120.94m 122.63m 258.9
8. Fredrik Vidar Turpeinen SWE 119.20m 124.65m 258.8
9. Makariy Kozisyn RUS 129.14m 130.39m* 258.2
10. Matteus Peder Almstedt SWE 118.71m 125.72m 257.7
11. Kullervo Suoranta FIN 116.98m 126.51m 256.9
12. Ingvar Lundqvist SWE 121.23m 118.55m 252.6
13. Keisuke Miyagawa JPN 121.85m 120.33m 248.7
14. Theodor Isaksson SWE 118.37m 120.61m 248.3
15. Sami Saapunki FIN 126.52m 109.86m 242.3
16. Ville-Pekka Vaisala FIN 112.63m 122.94m 241.0
17. Fedor Birlov RUS 110.47m 119.59m 233.1
18. Dennis Rosengren SWE 110.15m 120.45m 232.0
19. Jalmari Javaskyla FIN 112.39m 117.16m 231.7
20. Masaru Nakahara JPN 112.39m 117.41m 231.2
21. Christoffer Bengtsson SWE 102.90m 121.06m 222.8
22. Alper Altay TUR 108.98m 105.89m 197.7
23. Vladimir Zografski BUL 105.64m 103.08m 195.3
24. Kurtulus Oezmen TUR 108.28m 101.86m 193.1
25. Reimu Vaehi EST 107.61m 100.08m 191.5
26. Sebastian Okas FIN 102.31m 95.94m 173.0
27. Rikhard Virtanen EST 103.87m 86.18m 158.6
28. Terje Anna EST 104.27m 87.04m 153.3
29. Demirturk Celik TUR 101.70m 76.51m 135.4
30. Lyuben Ivanov BUL 98.23m 74.14m 124.6
41. Erip Kozalak TUR 70.32m 14.4 q
42. Yukio Morihito JPN 65.72m 10.3 q
43. Luke Carmody NZL 62.06m 4.5 q
44. Juan Pablo Casquero ARG 61.06m 2.2 q
45. Gavril Radev BUL 61.73m 0.1 q
46. Thorlacius Manason ISL 49.76m 0.0 q
Semir Sekhan TUR 57.14m 0.0 q
Puchar Świata 2025/2026
Bischofshofen HS140 Wyniki konkursu
Poz. Zawodnik Kraj I seria II seria Punkty 1. Makariy Kozisyn RUS 136.04m 138.04m 288.0
2. Kullervo Suoranta FIN 144.79m 130.73m 282.3
3. Fredrik Vidar Turpeinen SWE 133.60m 136.13m 278.4
4. Matteus Peder Almstedt SWE 132.80m 134.62m 275.4
5. Jalmari Javaskyla FIN 134.29m 133.66m 273.8
Lennie Carlsson SWE 138.90m 126.85m 273.8
7. Theodor Isaksson SWE 130.07m 135.07m 271.3
8. Kenji Tachibana JPN 136.88m 128.76m 269.8
9. Keisuke Miyagawa JPN 129.12m 136.58m 269.2
10. Dennis Rosengren SWE 139.50m 124.00m 268.1
11. Ingvar Lundqvist SWE 136.19m 127.19m 266.7
12. Makoya Fukuzuya JPN 132.50m 128.07m 265.2
13. Kosami Miyagi JPN 130.52m 130.73m 264.1
14. Fedor Birlov RUS 127.37m 131.01m 257.7
15. Anatoliy Lobachevskiy RUS 130.43m 126.12m 254.6
16. Artti Airgo EST 133.45m 122.55m 252.7
17. Christoffer Bengtsson SWE 130.31m 120.19m 243.8
18. Ville-Pekka Vaisala FIN 131.58m 118.04m 241.9
19. Sami Saapunki FIN 120.34m 122.17m 229.4
20. Lev Koshelenko RUS 131.89m 110.30m 227.0
21. Carl-Gustav Putko FIN 118.17m 120.79m 225.1
22. Evariste Donat MCO 114.06m 122.00m 218.1
23. Afanasiy Vorobyov KGZ 120.45m 99.71m 188.4
24. Kurtulus Oezmen TUR 111.52m 111.40m 186.3
25. Sebastian Okas FIN 104.82m 111.71m 181.1
26. Masaru Nakahara JPN 110.07m 107.31m 180.9
27. Alper Altay TUR 105.47m 110.87m 179.7
28. Lyuben Ivanov BUL 110.05m 89.41m 153.0
29. Rikhard Virtanen EST 110.49m 78.78m 128.6
30. Visvaldas Gaidys LTU 100.33m 69.98m 95.4
31. Terje Anna EST 100.22m 75.9
32. Demirturk Celik TUR 99.47m 73.1
33. Jyrgal Vynogradov KGZ 98.94m 71.2
34. Dalius Maneika LTU 92.05m 60.0
35. Vladimir Zografski BUL 91.56m 59.1
36. Semir Sekhan TUR 89.89m 51.0
37. Edwin Carmody NZL 87.29m 49.5
38. Yukio Morihito JPN 83.81m 40.7
39. Reimu Vaehi EST 80.57m 40.3
40. Gavril Radev BUL 79.77m 38.0
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1